Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Pamäť

Úvod Pamäť

Modafinil, kofeínové tabletky, nootropiká, Tebokan, Cavinton Forte, Bacopa na zlepšenie pamäte - Ako vybrať silný booster na pamäť a stres?

Modafinil, kofeínové tabletky, nootropiká, pamäť, mozogModafinil, kofeínové tabletky, nootropiká, Tebokan, Cavinton Forte či Bacopa sa často používajú na liečbu ADHD a zvýšenie sústredenosti. Všetky tieto tablety pomáhajú tiež na zlepšenie pamäte. Aký je ale medzi nimi rozdiel?

 

Modafinil, nazývaný tiež ako Provigil, obsahuje pilulky, ktoré zvládnu odbúrať únavu, zvýšiť pozornosť, zlepšiť krátkodobú pamäť a iné. Využívajú ho športovci, študenti, lekári, vojaci. Kofeínové tablety nahrádzajú kávu, ktorú si v niektorých situáciách nie je možné urobiť. Tablety sú vo svojej podstate podobné ako káva. Jedna tableta obsahuje 50 až 200mg čistého kofeínu. Kofeínové tablety eliminujú únavu, zlepšujú krvný obeh a podporujú sústredenie.

 

Nootropiká predstavujú prírodné pilulky, ktoré zvyšujú motiváciu a koncentráciu, či redukujú únavu. Hlavným pozitívom je, že používateľ sa ani po skončení užívania týchto tabliet od nich nestane závislým.

Kde kúpiť najlepšie nootropiká: Hľadáte prírodné nootropiká s overeným účinkom? Pomôže vám najlepšie nootropikum Focus Pills s extra silným efektom, ktorý okamžite zlepšuje pamäť, motiváciu a sústredenosť.

 

Tebokan je liek určený na podporu pamäte. Obsahuje kvantifikovaný extrakt listov Gingko Biloba. Jeho hemoragické vlastnosti zvyšujú prietok krvi v oblasti malých ciev.

 

Cavinton Forte pôsobí pozitívne najmä pri poruchách prekrvenia mozgového tkaniva. Je vhodný napríklad pri nedostatočnom prekrvení mozgu, pri poruchách pamäte či poruchách reči. Pri nasadení Cavinton Forte však môžeme pociťovať nežiaduce účinky, napr. nevoľnosť.

 

Posledný booster na podporu pamäte, prípadne odbúranie stresu, je Bacopa. Poznáme ju ako plazivú rastlinu na zlepšenie pamäte vyskytujúcu sa prevažne v močiaroch alebo na bahnitom pobreží oceánu. Bacopa sa užíva nielen pre lepšie prekrvenie mozgu, ale tiež pri depresiách a úzkosti. Pozitívnym faktorom je, že užívanie Bacopa neprináša žiadne nežiaduce účinky.

 

Nootropiká na zlepšenie pamäte

Nakopávač Bacopa, Geratam, Tanakan - Lieky na zlepšenie pamäte

Bacopa, Geratam, Tanakan - lieky na zlepšenie pamäteŠtudenti, lekári, vedci, starší ľudia a mnohí ďalší potrebujú v istých etapách svojho života nakopnúť mozog a zlepšiť pamäť a koncentráciu. Nie vždy však dané produkty pomáhajú tak, ako by sme si to predstavovali. Na trh však prišli oveľa lepšie produkty, ktoré dopomôžu k zlepšeniu pamäte.

 

V prvom rade ide o známu Bacopa. Liek, ktorý sa vyrába z plazivej rastliny nachádzajúcej sa v močiaroch či na vodnatých pobrežiach. Ľudia si ju obľúbili aj vďaka jej povestnému omladzovaniu. Vďaka užívaniu Bacopa sa Vám spomalí proces stárnutia. Avšak prvotným dôvodom užívania je práve zlepšenie pamäte, naštartovanie mozgu.

Rýchle zlepšenie pamäte: Najlepšie nootropikum je Focus Pills. Ak hľadáte tabletky na pamäť na učenie pre študentov, pomôžu tabletky Bacopa Exam. 

 

Ďalším produktom je Geratam s obsahom liečiva Piracetam. Piracetam výrazným spôsobom zlepšuje funkcie mozgových buniek a podporuje pamäť. Je vhodný aj pre jedincov, ktorí majú problémy s funkciou centrálneho nervového systému. Okrem iného Geratam zlepšuje bdelosť, rovnako tak i poznávacie schopnosti.

 

Výrazným produktom na podporu pamäte je aj Tanakan, ktorý sa vydáva len na lekársky predpis. Používa sa pri demencii, poruchách pamäte, pozornosti  či pri stavoch depresií a úzkosti. Užívanie Tanakan však nezaznamenáva nežiaduce účinky.

 

Nnajlepšie lieky na zlepšenie pamäte

Fosfatidylserín, Modafy a Fenylalanín - Tabletky, prípravky na pamäť

Ďalšími prípravkami alebo tabletami na zlepšenie pamäte je Fosfatidylserín. Tento liek je jedným z najkritickejších živín pre optimálne zdravie mozgu. Nedostatok tohto vitamínu môže spôsobiť neschopnosť učiť sa, poruchy pamäte, poruchy úsudku, poznávania, koncentrácie či pozornosti. Všeobecne teda hovoríme o zlyhávaní základných kognitívnych funkcií. Tento produkt zvyčajne využívajú osoby, ktoré chcú podporiť duševnú a psychickú výkonnosť, udržať kognitívne funkcie a podporiť pamäť.

 

Tabletky Modafy boli označené ako prvé bezpečné inteligentné tabletky na svete. Vedci považujú účinky týchto tabliet za veľmi priaznivé. Potrebné je však upozorniť aj na možné nežiaduce účinky, napríklad nespavosť, bolesť hlavy, kožné vyrážky. Napriek tomu má prípravok Modafy veľa užívateľov, ktorí sú s nimi spokojní.

 

Fenylalanin je známy ako esenciálna aminokyselina. Jej základnými funkciami sú predovšetkým silný účinok na centrálnu nervovú sústavu, vplyv na pozitívne naladenie. Taktiež tlmí bolesť, podporuje pamäť a učenie a v neposlednom rade potláča chuť do jedla. Táto látka sa využíva prevažne pri migréne, schizofrénii a depresiách.

 

Najlepšie a prírodné tabletky na lepšiu pamäť

Prírodné nootropiká, doplnky a lieky - Smartdrugs Pirabene, Pyritinol, Galantamín - chytré drogy na učenie pre študentov, Nootropiká - vyberáme prírodné doplnky výživy

Chytré drogy na učenie pre študentov - prírodné nootropikáSmartdrugs Pirabene sú tablety, ktoré sa na území SR vydávajú na lekársky predpis. Tablety priaznivo ovplyvňujú nervové bunky a zvyšujú objem využiteľnej glukózy. Výrazným spôsobom zlepšujú účinok mozgových buniek, schopnosť učiť sa a pamäť. Majú pozitívny vplyv na červené krvinky a krvné doštičky, dochádza k lepšiemu prekrveniu mozgu.

 

Medzi ďalšie tzv. chytré drogy patrí Pyritinol. Ide o tablety, ktoré priamo podporujú pamäť, učenie a myslenie. Zároveň ich užívanie zvyšuje potenciálnu tvorivú aktivitu ako aj zlepšenie nálady.

 

V prípade Galantamínu ide tiež o tablety vydané na lekársky predpis. Užívajú sa predovšetkým pri ťažkých depresiách, pri ochoreniach mozgu, ako je napríklad demencia  či Alzheimer.

 

Vo všetkých troch prípadoch ide o silné drogy, ktoré výrazne ovplyvňujú činnosť mozgu a nervových buniek. Oveľa lepšou alternatívou sú nootropiká, nazývané aj lieky na učenie sa, ktoré sú postavené na prírodnej báze. Sú voľne predajné. Nemajú žiadne vedľajšie účinky a po ich vysadení nevznikajú abstinenčné príznaky.

 

Prírodné nootropiká, doplnky a lieky, doplnky na učenie pre študentov

Adrafinil, Pirabene, Aniracetam - Dávkovanie, užívanie, učenie

Adrafinil je veľmi podobný modafinil. Denné dávkovanie sa odporúča približne 150 mg, prevažne raz denne ráno alebo najneskôr po obede.  Tabletu treba zapiť dostatočným množstvom tekutín. Jedinci, ktorí majú prehodený pracovný čas a potrebujú byť v práci fit, by mali tento liek užiť približne hodinku pred nástupom do práce. Tento liek nie je návykový, taktiež aj prítomnosť nežiaducich účinkov je minimálna.

 

Zvlášť opatrní buďte pri liekoch Pirabene, kde dávkovanie je určené na základe hmotnosti osoby. Pri predávkovaní by mohli byť prítomné halucinácie. Zvyčajne sa užíva jedna tableta trikrát denne pre osoby ťažšie ako 80kg. Inak sa dávkujú maximálne dve tablety denne. Dĺžka užívania by mala byť v priebehu týždňov, či mesiacov. Treba ešte spomenúť, že pri užití tablety je nutné ju zapiť dostatočným množstvom tekutín, min. jedným 2 dcl pohárom.

 

Aniracetam, ako ďalší liek na podporu pamäte v rámci SR, nie je ešte medzi ľuďmi príliš rozšírený. Avšak zahraniční používatelia odporúčajú 1000 až 1500 mg denne, pričom 1500 mg predstavuje najvyššiu možnú dennú dávku, hlavne pre tých, ktorí trpia kognitívnymi poruchami. Je doporučené užívať v menších dávkach a častejšie počas dňa.

 

Náhrady Modafinil, Adrafinil, Pirabene a Aniracetam

Noopept, Racetam, DMAE, Dimethylaminoethanol, Uridín - Cholín a Acetylcholín, cena, recenzie a dávkovanie.

Nootropiká Noopept, Racetam, DMAE, Dimethylaminoethanol, Uridin a CholinUžívanie kapsúl Noopept prináša blahodarné účinky v podpore pamäte a v duševnej činnosti. Zahraničné štúdie tvrdia, že je 1000-krát silnejší ako Piracetam. Výhodou je dostupný produkt on-line, bez nutnosti lekárskeho predpisu. Balenie obsahuje 100 kapsúl po 100mg. Z dôvodu silného účinku týchto kapsúl sa odporúča vziať len 10 až 40mg denne. Recenzie užívateľov sú veľmi pozitívne, len je nutné dbať na presné a rozumné dávkovanie.

 

Racetam je ďalšie nootropikum, podporujúce pamäť. Balenie obsahuje 30 tabliet. Jedna tableta má obsah 1200 mg. Pacienti v súvislosti s týmto produktom popisujú spravidla dobré skúsenosti, avšak v porovnaní s inými nootropikami uviedli, že je slabším produktom.

 

DMAE je produkt, ktorý sa na trhu predáva v rôznych baleniach. Najčastejšie vyhľadávaným je 100 g balenie, neochutené. Výrobok nie je príliš recenzovaný, väčšinou sa však jedná o samé kladné referencie.

 

Nootropiká Noopept, Racetam, Piracetam

Modafinil NZT Limitless Energy - nootropikum na zvýšenie sústredenosti, mentálnej výkonnosti

Modafinil je obdoba výrobku adrafinil. Využíva sa prevažne na podporu pamäte, odbúranie stresu, pre zlepšenie nálady a zvýšenie sústredenosti. Pôvodne bol vyrábaný pre ľudí trpiacich narkolepsiou, teda neschopnosťou zostať v bdelom stave. Jeho účinky sú blahodarné práve v mentálnej výkonnosti. Pacienti sa cítia v lepšej kondícii a sú živší. Ide o najžiadanejší liek, cenovo najdostupnejší, ktorý sa momentálne na trhu najviac predáva. Ak patríte medzi osoby, ktoré chcú za „málo peňazí,  veľa muziky“, siahnite po tomto lieku. Modafinil NZT Limitless Energy Vám jednoznačne nakopne myseľ. Oveľa viac ako kofeín  či iné stimulanty, ktoré podporujú bdelosť.

Novinka pre pokročilých užívateľov: Hľadáte prírodnú náhradu Modafinilu a liekov? Skúste prírodný Modafinil známy ako Focus Pills na zlepšenie pamäte a sústredenia.

 

Nootropikum Modafinil na zvýšenie sústredenosti a mentálnej výkonnosti

Focus - náhrada Modafinilu - zvýšenie motivácie a koncentrácie, lepšia nálada - pre pokročilých

Modafinil ako prírodné nootropikum, ktoré je veľmi obľúbené u lekárov, športovcov, aktívnych študentov, v dnešnej dobe nahrádza oveľa účinnejší Focus. Ide o podobný produkt ako Modafinil, avšak s oveľa lepším účinkom a lepším zložením. Ľudia si ho pochvaľujú už po krátkodobom užívaní, ak je ích problém ADHD alebo nesústredenosť. Faktom ale zostáva, že Modafinil je nezákonná droga, naopak Focus je 100% legálny a ľahko dostupný momentálne v Spojených štátoch. V porovnaní s Modafinilom je Focus Pills prírodná a zdravá náhrada liekov. Po požití kapsule sa 100% zbavíte nespavosti. Na druhý deň sa zobudíte svieži, oddýchnutí, plní elánu s oveľa lepšou náladou, než predošlý deň.

 

Focus Pills je určený predovšetkým pre pokročilých používateľov, neodporúča sa začiatočníkom, práve z dôvodu rýchlejšieho a silnejšieho efektu. Focus Pills je vhodný aj pre tých, ktorí potrebujú zlepšiť proces učenia sa a pozornosti, zbystrenie zmyslov počas najbližších 5 až 8 hodín. Nepite desiatky šálok kávy denne, siahnite radšej po Focus Pills. V momente dosiahnete zvýšenú motiváciu a nabudenie pre prácu. Váš pracovný výkon bude viac ako 100% aj v priebehu mnohých dlhých hodín.

 

Liek Modafinil - najlepšie nootropikum na zvýšenie sústredenosti aj pamäť

Neurotransmitter, Alpha Brain, Choline v lekárniNeurotransmittery - tablety, lieky, doplnky pre mozog

Neurotransmitery sú chemické látky uvoľňované z nervových zakončení. Zvyčajne sa rozdeľujú na tie, ktoré majú budivý účinok, a na tie, ktoré majú účinok tlmivý. Medzi najznámejšie z nich patrí práve Choline alebo Alpha Brain.

 

Alpha Brain sú tabletky, nazývané aj ako doplnky pre mozog. Pomáhajú spomenúť si na miesta, vyriešiť zložité úlohy, zlepšiť duševnú rýchlosť v reakcii na podnety. Alpha Brain je výborné užívať v prípade, že potrebujete pracovať nad zložitým projektom, byť plne sústredení na spoločenské stretnutie či podať mimoriadny športový výkon.

 

Choline je vo vode rozpustná tabletka plná živín. Je to dôležitý vitamín potrebný pre podporu činnosti pečene, normálny vývin mozgu, funkciu nervov, optimálny pohyb svalov a udržanie zdravého metabolizmu. Podporuje predovšetkým funkciu mozgu, taktiež podporuje pamäť. Choline je rozšírený zatiaľ len v Spojených štátoch, pričom začínajú ho užívať aj ľudia z Česka či zo Slovenska.

 

Tabletky, lieky a doplnky pre mozog a lepšie sústredenie

Focus, Think, Alpha Brain, Stimulanty na pamäť, nápady, kreativitu a efektívnejšie myslenia, pre pracujúcich ľudí a úspešných manažérov

Focus, Think, Alpha Brain stimulanty sú výbornými produktami pre zlepšenie pamäte, kreativity, či myslenia. Takéto produkty využívajú predovšetkým vysoko postavení ľudia, manažéri, riaditelia, ale aj tí, ktorí potrebujú podať po dobu mnohých hodín excelentný výkon. Po týchto pilulkách siahajú aj študenti práve v období skúšok. Focus Pills je všeobecne známy ako najlepšie legálne nootropikum, výborné na pamäť. Avšak všeobecne sú všetky tri stimulanty vhodné na podporu pamäte a reguláciu činnosti mozgu.

 

Tablety Think Pills špeciálne podporujú kreativitu, prínos lepších nápadov. Užívatelia tak dokážu vyriešiť veci takmer nevyriešiteľné. A to prostredníctvom jedinečných nápadov, ktoré získajú aj vďaka užívaniu týchto tabliet. Zahraniční užívatelia v recenziách uvádzajú veľmi pozitívne výsledky po požití už prvej dávky. Rovnako tvrdia, že preparáty neprinášajú žiadne nežiadúce účinky. Konečne nemusia piť niekoľko šálok kávy denne. Stačí im jedna až dve tabletky denne a posilňovač im prinesie toľko energie, že by ju mohli rozdávať. S užívaním týchto nootropík sú nadšení. Môžu pracovať dlhé hodiny bez toho, aby boli unavení, prinášajú množstvo skvelých nápadov do svojej produkcie, podávajú lepšie pracovné výkony. Všetko pripisujú práve užívaniu spomínaného Focus, Think či Alpha Brain.

 

Stimulanty na pamäť pre pracujúcich ľudí a úspešných manažérov

Recenzia: TOP 3 produkty na zlepšenie pamäte

TOP 3 produkty na lepšiu pamäť1. Focus Pills - najlepšie legálne nootropikum na pamäť - TOP produkt

K produktom na zlepšenie pamäte jednoznačne patrí Focus Pills. Tablety, ktoré Vám zaručia plnú koncentráciu a pamäťové schopnosti. Jeden z dôležitých momentov, ktoré spĺňa užívanie Focus Pills, je práve dosiahnutie svojich osobných cieľov, či už v športe, v práci  alebo na univerzite. Veľmi pozitívne je zloženie rastlinných výťažkov a vitamínov. Jeho súčasťou sú aj vitamíny B12, či B5. Tie sa výrazne podieľajú na schopnosti koncentrácie či schopnosti rýchlejšie reagovať. Focus Pills sú kvalitné prírodné tabletky vyrobené v Nemecku.

 

2. Think Pills - zlepšenie pamäte, väčšiu sústredenosť pre rýchlejšie myslenie - pre pokročilých

Think je vysoko kvalitný výrobok, ktorý podporuje zlepšenie pamäte, rýchlejšie myslenie, či väčšiu sústredenosť. Vysoko koncentrované zložky sú presne vyvážené, čo vedie k zvýšenému účinku. Treba podotknúť, že výroba tohto produktu prebieha v Nemecku, výrobky teda podliehajú prísnej kontrole kvality a sú produkované len v certifikovaných zariadeniach.

 

3. Exam Bacopa - tabletky na pamäť a sústredenosť, na učenie, vhodné pri poruchách pozornosti, pre študentov - SUPER cena

Tretí najlepší produkt na podporu pamäte je jednoznačne Exam Bacopa. Tablety pôsobia svojím blahodarným účinkom na podporu pamäte. Veľmi výhodné sú hlavne pre študentov, sú pre nich aj cenovo dostupné. Z najlepších troch produktov Focus Pills, Think Pills a Exam Bacopa je tento najlacnejší, preto si ho môže dovoliť aj stredná vrstva občanov, alebo práve tí, čo nemajú bežne dostatok prostriedkov na rozhadzovanie.

 

Najlepšie nootropiká, tabletky na rýchle zlepšenie pamäte

Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk