Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Ako dosiahnuť otehotnenie, Výpočet plodných dní

Pridané: 19.09.2018

Ako otehotnieť - počas ovulácie, po styridsiatke, po prerusovanom styku - Vypočítajte si plodné dni

Ako dosiahnuť otehotnenie

 

Plodné dni sú dňami menštruačného cyklu a súvisí s ňou aj oplodnenie a otehotnenie ženy. V období plodných dní môže žena otehotnieť. Tieto dni si vie žena aj vypočítať a sú veľmi dôležité v prípade, ak sa snaží otehotnieť.

Ako dosiahnuť otehotnenie? Vyzkúšajte tabletky Clitorin na plodnosť a zvýšenie vzrušenia ženy a gél Vigorelle na podporu otehotnenia.

Ak chce žena vedieť kedy je plodná, je potrebné, aby sa dobre odpozorovala. Veľa žien ani nevie, že plodné dni je možné prirodzene spoznať počas vlastného cyklu. Ženské telo dokáže reálne ukázať, kedy je žena plodná, kedy o nej nastáva ovulácia a kedy je pripravená otehotnieť.


Symptometriálna metóda je metóda na určenie plodných a neplodných dní na základe sledovania symptómov tela. Ide o príznaky ako bazálna teplota, výskyt a konzistencie hlienu, či poloha čipku maternice. Táto metóda je však prirodzeně určená párom, ktoré sa snažia počať, ale aj párom, ktoré sa počatiu vyhýbajú.


Ide hlavne o páry, ktoré nemôžu z rôznych príčin využívať hormonálnu alebo bariérovú antikoncepciu. Vďaka už spomenutým príznakom vie žena určiť dni, kedy je plodná. Plodných dní býva v jednom cykle niekoľko.


Je potrebné sledovať príznaky ako bazálna teplota, cervikálny hlien a poloha čipka maternice. Bazálna teplota je telesná teplota, ktorá je meraná v rovnakom čase každý deň, avšak čo najskôr od prebudenia sa. Meria sa v pošve alebo v ústach, pričom si ich zaznamenávame do hodnotovej tabuľky. Na tieto účely je potrebné mať teplomer, ktorý však meria teplotu na dve desatinné čísla. V prvej polovici cyklu je telesná teplota nižšia, v deň ovulácie môže ešte aj poklesnúť a deň po ovulácii je výrazne vyššia a ostáva zvýšená až do začiatku menštruačného cyklu. V tento deň teplota opäť klesne.


Cervikálny hlien, je hlien, ktorý sa vyskytuje v určitom období cyklu vo zvýšenej intenzite. Niekedy sa prejavuje pocitom vlhkosti na nohavičkách, pričom v takomto prípade je potrebné si častejšie meniť spodnú bielizeň a nosiť intímne vložky. Tento hlien, čo sa týka plodnosti je známkou samotnej plodnosti.

Po menštruačnom cykle nastáva obdobie charakterizované suchosťou, kedy sa tento hlien nevyskytuje. Postupne sa však opätovne začína tvoriť a pribúdať, pričom je hustejší a belavý. Po tomto prechode však prechádza aj do bielkovej konzistencie, pričom je priezračný. Pri takejto konzistencii vieme, že sa blíži ovulácia a tento hlien napomáha spermiám dostať sa ľahšie k vajíčku a poskytuje im výživu.

 

Otehotnenie a plodnosť: Plodné dni, poloha čipka maternice, iné príznaky - vyzkúšajte prírodné tabletky

Ako otehotnieť je otázka, ktorá zaujíma veľa žien a mužov. Na zvýšenie plodnosti pre ženy môžu pomôcť tabletky Clitorin a intim gél Vigorelle pre ženy. Pre mužov môžu pomôcť lieky Cialis a prírodné tabletky Vimax Pills na erekciu. Plodnosť a poloha čipka maternice ovplyvňuje príznaky tehotenstva a hlien v ženskom tele. Posledný deň, keď sa tento hlien vyskytuje, je aj dňom, ktorý je vrcholným obdobím alebo dňom plodného obdobia u žien. Následne je hlien opäť tuhší až sa vytráca.

 

Výpočet plodných dní, menštruačného cyklu a prípravky na otehotnenie

Poloha čipka maternice je príznakom, ktorý tiež využívame na stanovenie plodných a neplodných dní. Dokážeme si tento stav kontrolovať tak, že dva prsty si zasunieme hlboko do pošvy. Po skončení menštruačného cyklu je čipok tvrdý a uzavretý. Počas plodný je však otvorený, skracuje sa a mäkne. V momente ovulácie začiatok vracia do druhej polohy.


To sú teda hlavné príznaky, ktoré napovedajú o plodných dňoch žien, a ktoré je potrebné zapisovať do tabuliek. Jednak do tabuľky bazálnej teploty a jednak do tabuľky ostatných príznakov. Podľa týchto ukazovateľov vieme spoľahlivo vyhodnotiť kedy prebiehajú plodné a kedy neplodné dni.


Okrem polohy čipka maternice, respektíve krčka maternice sú aj ďalšie doplňujúce sprievodné príznaky. Napríklad počas plodných dní niektoré ženy pociťujú zvýšenú chuť na sex než počas neplodných dní. Je to fyziologicky znak svadobná to, že ženské telo je pripravené na oplodnenie. Niektoré ženy však počas plodných dní pociťujú aj bolesti v podbrušku. Vďaka tomu je možné porozumieť vlastnému telu.

Ako na otehotnenie? Skúste tabletky Clitorin pre vyššie libido a vzrušenie, Vigorelle - lubrikačný gél na podporu otehotnenia, pre mužov pomôže Vimax Pills na potenciu.


Ak žena chce otehotnieť alebo sa tehotenstvu chce vyhnúť vieš sa Podľa týchto príznakov lepšie trafiť pri plánovaní, alebo pri plánovaní pohlavného styku, ktorý by mal priniesť vytúžený výsledok a to tehotenstvo.


Páry, ktoré tehotenstvo vylučujú zatiaľ vo svojom živote využívajú túto metódu, pričom počas plodných dní sa zdržujú od intímneho styku alebo používajú nejakú jednorazovú antikoncepčnú pomôcku. Pri snaha vyhnúť sa tehotenstvu je však dôležitejšie adekvátne vyhodnocovať všetky tabuľky a záznamy a neriskovať v neistých dňoch.


Pri samotnom výpočte je dôležité taktiež vedieť, či je váš cyklus pravidelný alebo nepravidelný. Koľko dní trvá, respektíve aj iné doplňujúce informácie. Ide hlavne o informáciu, sa vajíčko uvoľňuje na 12 až 16 deň samotného cyklu.

Cyklus, tehotenstvo, výpočet a prírodné liečivá na podporu otehotnenia + Intim gély na otehotnenie

Tabletky a intím gély na podporu otehotnenia


Samotný cyklus sa počíta Od prvého dňa menštruácie. K otehotneniu môže dôjsť medzi 10 až 17 dňoch cyklu a to vzhľadom k životnosti spermií a vajíčok. Vysadenie antikoncepcie môže mať tiež vplyv na fungovanie ženského tela. Pre zvýšenie plodnosti a podporu otehotenia odborníci doporučujú prírodné tabletky Clitorin a intim gél Vigorelle na zvýšenú pravdepodobnosť otehotnenia a tehotenstva žien.

V prípade, že váš cyklus je kratší ako 28 dní je potrebné si určiť stred cyklu. K tomuto dňu sa pripočítava aj odrátava interval dvoch dní. Teda sa snažíme pozrieť a trafiť sa na deň ovulácie.

Prírodné lieky a intim gély na podporu otehotnenia: Vyzkúšajte gél Vigorelle na podporu plodnosti, tabletky Clitorin na zvýšenie libida a vzrušenia a pre mužov je najlepšie hodnotený Vimax Pills na erekciu.


Dozreté a pripravené vajíčko teda ženská pohlavná bunka sa vydáva v čase ovulácie z vaječníka na cestu do maternice, počas ktorej môže byť oplodnené. Ak je oplodnenie úspešné, zahniezdi sa vo výstelke maternice a začína gravidita.


Ak nie najbližšou menštruáciou je vyplavené z tela. Ovulácia je riadená a regulovaná hormónmi, ktoré sa uvoľňujú z podmozgovej žľazy. Práve hypofýza stimuluje celé vaječníky k dozrievaniu vajíčka, ktoré by malo byť schopné oplodnenia po uvoľnení do 17 až 24 hodín.

Spermie však dokážu oplodniť vajíčko ešte aj po štyridsiatich ôsmich hodinách, pretože sú schopné prežiť v tele práve takýto čas po pohlavnom styku za predpokladu že sa do tela dostanú na 12 deň, pretože majú šancu prežiť až do plodného dňa.


Tehotenstvo nie je však samozrejmosťou. Je preto dôležité poznať svoje plodné a neplodné dni, čo môžeme tieto plodné a neplodné dni podporovať vonkajšími, napríklad prírodnými prostriedkami. Okrem terapie s alchemilkovým čajom môžeme používať aj prírodné prostriedky vo forme kapsúl či tabliet.


Pre podporu ovulačných dní je hlavne dobré zastabilizovať cyklus v počte dní. Keďže ako sme si už povedali majú ženy v čase plodných dní väčší sexuálny apetít je dobré ho podporiť prírodnými prostriedkami, respektíve aj tabletami na prírodnej báze.


Ako napríklad Clitorin, ktorý zvyšuje plodnosť a to tak, že obsahuje výťažky z bylín, ktoré podporujú sexuálny apetít. Teda i v čase už zvýšeného apetítu v období plodných dní. Jednak zlepšuje sexuálny život a jednak zvyšuje i možnosť oplodnenia, hlavne v čase plodných dní.


Ak sa na zlepšení sexuálneho života chce podieľať i váš partner je ideálne užívať podobné produkty pre mužov, ako je Ultra Potencia.

 

Najlepšie produkty na zvýšenie potencie, odstránenie predčasnej ejakulácie či skvalitnenie sexu pre mužov

1. Vimax Pills - Odstránenie predčasnej ejakulácie, lepší, dlhšie trvajúci sex.


2. Ultra Potencia - Nadobudnite špičkovú sexuálnu výkonnosť a neskrotné libido.


3. Semenax - Zvýšenie plodnosti, dlhší orgazmus a väčšia výdrž pri sexe.

 

Odstránenie predčasnej ejakulácie a zvýšenie plodnosti

 

Najlepšie produkty na zvýšenie vzrušenia, plodnosti či väčšie libido ženy

1. Clitorin - Tabletky na zvýšenie plodnosti, sexuálnej energie a potešenia pre ženy.


2. Vigorelle - Lubrikačný gél na podporu otehotnenia, libida a lepší orgazmus.


3. Breast Actives - Bezpečné a prírodné zväčšenie poprsia pre ženy.

 

 Podpora plodnosti pre ženy

 

 

 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako dosiahnuť otehotnenie, Výpočet plodných dní

vložiť nový komentár
20.09.2018 pridal atomer-user
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk