Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je takýchto...

viac
Blog / Články

Nootropiká ESHOP predaj

Najlepšie nootropiká pod slnkom – TOP výber, recenzie Najsilnejšie nootropiká na trhu

Nootropické látky sú definované ako akýkoľvek typ zlúčeniny alebo potraviny so schopnosťou zlepšovať vaše duševné schopnosti vrátane pamäti, zamerania, motivácie a dokonca aj náladu.


"Niektoré sú chemické zlúčeniny a iné sú vitamíny s pridanou molekulou, ktorá jej umožňuje prekročiť hematoencefalickú bariéru. To všetko pri obmedzení potreby spánku, "hovorí Bill Kalatsky, chiropraktik a autor nadchádzajúcej nootropickej príručky Get Smart.


Termín "nootropikum" bol založený v roku 1972, kedy Dr. Corneliu Giurgea začal testy piracetamu, syntetického nootropika. Cieľom bolo nájsť liek na pohybovú chorobu. Po svojom objave použil gréckú kombináciu "nous", čo znamená, že myslí a "tropo" znamená ohýbať sa alebo zmeniť, aby sa vytvoril termín.


Cholín

Acetylcholín accholín je prvotriedny nootropický prostriedok na podporu a stimuláciu aktivity mozgu. Ako vo vode rozpustný mikronutrient zoskupený do rodiny komplexov vitamínu B, cholín sa voľne pohybuje po celom tele a najdôležitejší je v mozgu. Cholín podporuje zdravú pokožku a vlasy a zabraňuje strate pamäti.


Cholín je ako prekurzor neurotransmitera acetylcholínu. Acetylcholín je nevyhnutný pri zvyšovaní krátkodobej pamäte, sústredenia a schopnosti učiť sa. Ako starneme, množstvo acetylcholínu v mozgu klesá a podľa výskumu to má vplyv na krátkodobú pamäť a je príčinou Alzheimerovej choroby.


Hoci je cholín prirodzene syntetizovaný v pečeni z našej stravy, naše telo nevyrába dostatok na uspokojenie ani odporúčanej dávky 250 mg až 500 mg. 


Nedostatok acetylcholínu môže spôsobiť mozgovú hmlu, stagnáciu učenia a rozptýlené zameranie. Ako nootropický doplnok cholín poskytuje telu ľahko dostupné množstvá acetylcholínu, ktoré poskytujú energiu a duševnú čistotu počas celého dňa.

 

Kognitívne zosilňovače pre každého – zoznámte sa s prírodnými riešeniami Prírodné kognitívne zosilňovače a tabletky

L-theanín

Zistený takmer výlučne v zelenom a čiernom čaji, L-Theanin je esenciálna aminokyselina vyrobená z rastliny Camellia sinensis. Ako prírodné nootropikum slúži na podporu funkcií mozgu.


Pôvodne predpísovaný iba osobám, ktoré trpia chorobami spojenými so stratou pamäti, L-theanín je účinný látka pre každého. Theanín má schopnosť prekročiť hematoencefalickú bariéru a ponúka rýchlu absorpciu na zlepšenie funkcie neurotransmiterov.

 

Štúdie ukázali, že užívanie L-theanínu ovplyvňuje emisiu alfa vĺn a hladiny dopamínu a GABA v mozgu. Všetky tri podporujú zameranie, relaxáciu, zdokonalenú pamäť a zdokonalené učenie. Výskum naznačuje, že L-theanín tiež podporuje produkciu gama delta T-buniek, posilňuje imunitnú odpoveď a hrá úlohu pri prevencii rakovinových buniek.


Ginkgo Biloba

Ginkgo biloba je už tisícky rokov súčasťou starovekej čínskej medicíny. Vyrábaný z stromu Ginkgo, ktorý v niektorých oblastiach žije viac ako 1000 rokov, bola táto bylina používaná ako zdravotné tonikum, ktoré podporuje duševnú jasnosť, zlepšuje cirkuláciu a zvyšuje libido.


Ginko je strom bohatý na ginkgo-flavónové glykozidy a terpénové laktóny. Glykozidy sú antioxidanty, ktoré sa pohybujú v tele, aby zničili voľné radikály, ktoré môžu zhoršiť cirkuláciu, poškodiť orgány a potlačiť tvorbu buniek. Laktóny však ponúkajú antibakteriálnu podporu, ktorá zbavuje telo cudzích útočníkov.


Ako nootropikum, ginkgo biloba pomáha pri podpore pamäte a jasnejšej a rýchlejšej pamäti.


Voľné radikály, ktoré zhoršujú obeh, sú zničené, čo umožňuje zvýšený a zlepšený krvný obeh. To poskytuje kyslík a živiny ľahko po celom tele. Svaly sa stávajú citlivejšími, svalové kŕče a bolesť sa znižuje a energia sa zvyšuje. Zvýšený kyslík do mozgu zvyšuje účinnosť a zlepšuje mozgové funkcie. Ako sami vidíte, ide o veľmi účinné liečivo, z ktorého môže mať úžitok naozaj každý.

 

Mozog vo forme vďaka týmto prípravkom – vybrali sme pre vás TOP produkty Zdravý mozog vďaka týmto doplnkom výživy

Iste sa pýtate, aké suplementy si máte vybrať pre optimálne fungovanie vášho mozgu. Na túto otázku je jednoduchá odpoveď. Vyberte si osvedčené prípravky, ktoré sú všeobecne známe ako vysoko efektívne. Vyberajte na základe pozitívnych reakcií užívateľov daných prípravkov a na základe zloženia. Ak sa vám nechce podstúpiť toto nutné úsilie, máme pre vás dobrú správu. Vybrali sme pre vás totiž tri najlepšie a najefektívnejšie prípravky na posilnenie kognitívnych funkcií a celkové zlepšenie zdravia vášho mozgu. Nebudeme vás radšej ďalej naťahovať, nech sa páči, tu je náš unikátny zoznam najlepších produktov:


Prírodné nootropikum Focus Pills - najsilnejšie nootropikum na podporu činnosti mozgu a nervovej sústavy - TOP produkt

Focus Pills je jedným z najlepších nootropík na podporu činnosti mozgu. Zlepšuje vašu koncentráciu, čo je najdôležitejší faktor pri dosahovaní vašich cieľov. Ponúka prírodné silu, ktorá je vhodná pre športovcov, študentov, aktívnej či bežných ľudí. Zlepšuje pozornosť, pamäť a schopnosť reagovať. Vyrába sa v Nemecku, čo zaručuje vysokú kvalitu.


Think - zlepšenie pamäte, zrýchlenie myslenia a lepšia sústredenosť - pre pokročilých

Jedná sa o koncentrovaný výživový doplnok, ktorý vás podrží v každej situácii, pretože zlepšuje mozgovú aktivitu. Zaistí dobrú pamäť a vaše reakcie. Produkt je bez GMO, bez konzervačných látok, bez lepku, bez laktózy, a je vhodný aj pre diabetikov.


Energise

Lacné a účinné tabletky na psychickú a fyzickú kondíciu, ktoré fungujú ako zdroj energie a vitality pre mužov aj ženy. Prípravok je tiež vhodný proti stresu, vyčerpanosti a únave v práci alebo pri štúdiu. Energise je účinný produkt, ktorý obsahuje vitamíny a minerály na okamžité zvýšenie energie v každom veku. Produkt je obľúbený tiež u športovcov. Ak hľadáte efektívny prípravok, ktorý vám dodá energiu počas celého dňa, Energise je ten správny produkt. Prírodné tabletky Energise tiež priaznivo pôsobia na fungovanie mozgu, imunitu a celkové zdravie.


Nootropiká na predaj

Copyright 2018 - 2019 © Stimulant.sk