Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Sila

Úvod Sila

Väčšia sila, chudnutie a zvýšenie objemu svalov: Zvýšenie testosterónu pre doplnenie jeho hladiny - SARMS, prohormóny, Anvar a Oxandrolone, Methandienone, Prírodná náhrada steroidov - sú bezpečné?

Odborník radí: Rovnako ako je pre ženy prípravok OPC Traubenkern najlepší produkt na rýchle chudnutie, muži čoraz viac obľubujú Testo Max na zvýšenie testosterónu. V tomto článku si predstavíme ďalšie spôsoby na zvýšenie testosterónu, zníženie cholesterolu, chudnutie a spaľovanie pre mužov a ženy. 

Testosterón je hormón, ktorý produkujú mužské semenníky. Pomáha pri raste mužských svalov, zvyšuje silu, podporuje libido a vzrušenie pre mužov. Starnutím však jeho hladina klesá, začína to v podstate už od 30. roku veku. Muž postupne stráca vitalitu a jeho výkonnosť sa znižuje. Ničím neobvyklým nie je ani nedostatok energie, zlá nálada a únava.

Ako sa dá týmto problémom vyhnúť? Je dôležité udržiavať si ideálnu hladinu testosterónu. Ako? Čítajte ďalej, ako zvýšiť hladinu testosterónu a dosiahnuť rýchlo maximálny testosterón prírodnou náhradou škodlivých steroidov.Testosterón - prírodná náhrada steroidov, SARMS, prohormóny
Pozor na steroidy a nebezpečné látky! Doporučujeme najlepší prípravok na zvýšenie testosterónu Testo max S. Na rozdiel od steroidov, prohormónov a SARMS je voľnopredajný, bez predpisu a hlavne bez vedľajších účinkov.

 

SARMS - Selekívne modulátory androgénnych receptorov - Ide o dokonalú alternatívu anabolických steroidov - majú silu anabolických steroidov pre nárast testosterónu, a zároveň nemajú žiadne vedľajšie účinky. Vďaka týmto látkam dosiahnete vytúžené postavy ľahko, rýchlo, a predovšetkým bezpečne. Pozor však na nebezpečné vedľajšie účinky. V tomto smere sú lepšie Testo Max - prírodné tabletky bez predpisu.

 

Prohormóny - sú unikátne chemické látky zosilňujúce účinky existujúcich hormónov v tele. Pozor! Nie sú to steroidy! Sú to v podstate predchodcovia hormónov a samy o sebe majú minimálny hormonálny účinok. Ich hlavnou funkciou je zvýšiť silu hormónov, ktoré sa nachádzajú v našom tele. Prohormón môžeme rozumieť ako prekurzora androgénneho steroidu, ktorý sa pretvára na Androgén - napríklad na testosterón. V tele pôsobí na zvýšenie produkcie vlastného testosterónu. Jeho suplementácia je bezpečná, pretože nehrozí, že prijmete nejaké extrémne množstvo tohto hormónu. Medzi výhody rozhodne patrí zvýšenie svalovej hmoty a sily, zlepšenie výkonu, sexuálnej kondície, vzhľadu, rýchlejšia regenerácia ...

 

Anavar a Oxandrolone - spôsobujú prírastky na sile bez nadmerného zvýšenia hmotnosti, získaná hmota sa udržiava dlhodobo. Nemusia mať pri užívaní žiadne vedľajšie účinky. Anavar je veľmi obľúbený najmä u vzpieračov, pretože je účinný pre získanie sily. Oxandrolone funguje tak, že zvyšuje pevnosť už existujúcej svalovej hmoty a pritom nezvyšuje telesnú hmotnosť. Navyše nebráni prirodzenej tvorbe testosterónu. Skvelé!

 

Methandienone - má okamžitý anabolický efekt. Táto látka je obľúbená najmä u športovcov. Je vhodný pre získanie svalovej hmoty a sily bez vedľajších účinkov.

 

Pri užívaní látok na zvýšenie testosterónu by malo byť na prvom mieste vaše zdravie. Steroidy a boostery testosterónu môžu mať  nepríjemné vedľajšie účinky a nie je tak možné ich užívať dlhodobo.

Doporučujeme preto len čisto prírodné produkty na zvýšenie testostronu, ktoré nemajú žiadne vedľajšie účinky a je možné ich užívať dlhodobo pre trvalý efekt - Testo Max S - skvelý prírodný produkt na maximálne zvýšenie testosterónu, Vimax Pills pre kvalitný sex a Testo Mag na udržanie hladiny testosterónu.

 

Rýchle zvýšenie testosterónu, prírodné steroidy pre mužov

SARMS a prohormóny zvýšia testosterón aj silu - Anvar a Oxandrolone, Methandienone

Prohormóny pre zvýšenie testosterónu - Anvar, Oxandrolon, MethandienoneTestosterón je dôležitý mužský hormón. Tvorí sa v semenníkoch činnosťou Leydigových buniek. Tento hormón pôsobí na rast pohlavných orgánov, ako aj na mužské proporcie, svaly, fúzy, ochlpenie, mutovanie. Pred pubertou sa hladina testosterónu zvyšuje, vekom však klesá. A ako teda prirodzene zvýšiť hladinu hormónu? Počuli ste už o prírodných náhradách steroidov? Nie? Tak si niektoré z nich priblížme. Predovšetkým je potrebné spomenúť, že na rozdiel od steroidov nemajú vedľajšie účinky.

 

Selektívne modulátory androgénnych receptorov známe ako SARMS majú výhody bežne užívaných AAS, z anabolického hľadiska však na rozdiel od nich nevyvolávajú nežiaduce účinky. Sú novou érou liekov tohto druhu. SARMS fungujú tak, že sa viažu na rozdiel od AAS na špecifické receptory svalov a kostí a tam vyvolávajú anabolické procesy. Jednoducho stimulujú vybrané receptory, alebo naopak je blokujú a tým vlastne eliminujú negatívne účinky a vyzdvihujú práve ten pozitívny efekt - rast svalov a svalovej hmoty, rýchlu regeneráciu, zvýšenie libida.

Steroidy, SARMS a prohormóny môžu byť nebezpečné! Podľa odborníkov sú bezpečnejšie prírodné tabletky na zvýšenie hladiny testosterónu ako Testo Max S a Testo mag. Neriskujte so steroidmi, zahraničnými boostermi a liekmi s lekárne a radšej kupujte overené prírodné produkty na voľný predaj, ktoré nemajú vedľajšie účinky.

 

Prohormóny - môže vaše telo pomocou pečeňových enzýmov pretvoriť na steroidy. Je to skvelý spôsob, ako vybudovať svalovú hmotu naozaj rýchlo a hlavne bezpečne. Takto "vytvorené" steroidy sú prírodné, pretože si ich vytvorilo vaše vlastné telo. Tým, že sú produkované v obmedzenom množstve, podľa užívateľov si nemáte ako ublížiť a "predávkovať sa". Vďaka prohormónom môžete dosiahnuť postavu, po akej túžite, a samozrejme sa zvýši produkcia hormónu testosterónu.

 

Anavar a Oxandrolone - je veľmi populárny, pretože naberáte silu a svalový tonus bez zvyšovania telesnej hmotnosti a nadmerné retencie vody. Svalová hmota sa síce rozvíja pomaly, ale o to kvalitnejšie. Je vhodný pri rysovanie postavy. Pôsobí ako naozaj efektívny spaľovač tuku.

 

Methandienone - poskytuje okamžitý a veľmi silný anabolický efekt. Obľúbený je najmä u športovcov na získanie sily a svalovej hmoty bez vedľajších účinkov. Má tuk spaľujúce schopnosti. Užívanie je spojené s pozitívnymi pocitmi dobrej nálady.

 

To boli názory užívateľov z internetu. Ako je to však v skutočnosti? Steroidy, prohormóny, SARMS a iné látky na zvýšenie množstva testosterónu sú často vyrábané v tretích krajinách a preto nie je zaručený ich pôvod, kvalitné zloženie a vedľajšie účinky. Čo teda doporučujú užívať odborníci? Vyskúšajte prírodné produkty na zvýšenie testosterónu! Najlepší produkt na maximálne zvýšenie hladiny mužského hormónu testosterónu je Testo Max S, skúste tiež Vimax Pills pre lepší sex a Testo Mag pre udržanie testosterónu. Tieto produkty majú čisto prírodné zloženie pre čo najlepší efekt bez vedľajších účinkov. Navyše ich môžete užívať dlhodobo a dosiahnuť trvalý efekt.

 

Tabletky SARMS, prohormóny, Anvar a Oxandrolon, Methandienone pre viac testosterónu

Recenzia: Prírodná náhrada steroidov ako doplnky výživy

Prírodná náhrada steroidov - doplnky výživy, pilulky, prípravkyČo sú to vlastne steroidy? Ide o biologicky a farmakologicky dôležité látky, z ktorých najznámejší je asi cholesterol. Poznáme je tiež pod pojmom anabolické steroidy. Patrí sem napríklad aj testosterón a rastový hormón.

 

Steroidy delíme podľa funkčnosti na:

 • Anabolické - podporujú rast kostí a svalov
 • Ergosterol - nachádza sa v kĺboch
 • Fytosteroly - nájdeme ich v rastlinách
 • Kortikosteroidy- jsou zodpovedné za reguláciu metabolizmu cukru a bielkovín, a hospodárenie s vodou a minerálmi
 • Sexuálne steroidy - pohlavné hormóny

Najrozšírenejšie sú práve anabolické steroidy, podobné pohlavnému hormónu testosterónu. Pôsobí na zvýšenie výkonu, fyzickej sily, svalovej hmoty, vytrvalosti, a to všetko bez pocitu únavy. Využívajú sa aj v medicíne na podporu svalového rastu a hojenie svalov. Hlavným účinkom steroidov je teda zvyšovanie syntézy a pomalé odbúravanie bielkovín. Navonok to môžeme pozorovať ako nárast svalovej hmoty. Steroidy majú však veľa vedľajších účinkov. Toxické vedľajšie účinky ovplyvňujú predovšetkým pečeň, zvyšujú zadržiavanie vody v tele, spôsobujú vypadávanie vlasov a kožné problémy, zmeny nálady, pri dlhodobom užívaní impotencii, a nepríjemné žalúdočné problémy.

 

Ako teda zabrániť vedľajším účinkom steroidov? Najbezpečnejšie možnosťou sú prírodné náhrady steroidov, pretože nie sú takým zásahom do metabolizmu, ako tie umelé. Výsledkom je zvýšenie motivácie, sila a rast svalov. Ako tieto prírodné náhrady steroidov fungujú? Pôsobia na hladké svalstvo uvoľňujúcim spôsobom. V stenách ciev sa tiež nachádza hladké svalstvo, ktoré sa rozširuje tlakom krvi. Jeho zvýšený prierez potom zaisťuje väčší prietok krvi bohatej na živiny. Takto sa teda zrýchľujú anabolické procesy. Pri fyzickej aktivite sa zintenzívňujú aj katabolické procesy a výsledkom je nárast svalovej hmoty a redukcia tuku. Vyšší prietok krvi prispieva aj k lepšej erekcii.
Anabolické steroidy sú možno účinné, ale majú mnoho vedľajších účinkov, preto odporúčame vyskúšať prírodné doplnky stravy bez vedľajších účinkov pre zdravie.

 

 

PRÍRODNÉ NÁHRADY STEROIDOV: Top produkty na zvýšenie testosterónu

 

Maximálny testosterón - Testo Max S - najlepší produkt na zvýšenie testosterónu
Vimax Pills - najlepší produkt pre lepší sex
Testo mag - tabletky na udržanie hladiny testosterónu

 

 

Doplnky výživy - prírodná náhrada steroidov, zvýšenie testosterónu

Návod: Ako znížiť cholesterol pre zvýšenie testosterónu: Berberín, Fytosteroly, Laxogenin

Zníženie cholesterolu - Berberine, Fytosterol, LaxogeninCholesterol už nemusí byť strašiakom, dá sa znížiť aj prirodzene. Zredukujete cholesterol a dosiahnete vyššiu hladinu testosterónu vďaka prírodným doplnkom výživy!

 

Berberine - je jeden z najúčinnejších prírodných doplnkov stravy. Má mnoho zdravotných benefitov a ovplyvňuje telo na molekulárnej úrovni. Medzi jeho pozitívne účinky patrí: znižovanie krvného cukru, hmotnosti, priaznivo ovplyvňuje srdce. Berberin sa ukázal byť účinný aj vo farmaceutickom priemysle. Pôsobí ako aktivátor enzýmu nazývaného AMP - aktivovaná proteín kináza, ktorý hrá úlohu pri regulácii metabolizmu. Okrem toho, že sa významne podieľa na znižovaní hladiny cukru, znižuje tiež cholesterol a triglyceridy v krvi. Berberin znižuje hladinu celkového cholesterolu, najmä škodlivého LDL cholesterolu, triglyceridov, a naopak zvyšuje hladinu "dobrého" HDL cholesterolu.

 

Fytosteroly - látky nachádzajúce sa v rastlinných tukoch a olejoch. Sú ľahko stráviteľné. Obsahujú esenciálne mastné kyseliny, ktoré si naše telo nevie vyprodukovať samo. Fytosterol pôsobí ako regulátor hladiny cholesterolu. Vysoká hladina cholesterolu je totiž nebezpečná, pretože spôsobuje kôrnatenie cievnych stien, čo potom vedie až k infarktu alebo mozgovej mŕtvici. Fytosteroly však dokážu túto nebezpečne vysokú hladinu cholesterolu znížiť a zabrániť jeho prechode do krvného obehu.

 

Laxogenin - je silné prírodné anabolikum. Vďaka tejto prírodnej látke dosiahnete nárastu svalovej hmoty a sily, vaše výdrž sa zlepší. Má regeneračné účinky a pôsobí ako spaľovač tukov. Keďže ide o čisto prírodnú látku, je nielen veľmi účinná, ale hlavne nemá vedľajšie účinky. Naopak má pozitívny vplyv na hladinu glukózy v krvi, zrýchľuje metabolizmus, má protizápalové účinky.

 

Znížiť cholesterol je možné aj pomocou liekov a hoci sú veľmi účinné, majú často negatívne vedľajšie účinky. Prečo teda radšej nevyskúšať prírodné produkty bez vedľajších účinkov?

 

ODPORÚČAME: Top produkty na rýchle chudnutie, zníženie hmotnosti

 

OPC Traubenkern - najlepší produkt na chudnutie, zníženie hmotnosti, cholesterolu

DHEA Wild Yan - nazývaný tiež ako elixír mladosti, vhodný na zníženie hmotnosti a zvýšenie vitality

Moringa BIO Premium - komplexný produkt - účinný na chudnutie, príval energie, zrýchlenie metabolizmu, detoxikáciu organizmu a odbúranie stresu

 

Ako znížiť cholesterol - berberin, fytosteroly, laxogenin

Chudnutie pre vyšší testosterón - Synephrine, keto diéta, prírodné spaľovače

Chudnutie pre vyšší testosterón - SynephrineTestosterón je mužský pohlavný hormón produkovaný semenníkmi. Prispieva k rastu svalov, odstráneniu nespavosti a sexuálnej výdrži. ale čo má spoločné s cvičením? Má vplyv nielen v sexuálnej oblasti, ale tiež zvyšuje nárast fyzickej sily a je dôležitý pri budovaní svalovej hmoty. Ako teda schudnúť a zvýšiť hladinu testosterónu?

Najlepší produkt na zvýšenie testosterónu pre mužov: Testo Max S na rast sily a zvýšenie objemu svalov.
Najlepšie tabletky z prírody na chudnutie pre ženy aj mužov: OPC Traubenkern na rýchle chudnutie, zníženie hmotnosti a cholesterolu.

 

Riešenie ponúka Synephrine - najpredávanejší spaľovač tukov. Je vysoko účinný pri chudnutí. Funguje na princípe vytvárania tepla v organizme, čím zvyšuje energetický výdaj aj bez vynaloženia akejkoľvek fyzickej záťaže. Ide o čisto prírodný preparát získaný z citrusových plodov, ktorý je vhodný ako pre ženy, tak aj mužov. Vďaka tomuto prírodnému doplnku výživy vaše telo vydá zo seba viac energie aj bez zvýšenej fyzickej aktivity. Zvýši sa aj váš bazálny metabolizmus, teda zvýši sa spaľovanie kalórií v pokojnom stave počas dňa. Synephrine v podstate vyvolá vo vašom organizme pocit chladu, hoci fyzicky to pociťovať nebudete, vaše telo začne vytvárať viac tepla, tým spotrebuje aj viac energie, ktorú musí získavať aj z tukov.

 

Synephrine je určený najmä pre športovcov, vhodný je aj pre bežnú populáciu, skrátka pre každého, kto chce zredukovať svoju hmotnosť.

 

Výhody a účinky:

• Rýchla redukcia hmotnosti
• Efektívne spaľovanie tukov
• Termogénny účinok
• Chudnutie aj bez fyzickej záťaže
• Zrýchlenie bazálneho metabolizmu

 

Keďže ide o čisto prírodný produkt, nemusíte sa obávať vedľajších účinkov, ako je tomu u mnohých iných prípravkov.

 

Vyskúšajte tiež najsilnejšie tabletky na chudnutie a cholesterol:

 

Najlepšie tabletky na rýchle chudnutie OPC Traubenkern - tento prírodný produkt rieši a lieči rôzne ochorenia a príznaky, ako je vysoký krvný tlak, vysoké hladiny cukru v krvi, vysoký cholesterol, poruchy metabolizmu lipidov atď. Využíva sa aj na zníženie hmotnosti. Doporučujeme dlhodobé užívanie pre chudnutie, zníženie cholesterolu a zníženie chuti do jedla.

 

DHEA Wild Yam - má priaznivé účinky pri ochoreniach, ako je cukrovka a pomáha pri poruchách obehového systému a pamäti. Prípravok DHEA je tiež účinný pri rýchlom chudnutí.

 

Moringa BIO Premium - má mimoriadne vlastnosti, vďaka ktorým oddiali proces starnutia, zaručí zdravie celého organizmu a pomôže schudnúť.

 

Lieky Synephrine na rýchle spaľovanie, chudnutie

Rýchle chudnutie do plaviek - pomôže Lipoxal, Bellasin, Lives pectin?

Rýchle chudnutie do plaviek - Lipoxal, Bellasin, Lives pectinAko na rýchle chudnutie do plaviek a naturálne zníženie hmotnosti? Vyskúšajte prírodné riešenie a zbavte sa prebytočných kilogramov prirodzene a hlavne rýchlo.

 

Lipoxal - je komplexný výrobok, vďaka ktorému pôjdu vaše kilá rýchlo dolu. Obsahuje prírodné látky, ako zelený čaj, L-Carnitín, guaranu, ženšen, synefrín a konjac. Prípravok funguje tak, že konjac viaže v žalúdku vodu a zväčšuje svoj objem, čím navodzuje pocit sýtosti a napomáha tak zredukovať hmotnosť. Zelený čaj, guarana a synefrín uľahčujú metabolizmus a spaľovanie tukov. Zelený čaj navyše znižuje chuť do jedla a guarana obmedzuje pocit hladu. Ženšen potom zvyšuje výkonnosť a výdrž, udržuje vás v stave dostatku energie a vitality. L-Carnitin vám pomôže pri formovaní postavy.

 

Bellasin - je kopmlexný prírodný preparát zameraný na potreby žien po štyridsiatke. Obsahuje čisto prírodné ingrediencie, ako je zelený čaj, guarana, ďatelina, vápnik, a ďalšie účinné zložky na spaľovanie tukov, redukciu hmotnosti, pokojný priebeh menopauzy a dobrý stav kostí. Zelený čaj a guarana priaznivo pôsobí na spaľovanie tukov, zníženie telesnej hmotnosti a obmedzenia pocitu hladu. Ďatelina zas zaručí pokojný a pohodlný priebeh menopauzy, obmedzuje tiež návaly tepla, potenie, úzkosť a podráždenosť, ktoré menopauzu často sprevádzajú. Dobrý stav kostí zaručí obsah vápnika a vitamínu D. Zachovajte si pocit energie a vitality s týmto preparátom.

 

Lives pectin - tento prírodný doplnok výživy pôsobí ako odbúravač tukových buniek, znižuje chuť do jedla a tým aj redukuje hmostnosť.

 

Kde kúpiť najlepší produkt na chudnutie? Predstavujeme vám 3 najlepšie prípravky podľa doktorov. TOP 3 produkty na chudnutie nájdete tu tu!

 

OPC Traubenkern - prírodný výživový doplnok, ktorý priaznivo ovplyvňuje srdce, chráni organizmus pred infekciami, znižuje zápal, cholesterol, a je nápomocný, keď potrebujete schudnúť.

 

DHEA - Wild Yam - chráni srdcovo cievny systém, je nápomocný v boji proti obezite, posilňuje imunitu.

 

Moringa - pre človeka je veľmi prínosná, pretože posilňuje obranyschopnosť organizmu, podporuje trávenie, zlepšuje spánok, obehový systém a vďaka tomuto prírodnému doplnku výživy môžete schudnúŤ naozaj rýchlo a ľahko.

 

Tabletky a lieky Lipoxal, Bellasin, Lives pectin pre rýchle chudnutie do plaviek

Green coffee, zelená káva - Hormonálna rovnováha a detoxikácia, zdravé chudnutie, bezlepková diéta

Zdravé chudnutie, hormonálna rovnováha, detoxikácia - Green coffeeZelená káva ako účinné tabletky na chudnutie? Táto super potravina dokáže oveľa viac, než si možno myslíte. Zelená káva sú nepražené kávové plody, odrody kávy arabica. Na trhu je dostupná buď vo forme tabliet, alebo prášku. Výskumy preukázali pozitívne účinky na chudnutie - vysoký podiel Kyseliny chlorogenovej zrýchľuje metabolizmus a tým dochádza k rýchlejšiemu spaľovaniu tukov.

 

Zelená káva obsahuje množstvo antioxidantov, ktoré majú priaznivý vplyv na imunitu. Patrí sem aj už spomínaná Kyselina chlorogenová, ktorá pomáha pri štiepení cukrov a škrobov, a zaisťuje ich lepšie vstrebávanie, a výsledkom je lepšie spaľovanie tukov v tele. Spomaľuje proces, kedy sa cukor z prijímanej potravy mení na tuk.

 

Ďalším pozitívnym účinkom je spaľovanie tukov v oblasti brucha. Brušný tuk je veľmi nebezpečný, pretože obaľuje vnútorné orgány - srdce, pankreas a obličky. Jedna kapsula Green Coffee tablety však naviaže na seba cukor a bude ho odbúravať pomalšie, takže vydržíte byť aj dlhšie sýti. Zelená káva obsahuje aj Kofeín, tým pádom sa budete cítiť plní energie, budete mať radosť z pohybu, a to vedie k zníženiu telesnej hmotnosti. Výsledkom je zníženie chuti do jedla pre zdravšie chudnutie. A to všetko bez vedľajších účinkov!

 

Viac o najlepších prírodných produktoch na chudnutie!

 

OPC Traubenkern - dôvera v bežné lieky a formy liečby naďalej klesá. Zároveň narastá dopyt po alternatívach, ako sú prírodné liečebné metódy a prírodné doplnky výživy. Vyskúšajte silu hroznového extraktu OPC Traubenkern a schudnite ľahko a rýchlo. Vyzkúšajte najlepšie tabletky na chudnutie a zníženie cholesterolu.

 

DHEA - Wild Yam - nachádza sa v ľudskom tele, produkujú ho nadobličky, avšak jeho hladinu je potrebné udržiavať, pretože je nevyhnutná pre tvorbu iných potrebných hormónov. Udržujte sa vo forme s týmto takzvaným hormónom mladosti a získajte postavu svojich snov!

 

Moringa BIO Premium - má mnoho významných funkcií, najmä výživovú. Je bohatá na vitamíny, minerály a antioxidanty a je účinná na získanie celkovej vitality. Je tiež veľmi efektívna pri chudnutí.

 

Najlepšie prírodné tabletky na chudnutie ženy

Alcar, Acetyl, L-Carnitín na chudnutie, DHEA elixír mladosti, zníženie hmotnosti a vitalita

Alcar, Acetyl L-Carnitin, DHEA - chudnutie, elixír mladosti, zníženie hmotnostiALCAR, alebo Acetyl L-Carnitin – je acetylovaná forma L-Carnitinu, ktorá sa v našom tele tvorí prirodzene. Vo výžive sa využíva vďaka jeho komplexnému pôsobeniu. Pomáha nášmu organizmu vytvárať energiu, k čomu využíva najmä tuky. Je potrebný pre činnosť srdca, svalov, mozgu, a vôbec celého organizmu. Dodáva pocit nabudenie a zlepšuje koncentráciu. Podporuje využívanie kyslíka a glukózy v mozgu a tiež sa používa ako nootropická látka, zlepšuje mozgové a metabolické funkcie.

 

Výhody užívania ALCAR:

 • Zvyšuje produkciu energie
 • zlepšuje náladu
 • Zvyšuje fyzickú výkonnosť
 • Priaznivo ovplyvňuje pamäť
 • Podporuje činnosť srdca, mozgu a svalov
 • Má antioxidačné účinky

Mnoho liekov je rovnako účinných, ale často s nepriaznivými vedľajšími účinkami. Alcar je úplne bezpečný, a účinný, vedľajšie účinky však nemá.

 

DHEA Wild Yam - elixír mladosti, vhodný na zníženie hmotnosti a celkovú vitalitu. Je to vlastne hlavný steroid, ktorý produkujú nadobličky, a je jedným z najrozšírenejších hormónov v našom tele. Tvorí základ pre tvorbu hormónov Estrogénu a Testosterónu. Vekom jeho hladina postupne klesá a tým klesá aj produkcia ženských a mužských pohlavných hormónov. Má priaznivý vplyv na zrážanlivosť krvi, zníženie cholesterolu, na redukciu hmotnosti a celkovú energiu a vitalitu. Výhodou je, že nemá vedľajšie účinky. V súčasnosti existujú mnohoročné skúsenosti s jeho podávaním na liečebné účely.

 

Na chudnutie a zníženie hmotnosti odporúčame prírodné doplnky stravy, ktoré na rozdiel od liekov, nemajú vedľajšie účinky. Vyskúšajte aj:

 

OPC Traubenkern - najlepší produkt na chudnutie obsahujúci látky, ktoré pozitívne ovplyvňujú celkové zdravie organizmu, vitalitu, a dokonca aj vzhľad. To je dôvod, prečo stále viac lekárov a odborníkov na výživu odporúča extrakt z hrozna OPC Traubenkern. Vyskúšajte blahodarné účinky tohto prírodného preparátu a uvidíte.

 

Moringa BIO Premium - prírodný doplnok výživy určený k zníženiu hmotnosti. Ďalšími benefitmi sú rýchle dodanie energie, zrýchlenie metabolizmu, detoxikácia, odbúranie stresu, posilnenie imunity, zlepšenie trávenia, pocit spokojnosti a zvýšenie celkovej vitality.

 

DHEA a Alcar - Elixír mladosti na zníženie hmotnosti a vitalitu

Rýchle chudnutie proti celulitíde - Treonín, Forskolin active

Rýchle chudnutie proti celulitíde - Treonín, Forskolin activeCelulitída - pomarančová, hrboľatá kože s jamkami je postrachom všetkých žien. Ako proti nej účinne bojovať? Čítajte ďalej!

 

Threonin - je esenciálna aminokyselina, ktorá priaznivo pôsobí na náš imunitný systém, zlepšuje nám náladu a zabraňuje vzniku kardiovaskulárnych ochorení. Keďže náš organizmus nevie túto látku syntetizovať, musíme ju do tela dodávať potravou. Najbohatším zdrojom je morčacie mäso. Využíva sa pri liečbe depresií a ochoreniach centrálnej nervovej sústavy. Podieľa sa tiež na tvorbe kolagénu, vďaka čomu sa zlepšuje kvalita našich zubov a ďasien. Prospieva nášmu srdcu, cievam, väzom, pokožke a šlachám.

 

Je súčasťou premeny ďalších aminokyselín, ktoré potom spolu vytvárajú kolagén, ealstin a svalové tkanivo. Má antioxidačné účinky, znižuje obsah tukov v pečeni, priaznivo pôsobí na funkciu pečene a má pozitívny vplyv na metabolizmus tukov. Forskolin active - má dlhú tradíciu v ajurvédskej medicíne ako liek na ochorenie dýchacích ciest, srdca a zažívacieho traktu. V súčasnosti sa používa na redukciu hmotnosti. Jeho priaznivé účinky zahŕňajú:

 • Rozkladanie tukového tkaniva
 • Zvýšenie svalovej hmoty
 • Napomáha chudnutie

A ako Forskolin funguje? Vysiela signály do vašej štítnej žľazy na uvoľňovanie hormónu, ktorý je zodpovedný za spaľovanie tukov. Zrýchľuje metabolizmus. Budete sa cítiť plní energie. Zbavíte sa nadbytočného tuku. Užívanie je bezpečné, pretože ide o prírodný produkt, ktorý na rozdiel od liekov, nemá nežiaduce účinky.


ODPORÚČAME 3 najlepšie prírodné preparáty na chudnutie:

 

OPC Traubenkern - najlepší produkt na rýchle chudnutie z prírody, ide o extrakt z hroznových semien, ktorý je jedným z prvotriednych produktov proti starnutiu. Hroznová semená sú plné OPC (Oligomérne Proantokyanidiny). Obzvlášť pôsobivá je antioxidačné sila OPC, ktorá je dokonca jedným z najsilnejších dostupných antioxidantov, čo vôbec poznáme. Postará sa aj o váš vzhľad, opäť budete vyzerať skvele.

 

DHEA Wild Yam - je to dôležitý hormón, ktorý sa podieľa na tvorbe Testosterónu v tele u mužov a u žien pomáha na chudnutie a rýchle zníženie hladiny cholesterolu. Vekom však jeho hladina klesá, preto je potrebné ju dopĺňať. Benefity sú potom lepšiu pamäť, väčšie libido a nižšia telesná váha.

 

Moringa BIO Premium - je zdrojom esenciálnych aminokyselín, ktoré sú pre naše telo veľmi dôležité. Pravidelné užívanie zlepší vaše celkové zdravie, zníži cholesterol, zlepší stav pokožky a pomôže pri chudnutí.

 

Tabletky na rýchle chudnutie, celulitídy a zníženie hmotnosti

Moringa - Zrýchlenie metabolizmu, proti nadváhe, zdravé chudnutie

Moringa - zrýchlenie metabolizmu - nadváha, zdravé chudnutieKto by netúžil po krásnej postave? Každá žena aj každý muž chce vyzerať skvele a byť tak atraktívnejšie pre svojho partnera či partnerku. Čo však robiť, keď vás trápi nadváha, keď je váš metabolizmus pomalý? Je možné schudnúť zdravo? Počuli ste už niekedy o Moringe? Moringa je strom, ktorý sa dá využiť od koreňa po plody. Má zázračné účinky na náš organizmus. Tento stále zelený strom rastie v Indii, Saudskej Arábii a v Afrike, pestuje sa na plantážach. Vďaka dužinatému kmeni slúži ako zásobáreň vody. Z rastliny Moringa sa spracovávajú:

 • Listy - dajú sa použiť na prípravu šalátov, do omáčok a ďalších pokrmov. Sušené listy možno macerovať ako čajový výluh.
 • Plody -sú zdrojom oleja, ktorý sa získava ich lisovaním. Využíva sa v kozmetike.
 • Kvety a koreň - v menšom množstve môžu nahradiť chren.
 • Kôra - výroba textilných vlákien.

Využite jej liečivé účinky! Moringa tabletky sú najlepším zdrojom Moringy, aj keď Moringuje možné kúpiť vo forme prášku, tabletiek, kapsúl, alebo čaju. Najvýznamnejšie sú plody a listy, ktoré sú plné živín a antioxidantov. Majú priaznivý vplyv na okysličenie krvi, zlepšujú látkovú výmenu, posilňujú imunitu. Obsahujú hormón Zeatin - Hormón mladosti. Vďaka nemu bude vaša pokožka pružnejšia a mladistvejšia.

 

Moringu možno považovať za jednu zo superpotravín. Má priaznivý vplyv na metabolizmus, napomáha pri chudnutí, teda predovšetkým zdravom chudnutí.
Mnoho odborníkov odporúča prírodné produkty ako Moringa a DHEA, pretože nemajú vedľajšie účinky, ako chemické lieky.

 

Vyskúšajte tiež prírodné doplnky výživy na redukciu nadbytočných kilogramov:

 

OPC Traubenkern - bez tukov by bol život určite krajší. Výťažky zo semien hrozna vám môžu pomôcť schudnúť! Ide o jeden z prvotriednych produktov proti starnutiu a chudnutiu. Napomáha pri redukcii hmotnosti.

 

DHEA Wild Yam - podporuje svalový rast a redukciu tukových zásob. Zlepšuje hustotu kostí.

 

Moringa BIO Premium - má blahodarný vplyv na rast buniek, posilňuje imunitu, zlepšuje cirkuláciu krvi a v neposlednom rade vám pomôže, keď potrebujete schudnúť.

 

Wild Yam - silné tabletky na prírodné chudnutie

Top 3 produkty na chudnutie a zvýšenie testosterónu

 

Top produkty na rýchle chudnutie

 

OPC Traubenkern - výťažok z hroznových semien pomáha pri kožných problémoch, alergiách, na vrásky, pri vaskulárnych problémoch, ak máte slabé oči, ženy ak trpia PMS, a pri chronickom zápale. Pozitívny vplyv má tiež na zníženie hmotnosti.

 

DHEA Wild Yam - je hormón, z ktorého si naše telo vytvára ďalšie potrebné hormóny. Priaznivo pôsobí na budovanie svalovej hmoty a zníženie tuku v tele. Vďaka tomuto hormónu sa vám tuk nebude nielen že ukladať, ale nebude sa ani tvoriť.

 

Moringa BIO Premium - ide o extrakt z listov rastliny moringy olejodárné. Prípravok má vysokú nutričnú hodnotu, vďaka čomu sa radí medzi super potraviny. Ideálny produkt, ak máte nejaké to kilo navyše.

Lieky pre rýchle chudnutie a zníženie cholesteroluTOP 3 produkty na chudnutie a zvýšenie testosterónuTop 3 produkty na zvýšenie testosterónu


Maximálny testosterón - Testo Max S - najlepší produkt na zvýšenie testosterónu

Testo Max S je špeciálny produkt určený pre mužov po tridsiatke na zvýšenie hladiny testosterónu. Rieši tiež problémy s únavou, vyčerpaním, úbytkom svalovej hmoty, nižším libidom a malou chuťou na sex. Ide o čisto prírodný produkt, ktorý na rozdiel od liekov, nemá vedľajšie účinky.

 

Vimax Pills - najlepší produkt pre lepší sex

Prírodný doplnok výživy na zlepšenie erekcie a zväčšenie penisu. Pôsobí na mužský organizmus komplexne. Zlepšuje erekciu a všetky aspekty sexuálneho života. Má pozitívne účinky na zväčšenie penisu, prekrví periférne oblasti tela, váš penis bude pevnejší, kvalitnejší a dlhší, dosiahnete tiež oddialenie ejakulácie. Keďže Vimax Pills je prírodný produkt, nemusíte sa báť vedľajších účinkov.

 

Testo mag - tabletky na podporu hladiny testosterónu

Prírodný produkt určený pre mužov s obsahom Horčíka a ďalších zložiek podporujúcich správne fungovanie mužského tela - Zinok, Selén, vitamín B6 a extrakt Ashwagandha KSM-66. Zaisťuje správne fungovanie svalov a syntézu bielkovín, znižuje únavu, podporuje dobrý stav kostí, udržiava normálnu hladinu testosterónu, podporuje sexuálnu výkonnosť mužov a pomáha udržiavať pohyblivosť spermií, ako aj ich počet, má pozitívny vplyv na schopnosť prispôsobiť sa v rôznych stresových situáciách a dodáva energiu.

 

Prírodné zvýšenie hladiny hormónu testosterónu pre mužov

Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk