Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Nootropiká

Úvod Nootropiká

Nootropiká - stimulanty pre mozog, Serotonín, Dopamín, Melatonín, ADHD, Keto diéta, prírodné antidepresíva, lieky na spanie, Modafinil, Xanax, Ashwagandha, Moringa, DMAE, Bacopa, DHEA

Nootropiká na mozog, serotonín, dopamín, melatonínNootropiká, nazývané tiež ako smart drugs, sú látky, ktoré sa zúčastňujú metabolických procesov v mozgu. Výrazne ovplyvňujú aj mentálne a telesné funkcie, teda podporujú pamäť a kognitívne vlastnosti. Samozrejme sú bez toxických účinkov.

 

Na naše telo majú výrazný vplyv hormóny. Hormón Serotonín napríklad ovplyvňuje náladu, emócie, spánok, či chuť do jedla. Sú to vlastne prenášače vzruchov medzi nervovými bunkami. Serotonín ovplyvňuje peristaltiku čriev, regeneráciu vnútorných orgánov, najmä pečene. Serotonín sa po zotmení v tele mení na melatonín, ktorý zodpovedá za kvalitný spánok, takže ľahšie zaspíme a budíme sa svieži a oddýchnutí. Hormón dopamín ovplyvňuje najmä motiváciu a vôľu, rovnako tak má na starosti rôzne telesné pohyby a ich koordináciu.

 

V dnešnej dobe často počujeme veľa o chorobe ADHD, najmä v súvislosti s deťmi. Diagnostikuje sa medzi 6. a 9. rokom dieťaťa. Je to porucha správania, pri ktorej je narušená koncentrácia a pozornosť, porwucha kontroly impulzov, kolísavé nálady a extrémny nepokoj, či hyperaktivita. Veľmi populárna je tiež Keto diéta, ktorá znamená v podstate prijímanie minimálneho alebo žiadneho množstva sacharidov. Teda prijímanie okamžitého zdroja energie, sacharidov, je obmedzené. Naopak neobmedzuje sa príjem zeleniny a kvalitných tukov. Uprednostňujú sa za studena lisované oleje. Diéta nám má pomôcť, aby sme sa cítili lepšie.

Najlepšie hodnotené nootropikum: Vyzkúšajte Focus Pills na zlepšenie sústredenosti, pamäte a nálady. Prírodný Modafinil bez vedľajších účinkov nahradí lieky a je možné ho užívať dlhodobo.

 

Prípravok Modafinil tiež zlepšuje kognitívne schopnosti a pozornosť. Zlepšuje pamäť, motiváciu a sústredenie a znižuje ospalosť. Dlhšia výdrž bez pocitu únavy má však háčik. Liek je určený len pre ľudí, ktorí trpia narkolepsiou. Na úzkostné stavy je tu Xanax, ktorý sa snaží riešiť psychické problémy a depresie. Tiež je len na predpis po schválení lekárom a je veľmi silný. Ako prírodnú náhradu máte možnosť využiť produkt Ashwagandha, ktorý predchádza úzkostiam a depresii a pomáha telu vyrovnať sa so stresom a únavou. Zlepšuje fyzickú výkonnosť a znižuje hladinu cholesterolu. Má vplyv aj na plodnosť mužov. Na podporu mozgu a schopnosti koncentrácie tiež pomáha Moringa. Na podporu pri pracovných alebo študijných záťažiach či depresiách je tu produkt DMAE, Bacopa a DHEA.

 

Nootropiká - kognitívne zosilňovače

Nootropiká - lieky Racetamy - Piracetam, Amiracetam, Oxiracetam, Pramiracetam, Phenylpiracetam, Coluracetam, Fasoracetam

Racetamy sú nootropiká na pamäť a učenie a prirodzenú podporu mozgovej činnosti, učenie, energie, a zdravie mozgu. Pomáhajú zvýšiť množstvo živín a kyslíka, ktoré putujú v mozgu, čím zaistí viac energie pre vaše telo. Piracetam je ľahšia forma Racetamu a zlepšuje celkové vnímanie, motivačnú činnosť a psychickú energiu. Výsledok nastúpi už po 14 dňoch. Aniracetam je dokonca päťnásobne účinnejšia, je to vlastne tvrdšia obdoba piracetamu, s ktorým je potrebné zaobchádzať opatrne. Oxiracetam má podobné účinky a je vhodné ho použiť len na krátke obdobie. Pramiracetam je zase prémiový Racetam, ktorý je až 30-krát účinnejší ako Piracetam. Spôsobuje zvýšenú ostražitosť po dobu 10 hodín a po užití máte jasnejšie myslenie. Phenylpiracetam patrí medzi najpoužívanejšie v radoch študentov, pretože jeho účinky nastúpia oveľa rýchlejšie a vydržia dlhšie ako u akéhokoľvek iného Racetamu. Coluracetam zlepšuje farebné videnie a tvorivú činnosť. Fasoracetam zlepšuje vnímavosť, reflexy, schopnosť učenia sa a pomáha proti depresii.

Nootropiká - Kognitívne zosilňovače - Noopept, Adrafinil, Modafinil, Armodafinil, Sulbutiamine, Sunifiram

Nootropiká - kognitívne zosilňovače - Modafinil, SulbutiamineNoopept je silný kognitívny zosilňovač, ktorý sa postará o zlepšenie koordinácie a nálady. Niektoré výskumy a štúdie tvrdia, že môže zabrániť poškodeniu mozgu oxidáciou. Pomáha aj na liečenie poškodenia mozgu súvisiaceho s alkoholom.

 

Adrafinil podporuje naopak bdelosť a aktivitu. Zlepšuje náladu a rieši aj problémy so spaním. Tiež podporuje pamäť. Duševná výkonnosť, sústredenosť a zvýšená motivácia sú tiež jedným z účinkov produktu.

 

Modafinil je veľmi podobný Adrafinilu s tým rozdielom, že zodpovedá za zvýšenie celkovej energetickej hladiny a je čisto na lekársky predpis a slúži na liečbu narkolepsie.

 

Armodafinil má veľmi podobné účinky ako Modafinil, je však bezpečnejší a zlepšuje tzv. Jet Lag koncentráciu. Tiež sa jedná o liek na predpis.

 

Sulbutiamine je vhodný ako doplnok stravy pre podporu pamäte, Sunifiram výrazne zlepšuje predovšetkým vašu koncentráciu. Cítite, že mate všetky veci pod kontrolou.

 

Nootropiká - zlepšenie sústredenosti

Nootropiká - lieky Choline - Alpha GPC, Citicoline, Choline bitartrate, Centrophenoxine, DMAE, Uridín

Cholin, teda vitamín Bp, sa nachádza v Acetylcholíne, ktorý upravuje činnosť nervového systému. Podporuje nervový systém a jeho funkcie. Ak telu dodáme dostatočné množstvo, zlepšíme si tak schopnosť sústredenia a koncentrácie.

Kde kúpiť nootropiká: Hľadáte silné nootropikum s prírodným zložením? Najlepšie nootropikum Focus Pills na zvýšenie sústredenosti a lepšiu pamäť je dostupné bez predpisu na našej stránke.


Dokážeme sa viac sústrediť a venovať sa činnostiam, ktoré vykonávame pravidelne. Stráca sa postupne podráždenosť a náladovosť, cítime sa nad vecou, plní energie. Po užití sme viac odolní voči stresu a redukuje sa tiež množstvo cholesterolu v našom tele. Podporuje funkcie mozgu, zdravý spánok, regeneráciu, pamäť a detoxikáciu tela. Nevýhodou sú vedľajšie účinky ako možné ochorenie obličiek, zlá znášanlivosť tuku, vznik žlčových kameňov a vysoký tlak. Medzi podobné lieky patria Alpha GPC, Citicoline, Choline Bitartrate, Centrophenoxine.
Na podporu pri pracovných alebo študijných záťažiach či depresiách je tu produkt DMAE.

Prírodné nootropiká - Acetyl L-Carnitine, Bacopa Monnieri, Galantamine, Ginko biloba, Huperzine A, Lion's Mane Mushroom, Magnesium Threonate, Vinpocetín

Tabletky, lieky a nootropiká na zlepšenie mozgovej aktivityPrírodné nootropiká sú už o mnoho lepšie ako lieky len obsahom prírodných látok bez vedľajších účinkov, sú teda založené na čisto prírodnej báze. Nemajú vedľajšie účinky ako lieky a ponúkajú kvalitnú zásobu živín, minerálov a potrebných látok.

 

Acetyl L-Carnitine je látka, ktorá zvyšuje prísun kyslíka do svalov počas tréningu a zlepšuje tak výkon. Taktiež samozrejme zlepšuje transport mastných kyselín, znižuje poškodenie svalov a je skvelým spaľovačom tukov.

 

Bacopa Monnieri je rastlina, ktorá sa využíva na zlepšenie koncentrácie, zníženie stresu, pomáha pri depresiách a úzkostiach. Zvyšuje aktivitu mozgových buniek aj duševnú rovnováhu. Podporuje imunitu a obranyschopnosť organizmu.

 

Galantamine je neurotransmiter, zlepšujúci výkon, sústredenie, a podporuje lucidné sny. Ginko biloba účinkuje proti depresii, úzkosti, migréne, astme, zlepšuje krvný obeh a činnosť srdca.

 

Huperzine A zlepšuje kognitívne schopnosti a pamäť, taktiež pomáha pri Alzheimerovej chorobe.

 

Lion's Mane Mushroom zlepšuje kognitívne zdravie, rovnako ako Magnesium Threonate. Vinpocetín zlepšuje prietok krvi mozgom a mozgovú látkovú výmenu.

 

Tabletky na zlepšenie pamäte

Nootropiká - TOP 3 nootropiká pre mozog, pamäť, koncentráciu - prírodný, bezpečné, bez vedľajších účinkov

1. Focus Pills - prírodný Modafinil - najlepšie legálne nootropikum - TOP produkt

 

Zaistí vám maximálnu koncentráciu a pamäť v tých správnych chvíľach. Pôsobí prírodnou silou, vďaka množstvu vitamínov, a to všetko bez kofeínu. Štúdie potvrdili vplyv na koncentráciu, zlepšenie pozornosti, pamäte a schopnosť rýchlo reagovať. Vyrába sa v Nemecku.

 

2. Think Pills - zlepšenie pamäti, rýchlejšie myslenie a lepšiu sústredenosť - pre pokročilých

 

Jedná sa o koncentrovaný výživový doplnok s prírodným zložením, ktorý vás podrží v každej situácii, pretože zlepšuje mozgovú aktivitu. Zaistí dobrú pamäť a vaše reakcie budú oveľa rýchlejšie. Produkt je bez GMO, bez konzervačných látok, bez lepku, bez laktózy a je vhodný aj pre diabetikov.

 

3. Exam Bacopa - tabletky na pamäť na učenie - pre študentov - SUPER cena

 

Cítiť sa viac koncentrovaným a sústredeným človekom - budete aktívna a produktívna bytosť, ktorá je plná energie a vedomostí nazbieraných vďaka výrazne lepšej koncentrácii na veci okolo seba. Zlepšite výsledky vašej práce a produktivitu a zlepšíte kvalitu svojho života. Mať skvelú náladu a odpočinutú myseľ je snom každého študenta.

 

Tabletky na učenie pre študentov

Sústredenie - tabletky, lieky a doplnky na koncentráciu, ADHD - porucha pozornosti

Tabletky a lieky na sústredenosť, pozornosť a koncentráciu, ADHDSústredenosť je jedna z najdôležitejších vecí preto, aby človek mohol pracovať a tvoriť. Veď to poznáte. Keby sme sa na niečo nesústredili, ďaleko by sme to nedotiahli.
Začína to už v školskom prostredí. Sedíte v lavici a musíte prijímať informácie tak, aby ste si čo najviac vecí z výkladu zapamätali. Je k tomu potrebná poriadna dávka trpezlivosti a hlavne sústredenia. Rovnako tak aj v práci musíme podávať výkon a každý od nás očakáva prácu vykonanú na 120 percent. Musíme sa sústrediť na každú maličkosť, aby výsledok stál za to a bol patrične ohodnotený.

 

A tak sa ľudia snažia nachádzať alternatívy, ktoré im dodajú energiu na to, aby sa dokázali dlhodobo na niečo sústrediť. Jednak ju hľadajú v bohatej strave, ale tá nám nezabezpečí všetky potrebné živiny a látky, ktoré naše telo potrebuje. Navyše musí byť jednoznačne pestrá.
Preto sa stále častejšie ľudia obracajú na lekárne a farmácie. Zdroje sústredenia hľadajú v liekoch, tabletkách alebo v prírodných doplnkoch. Treba byť však pozorný, čo kupujeme. V prvom rade by sme mali venovať pozornosť tomu, či je všetko prírodného charakteru, pretože veľa chémie nám ešte môže ublížiť.
V dnešnej dobe sa často stretávame s pojmom ADHD, teda poruchami pozornosti. ADHD je akýsi klinický syndróm, ktorý sa prejavuje zníženou pozornosťou. Prejavuje sa najmä vo veku 6. až 9. rokov. U detí je narušená koncentrácia a pozornosť, deti mávajú kolísavé nálady aj extrémnu hyperaktivitu či nepokoj.

 

Medzi ďalšie prejavy patrí tiež impulzivita, teda moment kedy dieťa vyhŕkne odpoveď pred položením otázky, alebo neustále prerušuje reč ostatných. Mávajú tiež problémy s večerným zaspávaním a celkovo so spánkom. Výsledkom môžu byť slabé výkony v škole, problémy s čítaním, písaním aj počítaním.
Tieto deti sú však veľmi senzibilné, kreatívne a plné fantázie, majú schopnosť vycítiť náladu a majú nesmiernu ochotu pomôcť. Majú obrovský zmysel pre spravodlivosť a zaujatie. Ak sa im jedna téma zapáči, môžu v nej dosiahnuť nečakané výsledky.

Lieky na koncentráciu - Amiracetam, Noopept, Pramiracetam

Aniracetam je menej známy produkt používaný na podporu kognitívnych funkcií. Štúdie preukázali, že veľmi pomáha s ochoreniami, ako sú demencia či depresie. Pozdvihne vašu náladu, sústredenosť a pamäť. Aniracetam napomáha zlepšiť spánok a bojovať s úzkosťou. Tiež, ako už bolo spomenuté, zlepšuje pocity depresie a môže pomôcť s poškodeniami mozgu, alebo s citovými traumami.

 

Noopept je taktiež efektívnym nootropikom, ktoré všeobecne zlepšuje pamäť a sústredenie. Má tiež vplyv na vašu náladu a chráni bunky pred poškodením, degeneráciou a zničením. Zlepšuje depresívne stavy.

 

Pramiracetam je látka, ktorá zlepšuje sústredenie a pamäť, a uľahčuje proces zapamätania si mnohých informácií. Zlepšuje chod organizmu po dehydratácii, nedostatku spánku a podobne. Zlepšuje funkcie mozgu a je vhodný pre ľudí rôzneho vekového rozpätia, ktorí sú často zábudliví, alebo sú na nich kladené veľké psychické nároky.

 

Najlepšie lieky a tabletky na liečbu ADHD

Tabletky a pilulky na ADHD, poruchy pozornosti - L-Tyrosine, Mucuna Pruriens, Pycnogenol, Pregnenolone

L-Tyrosine je aminokyselina, ktorá potláča chuť do jedla. Zodpovedá za normálnu funkciu svalstva. Je neodmysliteľnou súčasťou bielkovín, zlepšuje celkové zdravie a duševný stav. Podporuje zdravie pokožky.

 

Mucuna Pruriens podporuje mozgovú činnosť a znižuje stres. Celkovo zlepšuje kvalitu života a znižuje riziko smrti v dôsledku Parkinsonovej choroby. Prenosy vzruchov sa zlepšia, stres opadne a psychická kondícia sa razom zvýši. Zrýchľuje metabolizmus, spaľuje tukové bunky, podporuje plodnosť, zvyšuje sexuálnu aktivitu a produkciu spermií.

 

Pycnogenol zlepšuje tvorbu kolagénu a elastínu a tak prispieva k mladistvému vzhľadu pleti. Predstavuje miernu ochranu pokožky počas opaľovania a je silným antioxidantom. Redukuje kŕčové žily a udržuje ľudský zrak.

 

Pregnenolone znižuje únavu, zbavuje nervozity a zlepšuje správanie pri autizme a ADHD.

 

Lieky na liečbu poruchy pozornosti, ADHD a hyperaktivity

Energia - Acetyl L-Carnitine, BCAAs, Caffeine, Creatine, D-ribózy, Green Tea Extract, Hordenine

Energia, Creatine, Acetyl, Green Tea, D-RiboseAcetyl L-Carnitine je skvelým spaľovačom tukov, transportuje mastné kyseliny, zvyšuje príjem kyslíka do svalov počas tréningu a zmenšuje ich poškodenie.

 

BCAAs majú anabolický efekt a urýchľujú svalovú regeneráciu. Zvyšujú silu a stimulujú rast svalov.

 

Caffeine prispieva k lepšej výkonnosti, vytrvalosti a oddialeniu únavy.

 

Creatine zlepšuje všeobecne fyzickú výkonnosť a zvyšuje ATP vo svaloch. Je vhodné ho použiť pri pravidelnom cvičení a tréningu.

 

D-Ribose je cukor, ktorý zvyšuje vytrvalosť a pomáha zotavovaniu po ťažkom tréningu. Zaistí telu prísun sacharidov pre lepšiu regeneráciu svalov a je vhodný pri cvičení.

 

Green Tea Extract je vhodný na chudnutie a podporuje metabolizmus tukov a kontrolu telesnej hmotnosti. Je veľmi obľúbeným a bežne používaným čajom.

 

Hordenine napomáha k lepším pozitívnym pocitom a stavom eufórie. Zlepšuje poruchu zvanú ADHD a zlepšuje správanie detí s týmto ochorením.

 

Tabletky, prípravky a pilulky na zvýšenie energie

ADHD - Krill Oil, Citicoline, Bacopa Monnieri, Ginko biloba, Panax Ginseng, Phosphatidylserine

Krill Oil zlepšuje koncentráciu a energiu v prípade ADHD, môže zvýšiť pamäť o 60% a sústredenie o 40%. Omega-3s obsiahnuté v Krill Oil tiež prispievajú k zlepšeniu príznakov ADHD.

 

Taktiež Citicoline povzbudí mozog a pomôže k lepšiemu zvládaniu ADHD.

 

Bacopa Monnieri zmierni stres a napätie, človek tak vníma všetko miernejšie a má lepšiu sebakontrolu. Takže jednoznačne zlepšuje stav človeka s ADHD. Deťom trpiacim týmto ochorením tak pomáha konať v mieri a s chladnou hlavou.

 

Ginko Biloba tiež výrazne napomáha, pretože zlepšuje koncentráciu a už po krátkom užití je zaznamenané zlepšenie v správaní ľudí trpiacich ADHD.

 

Panax Ginseng zvyšuje metabolizmus glukózy v mozgu, pozitívne pôsobí na sebaovládanie a pozornosť. Je posilňovač pamäti a vedie k zlepšeniu prejavov ADHD.

 

Rovnako tak Phosphatidylserine zlepšuje symptómy choroby a navracia duševné zdravie.

 

Tabletky a lieky na ADHD

Najúčinnejšie nootropiká pre sústredenie, ADHD, poruchy osobnosti

1. Focus Pills - najlepšie legálne nootropikum na sústredenosť - TOP produkt

Jedná sa o kvalitný produkt zameraný na koncentráciu a zlepšenie výkonu pamäti. Vďaka lepšej koncentrácii budete ľahšie dosahovať životných cieľov a pracovných zadaní. Keďže sa jedná o produkt z prírodných ingrediencií, je pre vaše telo ako stvorený. Taktiež zlepšuje schopnosť reagovať. Vyrába sa v Nemecku.

 

2. Think Pills - zvýšenie koncentrácie, energie pri ADHD - pre pokročilých

Ide o vysoko koncentrovaný doplnok, ktorého zložky sú vyvážené. Zlepšuje mozgové funkcie a dokonca je obsiahnutý vo vegetariánskych kapsuliach. Zameriava sa na ovplyvnenie pozornosti a koncentrácie a prísunu energie do organizmu. Je veľmi účinný pri ADHD, pretože pomáha nesústredeným ľuďom lepšie sa zamerať na jednotlivé veci.

 

3. Exam Bacopa - tabletky na pamäť a sústredenosť pri učení - vhodné pri poruchách pozornosti pre študentov - SUPER cena

Ide o produkt zameraný pre študentov, teda pre ľudí, ktorí si musia zapamätať kvantum informácií a musí sa vedieť sústrediť na učivo. Stimuluje pamäť, užíva sa počas skúšok a dosahuje veľmi dobré výsledky. Obsahuje bohaté zdroje zinku a mangánu.

 

Nootropiká Piracetam a Modafinil

Nálada - Tablety, lieky a doplnky na zlepšenie nálady proti depresii, stresu a úzkosti

Nálada, depresia, stres a úzkosť - tablety, doplnky, lieky, výživaLepšia nálada je základom kvalitného a plnohodnotného života. Je potrebné udržiavať svoje duševné zdravie v poriadku. Každý človek, ktorý je nad vecou a dokáže svet okolo seba brať pozitívne, je rozhodne úspešnejším. Je rozdiel vidieť človeka, ktorý sa nenechá rozhodiť a vidieť niekoho, kto neustále brble, dudre a sťažuje sa na všetko okolo seba. Dôležité pre človeka je, aby dokázal zachovať chladnú hlavu, a tak úspešne zvládol všetky problémy a prekážky, ktoré mu život do cesty prinesie. Je mnoho spôsobov, ako si udržať pozitívne myslenie a zdravého ducha. Vyvážená strava, dostatočný spánok, sauna, športovanie, odpočinok, spoločenský život a podobne. Avšak ak chcete razantnejšiu zmenu čo najskôr, radi vám poradíme.

 

Ponúkame širokú škálu produktov na zlepšenie nálady, ktoré vám zaistia ružovejší pohľad na svet. Bojujte s nami proti depresii, stresu či úzkosti. Zmeňte svoj život od základov a venujte sa všetkému s plným odhodlaním a chuťou niečo nové spoznať či vytvoriť. Pomôžeme vám zvládnuť situácie, aké ste doteraz nezvládali, a ponúkneme vám príležitosť viesť lepší život. Depresia je častá psychická porucha, ktorá spočíva v smutnej nálade a vzniká ako následok traumy. Tiež môže ísť o krátkodobú depresiu - napríklad zlý výsledok v práci alebo škaredé počasie. Nazýva sa fyziologická. Pod patologickou depresiou chápeme silné negatívne emócie, ktoré už narúšajú náš sociálny a spoločenský život. Má rôzne príznaky napríklad pesimizmus, beznádejnosť, nezáujem, úzkosť, útlm mimiky, spomalené pohyby, nepokoj, nechuť k jedlu a podobne.

 

Úzkosť je vlastne pocit strachu a obavy. Ide o negatívne pocity, pri ktorých sa obávame, že niečo nezvládneme, alebo, že sa nám niečo zlé stane. Prejavuje sa fóbiami, nervozitou, podceňovaním, nerozhodnosťou, neistotou, nevoľnosťou, únavou, či poruchami spánku. Stres je každá situácia, pri ktorej na organizmus pôsobí niečo negatívne a vyvádza ho to z normálneho stavu. Podnetom môžu byť negatívne informácie ako nehoda, smrť, poranenie, úraz a podobne. Ak trvá iba krátkodobo, posúva človeka vpred a zlepšuje jeho výkon a duševné schopnosti. Nadmerný stres naopak ohrozuje zdravie človeka a spôsobuje poškodenie organizmu, ba dokonca môže vyvolať až kómu alebo smrť.

Úzkosť - GABA, Inozitol, Káva, L-Theanine, Phenibut, Picamilon

Existuje niekoľko produktov, ktoré zlepšujú stav úzkosti a venujú sa zmierneniu jej účinkov na organizmus a psychické zdravie človeka. Zlepšujú úzkostné stavy a celkovo prispievajú k lepšej nálade, motivácii a odhodlaniu.

 

Produkt GABA výrazne zlepšuje náladu a znižuje stres. Rovnako tak znižuje úzkosť, či depresie a redukuje zmätenosť ľudí pod tlakom. Zlepšuje spánok a stabilizuje krvný tlak.

 

Produkt Inositol je člen vitamínov skupiny B a je teda bez vedľajších účinkov. Má totožné účinky ako antidepresíva, ale je čisto prírodný a bezpečný. Je preto veľmi účinný a obľúbený produkt.

 

Káva tiež potláča depresie a úzkosti, avšak pri nadmernom pití ich môže aj spôsobiť.

 

L-Theanine podporuje pocity pohody a pokoja. Znižuje stres a úzkosť a celkovo zlepšuje náladu.

 

Phenibut tiež chráni voči stresu a úzkosti. Rovnako tak Picamilon, ktorý zlepšuje náladu a úzkosť a pomáha s problémami so spánkom.

 

Najsilnejšie prírodné tabletky na depresiu, stres a úzkosť

Depresia - 5-HTP, L-Tryptophan, DMAE, 5-HTP, DHEA

5-HTP - hormón šťastia v tabletkách pochádza z fazule Griffonia, ktoré pôsobia ako afrodiziakum, liek na hnačku a bolesti žalúdka. Pomáha pri dôležitých problémoch, ako je liečba depresie, nespavosti a poruchy príjmu potravy. Jedná sa o čisto prírodný bylinný recept.

 

L-Tryptophan - Tryptofán sa výrazne podieľa na procesoch nervového systému. Používa sa na produkciu serotonínu a melatonínu, čiže výrazne zlepšuje pozitívne pocity a nálady. Zlepšuje príznaky depresie a bojuje proti depresívnym stavom.

 

DMAE stimuluje tvorbu cholínu a tak výrazne zlepšuje náladu, pamäť a potláča depresie. Zlepšuje spánok, ktorý je najlepší liek proti depresii. Bystrí zmysly a zvyšuje odolnosť človeka voči stresu a vonkajším negatívnym vplyvom. Odstraňuje únavu a vedie k zlepšeniu výkonov.

 

DHEA Wild Yam je vyhľadávaný pri fyzickej únave, depresiách, sexuálnej nečinnosti a úzkostných stavoch. Ide o pomerne silný produkt, ktorý zlepšuje i srdcovo-cievne ochorenia. Prírodný prípravok DHEA Wild Yam nemá žiadne vedľajšie účinky.

 

5-HTP - Liek na šťastie a rýchle zvýšenie serotonínu

Psychické problémy - Maniodepresia, Bipolárna afektívna porucha osobnosti - Mucuna pruriens, Sulbutiamine, Tyrosine

Maniodepresia je afektívna choroba s prejavmi od zmien nálady cez depresiu až po mániu. Je známa rýchlym tokom myšlienok, malou potrebou spánku, bujarým správaním a lepšou náladou. Títo ľudia často mávajú prehnané správanie a sú stále na prvý pohľad energickí. Prejavujú sa tu príznaky depresie a mániodepresie. Je to dedičné ochorenie, ktorého vznik však nie je doteraz vedcom známy. Cieľom liečby je stabilizácia nálady jedinca. Je nutná psychoterapia, nasadenie liekov a okamžitá liečba. Ľudia trpiaci týmto ochorením sú však bravúrne kreatívni. Aspoň to prispieva k dobrým výsledkom v umeleckej sfére. Množstvo známych osobností trpí touto chorobou, dokonca aj z Českej republiky a zo Slovenska.

 

Nápomocná by mala byť látka Mucuna pruriens, Sulbutamine alebo Tyrosine, ktoré by mali zabezpečiť zlepšenie stavov pri maniodepresii, teda bipolárnej poruche. Mali by potlačiť príznaky a zabezpečiť celkové zlepšenie stavu pacienta. Potláčajú depresie, stres a úzkosť.

 

Lieky na depresiu a psychické problémy

Uvoľnenie od stresu - Ashwagandha, Kanna, Lemon Balm, Rhodiola, Rosea, Phosphatidylserine, Valerian Root

Uvoľnenie stresu - Ashwagandha, Valerian Root, Lemon BalmNa uvoľnenie od stresu poznáme veľké množstvo produktov, ktoré zlepšujú psychický stav človeka pri nadmerných stresových situáciách, alebo v období značného stresového vypätia. Zlepšujú zvládanie stresu a chránia organizmus voči jeho vplyvom. Pre človeka je veľmi dôležité stresové situácie zvládať, a to hlavne preto, aby nedošlo k vzniku nadmerného stresu na organizmus. To by mohlo telo úplne zničiť.

 

Produkt Ashwagandha BIO pomáha pri úzkosti, depresii, znižuje koncentráciu kortizolu a hlavne pomáha sa so stresom vyrovnať.

 

Kanna zas spôsobuje, že človek neberie veci tak vážne, je komunikatívnejšie a otvorenejší. Pomáha tak bojovať so stresom a so stresovým vypätím.

 

Lemon Balm, Rhodiola Rosea a Phosphatidylserine tiež napomáhajú bojovať so stresom a chráni telo pred stresovými momentmi vo vašom živote.

 

Valerian Root je bylina, ktorá sa používa ako liek na potlačenie stresu. Zabezpečí reguláciu nadmerného stresu a skvalitňuje spánok, čo ľuďom pomáha bojovať proti depresiám a úzkostiam.

 

Ashwagandha tabletky predaj

TOP 3 produkty pre zlepšenie nálady a proti stresu, úzkosti a depresii

1. Relax Plus - 49 EUR - ODPORÚČAME

Jedná sa o prírodné antidepresívum na zlepšenie nálady a uvoľnenie organizmu. Má výrazné relaxačné účinky a zaistí človeku prirodzený spánok. Za priateľských 39 EUR získate pre svoje telo produkt s utišujúcimi vlastnosťami pre unavený a prepracovaný organizmus. Dokonale pôsobí na duševnú pohodu a psychiku človeka. Bojuje voči stresu, depresii, či úzkosti.

 

2. Ashwagandha BIO - 69 EUR - AKCIOVÁ CENA

Ashwagandha je silný adaptogén na zníženie stresu. Obsahuje extrakt indického ženšenu, ktorý prispieva k zvýšeniu fyzickej odolnosti. Je pomerne často vychvaľovaný v recenziách, najmä pre zvýšenie odolnosti a vytrvalosti v rôznych športoch. Eliminuje účinky stresu a záchvatov paniky. Výrazne posilňuje imunitný systém, potláča príznaky depresie, či úzkosti. Taktiež zlepšuje dlhodobú či krátkodobú pamäť.

 

3. Calm - 59 EUR - Rýchle upokojenie, lepšia nálada a zlepšenie spánku - NÍZKA CENA

Tento produkt pomáha upokojiť vašu myseľ, telo i dušu. Vedie k pohodlnému a dlhému spánku, čo zlepšuje príznaky depresie. Je účinný voči stresovým situáciám a stavom zvýšeného psychického tlaku. Obsahuje horčík, ktorý zaistí vyváženie, rovnováhu a pokoj. Rovnako v sebe ukrýva vitamíny B, ktoré podporia funkciu nervového systému. Vitamín C zvýši denný prísun energie a obranyschopnosť proti chorobám. Jód vám zase zlepší vaše kognitívne funkcie a sústredenie. To všetko za skvelých 59 EUR!

 

Najsilnejšie prírodné antidepresívum

Spánok - Tablety a tabletky na lucidné sny proti nespavosti, insomnií

Tabletky na spánok, nespavosť, insomnia a lucidné snívanie,Nespavosť je ťažký nepriateľ každého, kto si prechádza v živote ťažkým obdobím alebo ochorením. Nedostatok spánku nášmu telu absolútne neprospieva, preto by sme mali tento problém riešiť ihneď po jeho vzniku. Spánok je jednou z najdôležitejších činností, ktoré človek počas dňa vykonáva. Počas spánku sa celkovo regeneruje organizmus, oddýchneme si, a načerpáme nové sily, aby sme ďalší deň boli čerství a plní energie. Ak dlho trpíme nespavosťou, sme neustále unavení, malátni, nervózni a nespokojní. Takáto dlhodobá nespavosť môže viesť k vzniku depresií, úzkosti a stresovým vypätím. Ak svoje sily dostatočne neobnovujeme, v podstate týrame naše telo a organizmus. Preto je nutné problém s nespavosťou riešiť čo najskôr, aby sa predišlo prípadným komplikáciám s našim zdravotným stavom.

 

Pokiaľ sa jedná o krátkodobú nespavosť, môžu sa u nás prejaviť rôzne poruchy nálad, zhoršenie rozumových funkcií, znížený postreh, zvýšenie pravdepodobnosti vzniku nejakej chyby, či zvýšenie pravdepodobnosti konfliktov, či už doma, alebo na pracovisku. Keď sa však jedná o dlhodobú nespavosť, podstupujeme oveľa viac rizík. Môže dôjsť k chronickej nespavosti a následne k rozvoju závislostí, či už na alkohole, liekoch, alebo na drogách. Môže u nás nastať dlhodobá úzkosť a obrovské riziko psychických ochorení. Napríklad taká depresia spôsobená nespavosťou nám môže výrazne skrátiť dĺžku života.

 

A tak sa radšej venujte problematike nespavosti už v okamihu, kedy u vás nastane, pretože to vážne môže ovplyvniť váš duševný stav a vaše zdravie. Neriskujte množstvo problémov, ale radšej ich riešte už pri ich vzniku. Zachránite si svoje zdravie a ušetríte veľa peňazí. Počas snívania môže nastať tzv. Lucidné snívanie. Je to uvedomovanie si stavu snívania, ktoré má za následok oveľa krajší a lepší snový zážitok. Dokážeme ovládať obsah sna a zasahovať do neho. Ide tak o vedomý sen. Existuje mnoho metód, ako si ho navodiť.

Lieky na nespavosť - 5-HTP, GABA, L-theanín, Melatonín, Magnesium, Phenibut

Lieky na nespavosť sú účinná forma pre riešenie problémov s nespavosťou. Nižšie spomínané produkty sú vhodné ako riešenie tohto problému a zaistí vám lepší spánok a zaspávanie. Vyskúšajte účinok tých, ktoré odporúčame, a výsledok vás prekvapí.

 

5-HTP - hormón šťastia v tabletkách je čisto bylinný produkt pochádzajúci z fazule Griffonia, ktoré pôsobia ako afrodiziakum a lieči hnačku a bolesti žalúdka. Pomáha pri dôležitých problémoch, Ako je liečba depresii, nespavosti a poruchy príjmu potravy. Zaistí vám pohodlný spánok a východisko z depresií a pomôže Vám vyhnúť sa problémom s ňou spojených. 

 

Produkt GABA okrem zlepšenia spánku a stabilizácie krvného tlaku, tiež výrazne zlepšuje náladu a znižuje stres. Rovnako ako Melatonín.

 

Naopak L-Theanín podporuje pocity pohody a pokoja. Znižuje váš stres a depriváciu.

 

Phenibut podobne ako Magnesium pomáha riešiť problémy s nespavosťou, stresom a úzkosťou.

 

Lieky na nespavosť a rýchle zlepšenie spánku

Prírodné tabletky pre lepší spánok a proti nespavosti - Lemon Balm, Valerian Root, Ginko biloba, Káva, Levanduľový olej

Tablety pre lepší spánok, ukľudnenie, upokojenie a nespavosť Prírodné tabletky sú opäť vhodnou alternatívou, ak sa chcete vyhnúť vedľajším účinkom a zaistiť si riešenie prírodnou cestou. Tieto produkty pomáhajú riešiť problémy s nespavosťou a spánkom a zaistí, aby ste si užili svoj spánok naplno a dokázali svoje sily plne zregenerovať.

 

Lemon Balm sa využíva na riešenie problémov so spánkom, s žalúdkom, sa vracaním, s kolikou, a tiež napomáha zlepšeniu ADHD. Inhalačne sa využíval aj ako liečba pre ľudí trpiacich Alzheimerovou chorobou.

 

Valerian Root sa vo forme čajov, tabletiek a tinktúr využíva tiež na liečbu nespavosti. Zlepšuje kvalitu a dĺžku spánku. Redukuje prebúdzania sa počas noci a zlepšuje znášanie cyklu dňa a noci pre organizmus.

 

Na pomoc s nespavosťou je tu tiež Ginko Biloba, ktoré takisto zabezpečia zlepšenie pamäti a reakcií. Občas vypomôže aj kaviareň, ktorá v normálnom množstve môže krátko potlačiť únavu pri posunutí počas dňa a noci.

 

Levandulový olej sa využíva na liečbu nespavosti a zmierňuje stavy úzkosti. Jedná sa o afrodiziakum a už v dávnych dobách ľudia verili jeho liečivým schopnostiam. Zaistí vám hlboký spánok a príjemné prebudenie.

 

Prírodné tabletky, prípravky na lepší spánok

Tabletky a doplnky na lucidné snívanie - Galantamín, Cholín

K navodeniu lucidného snívania sú tiež často ponúkané rôzne tablety, prášky či doplnky. Medzi ne patria produkty Galantamin a Cholin.

 

Galantamin je často prezývaný ako pilulka na lucidné snenie. Je známy tým, že podporuje živé sny a schopnosť ovládať ich. Vďaka zvýšeniu hladiny acetylcholínu predlžuje trvanie REM spánku a zvyšuje snové činnosti. Tento neurotransmiter zodpovedá za vnímanie telesnými zmyslami a udržanie pozornosti človeka ne nejakú činnosť. Ovplyvňuje tiež pamäťovú aktiváciu svalov a zodpovedá takisto za zlepšenie a zlepšenie nálady.

 

Taktiež zlepšuje duševnú výkonnosť a zvyšuje koncentráciu a zdravie mozgových buniek. Človek je tak viac sústredený na svoj výkon. Je považovaný za veľmi bezpečnú látku, nežiaduce účinky nastávajú veľmi zriedka. Spôsobuje aj zvýraznenie zvukových vnemov a vidíme vďaka nemu farby jasnejšie a zreteľnejšie. Je tým pádom veľmi vhodný produkt na podporu lucidného snívania.

 

Lieky, tabletky a doplnky na lucidné snívanie

Lucidné snenie - Alpha GPC, Huperzine A

Alpha GPC je produkt, ktorý je populárny vďaka jeho účinkom na zlepšenie pamäti. Väčšiu účinnosť má na krátkodobú pamäť, vďaka cholínu. Prináša zlepšenie duševného zameranie, vedomia a pozornosti. Ovplyvňuje zdokonalenie snových stavov. Pomáha na lucidné snenie a zlepšuje celkovú kvalitu spánku. Užíva sa denne ako doplnok stravy. Jeho princíp je založený na acetylcholínu, vďaka ktorému má tento produkt svoje vynikajúce účinky na organizmus a myseľ človeka.

 

Huperzine A tiež neúčinkuje iba na zlepšenie snov a navodenie lucidného snívania. Má rovnako pozitívne účinky na pamäť, učenie a energiu. Budete si svoje sny pamätať do detailov a vaša pamäť bude vždy pripravená na nové informácie. Tento liek bol využívaný tisíce rokov v čínskej medicíne na podporu pamäti. Patrí medzi významné nootropiká a jedná sa o veľmi účinný a silný produkt. Postačia Vám miligramy, aby ste dosiahli účinkov, ktoré vám sľubuje.

 

Lucidné snívanie - Alpha GPC, Huperzine A

Odporúčame: TOP 3 produkty pre lepší spánok a sladké sny

TOP produkty pre lepší spánok, ukľudnenie organizmu a sny1. Bioschlaf - 83 EUR

 

Bioschlaf patrí medzi TOP produkty na nespavosť pre mužov aj ženy. Výrazne zlepšuje spánok a regeneráciu počas neho. Výrobok je certifikovaný a pochádza z BIO - organického poľnohospodárstva. Obsahuje okrem iného Hloh, Kalifornský mak a mnoho ďalších prospešných látok.

 

2. 5-HTP - Hormón šťastia v tabletkách - 51 EUR - DOPORUČUJEME pre mužov

 

5-HTP ovplyvňuje činnosť mozgu, zlepší vám náladu a pomáha bojovať s nespavosťou a s navýšením serotonínu. Pomáha tiež bojovať proti nadváhe. Odporúča sa pre stavy úzkosti a depresie, záchvaty paniky, migrény, poruchy spánku, či na obezitu. Rýchla absorpcia v tele vedie k rýchlej syntéze, takže má preparát okamžitý vplyv na náladu, pocit hladu a spánok.

 

3. Calm - 69 EUR - SUPER cena - vhodný pre ženy

 

Calm me pomáha upokojiť vašu myseľ a telo a zaistí pokojný spánok a načerpanie nových síl. Obsahuje mnoho prospešných látok, ako horčík na pokoj, B vitamíny na optimálnu funkciu nervovej sústavy, vitamín C na imunitu a zníženie únavy, alebo jód na sústredenie a podporu kognitívnych funkcií. Je vhodný pre vegetariánov, neobsahuje lepok, vyrába sa bez mliečnych výrobkov a bez sóje.

 

Najlepšie lieky, tabletky na lepší spánok a sladké sny

Výdrž - prírodné doplnky výživy pre mozog, imunitu, zápaly, chrupavky, kĺby - antioxidanty pre zdravie

Výdrž vypovedá veľa o našom zdravotnom stave. Pokiaľ ju máme slabú, niečo nie je v poriadku, niečo je potrebné zmeniť. Slabá výdrž môže byť spôsobená množstvom vecí, a tak je treba ju riešiť. Každý zdravý človek by si mal dokázať svoju výdrž udržať v normále. V mnohých prípadoch sa jedná o zlé stravovanie, slabý tréning a podobne.

 

My vám však ponúkame riešenie, a to v podobe našich kvalitných a bohatých doplnkov výživy pre mozog, imunitu, chrupavky, kĺby, stručne povedané, ponúkame doplnky pre vaše zdravie. Je nutné udržiavať svoje telo zdravé, aby sme si zachovali dobrý zdravotný stav, výdrž, či kvalitu života. Náš organizmus potrebuje množstvo živín, minerálov a výživy, aby fungoval správne tak, ako má. Udržať si mozog v dobrej kondícii, je veľmi dôležité, pretože riadi celé telo. Treba mu dodať to, čo potrebuje. Je to najdôležitejšia časť tela, kde sa všetko začína aj končí. Treba si ho udržať v dobrej forme, aby sme predišli psychickým problémom a rôznym ochoreniam. Na trhu máme množstvo produktov, ktoré sú zamerané práve na túto problematiku.

 

Imunita je tiež veľmi dôležitá, pretože nám poskytuje prirodzenú ochranu proti ochoreniam. Je potrebné o ňu dbať, lebo naše telo udržiava zdravé a bez choroby. Pre jej podporu je tiež nevyhnutná pohybová aktivita, zdravá strava, a okrem iného niektoré doplnky v podobe vitamínov, minerálov a živín. Napríklad zápaly nám v tele narobia paseku a práve imunita nám pomôže sa voči nim brániť. Podpora chrupaviek a kĺbov je pre zdravie tiež veľmi dôležitá. Práve tie nám umožňujú sa hýbať, venovať sa pohybovým aktivitám a podobne. Preto je potrebné sa o ne starať, aby nedošlo k ich opotrebovaniu, či prípadným iným ťažkostiam. Inými slovami, na udržanie zdravého tela by sa s ním dbať a dodávať mu živiny, minerály, či vitamíny. Dbajte o svoje zdravie a venujte sa svojmu telu naplno.

Podpora činnosti mozgu - Acetyl L-Carnitine, Alpha GPC, Centrophenoxine, Ginko biloba, Lion 's, Mane Mushroom, Berberín, Red Wine Extract, Phosphatidylserine, Pregnenolone, Vinpocetín, Vitamín B Complex

Čo sa týka podpory činnosti mozgu, na jej zlepšenie je na trhu množstvo produktov.

 

Acetyl L-Carnitine zlepšuje kognitívne funkcie a podporu využitie kyslíka a glukózy v mozgu, čo je vhodné riešenie pre starších ľudí s neurologickými ťažkosťami.

 

Alpha GPC zlepšuje koncentráciu neurotransmiterov dopamínu, výrazne zlepšuje schopnosti učenia, zostrenie zraku, zlepšenie pamäti a reakčného času.

Odborníci doporučujú tieto nootropiká: Najlepšie hodnoteným produktom sa stal Focus Pills na zlepšenie sústredenosti, pamäte a nálady. Je možné ho kombinovať s produktom Think Pills, ktorý pôsobí ako lieky na mozog pre rýchlejšie rozmýšľanie.

 

Centrophenoxine tiež zlepšuje koncentráciu a človek získava zlepšenie kognitívnej oblasti.

 

Ginko biloba a Lion's Mane Mushroom sú výborné na pamäť, sústredenie, zlepšenie depresie, zvýšenie energie a funkcie mozgu.

 

Berberine pomáha pri problémoch so srdcom a depresiou.

 

Red Wine Extract, Phosphatidylserine, Pregnenolone, Vinpocetine, Vitamin B-Complex tiež veľmi blahodárne pôsobí na funkcie mozgu a vedú k ich zlepšeniu. Sú významné pri zlepšení kognitívnych funkcií a celkového duševného zdravia.

 

Lieky na podporu činnosti mozgu

Antioxidanty - Alpha Lipoic Acid, Astaxantín, Kreatín, CoQ10, Grape Seed Extract, Milk Thistle Extract, N, Acetyl cysteínu, Pine Bark Extract, Pterostilben, Resveratrol

Antioxidanty, Resveratrol, Astaxanthin, CoQ10Kyslík je látka, bez ktorej by sme nedokázali existovať. Avšak napriek tomu môže práve kyslík v našom tele spôsobiť nemalé problémy. V tele totiž prebieha neskutočné množstvo procesov. Kyslík tak môže vytvoriť oxidujúce látky, ktoré môžu zapríčiniť poškodenie buniek. Antioxidanty sú schopné kompenzovať tieto poškodenia a tak sú schopné nášmu telu pomôcť.

 

Antioxidanty môžu mať niekoľko účinkov, napríklad proti starnutiu, rakovine, problémom so srdcom, cholesterolom. Môžu sa tiež využiť na detoxikáciu, k zlepšeniu tráviacich procesov, či regeneráciu. Pokiaľ hovoríme o antioxidantoch, môže ísť o výživné látky, vitamíny, minerálne látky, enzýmy, alebo bielkoviny. Vyskytujú sa v ovocí a zelenine, ktoré majú výraznejšie sfarbenie. Najviac antioxidantov je obsiahnuté v surových jedlách a najmenej vo varených. Obsahuje je napríklad mrkvu, špenát, tekvicu, pomaranče, paradajky, ale tiež môže ísť o prírodné doplnky, ktoré vám ponúkame. Zaistí vám lepší zdravotný stav a zabráni množstvu chorôb.

Imunita - Artemisinin, Astragalus, Chaga Mushroom, Cordyceps Mushroom, Ginger, Lactobacillus Acidophilus, Panax Ginseng, Reishi Mushroom, Shroom Tech Immune, Turmeric

Artemisinin podporuje imunitný systém, lieči autoimunitné ochorenie, upokojuje nervy, pôsobí ako sedatívum, poskytuje prevenciu pred infekcii a má antibakteriálne účinky. Môže zničiť až 98% rakovinových buniek prsníka.

 

Astragalus zlepší vašu imunitu, trávenie, a posilňuje vitalitu. Chaga Mushroom stimuluje imunitný systém, má antivírusové účinky a tvorí prevenciu a podpornú liečbu rakoviny. Cordyceps Mushroom pôsobí ako tonikum pre potreby rekonvalescencie.

 

Ginger, alebo zázvor, tlmí množenie baktérií, pomáha pri chrípke a prechladnutí a výrazne zvyšuje imunitu.

 

Lactobacillus Acidophilus je probiotikum, ktoré je určené na zlepšenie imunity a odolnosti voči chorobám.

 

Panax Ginseng sa okrem imunity venuje aj pamäte.

 

Reishi Mushroom upravuje stolicu, krvný tlak, potláča astma, rakovinu, a predovšetkým pomáha zlepšiť si imunitu a predĺžiť život.

 

Shroom Tech Immune zrýchľuje zotavenie a obsahuje kurkumu. Turmeric, teda kurkuma, nás ochráni pred starnutím, pred zápalmi kĺbov, opuchy, a dokonca dokáže zablokovať enzým podporujúci rast nádorov.

 

Prírodné tabletky pre podporu imunity

Zápaly, chrupavky, kĺby - Chondroitín, Diindolylmethane, Glucosamine, Krill Oil, Boswellia, Cissus quadrangularis, Collagen, conjugated kyseliny linoleovej, Curcumin, Fish Oil, L-Lysine

Kĺby, chrupavky, zápal, Collagen, Krill oilChondroitin a Glucosamine spoločne udržujú zdravé kosti.

 

Diindolylmethane má potenciálny účinok proti rakovine prsníka a je prospešný v boji proti rakovine prostaty.

 

Krill Oil pomáhá zlepšovať ADHD.

 

Boswellia pomáha pri akútnom aj chronickom stave zápalu, obnovuje cievy poškodené zápalom a zlepšuje krvný obeh.

 

Cissus Quadrangularis pomáha pri tkanivových poškodeniach, ako sú tržné rany, alebo pomliaždeniny. Je teda vhodný pre silové a kontaktné športy.

 

Collagen zlepšuje pružnosť chrupaviek, zlepšuje pohyblivosť kĺbov a pomáha predísť degeneratívnym a zápalovým ochorením. Je to veľmi dôležitá látka, ktorá vám zaistí zdravie kostí. Je rozhodne dobrou voľbou pre vaše kosti.

 

Conjugated Linoleic Acid má protirakovinový prínos, využíva sa ako doplnok pre kulturistiku.

 

Curcumin zlepšuje cukor v krvi, upravuje mentálne zdravie a pomáha zlepšiť kvalitu kože.

 

Fish Oil má antioxidačné účinky a L-Lysine je esenciálna aminokyselina.

 

DHEA Wild Yam

TOP 3 produkty na výdrž, činnosť mozgu a celkové zdravie

1.Focus Pills - najlepšie nootropikum na podporu činnosti mozgu - TOP produkt

 

Focus je jedným z najlepších nootropík na podporu činnosti mozgu. Zlepšuje vašu koncentráciu, čo je najdôležitejší faktor pri dosahovaní vašich cieľov. Ponúka prírodnú silu, ktorá je vhodná pre športovcov, študentov, aktívnej či bežných ľudí. Zlepšuje pozornosť, pamäť a schopnosť reagovať. Vyrába sa v Nemecku.

 

2. Moringa BIO Premium - Akciová cena - tabletky obsahujú najväčší počet antioxidantov - komplexný produkt na mozog, imunitu, zápaly, chrupavky, kĺby

 

Moringa BIO Premium je zdrojom základných živín, napr. Minerálov a vitamínov. S vitamínom E je schopný bojovať, ako antioxidant v tele človeka. Obsahuje aj kyselinu askorbovú a riboflavín. Má veľmi dobré nutričné vlastnosti. Zabezpečí zlepšenie koncentrácie a funkcií mozgu.

 

3. Ashwagandha BIO - SUPER CENA - tabletky obsahujú silný extrakt najlepšieho ženšenu - Ashwagandha somnifera - Indický Ženšen - komplexný produkt na podporu činnosti mozgu, na stres, náladu, spánok

 

Ashwagandha tabletky obsahujú silný extrakt najlepšieho ženšenu - Aswaganda somnifera. Zabezpečí zníženie stresu. Obsahuje extrakt indického ženšenu, ktorý prispieva k zvýšeniu fyzickej odolnosti. Je zmieňovaný najmä pre podporu zvýšenie odolnosti a vytrvalosti. Eliminuje účinky záchvatov paniky. Výrazne posilňuje pamäť, imunitný systém, potláča príznaky depresie či úzkosti.

 

Najlepšie prípravky, tabletky na mozog, výdrž a celkové zdravie

Chudnutie - prášky, pilulky a tablety na chudnutie, zníženie hmotnosti, spaľovanie tukov, zníženie chuti, zrýchlenie metabolizmu

Chudnutie, obezita, pilulky, tablety na chudnutie, zníženie hmotnosti, zrýchlenie metabolizmuKaždý z nás má v živote chvíle, kedy začína byť nespokojný so svojím telom, necíti sa vo svojej koži a chce to veľmi rýchlo a razantne zmeniť. Na internete tak začnete vyhľadávať množstvo diét a spôsobov ako schudnúť za čo najkratšiu dobu. Túžite vidieť výsledok ihneď, chcete mať svoju vysnívanú silnú a štíhlu postavu bez zbytočných tukových vankúšikov či nedostatkov. Avšak netreba to uponáhľať. Existuje totiž množstvo diét, ktoré sa zdajú byť extra účinné a sľubujú vám, že schudnete desiatky kilogramov do týždňa. Ale opak je pravdou, pretože aj keby sa vám to podarilo, iba svojmu telu ublížite a svoj zdravotný stav ešte viac zhoršíte. Je potrebné byť opatrný a získať si názory z viacerých strán a zdrojov.

 

Chudnutie je v podstate o vyváženej strave a životnom štýle. Je potrebné dodávať telu všetko, čo potrebuje. Iba v menšom množstve a dávkach počas celého dňa. Je potrebné prijať vždy primerané množstvo sacharidov, tukov a bielkovín z každého jedla, ktoré skonzumujete. Je potrebné poznať rozdiely medzi zdravými a nezdravými tukmi či sacharidy. Samozrejmé musí byť prijímanie dostatku vitamínov a minerálov, ktoré dodajú nášmu telu dostatok sily a vitality. Môžeme Vám ponúknuť naše výrobky, ktoré vám pomôžu s chudnutím, aby vaše telo vyzeralo tak, ako si predstavujete. Ponúkame široký výber piluliek, tabletiek a doplnkov na chudnutie, na zníženie hmotnosti, spaľovanie tukov, pre zníženie chuti do jedla a na zrýchlenie metabolizmu, čo je v podstate látková premena v organizme človeka.

 

Dajte svojmu telu šancu s našimi produktmi a zbadáte výsledky, ktoré Vás rozhodne prekvapia. Pomôžeme vám získať vysnívanú postavu, stačí si len vybrať, ktorý z produktov bude pre vás ten najvhodnejší a najprijateľnejší. Netrápte sa viac svojou postavou a nebojte sa ukázať v plavkách. Buďte zdraví a fit vďaka našim kvalitným produktom.

Spaľovače tukov - Acetyl L-Carnitine, Caffeine, Capsaicín

Spaľovače tukov sú väčšinou kombinácia povzbudzujúcich prostriedkov, ako napríklad Kofeín. Tieto spaľovače majú taký pomer obsiahnutých látok, že zlepšujú metabolizmus a súčasne mierne zvýši telesnú teplotu. Tým sa zvyšuje výdaj energie a potláča sa chuť do jedla. Samozrejme je potrebné sa venovať aj prispôsobenie stravy.

 

Medzi známe spaľovače tukov patrí Acetyl L-Carnitine, ktorý okrem vlastností spaľovača tukov zvyšuje aj príjem kyslíka do svalov a znižuje ich poškodenia. Pozitívny vplyv na chudnutie má i Caffeine, ktorého používanie spôsobí pokles hmotnosti. Tiež vám dodá energiu a zároveň zrýchli metabolizmus. Zvyšuje aj svalovú vytrvalosť a spaľovanie tukov. Ak ste fanúšik kávy, je rozhodne zaujímavé spoznať jej vplyv na naše zdravie. Capsaicin je zástupca prírodných spaľovačov tukov, ktorý je obsiahnutý napríklad v čili papričkách. Výrazne zrýchli metabolizmus, znižuje hromadenie tukov v tele a chráni pred škodlivými látkami.

 

Spaľovače tukov - Acetyl L-Carnitine, Caffeine, Capsaicín

Zníženie hmotnosti - Conjugated kyseliny linoleovej, Forskolin, Green Tea Extract

Ak sa snažíte o zníženie hmotnosti, rozhodne by vám nemali uniknúť tieto produkty. Niektoré ponúkajú výsledok, aký ste čakali, ale mnoho z nich nemá účinok stopercentný. Často vznikajú rozdielne názory o ich účinkoch. Presvedčte sa na vlastné oči.

 

Conjugated Linoleic Acid je dosť kontroverzné, pretože názory ľudí sa často nezhodnú. Niektorí si ho pochvaľujú, iní naopak tvrdia, že poskytne viac vedľajších účinkov, než úžitku. Výsledky štúdií sa často nezhodnú ani u lieku Forskolin. Je ťažké povedať, aký výsledok a účinok vám po užití tieto preparáty prinesú.

 

Z najznámejších prírodných produktov na zníženie hmotnosti je Green Tea Extract. Zelený čaj je už sám o sebe veľmi zdraviu prospešný. Je všestranný pomocník pri diéte a obsahuje veľa živín a prospešných látok. Má antioxidačnú funkciu a obsahuje vitamín C, ktorý nám pomáha vytvoriť potrebnú imunitu. Rozhodne s ním nič nepokazíte.

 

Zníženie hmotnosti

Potlačenie chuti do jedla - 5-HTP, L-Tryptophan

Ľudia mávajú problém s kontrolou množstva jedla, ktoré za deň skonzumujú, a mnohokrát je pre nich ťažké, aby odolali nejakému sladkému pokušeniu. Na pomoc prichádza rad produktov, ktoré vám spôsobí potlačenie chuti do jedla, takže nebudete mať tak často chuť ochutnávať rôzne maškrty. Tieto produkty vám uľahčia proces chudnutia, aby ste sa mohli plne sústrediť na iné záležitosti.

 

Prvým z nich je 5-HTP. Ide o čisto bylinný produkt. Získava sa z fazule Griffonia Seed, ktoré majú vlastnosti afrodiziak. Okrem toho majú aj mnoho ďalších pozitívnych účinkov. Napríklad lieči hnačku a bolesti žalúdka. Prípravok 5-HTP - Serotonín - Hormón šťastia v tabletkách pomáha vysporiadať sa s depresiou, nespavosťou a poruchami príjmu potravy. A zaručí človeku pohodlný spánok. Má mnoho účinkov, takže rozhodne ide o kvalitný produkt.

 

L-Tyrptophan je jednou z ôsmich esenciálnych aminokyselín, ktorá má významný vplyv na náladu človeka. Liek je určený pre tých, čo sú preťažení ťažkou fyzickou prácou. Potláča chuť do jedla a je výborným produktom na zlepšenie spánku.

 

5-HTP L-Tryptofan - prírodné tabletky na predaj

Podpora metabolizmu - Acai Berry, African Mango, Carb Blocker, Cissus quadrangularis, White Kidney Bean

Podpora metabolizmu je pri chudnutí kľúčová záležitosť. Je potrebné, aby látková premena v tele prebiehala bez najmenších problémov. Inak môžu nastať rôzne poruchy metabolizmu, ktoré sú už vážnym problémom v živote človeka.

 

Acai Berry je jedno z najvýživnejších druhov ovocia a obsahuje množstvo antioxidantov proti starnutiu. Pomáha udržiavať obehový systém a podporuje proces chudnutia.

 

African mango výrazne znižuje cholesterol a pomáha pri procese chudnutia. Už po stáročia sa využívalo na lekárske účely.

 

Carb Blocker je výživový doplnok, ktorý zaistí potlačenie chuti do jedla. Znižuje vstrebávanie karbohydrátov, príjem kalórií.

 

Známy liek proti obezite je aj Cissus quadrangularis, ktorý je dobrý antioxidantom a podporuje proces chudnutia.

 

White Kidney Bean podporuje rýchlejšie chudnutie, obsahuje cholín, pomôže pri kontrole telesnej hmotnosti, obsahuje jód a vitamín B12. Je vhodný pre vegánov a neobsahuje lepok.

 

Elixír mladosti - Tabletky na podporu a zrýchlenie metabolizmu

Top 3 produkty na chudnutie - Najsilnejší spaľovače tukov na zníženie hmotnosti a potlačenie chuti do jedla pre zrýchlenie metabolizmu

Chuť do jedla - chudnutie, tučnota a rýchlejšie spaľovanie tukov1. OPC Traubenkern - najlepší produkt na chudnutie, zníženie hmotnosti, cholesterol

 

OPC Traubenkern je najlepším produktom na chudnutie, zníženie hmotnosti a cholesterolu. Je obohatený o vitamín B2, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a dobré funkciu nervovej sústavy. Obsahuje veľké množstvo antioxidantov užitočných pre cievy.

 

2. Wild Yam DHEA - elixír mladosti, zníženie hmotnosti a vitalita

 

Ide o produkt, ktorý je tiež určený na chudnutie. Pomôže vám zabezpečiť lepšiu vitalitu a je označovaný ako elixír mladosti. Stimuluje proces produkcie bielkovín, podporuje metabolizmus a znižuje ukladanie podkožného tuku. Používa sa často pre formovanie športové postavy.

 

3. Moringa BIO Premium - komplexný produkt - chudnutie, energia, zrýchlenie metabolizmu, detoxifikácie, stres

 

Moringa poskytuje základné živiny, minerály a vitamíny. Je dobrým antioxidantom pre ľudský organizmus. Obsahuje aj kyselinu askorbovú či riboflavín. Má dobré nutričné hodnoty. Zabezpečí zlepšenie koncentrácie a funkcií mozgu.

 

4. Green Coffee tablety - Pomalé chudnutie, spaľovač tukov pre zníženie hmotnosti

 

Green Coffee je skvelá voľba pre ľudí, ktorí chcú zhodiť prebytočné kilá navyše. Je najlepším zdrojom kyseliny chlorogenové, obsahuje minerály a antioxidanty. Uspeje pri regulácii metabolizmu. Je vhodný pre ľudí túžiacich po znížení hmotnosti na čisto prírodnej báze.

 

5. Bikini Pills - Rýchle chudnutie za pár dní do plaviek, potlačenie chuti do jedla pre zrýchlenie metabolizmu

 

Bikini Pills je produkt s prírodnými práškami, ktorý vás opäť vhodí do plaviek. Tešte sa zo štíhlejšieho, čistejšieho a krajšieho tela. Dajte svojmu metabolizmu zrýchlenie, ktoré vám zaistia rýchly účinok. Obsiahnuté antioxidanty vám tiež len prospejú. Potláča chuť do jedla a reguluje hodnotu krvného tlaku.

 

Prírodné tabletky na rýchle chudnutie

Sexuálne zdravie - najlepšie tablety, pilulky a lieky na libido, zvýšenie testosterónu a sexuálne zdravie

Pre každého človeka je veľmi dôležité, aby viedol zdravý sexuálny život, ktorý mu zaistí uspokojenie a dobrý pocit. Robí to dobre jeho sebavedomie a má pocit, že je schopný a plnohodnotný člen spoločnosti. Dodáva mu to guráž a pocit sebauspokojenia. je spokojný so sebou aj so svojím výkonom v posteli. Aj v sexuálnom živote je dôležité aj libido. Je to vlastne sexuálna túžba alebo pud, ktorý to všetko vždy začína. Bez sexuálnej túžby by sme neboli schopní viesť normálny a hodnotný sexuálny život. Je to rovnaké u žien aj u mužov. Každý z nás musí mať dobré libido, ktoré zaručí kvalitný sex. Preto ho treba podporiť, aby sex mohol byť taký ako za mladých čias.

 

Mužom v posteli môže robiť problém aj nedostatok testosterónu. Ten sa vyskytuje síce aj u žien, ale v minimálnom množstve. Pokiaľ má chlap málo testosterónu, nemá veľkú chuť na sex. Testosterón zodpovedá mužskej telesnej stavbe a vzhľadu mužov. Nízke hladiny testosterónu môžu viesť tiež k poruchám erekcie alebo k zníženej mentálnej odolnosti. Sexuálne zdravie je veľmi dôležité udržiavať, pretože pri jeho poruchách môže dôjsť k vážnym sexuálnym a zdravotným problémom. Je dôležité, aby bol človek so sebou spokojný a aby mal dostatok sebauspokojenie. Je potrebné udržať hladinu testosterónu u muža v normále, najmä z dôvodu prevencie vzniku porúch s erekciou či libidom.

 

My vám ponúkame veľa produktov na podporu sexuálneho zdravia, libida a zvýšenie testosterónu v tele. Je na vás, aký produkt si vyberiete. Je dôležité, čo chcete zlepšiť a podľa toho sa rozhodnúť, ktorý produkt je vhodný práve pre vás. Máme veľa produktov pre obe pohlavia, takže každý si tu nájde niečo pre seba. Nie je na škodu investovať do sexuálneho zdravia, pretože je počas života človeka tiež veľmi dôležité. A treba o neho dbať. Užite si tak sex naplno.

Libido - Ashwagandha, Ginko biloba, Horny Goat Weed, L-Arginine, L-Citrulline, Mucuna, pruriens, Tongkat Ali, Tribulus Terrestris, Cordyceps Mushroom

Najlepšie prípravky na plodnosť, libido a potenciuAshwagandha sa bežne používa na riešenie problémov a všeobecne na podporu mužskej sily či libida.

 

Ginko Biloba je vhodný prípravok pre obe pohlavia, pri ktorých zvyšuje túžbu po sexe a podporuje vzrušenie počas neho.

 

Horny Goat Weed pomáha zvýšiť testosterón, libido, svalovú hmotu. Pomáha pri impotencii a nedostatočnom zvlhčení.

 

L-Arginine zlepšuje prietok krvi a vylučovanie rastového hormónu. Má antioxidačné účinky.

 

L-Citrulline pomáha dosiahnuť erekciu rýchlejšie, má pozitívne výsledky v oblasti potencie. Zlepšuje tiež vylučovací sústavu.

 

Mucuna pruriens zlepšuje tiež libido, erekciu a zároveň celkový sexuálny zážitok.

 

Tongkat Ali zlepšuje priechodnosť ciev, prekrvenie, spevňuje svaly a zvyšuje hladinu testosterónu.

 

Tribulus Terrestris pomáha s problémami s erekciou, s prostatou, a má močopudné, antiseptické a protizápalové účinky.

 

Cordyceps Mushroom je tiež vhodný na podporu libida.

 

Tabletky na podporu libida

Posilňovača testosterónu - Kreatín, D-aspartic Acid, Deer Antler Extract, Tribulus Terrestris

Kreatín je najpopulárnejším doplnkom výživy. Je dôležitý pre tých, ktorí sa pravidelne venujú športu. Slúži na spaľovanie tukov a ovplyvňuje pozitívne testosterón. Takže je vhodný na chudnutie, cvičenie, a samozrejme na podporu mužstva. Posilňuje kosti, libido a rast svalovej hmoty či sily. Je rozhodne skvelou voľbou.

 

D-Aspartic Acid môže zvýšiť hladinu testosterónu, ale iba za určitých okolností. Pomáha ho zvýšiť mužom ktorí nie sú príliš fyzicky aktívni, alebo tým, čo trpia nízkou hladinou testosterónu. Nedvíha ju však mužom, ktorí ho majú dostatok a pravidelne cvičia.

 

Deer Antler Extract je rozdrvená časť cicavčích parohov. V produkte sa nachádza kolagén, cholesterol. Obsahujú horčík a zinok, ktoré by mali zvyšovať hladinu testosterónu, avšak mnohé štúdie sa rozchádzajú v názoroch ohľadom tohto produktu.

 

Tribulus Terrestris má v sebe silu, ktorá podporuje zvýšenie hladiny testosterónu. Zlepšuje celkovú sexuálnu aktivitu a stimuluje tvorbu pohlavných hormónov. Tiež zvyšuje svalovú hmotu alebo silu. Znižuje tiež hladinu cukru v krvi.

 

Zvýšenie testosterónu

Hormonálne rovnováha - Diindolymethane (DIM), Indole-3-carbinol (I3C), Fo-Ti (Ho Shou Wu), Pregnenolone, DHEA, Resveratrol

Hormonálna rovnováha, estrogén, testosterónNa hormonálnu rovnováhu, teda to, aby všetky hormóny boli vo vašom tele v takom množstve a pomere ako je to prirodzené, existuje aj rad doplnkov.

 

Diindolymethane (DIM) prospieva rakovine prsníka a tiež pomáha pri prevencii ochorení spojených s prostatou.

 

Indol-3-karbinol (I3C) je vhodný aj ako prevencia proti rakovine prsníka či hrubého čreva.

 

Fo-Ti (Ho Shou Wu) má tendenciu byť elixírom života, slúži na podporu vitality a plodnosti.

 

Pregnenolone sa používa na zlepšovanie pamäti, energie a imunity. Pomáha s depresiou, posilňuje srdce a chráni telo pred stresom.

 

DHEA zlepšuje budovanie svalovej hmoty a redukuje nadbytočný podkožný tuk.

 

Resveratrol je antioxidant efektívne pri prevencii rakoviny hrubého čreva, rakoviny pľúc, a spomaľuje starnutie. Môžeme sa vďaka nemu vyhnúť cukrovke a napomáha rozmnoženiu probiotických baktérií. Zlepšuje trávenie a metabolizmus. Nachádza sa napríklad vo vínnych hroznách. Napomáha tiež odvádzaniu toxických látok z tela.

 

Tabletky na zvýšenie testosterónu

Poruchy erekcie - Vimax Pills, Ultra Potencia, Viagra, Cialis, Kamagra na podporu erekcie

Tieto produkty majú mnoho funkcií, napríklad spôsobí zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie a oddialenie ejakulácie. Odstránením predčasnej ejakulácie dôjde k zvýšeniu chuti na sex. Tým sa zväčší libido a tiež vzrušenie počas sexuálneho styku.

 

Vimax Pills je určený na zlepšenie erekcie, mierne zväčší prekrvenie penisu krvou a priaznivo pôsobí na ejakuláciu. Zabráni aj predčasnej ejakulácii. Jeho pole pôsobnosti je veľmi široké, je to čisto prírodný výživový doplnok a jeho zloženie je unikátne.

 

Ultra Potencia zlepší erekciu, zväčší penis, citeľne zvýši libido a oddiali ejakuláciu. Spôsobí vyššiu sexuálnu aktivitu a predĺži erekciu. Výraznejšie pôsobí takisto aj na prekrvenie. Nemá vedľajšie účinky a je overený množstvom klinických štúdií.

 

Cialis podporuje erekciu až po dobu jedného dňa. Obsahuje mnoho podporných látok a je účinná pri nedostatočnom prietoku krvi. Pôsobí na hladkú svalovinu ciev v penise. Zlepší libido. Prípravok však funguje iba, ak trpíte erektilnou dysfunkciou.

 

Kamagra zaistí tiež zväčšenie penisu. Má však aj niekoľko vedľajších účinkov.

 

Prírodné tabletky na poruchy erekcie, sexuálne problémy

Zväčšenie penisu - lepšia erekcia znamená zväčšenie penisu, prírodné tablety, pilulky, doplnky výživy pre mužov na sex

Ak máte pocit, že veľkosť penisu nevyhovuje vašim predstavám, tak ste na správnom mieste. Máme k dispozícii rad produktov pre zlepšenie kvality sexuálneho styku a života pre obe pohlavia bez rozdielu. Pre ženy aj pre mužov len to najlepšie. Lepšia erekcia spôsobí väčšie vzrušenie a lepší pôžitok zo sexuálneho styku. Čím je väčšia erekcia, tým je aj penis väčším a mohutnejším. Ponúkame vám prírodné produkty, ktoré vám zaručia lepší a plnohodnotnejší pohlavný život.

 

Máme na predaj tablety, pilulky, doplnky výživy, takže rozhodne máte sortiment, z ktorého možno pohodlne vyberať. Každý si u nás niečo nájde, čo by mu jeho pohlavný život nejakým spôsobom zlepšilo a urobilo oveľa krajším než predtým. Do tejto oblasti sa rozhodne oplatí investovať, pretože vám prinesie množstvo potešenie a sebauspokojenie. Urobíte tým dobre nielen sebe, ale aj svojej partnerke, ktorú svojim výkonom rozhodne prekvapíte. Rozhodnutie je už na vás. Vykúšajte Vimax Pills v kombinácii s produktom Ultra Potencia. To sú overené produkty s čisto prírodným zložením.

TOP 3 Produkty, prírodné nootropiká a afrodiziaká na zvýšenie vzrušenia, zvýšenie plodnosti a zlepšenie sexuálneho života

Afrodiziakum, sex a lepšie vzrušenieMáme pre vás tie najlepšie doplnky na sexuálne zdravie pre mužov a ženy. Každý si u nás vyberie a každý si tu nájde niečo pre seba. Pokiaľ chcete mať lepší sexuálny život a pevnejšie zdravie, ste rozhodne na najlepšom mieste. Pre mužov máme k dispozícii produkty, ktoré sú tiež účinné na zväčšenie penisu, libida a sexuálneho vzrušenia počas sexuálneho styku. Máte možnosť objaviť mužskú silu, o akej sa vám ani nesnívalo.

 

V ponuke máme Vimax Pills, čo je najlepší produkt na zlepšenie sexuálneho života.

 

Ultra Potencia je prírodná viagra na podporu erekcie, zaistená je väčšia potencia a zvýšenie tvorby testosterónu. Semenax zlepší kvalitu a množstvo semena. Tiež oddiali ejakuláciu pre väčšiu plodnosť a zážitok.

Vimax predaj

Pre ženy tu máme v ponuke tiež najlepšie doplnky na sexuálne zdravie. Produkt pod názvom Clitorin je Viagra pre ženy, ktorá pôsobí na vzrušenie a orgazmus.

 

Vigorelle je najlepším lubrikačným krémom na okamžité zvlhčenie vagíny pre silný pocit vzrušenia a dlhší pohlavný styk.

 

Nový produkt s názvom Breastmax slúži zas na zväčšenie poprsia, rýchlejšie chudnutie a štíhlu postavu. Produkty pre ženy sú vhodné tiež po menopauze.

 

Máme na predaj tablety, pilulky a doplnky výživy, takže rozhodne máte sortiment, z ktorého možno pohodlne vyberať. Každý si u nás niečo nájde, čo by mu jeho pohlavný život nejakým spôsobom zlepšilo a urobilo oveľa krajším než predtým. Do tejto oblasti sa rozhodne oplatí investovať, pretože vám prinesie množstvo potešenia a sebauspokojenia. Urobíte tým dobre nielen sebe, ale aj svojej partnerke, ktorú svojim výkonom rozhodne prekvapíte. Rozhodnutie je len na vás!

 

Prírodné afrodiziaká na libido, vzrušenie, plodnosť ženyNajlepšie 3 nootropiká na chudnutie, sex a celkové zdravie

1. Sex: Vimax Pills a Ultra Potencia pre mužov, Clitorin a Vigorelle pre ženy

2. Chudnutie: OPC Traubenkern, pre mužov v kombinácii s produktom Testo Max na hormonálnu rovnováhu, pre ženy možné kombinovať s produktom DHEA Wild Yam

3. Celkové zdravie: Moringa na energiu, zrýchlenie metabolizmu, detoxifikáciu, stres - pomáha tiež na pečeň a chudnutie

Vimax Pills


Najlepšie 3 nootropiká na sústredenosť, pamäť a úspech

 

1. Focus Pills - zlepšenie koncentrácie, pamäti a zvýšenie motivácie

2. Exam Bacopa - lepšia pamäť pre študentov pri učení

3. Think Pills - tabletky na mozog pre rýchlejšie rozmýšľanie

Najlepšie nootropikum

Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk