Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

RH faktor, bazálna teplota, lunárny kalendár

Pridané: 20.09.2018

Pozitívny, negatívny RH faktor v krvi, bazálna teplota a lunárny kalendár je to čo ženy zaujíma v tehotenstve - TOP prípravky

 

RH faktorPodľa evolučných biológov sa všetky vlastnosti živých organizmov vyvinuli preto, aby im uľahčili prežitie. Existujú ale také znaky, ktoré na prvý pohľad ničomu výrazne nepomáhajú a môžu dokonca znamenať nebezpečenstvo.

TOP 3 Produkty: Vigorelle - lubrikačný gél na podporu otehotnenia, Clitorin na libido a vzrušenie a Woman Power na sexuálne problémy žien.


Gynekológia tvrdí, že práve jedným z takýchto príkladov je RH faktor žien v krvi, ktorý môže byť negatívny a pozitívny - antigén, ktorý sa vyskytuje na povrchu ľudských červených krviniek. Odpoveď na otázku, prečo ho vlastne máme, zrejme našli evolučnej vedci z Univerzity Karlovej.


Tehotenská kalkulačka je samozrejmosť pre ženy v tehotenstve. Žiadna teória zatiaľ nevysvetľovala, k čomu je dobrý, na druhej strane bazálna teplota a lunárny kalendár sú dôležitejšie. RH faktor je skupina zhruba 50tich antigénov, teda špeciálnych bielkovín na povrchu červených krviniek. Najdôležitejší zo skupiny antigénov je antigén D, ktorý sa nachádza na povrchu červených krviniek u ľudí, ktoré označujeme ako RH pozitívny. Tí, ktorí tento antigén nemajú, sú Rh negatívni a v populácii je ich menšina. V našej populácii (kaukazskej) je zhruba 85% Rh pozitívnych jedincov. Napríklad u černochov sa D negativita pohybuje asi v 8%, u Ázijcov sú D negatívne osoby zriedkavé - asi 1%.

Tip pre vás: Chceli by ste dosiahnuť sexuálne zdravie? Vyzkúšajte tabletky Clitorin - tabletky na plodnosť a vzrušenie a lubrikačný gél Vigorelle pre zvlhčenie a lepší orgazmus.


Problém nastane, ak RH negatívna žena počne dieťa s RH pozitívnym mužom. Potom je veľká pravdepodobnosť, že potomok bude RH pozitívny. Pri pôrode sa stretne Rh negatívna krv matky s Rh pozitívny krvou dieťaťa. Telo matky začne proti neznámemu antigénu vytvárať protilátky. Následky sa prejavia pri ďalšom tehotenstve.


Pokiaľ bude ďalšie dieťa opäť RH pozitívne, materský organizmus začne jeho červené krvinky ničiť a môže tak u neho spôsobiť hemolytické ochorenia. Toto ochorenie môže mať za následok chudokrvnosť, ťažkou novorodeneckú žltačku alebo poškodenie mozgu. V krajných prípadoch môže dôjsť k potratu alebo úmrtia plodu v maternici. Dnes už našťastie lekári vedia, ako tomu zamedziť. V prípade, že je matka Rh negatívna, potom sa po pôrode odoberá vzorka krvi novorodenca z pupočníka.

Ak sa preukáže, že novorodenec je Rh pozitívny, potom sa matke do 72 hodín po pôrode podá injekcia
imunoglobulínu, ktorý zabraňuje tvorbe protilátok v ďalšom tehotenstve. Imunoglobulín sa podáva Rh negatívnym ženám aj v ďalších situáciách, pri ktorých mohlo dôjsť k prieniku krvi plodu do krvných obehu matky, a to najmä pri:

• samovoľnom potrate alebo interrupcii

• amniocentéze a choriocentéze (odber plodovej vody či chorion)

• mimomaternicovom tehotenstve

• zranenie brucha v tehotenstve (napr. po autonehode)


V súčasnej dobe sa na základe najnovších odporúčaných postupov Slovenskej gynekologicko-pôrodníckej spoločnosti podáva preventívne injekcia imunoglobulínu všetkým Rh negatívnym tehotným ženám v 28. týždni tehotenstva. Znižuje sa tak riziko tvorby protilátok na konci tehotenstva.

Aká je bazálna teplota ženy - po ovulácii, na začiatku tehotenstva, po oplodnení, pred menštruáciou

Bazálna teplota je teplota tela nameraná ráno po prebudení. Jej každodenné sledovanie v priebehu menštruačného cyklu vám umožní presne zistiť, či a kedy ste mali ovuláciu. Bazálna teplota môže byť iná po ovulácii, pred menštruáciou a po oplodnení, na začiatku tehotenstva je tiež iná.

Bazálna teplota vagíny ženy a jej zisťovanie

Bazálna teplota je teplota tela nameraná ráno po prebudení. Jej každodenné sledovanie v priebehu menštruačného cyklu vám umožní presne zistiť, či a kedy ste mali ovuláciu. Výpočet a pôrod sú tiež dôležité. Pomocou sledovania bazálnych teplôt naviac ľahko zistíte, akú dlhú máte luteálnu fáze cyklu (doba medzi ovuláciou a začiatkom menštruácie), čo je ukazovateľ, ktorý ovplyvňuje pravdepodobnosť počatia.

Bazálna teplota sa v priebehu cyklu mení. V prvej časti cyklu (pred ovuláciou) je nízka (kolíše zvyčajne okolo 36,5 ° C pri meraní v ústach), po ovulácii sa vplyvom produkcie hormónu progesterónu teplota skokovo zvyšuje (zvyčajne o 0,2 až 0,4 ° C) a zostáva zvýšená až do začiatku menštruácie alebo v prípade úspešného otehotnenia natrvalo.


Dĺžka prvej časti cyklu (pred ovuláciou) je rôzna. Obvykle trvá 14 dní, ale môže byť aj kratšia či naopak výrazne dlhšia. Dĺžka prvej časti cyklu sa líšia nielen medzi ženami navzájom, ale môže byť rozdielna aj u jednej ženy v rôznych menštruačných cykloch. Naproti tomu druhá časť cyklu (po ovulácii, luteálnej fázy) trvá u väčšiny žien 14 dní, po ktorých nasleduje pokles teploty na úroveň pred ovuláciou a začína menštruácia. Ak je teplota zvýšená 18 dní v rade a viac, je vysoko pravdepodobné, že je žena tehotná.

TOP 3 Prípravky pre ženy a mužov: Tabletky Clitorin na plodnosť, libido a vzrušenie, Vigorelle - lubrikačný gél pre lepší orgazmus a Woman Power na sexuálne problémy žien. Pre mužov sú najlepšie produkty Vimax Pills na erekciu, výdrž a predčasnú ejakuláciu, Ultra Potencia na potenciu a chuť na sex a Semenax na zvýšenie semena a zlepšenie plodnosti.

Ako merať bazálnu teplotu?

  • · Teplotu si merajte hneď po prebudení, pred meraním nevstávajte z postele.
  • · Teplotu si merajte každé ráno v rovnakom čase.
  • · Teplotu si merajte po aspoň troch hodinách súvislého spánku.
  • · Teplomer si večer pripravte na dosah ruky, aby ste pre neho nemusela vstávať.
  • · Použite kvalitný digitálny teplomer, ktorý ukazuje aspoň desatiny ° C, lepšie sú teplomery určené priamo na meranie bazálnej teploty, ktoré rozlišujú 0,05 ° C.
  • · Po celý menštruačný cyklus používajte rovnaký teplomer. Ak v priebehu cyklu meníte teplomer alebo aj len batérie v teplomera, poznačte si to do grafu.
  • · Teplotu merajte stále na rovnakom lokálne (v ústach, popr. V pošve), pretože teploty na rôznych miestach tela sa líšia. Teplotu nemerajte v podpazuší, výsledok takéhoto merania nie je presný.

Oplodnenie a pôrod: Lunárny kalendár tehotenstva pre ženy - určenie pohlavia dieťaťa je dôležitou súčasťou života

Lunárny kalendár

Metóda určovania pohlavia podľa veku mamičky a mesiaca počatia dieťaťa je diskutovanou témou u žien aj mužov. Lunárny kalednár tehotenstva je pre ženy najdôležitejší. Návod, ako postupovať online, je: stĺpce udávajú váš vek, riadky mesiac počatia dieťaťa. Antikoncepcia môže vplývať negatívne na tehotenstvo.

Pre zobrazenie výsledku vyberte z otváracieho formulára váš vek a mesiac, kedy bolo bábätko počaté.

Kalendár plodnosti bol nájdený čínskymi vedcami v starovekej kráľovskej hrobke. Jeho úspešnosť v počatia dieťaťa vytúženého pohlavia bola niekoľkokrát testovaná a zakaždým s výsledkami, ktoré stoja za pozornosť.

 

Čo je to lunárny vek

Lunárny vek hovorí v koľkých čínskych rokoch bol človek na svete. Nie koľko celých rokov prežil, ako je tomu u nás. Napríklad žena, ktorá sa narodila deň pred čínskym novým rokom bude o rok staršia ako žena, ktorá sa narodila deň po čínskom novom roku. Žila totiž aj v roku, v ktorom tá druhá ešte nebola na svete. Oneskorenie menštruácie nemusí súvisieť s touto problematikou ženy.

 

Čínsky kalendár počatia

Najprv zistite svoj lunárny vek k okamihu počatia dieťaťa. V tabuľke nájdite priesečník lunárneho veku a mesiaca, v ktorom došlo alebo dôjde k počatiu. Červená políčka značí, že sa môžete tešiť na dievčatko, modrá naopak, že na chlapčeka. Stimulanty na sex pre mužov a ženy môžu pomôcť oplodneniu ženy.

 

Najlepšie produkty na lepšie prekrvenie intímnych oblastí, zvýšenie sexuálneho vzrušenia a predĺženie erekcie 

1. Vimax Pills - TOP produkt na zlepšenie kvality sexu pre mužov


2. Ultra Potencia - Zväčšenie penisu a skvalitnenie erekcie


3. Semenax - Viac semena pre lepšie orgazmy, väčší počet spermií pre zvýšenie plodnosti

 

Viac spermií

 

Najlepšie produkty na zvýšenie plodnosti, libida a vzrušenia ženy

1. Clitorin - TOP suplement pre lepší sex, vyššie libido a nárast vzrušenia pre ženy


2. Vigorelle - Najlepší lubrikačný gél pre rýchle zvýšenie vzrušenia, lepšiu plodnosť a sexuálne zdravie


3. Breast Actives - Efektívny prípravok pre väčšie prsia a spevnenie pŕs

 

Lubrikačný gél na podporu tehotenstva

 

 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k RH faktor, bazálna teplota, lunárny kalendár

vložiť nový komentár
20.09.2018 pridal atomer-user
Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk