Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Feromóny, väčšia príťažlivosť

Tipy a triky na zvýšenie príťažlivosti: Ako pôsobia feromóny Essence - chémia, parfumy, skúsenosti - Čo to je feromón a ako to funguje?

Feromóny - čo je to a ako to funguje na zvýšenie príťažlivosti?Ľudské feromóny sú chemické látky, ktoré sa tvoria v tele. Vytvárajú prirodzenú vôňu, ktorá navzájom priťahuje jednotlivcov z opačného pohlavia.

Často hovoríme o takzvanej chemickej príťažlivosti medzi dvoma ľuďmi. Muži a ženy vylučujú rôzne feromóny. U niektorých ľudí sa tvoria vyššie množstvá týchto chemických látok, čo môže byť dôvodom, prečo sú príťažlivejší. Feromóny Essence a španielske mušky sú tu.

Feromóny Essence obsahujú chémiu a niektoré parfumy nemajú pozitívne skúsenosti: Chceli by ste zvýšiť svoju príťažlivosť? Vyzkúšajte najlepšie hodnotené Feromóny španielske mušky pre ženy aj mužov.

Pretože sa zdá, že existuje spojenie medzi ženskými feromónmi a mužskými hladinami testosterónu, zvýšenie testosterónu môže byť kľúčové. Feromóny Essence ako chémia podľa skúseností pôsobia ako parfumy a Feromóny Španielske mušky sú najlepšie hodnotené ženami. Ako byť príťažlivejší? Na zvýšenie testosterónu pomôťe Testomax S, ak chcete pocítiť zvýšenie libida a príťažlivosti, skúste Feromóny Španielske mušky pre ženy a mužov a tieto rady:

 

Cvičte – aby sa zvýšila hladina testosterónu. Venujte sa hlavne silovému cvičeniu, ktoré sa zameriava na posilňovanie veľkých svalových skupín. Pot, ktorý pritom vylučujete, rozširuje prírodné feromóny vášho tela aj na vašu pokožku.


Jedzte potraviny s vysokým obsahom zinku – zinok zvyšuje nielen hladinu testosterónu, ale tiež plodnosť muža. Na vrchole zoznamu sú ustrice, mäkkýše, pšeničné klíčky a pšeničné otruby. Telo si samé nevie zinok vytvoriť, takže ho musíte získať z potravinových zdrojov. Červené mäso, chudé bravčové mäso, kuracie mäso, arašidy, vajcia, jogurt, mlieko a syry sú ďalšími potravinovými zdrojmi, ktoré obsahujú zinok. Kľúčové je jesť potraviny s nízkym obsahom tuku a vysokým obsahom bielkovín.


Doprajte si horúci kúpeľ – ale bez mydla. Namiesto deodorantu použite radšej esenciálne oleje zo santalového dreva. Dodržiavajte hygienu, ale nepreháňajte to. Príliš časté kúpanie a sprchovanie zmýva feromóny. 


Prírodné doplnky výživy – zvýšia vašu príťažlivosť a vzrušenie. Na rozdiel od liekov nemajú vedľajšie účinky. Väčšinou pôsobia komplexne na celý organizmus a zlepšujú celkové zdravie a vitalitu, čím priaznivo ovplyvňujú aj sexuálnu oblasť. Vyskúšajte blahodarné účinky prírodných produktov a buďte príťažlivejší pre opačné pohlavie.

Ako byť atraktívnejší a príťažlivejší pre opačné pohlavie? Pomôžu prírodné produkty, ako feromóny Essence, tabletky, gély?

Feromóny Essence - chémia, parfumy, skúsenostiPonúkame vám spôsoby, ktorými môžete zvýšiť svoje feromóny a stať sa tak príťažlivejším pre opačné pohlavie. Ak ste žena, vyzkúšajte Feromóny Španielske mušky, tabletky Clitorin a gély Vigorelle a Lovely lovers a budete atraktívnejšia a príťažlivejší pre opačné pohlavie.

Pre mužov doporučujeme tiež Feromóny španielske mušky a prípravok Testomax S.

Feromóny Essence sú chemické látky, ktoré produkuje naše telo. Mužské feromóny sexuálne priťahujú ženy a naopak, tie ženské zase priťahujú mužov. Hlavným ženským feromónom je kopulín a mužským androstenón. Ako zvýšiť a podporiť ich tvorbu?


Kúpte sa menej – potom doslova udržíte tieto prírodné feromóny na svojom tele. Príliš častým kúpaním a sprchovaním sa totiž z pokožky zmývajú. Budete síce voňať, ale čo z toho, keď to nebude príťažlivo pôsobiť na opačné pohlavie?


Častejšie cvičte – cvičenie totiž zvyšuje hladinu testosterónu a tým sa zvyšuje aj produkcia feromónov. Navyše budete mať krásne vyrysovanú postavu, čo na druhé pohlavie pôsobí príťažlivo. A ešte sa aj budete cítiť fit a zdravý, čo zvýši vaše sebavedomie.


Doprajte si viac spánku – lieky na spanie sú dôležité pre celkovú pohodu. Naopak nedostatok spánku môže spomaliť produkciu testosterónu a tým aj feromónov. Odpočinok a kvalitný spánok sú dôležité pre celkový dobrý fyzický aj psychický stav. To sa následne odrazí aj v sexuálnej oblasti.


Jedzte potraviny s obsahom zinku – napríklad ustrice, hovädzie mäso, jahňacie mäso, pražené tekvicové semiačka, pšeničné klíčky, sezamové semienka a tmavú čokoládu. Zaradenie týchto potravín do vašej stravy pomáha zvýšiť hladinu feromónov a k tomu si ešte aj pochutnáte.


Používajte jemné mydlo – namiesto agresívnych mydiel, skúste použiť prírodné mydlá a gély, ktoré sú jemnejšie a šetrnejšie k vašej pokožke, a neodstránia z nej prirodzené feromóny.


Prírodné doplnky výživy – vďaka nim môžete jednoducho zvýšiť svoju atraktivitu, budete sa cítiť krajšie, šťastnejšie, budete mať vyššie sebavedomie a tým pôsobiť vzrušujúcejšie a príťažlivejšie na opačné pohlavie. Veľkou výhodou je, že prírodné produkty nespôsobujú vedľajšie účinky.

Recenzie odborníkov: Najlepšie prírodné produkty na zvýšenie príťažlivosti sú Feromóny Španielske mušky, Clitorin, Vigorelle

Najlepšie feromóny španielske mušky pre mužov a ženyClitorin – prírodný produkt, vďaka ktorému zažijete neskutočný sex. Prípravok zvýši vaše libido a sexuálny apetít, budete vzrušenejšia a nadržanejšia, zažijete intenzívny orgazmus, zvýši sa aj vaša plodnosť a príťažlivosť.

Produkt pôsobí komplexne, takže zaručí nielen fyzické zdravie, ale aj psychickú rovnováhu. Tým bude váš sexuálny život oveľa kvalitnejší. Clitorin je v podstate ženská Viagra.

Chcete zvýšiť príťažlivosť a chuť na sex? Vyzkúšajte tabletky Clitorin na zvýšenie libida, vzrušenia a plodnosti pre ženy. Pre mužov doporučujeme prípravky Testomax S a Vimax Pills.

Samozrejme produkt Clitorin je prírodný, takže nemusíte sa obávať nežiaducich účinkov. Clitorin je vhodný pre ženy vše tkých vekových kategórií. Nepotrebujete lekársky predpis a kúpite pohodlne cez internet. Pravidelným užívaním dosiahnete väčšiu sexuálnu silu a výdrž, budete si môcť užiť dlhší pohlavný styk. Pre mužov doporučujeme Testomax S na zvýšenie testosterónu, libida a lepší spánok. Spolu s Vimax Pills patria medzi najobľúbenejšie produkty mužov.


Vigorelle – najlepší lubrikačný gél s naozaj silným účinkom. Obsahuje unikátne látky, ktoré blahodarne pôsobia na ženské pohlavné orgány. Vyskúšajte a dosiahnite okamžité vzrušenie.

Zažite intenzívnejšiu a príjemnejšiu stimuláciu a tým neopísateľný sexuálny zážitok. Orgazmus bude nielen silnejší, ale aj oveľa dlhší. Dosiahnite silné vzrušenie a väčšiu sexuálnu túžbu. Bez vedľajších účinkov s okamžitým efektom. Stačí aplikovať 10 minút pred pohlavným stykom vmasírovaním do vagíny a na klitoris. Vďaka tomuto jedinečnému lubrikačnému gélu sa zvýši vaša sexuálna výdrž a výkonnosť.


Breastmax – prírodný doplnok pre ženy na krajšie poprsie. Získajte aj vy väčšie a pevnejšie prsia vďaka jedinečnému zloženiu tohto naturálneho prípravku. Okrem väčšieho poprsia sa zvýši aj vaša sexuálna príťažlivosť.

Produkt je vhodný pre všetky ženy, ktoré túžia po krajšom dekolte. Pri pravidelnom užívaní dosiahnete trvalý efekt. Zväčšite svoje prsia aj o dve čísla. Bez lekárskeho predpisu. Kúpite pohodlne z domu prostredníctvom internetu. Produkt sa teší obľube mnohých žien. Presvedčte sa aj vy! Väčšie a krajšie prsia už nemusia byť len snom.

Najlepšie prírodné doplnky a gély na zvýšenie príťažlivosti, libida, sexuálneho vzrušenia a plodnosti pre ženy


1. Clitorin – prírodný doplnok výživy pre ženy na zlepšenie plodnosti, zvýšenie vzrušenia a lepší sexuálny život – cíťte sa aj vy krajšia, vzrušenejšia a príťažlivejšia.


2. Vigorelle – TOP lubrikačný gél, ktorý zvyšuje plodnosť, zaručuje väčšie vzrušenie a príťažlivosť, a kvalitnejší sexuálny život.


3. Breastmax - prírodný doplnok výživy, vďaka ktorému budú vaše prsia väčšie a pevnejšie, produkt je vhodný pred pôrodom aj po pôrode. Cíťte sa aj vy príťažlivejšia.

Vyzkúšajte Feromóny - Španielske mušky: Najlepšie feromóny na zvýšenie príťažlivosti pre mužov aj pre ženy.


Feromóny - Španielske mušky

Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk