Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Menopauza, návaly horúčavy, nadmerné potenie

Ako zvrátiť nepríjemné príznaky menopauzy: Strata libida, nadmerné potenie a horúčavyPríznaky menopauzy

Pre väčšinu žien sa menopauza vyskytuje vo veku 50 až 52 rokov. Prejavuje sa nízkym libidom, nadmerným potením a výsledkom sú návaly horúčavy pre ženy. V predstihu prídu hormonálne zmeny perimenopauzy, ktoré často trvajú medzi štyrmi až desiatimi rokmi. Pomôcť môže Viagra pre ženy Clitorin s prírodným zložením, ktorá funguje rovnako ako najlepší produkt na potenciu Vimax Pills pre mužov.

Ako na príznaky menopauzy: Vyzkúšajte Moringa BIO Premium proti príznakom menopauzy, Clitorin - tabletky na libido, vzrušenie a plodnosť pre ženy a DHEA Wild Yam proti príznakom starnutia.


V perimenopauzálnej fáze, kedy sa začína uvoľňovať progesterón, mnoho žien prežíva kratší cyklus, ktorý má každých 21 dní menštruáciu. Nielenže sú cykly kratšie, ale môžu mať oveľa ťažšie krvácanie.


Tieto nižšie hladiny progesterónu môžu tiež spôsobiť problémy so zaspávaním a vytvárať viac úzkostných pocitov bez zjavného dôvodu. Progesterón je hormón, ktorý nás núti cítiť sa uzemnený a udržiava úzkosť. Keď začnete pozorovať poruchy spánku a zobúdzanie o 2:00, potom viete, že estrogén sa začína znižovať.


Ďalšie príznaky v týchto fázach sa pohybujú od návalov horúčavy, zmeny hmotnosti, spánku, vaginálnej suchosti a svrbiacej kože až po citlivosť prsníkov, stratu libida a výkyvov nálady.


Migrény môžu byť spúšťané viac v každej fáze, peri alebo menopauze, pretože vysoká aj nízka hladina estrogénu môže byť spúšťačom.


Výskum ukazuje, že približne 85% žien prežíva hormonálne symptómy, ako sú návaly horúčavy a nočné potenie v prvom roku alebo dvoch pri perimenopauze. K tomu dochádza v dôsledku poklesu hladín estrogénu.


Prečo? Znižujúca sa hladina estrogénu spôsobuje zúženie ženskej "termoneutrálnej" zóny - čo môže spôsobiť spustenie potenia pri nižších teplotách a dilatácii periférnych ciev, čo tiež zvyšuje teplo. Keď sú úzkostné alebo stresujúce, peri a menopauzálne ženy tiež uvoľňujú mierne vyššie množstvá stresového hormónu noradrenalínu, čo zvyšuje telesnú teplotu a hormonálne návaly horúčavy.


Ako na menopauzu: Vyzkúšajte Clitorin a Moringa BIO Premium proti príznakom menopauzy a prírodné antidepresíva na spanie Relax Plus na zlepšenie spánku a nálady.

Pomôže ďatelina!

Červená ďatelina: Je bohatá na fytoestrogény nazývané izoflavóny, ktoré pomáhajú bojovať proti intenzite a frekvencii výstrelov horúčavy. Výskum z Aarhuskej fakultnej nemocnice ukázal, že denný príjem červenej ďateliny môže znížiť menopauzálne návaly horúčavy, najmä v kombinácii s probiotikami.

 

Najlepšie lieky, prípravky na menopauzu sú prírodnéNávaly horučavy, potenie

Bylinné lieky, ktoré zaručene pomôžu pri menopauze:

Ashwaganda BIO Premium: Silná adaptogénna bylina používaná v ayurvédskej praxi, pomáha podporovať duševný pokoj, chudnutie, znižuje úzkosť, depresiu a nespavosť. V jednej štúdii sa preukázalo, že Ashwaganda zvyšuje hladiny DHEA v sére o 13,2%. DHEA Wild Yam je hormón "matka", pretože je prekurzorom iných hormónov ako je estrogén a testosterón, čo môže byť užitočné v tejto dobe.


Mučenka: Je upokojujúca rastlina, ktorá podporuje relaxáciu a znižuje úzkosť. Výskum ukazuje, že môže byť účinná pri zmierňovaní symptómov úzkosti.

 

Maca: Najlepšie lieky a prípravky na menopauzu sú prírodné. Tento starý peruánsky ženský liek môže pomôcť zvýšiť energiu a duševnú jasnosť. Zvoľte želatínovanú (ale nie surovú) odrodu Lepidium Peruvianum Chacon. Prášok možno pridať do jemných, latte a čaju alebo kávy. Obsahuje flavonoid nazývaný Apigenin - ktorý môže byť prínosom pre mozgové bunky a depresiu, tvrdí výskum z Brazílie.


Púpava: dlho používaná ako tonikum a diuretikum, púpava je bohatá na vitamíny A, E, C, K a B2 (riboflavín) a obsahuje draslík, železo, vápnik, horčík, mangán, zinok a fosfor - minerály, silné, zdravé kosti. Majte na pamäti, že koreň púpavy má vysoký obsah v polysacharidov, takže sa mu treba vyhnúť, ak ste citliví na karbohydráty, ktoré môžu spôsobovať problémy s trávením.


Camellia Sinensis: To je rastlina, ktorú si vychutnáte, keď pijete šálku zeleného alebo čierneho čaju. Výskum z univerzity v Západnej Austrálii nielenže ukazuje, že ženy, ktoré pijú čaj, majú vyššiu kostnú hustotu, ale tiež podporujú väčšiu rovnováhu v tele. Buďte opatrní, pretože väčší kyslý stav môže viesť k tomu, že minerály, ako je vápnik, sa vylúhujú z kostí.


Senovka grécka: môže podporiť sexuálne vzrušenie a túžbu u žien a zvýšiť hladinu estrogénu, ukazuje výskum z University of Queensland. Senovka tiež pomáha znižovať hladinu cholesterolu a obsahuje steroidné saponíny, ktoré zabraňujú vášmu telu absorbovať škodlivý LDL cholesterol a triglyceridy. Plus obsahuje hladiny draslíka, ktoré dokážu vyrovnať hladiny sodíka a stabilizovať srdcovú frekvenciu a krvný tlak.

Recenzie – Vybrali sme pre vás najlepšie prípravky na menopauzu Najlepšie prípravky na menopauzu, nadmerné potenie

Menopauza môže byť ťažkým časom pre ženy, úzkosť, depresia a úzkosť sú príznakom. Ovplyvňuje každodenné aktivity, duševnú jasnosť a náladu. Väčšina žien môže nájsť úľavu od symptómov menopauzy pomocou bylín a prípravkov s obsahom bylín. Najobľúbenejšie sú prášky Clitorin.

Pomoc v menopauze pre ženy: Najlepšie prípravky na menopauzu pre ženy - pomáha Clitorin na libido a vzrušenie, DHEA Wild Yam na omladenie a Moringa BIO Premium proti príznakom menopauzy. So starnutím majú však problémy aj muži a na potenciu pre mužov doporučujeme produkty Vimax Pills a Ultra Potencia.


Dioscorea villosa

Dioscorea villosa je druh rastliny známy svojou aktívnou zložkou diosgenín, čo je fytoestrogén. Diosgenín obsahuje zložku podobnú DHEA, ktorá je prekurzorom ľudských pohlavných hormónov.

Východoindická tradičná bylina, Dioscorea villosa má dlhú históriu používania pre hormonálne problémy. Mnoho menopauzálnych žien môže s úspechom používať krémy obsahujúce túto rastlinu.


Ženšen

Ženšen môže byť najlepšou univerzálnou rastlinou pre menopauzu. Často sa nazýva jeho plným botanickým názvom Panax ginseng, ale často sa označuje aj ako červený ženšen a ázijský, čínsky, kórejský alebo sibírsky ženšen. Jeho primárnym menopauzálnym prínosom je jeho schopnosť podporovať vitalitu a zmierňovať stres. Ženy, ktoré vstupujú do menopauzy, sa často budú cítiť fyzicky slebé, pretože niektoré príznaky, ako sú návaly horúčavy, odoberajú energiu. Spánok je často prerušený v dôsledku menopauzy, najmä vďaka návalom horúčavy. Ženšen môže prísť na pomoc na tomto fronte, prípadne podporiť zdravé spánkové cykly tým, že pomôže relaxácii.


Vybrali sme pre vás TOP 3 najlepšie produkty na pomoc pri nepriaznivých príznakoch menopauzy:


1. Clitorin - Najlepší prírodný doplnok výživy proti príznakom menopauzy. Zbavte sa nepríjemných príznakov a prinavráťte si radosť z mladistvej sexuality.


2. Vigorelle - Lubrikačný gél na vzrušenie a zvýšenie libida v menopauze pre ženy.

Potešenie a radosť aj pre ženy vo vyššom veku. Nenechajte sa obmedziť svojim vekom, siahnite po prípravku Vigorelle.


3. DHEA Wild Yam - Elixír krásy a mladosti - Chudnutie, detoxifikácia, omladenie. Poznajte účinky vysoko účinného suplementu na vlastnej koži a tele.


Prírodné lieky na menopauzu

Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk