Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je takýchto...

viac
Blog / Články

Tabletky na únavu

Získajte energiu, šťastie a silu z prírody! Ak vás trápi neustály pocit únavy, vyskúšajte najúčinnejšie prírodné tabletky na zvýšenie energieVyskúšajte najúčinnejšie prírodné doplnky na zvýšenie energie

Únavový syndróm? Pomôže Vitamín B

Vitamín B-12 je špeciálny. Uistite sa, že dostanete B-12 vo forme metylkobalamínu, ak je to možné. Držte ho v ústach alebo žute, kým sa nerozpustí. Vyhnite sa tzv. "potravinovým" vitamínom, ktoré sú zvyčajne kvasinkové a geneticky upravené.


Chlorofyl na únavu v tehotenstve

Chlorofyl je zodpovedný za pigmentáciu zelených rastlín. Extrakt z chlorofylu je možné zakúpiť v obchodoch so zdravou výživou a niekedy je tak koncentrovaný, že môže skutočne vyzerať až čierny. Chlorofyl poskytuje mentálnu čistotu a fyzickú energiu zvýšením rýchlosti absorpcie kyslíka do buniek. To je tiež dôležitá zložka prevencie rakoviny, pretože deprivácia kyslíka je primárnou príčinou rakoviny.


Čo na jarnú únavu? Vyzkúšajte kokosový olej

 

Organický kokosový olej je možné zakúpiť v obchode so zdravou výživou alebo online. Kokosový olej svedčí o fráze "Nech je jedlo tvoj liek a liek je tvoje jedlo". Môžete si s ním variť alebo ho len tak jesť. V mnohých prípadoch je štvrtina čajovej lyžičky dostatočná na dosiahnutie dramatického energizujúceho účinku. Zlepšenie sa prejaví ako duševne, tak aj fyzicky. Existujú veľmi zreteľné rozdiely v kvalite medzi organickým, studeným lisovaným kokosovým olejom a vysoko spracovaným kokosovým olejom, ktorý sa predáva vo väčšine obchodov s potravinami. Studený lisovaný organický kokosový olej je omnoho účinnejší pri poskytovaní energie a zdravotných výhod.


Taurín

Taurín je aminokyselina, u ktorej sa preukázalo zlepšenie atletického výkonu, energie a vytrvalosti. Je zodpovedný za reguláciu minerálnych solí v tele. Používa sa s horčíkom na reguláciu impulzu. Tiež chráni proti poškodeniu centrálneho nervového systému. Prirodzene sa vyskytuje vo všetkých proteínoch. Ukázalo sa, že taurín je u ľudí s cukrovkou vyčerpaný, takže doplnok bude obzvlášť užitočný v týchto prípadoch. Taurín je známy tým, že zastavuje infarkt, najmä v kombinácii s kajenským korením.

 

Príroda je plná stimulantov – vyberte si z týchto účinných prípravkov na odstránenie chronickej únavy!Prírodné stimulanty a tablety proti únave

Ako sa zbaviť psychickej únavy? Pomôže vám Guarana

To je takmer určite najznámejší prírodný stimulant. Veľa bolo napísaného o guarane a často ju nazývajú ako prírodný Ritalin. Bežná mylná predstava je, že guarana jednoducho poskytuje kofeín, ale jej aktívnejšia zložka je vlastne guaranín. Jedna štúdia skúmala zlepšenie kognitívnej funkcie z rastliny guarany a dospela k záveru, že "účinky nemožno pripísať samotnému kofeínu". Human Cognitive Neuroscience Unit vykonala ďalšiu štúdiu, ktorá poukázala na zlepšenie pamäti, koncentrácie a zvýšenej výkonnosti úloh. Výskumníci dospeli k záveru, že "je nepravdepodobné, že by účinky mohli byť spôsobené jej obsahom kofeínu". Na rozdiel od kofeínu, guarana zvyčajne nespôsobuje nervozitu a jej účinok zvyčajne trvá 8-10 hodín, namiesto zvyčajných 2-3 hodín, ktoré sa vyskytovali s kofeínom. Namiesto jednoduchého stimulovania zvyšuje všetky kognitívne funkcie. Guarana je v súčasnosti testovaná na postradiačnú terapiu v snahe poskytnúť energiu a zlepšiť kognitívne funkcie u tých, ktorí trpia "chemo-mozgom".

 

Časa únava a nespavosť - Odborníci doporučujú Ženšen

Skôr, ako sa guarana stala populárnou, bol ženšen najviac bežným rastlinným stimulantom. Kórejský ženšen sa považuje za omnoho viac stimulujúci ako americký ženšen (Panax quinquefolius). Označenie prísad na doplnkoch ženšenu odhalí, aký typ obsahuje. Ukázalo sa tiež, že kórejský ženšen znižuje hladinu cukru v krvi a zlepšuje kognitívne výkony. Americký ženšen taktiež ukázal, že znižuje hladinu cukru v krvi a zdá sa, že je užitočný pri liečbe poruchy pozornosti, najmä v kombinácii s ginkom biloba. Štúdie ukázali, že posilňuje imunitný systém. Podľa americkej univerzity je americký ženšen adaptogénom, čo znamená, že pomáha telu lepšie zvládnuť rôzne druhy stresu. Rýchle zhrnutie je, že celkovo americký ženšen je lepší pre zdravie, ale kórejská odroda je viac stimulujúca.


Veľká únava a ospalosť? Prírodný liek proti únave Fo-Ti

Fo-ti stimuluje časť nadobličiek, ktorá poskytuje energiu. Často sa používa na pomoc s erektilnou dysfunkciou a používa sa ako afrodiziakum. Okrem toho sa ukázalo, že koreň rastliny znižuje hladinu cholesterolu a znižuje tvrdnutie artérií.

 

Únava = zlá funkcia mozgu – naštartujte svoj mozog nootropikami Nootropiká na únavu

Ak beriete lieky na predpis alebo voľnopredajný lieky, určite viete, že produkty môžu obsahovať chemické látky a spôsobovať nepríjemné vedľajšie účinky pre ľudský organizmus. V dnešnej dobe sú dostupné prírodné tabletky, ktoré poskytujú zdravú, lacnú alternatívu týmto liekom, sú tiež účinný a nemajú žiadne vedľajšie účinky.


Focus - najlepšie tabletky proti únave a ospalosti

Ak chcete čisto prírodné nootropikum a najlepší produkt v tejto oblasti na svete, vyzkúšajte produkt Focus na zlepšenie pamäti, sústredenosti a na zvýšenie energie. Focus je prírodný produkt a má rýchly účinok, navyše je vyrobený v Nemecku za najvyšších štandardov a je vhodný aj pre vegánov. Tento stimulant zvyšuje sústredenosť, podporuje rozmýšľanie a zabraňuje pocitom únavy.


Moringa BIO - vitamíny a antioxidanty proti únave

Tieto svetoznáme tabletky s obsahom vysokého množstva antioxidantov a živín majú širokospektrálne pozitívne zdravotné účinky, pričom nemajú žiadne vedľajšie účinky pre vaše zdravie. Ak sa chcete zbaviť toxických a škodlivých látok v organizme, tento produkt vám pomôže vyčistiť telo a umožniť regeneráciu organizmu a zbavenie sa škodlivých parazitov. Moringa je komplexný doplnok stravy, ktorý podporuje fungovanie mozgu, zvyšuje energiu a podporuje imunitu aj náladu hneď po užití.

Tieto jedinečné tablety obsahujú obrovské množstvo antioxidantov a ďalších nenahraditeľných živín. Zbavte sa všetkých škodlivých látok, ktoré vám zbytočne zaťažujú organizmus vďaka tomuto unikátnemu prípravku. Moringa je komplexný produkt na mozog, podporuje imunitu a zlepšuje vašu náladu nevídaným spôsobom.


Ashwagandha - pomáha na chronický únavový syndróm

Ashwagandha (Indický ženšen) je najsilnejší extrakt z rastliny Withania somnifera. Produkt nie len že pomáha na zvýšenie činnosti mozgu a efektívnu podporu myslenia, ale tiež stimuluje nervovú sústavu k vyššej úrovni aktivity, čím okamžite pomáha zlepšiť sústredenosť, pamäť a zlepšuje psychickú pohodu v každom veku. Tiež je doporučený proti stresu, zlej nálade a nespavosti. Pomáha na upokojenie, stresu v práci, či proti únave.


Green Coffee proti únave z práce, po cvičení

Silné tabletky s vysokým obsahom kofeínu vám zaistia najefektívnejší prísun energie na každý deň. Zaistia vám tiež dlhodobú rovnováhu mysle a vysoko účinnú detoxifikáciu organizmu. Green Coffee je prospešný tiež pre zrýchlenie metabolizmu, zníženie cholesterolu a chudnutie, čím bez vedľajších účinkov prispievajú k spaľovaniu tukov, zdravému chudnutiu a udržaniu štíhlej línie.


Energise na únavu u detí a dospelých

Energise vám za jedinečne výhodnú cenu ponúkne vysoko neuveriteľne pozitívne účinky. Túžite po prívaloch výbornej energie, skutočne dobrej nálady a nikdy nekončiacej vitality? Siahnite po tom najlepšom prípravku - siahnite po tabletkách Energise. Vyzkúšajte ihneď!


Tabletky na únavu

Copyright 2018 - 2019 © Stimulant.sk