Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Liečba svrbenia, pálenia a zápalu vagíny - pomôžu fytoestrogény, antioxidanty a vitamíny

Pridané: 11.11.2018

Tabletky na svrbenie, pálenie a zápal pošvy - Čo pomôže? Fytoestrogény, vitamíny a antioxidanty - najlepšie lieky, tabletky a prípravky pre ženy!

Liečba svrbenia, pálenia a zápalu vagíny

Vagína predstavuje pre muža rajskú záhradu uspokojenia a pre ženu je zdrojom rozkoše, ale aj bránou pri zrode nového života a kanálom pre vyplavovanie neoplodneného vajíčka.

Svrbenie, kvasinková infekcia, pálenie a zápal pošvy je teda vážny problém a vyžaduje lieky a tabletky na liečbu, či už sú to fytoestrogény, vitamíny alebo antioxidanty pre ženy.


Vagína má svoj vlastný malý ekosystém, tvorený sliznicou a bakteriálnou mikroflórou. Pri jeho narušení dochádza k zápalom alebo podráždeniu genitálií, spôsobené bakteriálnymi, kvasinkovými, či vírusovými infekciami.

Tip pre ženy: Najlepšie produkty podľa odborníkov na ženské problémy sú Vigorelle - lubrikačný krém a Clitorin - tabletky na plodnosť, libido a orgazmus.


Aby ženský ekosystém správne fungoval je nevyhnutné udržiavať kyslé prostredie s pH nižším ako 4.5. V takomto prostredí sa prospešné baktérie, laktobacily, cítia príjemne a prospievajú zdraviu pošvy . Tieto malé mikroorganizmi zastupujú úlohu ochrancov pred patogénnymi votrelcami, spôsobujúcimi komplikácie, ničia ich peroxidom vodíka, ktorí si sami vytvárajú. Aby mali na boj s votrelcami dostatok sily, potrebujú potravu vo forme živočíšneho škrobu glykogénu, ktorú zabezpečuje sliznica. Laktobacily pri ich trávení podporujú vznik kyseliny mliečnej a tá zase zabezpečuje optimálnu kyslosť prostredia. Vagínu si teda môžete predstaviť ako malé mestečko, ukryté v horách, kde uzavretá komunita navzájom spolupracuje a všetko dokonale funguje.


Krehká rovnováha ženského ekosystému však môže byť ľahko narušená. S o zvýšeným pH klesá počet laktobacilov, vagína nemá dostatok kyseliny mliečnej na stabilizáciu správnej hladiny a tým klesá aj sila ochrany pošvy pred nežiaducimi baktériami. Žena potom trpí výtokom, sčervenením, pálením a nepríjemným svrbením. Sú spôsobené nielen baktériami ale aj mykotickými infekciami, či sexuálne prenosnými organizmami. 40 – 50 % ochorení je však zapríčinených bakteriálnou vaginózou.


Neliečená bakteriálna vaginóza môže viesť k zápalu maternice, krčka maternice, infekcii močových ciest alebo zápalu panvy.


Keď to svrbí, páli, vagína dáva najavo, že niečo nie je v poriadku. Ako sa zbavíte nepríjemných pocitov

Fytoestrogény, antioxidanty a vitamíny pre ženy

Vagína je najcitlivejším miestom ženského tela, keď vás svrbí alebo páli, treba vyzkúšať prírodné prípravky ako lubrikačný gél Vigorelle a tabletky na vzrušenie Clitorin pre ženy. Ľahko dôjde k jeho podráždeniu pri holení alebo zmene pracieho prášku, či dráždivej spodnej bielizni.

Preto každý nepríjemný pocit „tam dole“, ktorí vám spôsobí dyskomfort nemusí nutne signalizovať ochorenie. Ak ale pálenie, či svrbenie pretrváva dlhšie obdobie a je sprevádzané sivastým, rybinou zapáchajúcim výtokom, alebo je jeho konzistencia hrudkovitá a pripomína tvaroh, môže ísť o bakteriálnu vaginózu alebo kvasinkovú infekciu.

Máte problémy? Vyzkúšajte Clitorin - tabletky pre sexuálne zdravie, Vigorelle - lubrikačný krém na zvlhčenie a Relax Plus - prírodné antidepresíva pre ženy.


Vaginóza postihuje ženy, ktoré ešte neprešli menopauzou, teda jú hormonálne činné a produkujú estrogén. Práve tento hormón má zásadný vplyv na pohlavné orgány a kvalitu sliznice v pošve. Poklesom estrogénu dochádza teda aj k narušeniu ekosystému a tým sa spustí rad ďalších reakcií. Ďalšími príčinami môže byť užívanie antibiotík, nadmerná hygiena, nosenie spodného prádla, vyrobeného z chemických vlákien, prenos baktérií z konečníka, oslabená imunita, dehydratácia. Samotná liečba je perorálna alebo lokálna pomocou antibiotík.


Toto ochorenie sa aj po preliečení zvykne opakovane vracať, preto sa odporúča doplnková liečba, ktorá zlepší stav sliznice a podporí rast laktobacilov. Dodajte telu fotoestrogény, ktoré sú prírodnou náhradou estrogénu v tele. Na trhu je veľa komlexných doplnkov stavy, ktoré prispievajú k nastaveniu opätovnej rovnováhy v tele ženy. Napríklad tabletky Woman Power, sú voľne dostupné a bez vedľajších účinkov.


Prostredie vagíny je ideálne prostredie pre rozmnoženie kvasiniek. Pri zmene pH dochádza k narušeniu rovnováhy medzi baktériami a kvasinkami a vzniká kvasinková infekcia, inak známa ako mykóza. Vek ženy pri nej nehrá žiadnu úlohu, k zmene pH môže dôjsť v tehotenstve, pri nosení tesnej bielizne, užívaní antikoncepsie alebo je spôsobená oslabenou imunitou, či užívaním antibiotík. Ženy, náchylné na túto nepríjemnú chorobu, by mali dbať na prevenciu, aby aj po jej výskyte nedochádzalo k recidíve. Chrániť sa môžete prostredníctvom stravy, do ktorej zahrniete ryby, sóju, zeleninu, špenát, zemiaky, alebo pomocou doplnku stravy akým je napríklad Sweet Sex.

Ušetrite sa od pálenia, svrbenia a výtoku – vnímajte svoju vagínu len ako zdroj pôžitkov vďaka doplnkom stravy

Pálenie vagíny a výtoky z pošvy

Výtoky z vagíny, rovnako ako svrbenie a pálenie pošvy má riešenie. Pomôžu najlepšie produkty na klimaktérium pre ženy ako tabletky Clitorin a lubrikačný gél Vigorelle. Ako sme už spomenuli, vagína je veľmi citlivé miesto.

Ak jej prostredie bolo raz narušené, komplikácie v podobe zápalov sa zvyknú opakovane vracať. Na to, aby ste tomu zabránili a ušetrili sa od nepríjemných pocitov je nutná prevencia. Telo potrebuje správne látky, aby dobre fungovalo. Tie mu dodáte prostredníctvom stravy, alebo formou doplnkov, obsahujú antioxidanty, vitamíny a fotoestrogény, ktoré zabezpečia aby dali žene všetko čo potrebuje pre udržanie zdravia pošvy.


Najlepšie produkty pre ženy: Clitorin - tabletky na vzrušenie a plodnosť, Vigorelle - najlepší lubrikačný krém a tabletky na ženské problémy, ako sú frigidita, neplodnosť a menopauza Woman Power.


Clitorin tabletky na plodnosť pre ženy účinný doplnok stravy, určený pre ženy. Podporuje celkovú činnosť pohlavných orgánov. Vďaka vitamínu C pomáha odstraňovať príznaky vaginálnych ochorení, ako aj predchádzať im návratu. Podporuje lepšie prekrvenie a tým priamo vplýva na zlepšenie sexuálneho života. Nielen že zachováva správnu rovnováhu ekosystému vagíny ale zvyšuje libido, podnecuje túžbu, skvalitní orgazmus, zvyšuje plodnosť ženy a celkovo posilňuje jej psychický stav. Navyše obsahuje iba prírodné látky a je voľne dostupný na internete. Obsahuje Arginine, DHEA, Leonurus Cardiac, Damiana, Cinicifuga Racemosa, Vitamíny A, B12, Vitamínový prospešný kokteil: Vitamín B1, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamín B5, Vitamín B6, Extrakt z maliny, Calcium, Vitamín C, Vitamín B4, železo, Koreň z Kudzu, Vitamín E, Vitamín B7, Asparagusracemosus, Catuaba, Zinok, Schisandra Cinensis.


Sweet Sex – sú tabletky určené na vylepšenie vašej vagíny. Bude zdravá, voňavá a bez nežiaducich baktérií a miktoorganizmov. Tieto plusy určite ocení aj váš partner, keď vás bude uspokojovať „tam dole“. Podporujú celkové zlepšenie v sexuálnej oblasti. Z hanblivých žien robí dračice, povzbudzuje ich libido a postará sa, že vyvrcholenie nie je vec náhody, a budú kričať od slasti.


Woman Power – je vitamínová bomba, plná fytoestrogénov, antioxidantov a vlákniny. Toto všetko potrebuje vaša vagína aby bola zdravá a prinášala vám iba potešenie. Fotoestrogén slúži ako náhrada ženského pohlavného hormónu estrogénu, vďaka tomu výrobok účinne odstraňuje zápal, svrbenie a výtok pri mykóze, čí bakteriálnej vaginóze. predchádza ich opätovnému vzniku. Je ideálny pre staršie ženy v období prechodu. Eliminuje sprievodné príznaky a povzbudzuje libido. Je to voľne predajný doplnok stravy bez vedľajších účinkov. Navyše vagína získa príjemnú ovocnú vôňu a získa status „zakázaného ovocia“.


Doporučujeme


1. Clitorin - najobľúbenejší produkt na zlepšenie sexuálneho života, pomôže pri nepríjemných pocitoch v pošve, tabletky na vzrušenie a plodnosť pre ženy


2. Sweet Sex - prírodný doplnok proti zápachu z vagíny


3. Vigorelle – komplexný lubrikačný gél na pomoc pri svrbení, pálení a zápale pošvy, zvlhčuje vagínu a rieši problémy s menopauzou: vaginálna suchota, klimaktérium a nízke libido, podporuje tiež plodnosť žien


Lubrikačný gél na predaj


Späť na zoznam článkov
Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk