Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je takýchto...

viac
Blog / Články

Ako otehotnieť, plodnosť

Zvýšenie plodnosti pre mužov - lieky a tabletkyZvýšenie plodnosti pre mužov

Neplodnosť je problém dnešnej doby. Čím ďalej tým viac a viac párov sa s týmto problémom stretáva. A v každom treťom páre, ktorému sa nedarí počať potomka je problém v mužovi. Neplodnosť sa nedá vždy liečiť, ale často krát stačí zmeniť životosprávu, zlepšiť stravovanie a pridať doplnky stravy a máte po probléme.


Mužská neplodnosť

Najčastejším dôvodom mužskej neplodnosti je nízka kvalita spermií. Pokiaľ vo vzťahu funguje všetko ako má aj po sexuálnej stránke problém bude práve v spermiách. Množstvo spermií a ich pohyblivosť sú základnými faktormi, ktoré majú vplyv na oplodnenie vajíčka. Podporou tvorby kvalitných spermií sa zvýši ako ich množstvo tak aj pohyblivosť.


Testosterón má na plodnosť mužov tiež značný vplyv. Nakoľko jeho produkcia v organizme vplyvom zlého životného štýlu klesá znižuje sa aj šanca oplodniť partnerku.

Sedavý spôsob života znižuje produkciu testosterónu. Cvičením a pohybom jeho tvorbu zvýšite.


Zlé stravovanie – vitamín C, D, zinok, kyselina asparágová,... základné látky, ktorých nedostatok v organizme môže spôsobiť neplodnosť.


Nedostatok oddychu, nekvalitný spánok, stres,... ďalšie faktory, ktoré vplývajú na kvalitu spermií.

Pokiaľ ste sa rozhodli niečo pre zvýšenie svojej plodnosti niečo robiť začnite hneď. Zmena jedálničku, cvičenie, lepšia životospráva, obmedzenie alkoholu a cigariet,... to všetko výrazne zvýši vašu plodnosť, ale... ale kým k tomu dôjde chce to čas. Výživovými doplnkami môžete kvalitu a pohyblivosť spermií a tvorbu testosterónu zvýšiť rýchlejšie. Prírodné doplnky stravy obsahujú výťažky rastlín, ktoré sa už stáročia úspešne používajú v tradičnej medicíne. Obsahujú len koncentrované výťažky rastlín, bez umelých prísad. Pri užívaní týchto doplnkov vám nehrozia žiadne vedľajšie účinky. Zvýšia kvalitu spermií a stimulujú tvorbu testosterónu na prírodnej báze.

 

Neplodnosť žien a problémy s oplodnením a otehotnením - Ktoré lubrikačné gély, lieky a prípravky naozaj pomôžu pre ženy?Ako otehotnieť, tabletky na väčšiu plodnosť u žien

Za neplodnosť žien sa považuje neschopnosť počať. Príčin môže byť viacero. Od menších problémov, ktoré sú spôsobené zlou životosprávou, obezitou, prechladnutím až po vážnejšie problémy, ktoré musí riešiť lekár. Ak je váš menštruačný cyklus pravidelný, nemáte žiadne zdravotné problémy a aj váš partner je zdravý počatiu nič nebráni. Problém môže byť nie len v životospráve, ale aj v psychike.


Úzkosť, precitlivenosť a depresie spúšťajú v ženskom organizme tvorbu hormónov, ktoré zabraňujú počatiu. Žena pod vplyvom týchto hormónov prestane ovulovať, naruší sa pravidelná menštruácia, zhorší sa prekrvenie maternice a pohyblivosť vajíčkovodov.


Obezita, anorexia, vek, fajčenie, alkohol, nadmerné cvičenie,... to sú ďalšie faktory, ktoré majú na plodnosť žien negatívny vplyv.


Ak je snaha otehotnieť stále len snahou prichádzajú depresie, stres, ... klesá chuť na sexuálne hrátky a miesto toho sa do partnerského života vkráda nespokojnosť, neistota a napätie. Zahnať tieto problémy, zvýšiť libido a upraviť tvorbu tých správnych hormónov vám pomôžu lieky, bylinky, alebo výživové doplnky.


Lieky obsahujú účinné látky, ktoré majú vplyv na ženský reprodukčný systém – tvorbu hormónov, pravidelnosť menštruácie, ovuláciu. Okrem toho majú na organizmus aj nepriaznivý vplyv – vedľajšie účinky, ktoré sú spôsobené syntetickými látkami v liekoch.


Bylinky sú vhodnou prírodnou alternatívou na zvýšenie plodnosti. Obsahujú ale menšie množstvá účinných látok a kým sa dostavia účinky je potrebné užívať čaje z nich dlhšiu dobu.


Výživové doplnky sú zložené z vysokých koncentrácií rastlinných výťažkov. Ich zloženie je čisto prírodné a nemajú vedľajšie účinky na organizmus. Vysoké koncentrácie účinných látok sú zárukou rýchleho účinku. Vaše libido sa zvýši, upraví sa produkcia hormónov a možnosť oplodnenia sa výrazne zvýši.

 

Zbavte sa neplodnosti ihneď - 3 najlepšie produkty na rýchle zvýšenie plodnostiTabletky a gély na neplodnosť u ženy

Neschopnosť počať dieťa je častým dôvodom na odcudzenie sa v partnerských vzťahoch. Nespokojnosť, nenaplnené túžby, nervozita, strata chuti na sex, chýbajúce vzrušenie,... vedú k hádkam a problémom, ktoré je celkom jednoduché odstrániť. Ak práve vy nepatríte k párom, ktoré nemôžu počať dieťa zo zdravotných dôvodov môžete svoju plodnosť (ženskú aj mužskú) zvýšiť výživovými doplnkami.


Vráťte do svojej spálne život.

Ak aj po mesiacoch snaženia sa vám nedarí otehotnieť má to nepriaznivý vplyv na sexuálnu oblasť partnerského života. Nech ste akokoľvek v pohode bez pohlavného styku dieťa nepočnete. Výživové doplnky z prírodným zložením môžu do vašich spální vrátiť vzrušenie.


Rýchle vzrušenie, lepšia potencia a dlhšia výdrž – to vám môže zaručiť výživový doplnok Ultra Potencia. Vďaka jeho inovatívnemu zloženiu si jeho účinky môžete užívať 4 dni po užití jednej tabletky.


Pokiaľ je vašim problémom predčasná ejakulácia siahnite po Vimax Pills, ktorý vám na tento menší problém pomôže zabudnúť. Doprajte tak dlhé a precítené sexuálne radovánky sebe a aj svojej partnerke.


Semenax je prírodný doplnok, ktorý rýchlo zlepšuje kvalitu spermií čím zvýši vašu plodnosť.

Aj ženy môžu svoju plodnosť priaznivo ovplyvniť výživovými doplnkami. Vďaka výživovému doplnku Clitorin sa plodnosť žien zvýši veľmi rýchlo a šanca oplodnenia vajíčka spermiou značne stúpne.


Lubrikačný gél Vigorelle svojim zložením zvlhčí vagínu a prispeje tak k lepšiemu a precítenejšiemu orgazmu, zväčší chuť na sex a zvýši plodnosť.


Ak máte problém s otehotnením vďaka hormonálnym výkyvom pomôže vám doplnok stravy Breastmax. Okrem udržania hormonálnej rovnováhy sa s jeho pomocou stanete atraktívnejšou a žiaducejšou – spevní prsia a pravidelným užívaním ich aj zväčší (aj o dve čísla).


Plodnosť mužov aj žien klesá vplyvom rôznych faktorov, ktoré môžeme ovplyvniť. Správnym výberom výživových doplnkov nie len že zvýšite šancu na počatie, ale si aj doprajete lepší, kvalitnejší, vzrušujúcejší a dlhší sexuálny styk.


Doporučujeme 3 najlepšie produkty na plodnosť podľa doktorov:


Pre mužov:


Semenax - najlepší produkt na rýchle zvýšenie plodnosti, väčšia možnosť oplodnenia a pravdepodobnosť otehotnenia


Vimax Pills - najlepší produkt na zlepšenie erekcie, odstránenie predčasnej ejakulácie


Ultra Potencia - rýchly efekt - zlepšenie erekcie, potencie


Zvýšenie plodnosti pre mužov

 


Pre ženy:


Clitorin - najlepší produkt na rýchle zvýšenie plodnosti, väčšia možnosť oplodnenia pre ženy


Vigorelle - najlepší lubrikačný gél, prispieva k oplodneniu


Breastmax - prírodné zväčšenie pŕs, spevnenie poprsia, hormonálna rovnováha, buďte atraktívna pre partnera pre otehotnenie


Podpora plodnosti pre ženy

Copyright 2018 - 2019 © Stimulant.sk