Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

ADHD - Porucha pozornosti, Hyperaktivita, Methandienone, Fytoestrogeny, Moringa

Príčiny a prejavy diagnózy ADHD u detí a dospelýchADHD - Porucha pozornosti, Hyperaktivita

 

ADHD je diagnostikovaná porucha pozornosti s hyperaktivitou. V angličtine celým názvom znie Attention Deficit Hyperactivity Disorder. Náš presný slovenský názov je hyperkinetická porucha pozornosti a aktivity. Tento syndróm vývojovej poruchy mozgu je charakteristický pre jedincov s neschopnosťou sústrediť sa, používať často pamäť alebo trpia hyperaktivitou a impulzívnosťou. Postihuje aj deti aj dospelých.


Priblížme si, ako sa ADHD prejavuje u detí a mladých dospievajúcich ľudí a ako u dospelých. ADHD môže súvisieť aj s problémami ako depresia a nespavosť u detí, ktoré sa neskôr prejavia v dospelosti. U detí môžete príznaky zaznamenať skoro, už v predškolskom veku. Deti majú problémy so sústredením, zostávajú neraz nepokojné a tiež majú potiaže kontrolovať svoje nálady. Nálady sú kolísavé, môže dochádzať i k extrémnemu nepokoju. Rečová stránka sa prejavuje tým, že rozprávajú nadmerne, nesúvisle a skáču do reči. Majú nezrozumiteľnú artikuláciu a používajú nadbytočné zvuky. Deti sa ťažšie zapájajú do aktivít, pretože majú rušivé správanie v škole, doma a medzi priateľmi. Kvôli symptómom sa dieťaťu a dospievajúcemu nedarí v škole, neprospievajú, hoci môžu byť veľmi inteligentní. Väčšina jedincov sa môže cítiť osamelá, nepochopená, nie sú schopní sa spriateliť alebo udržať si priateľstvá.


V dôsledku nepozornosti, neposednosti a neusporiadanej živosti si často spôsobujú úrazy. Chlapci sú častejšie postihnutí oproti dievčatám. Asi najzásadnejší význam majú genetické faktory, v percentách k nim stúpame až k číslu 80. Účinok je znásobený počas tehotenstva pri zdravotných komplikáciách, ak je matka fajčiarka, konzumáciou alkoholu, v dôsledku predčasného pôrodu, pri nedostatočnom okysličení mozgu pri pôrode, infekciou a podobne. Aj toto sú príčiny, ktoré spôsobili poškodenie mozgu. Navyše detí s ADHD syndrómom je čoraz viac.

Tip odborníka: Hľadáte lieky na ADHD a podporu mozgu? Vyzkúšajte Focus Pills - najlepšie tabletky na ADHD s 100% prírodným zložením.


Čítajte pozorne, nasleduje vysvetlenie príčiny poruchy. Ich zlá schopnosť sústrediť sa, impulzivita a prílišná aktivita sú dané odlišnou funkciou mozgu a štruktúrou. Na vzniku príznakov sa podieľa narušený metabolizmus látok, ktoré prenášajú vzruchy medzi nervovými bunkami. Jedná sa o Noradrenalín a Dopamín. Znamená to, že poruchy pozornosti s hyperaktivitou vznikajú na biologickom podklade. U jedincov zrejme inak fungujú aj Neurotransmitery, čo sú látky prenášajúce vzruchy pri činnosti medzi mozgovými bunkami. Môžu sa vyskytovať aj štrukturálne abnormality v mozgu. Vedecké štúdie na základe technológie zobrazovania mozgu, ktorá v ňom zobrazuje chemické procesy preukázali, že sú značné rozdiely medzi ľuďmi zdravými a osobami trpiacimi diagnózou ADHD.


Poruchy pozornosti sa netýkajú len detí ale aj dospelých, ibaže nemajú také očividné príznaky. Čo to napríklad je? Pre dospelých je problém zorganizovať si viacero vecí počas dňa a sústrediť sa na viac pracovných činností a termínov. Obvykle jazdia na cestách rýchlejšie a možno práve z dôvodu zníženej koncentrácie a nepozornosti.


V partnerstve sa im môžu akoby vypomstiť slabé načúvacie schopnosti, zabúdajú na termíny a neplnia záväzky, čo môže v očiach partnera pôsobiť, že náprotivok je k nemu ľahostajný, pritom sa jedná o zdravotnú poruchu. Je vám povedomé slovo prokrastinácia? Tak to je presne to, čo postihuje ľudí s ADHD. Aj deti aj dospelí si odkladajú náročnejšie úlohy na neskôr, hlavne ak je to činnosť, na ktorú treba vynaložiť veľa sústredenia. Problémom je u nich ovládanie emócií. Dokážu vybuchnúť kvôli maličkostiam a pravidelne majú pocit, že nad vlastnými emóciami nemajú kontrolu. Ich hnev sa dokáže často stratiť tak, ako prišiel, unáhlene a impulzívne. Dospelý človek si neraz stráca a zabúda veci, problémom je u neho sa dlhšie sústrediť, myšlienky mu odbiehajú inde. Pokiaľ sú príznaky ADHD mierne, jedinec mať problémy nemusí. Ak sú vážnejšie, môže mať osoba problém so zvládaním zamestnania, najmä pri sedavej práci.

 

Lieky, prírodné doplnky na poruchu syndrómu ADHD, fytoestrogény a nootropikáMethandienone, Fytoestrogeny a Moringa

Porucha ADHD patrí medzi spektrálne poruchy, u ľudí sa vyskytuje v rozličných stupňoch a kombináciách. Vôbec nie je jednoduché odlíšiť ľudí s miernou poruchou ADHD a veľmi aktívnych normálnych ľudí netrpiacich daným syndrómom. Deti potrebujú liečbu odmalička. Problémy sa u nich začínajú ukazovať už v škôlke.


V dospelom veku trvajú problémy u jedincov v osobných vzťahoch a vo vzťahoch so spoločnosťou, v profesionálnej kariére. Navyše u dospelých sa táto porucha často skryje. Výskumy hovoria, že tento syndróm sa v rodinách vyskytuje po celé generácie. Genetika aj v prípade ADHD tradične zohráva svoju úlohu a nepustí. Štúdie hovoria, že rodičia, ktorí trpeli ADHD, mávajú potomkov s rovnakým ochorením. Riešením môžu byť prírodné nootropiká bez vedľajších účinkov. Na rozdiel od liekov sú účinné a majú dlhší efekt.

Poruchy ADHD trápia čoraz viac ľudí. Pomôcť môžu prírodné nootropiká ako Focus Pills a Exam Bacopa. Na rozdiel od liekov ich môžete užívať dlhodobo.


Keď je terapia vedená správne, často sa darí prejavy zmierniť, získať nad nimi kontrolu alebo úplne potlačiť. Závisí to aj od rozsahu a hĺbky deficitu. Správne riadená terapia hrá podstatnú úlohu vo vývoji syndrómu. Pokiaľ sa jedná o žiakov, je správne a na mieste informovať čo najširšiu spoločnosť, aby deti nevnímali ako nepozorné, plané, či čierne ovce triedy. Sú to deti, ktoré volajú o pomoc. Preto je dôležité neodsudzovať deti a rovnako dospelé osoby vopred, keď nepoznáme ich zdravotný stav. Ak by sme boli oboznámení o ich deficite, chápali by sme veci v širších súvislostiach. Zmenilo by to zaiste náš pohľad na ich poruchové správanie a náš prístup k nim.


V minulosti bolo bežné, že takéto deti boli omylom vyhlásené za zlé, hlúpe, končili so štvorkami alebo dvojkami zo správania. Určite by sa k nim pristupovalo inak, keby medicína skôr vedela o diagnóze. Dnes sú tieto poruchy našťastie už vedecky podložené. Ak je porucha potvrdená, pristupuje sa k farmakologickej liečbe, behaviorálnej liečbe, diétam, vitamínovej liečbe a iným stratégiám.


Na liečbu (prípadne prevenciu) konkrétnej zdravotnej závady si môžete vybrať buď klasické tabletky alebo výživové doplnky s prírodnými ingredienciami. Kúpite si ich v lekárni alebo objednáte pohodlnejšie cez internet a to bez nutného lekárskeho predpisu. Na našej stránke si môžete objednať balenie prírodných prípravkov Exam Bacopa, Moriga BIO a Focus Pills. Doplnkami s prírodnými zložkami získate pozitívne úcinky a vyhnete sa nežiaducim úcinkom.

 

Tabletky Methandienone sú vo všeobecnosti známe pod označením Dianabol. Ide o jeden z najpopulárnejších steroidov, ktorý používajú športovci. Považuje sa za najlepší steroid, aký bol vyrobený. Dianabol je populárny kvôli jeho okamžitému a silnému anabolickému efektu. Všeobecne je jeho užívanie spojené s navodením dobrej nálady, ale pri vysokom dávkovaní môže už dochádzať k zvýšenej agresivite. Má androgénne účinky a preto v niektorých prípadoch vzniká veľmi silné akné aj padanie vlasov.


Liečia sa ňou infekčné a horúčkovité ochorenia, pooperačné stavy, v kombinácií s inými liekmi sa lieči osteoporóza a iné chronické ochorenia. Methandienone alebo Dianabol je látka, ktorá vykazuje aj pozitívne aj negatívne účinky na organizmus, preto s jeho užívaním treba zaobchádzať opatrne a s mierou.


Fytoestrogény sú rastlinné látky. Ich zaujímavou vlastnosťou je to, že sú veľmi podobné našim ľudským estrogénom. Fytoestrogény nájdeme ako tabletky a výživové doplnky. Určené sú najmä pre ženy. Sú to prírodné nesteroidné látky a patria do skupiny hormónov, ktoré v ľudskom tele netvorí žiadna žľaza ani orgán. Asi najznámejšie majú úcinky v ženskej populácii. Pomáhajú počas menopauzy ak sa vyskytujú ženské ťažkosti, zlepšujú samotnú menštruáciu a priebeh cyklu, dokážu vplývať na rast pŕs, chránia prsné tkanivo pre bujnením rakoviny a pôsobia preventívne pred niektorými druhmi rakoviny, sú prevenciou na osteoporózu aj na predčasné starnutie pokožky. Zlepšujú priechodnosť ciev a starajú sa o dobrý kardiovaskulárny systém. Fytoestrogény nájdeme v potravinách a v bylinách. Najvyužívanejšou formou sú asi doplnky výživy. Vo forme extraktov a koncentrovaných výťažkov sú v nich obsiahnuté fytoestrogény z bylín a rastlín. Používajú sa aj estrogénové gély, krémy a čapíky.


Činnosť mozgu môžeme podporovať viacerými spôsobmi. Jedným zo spôsobov sú látky nesúce hromadné pomenovanie nootropiká. Notroopiká nazývané aj ako posilňovače pamäte alebo posilňovače mentálnych schopností. Môžu byť telu vlastné, takže sa vytvárajú v organizme alebo inou skupinou sú tie, ktoré využijeme cez doplnky a syntetické látky a prírodné zdroje. K čomu sa používajú? Na zlepšenie pamäte, nálady, zvýšenia koncentrácie, motivácie, sústredenia a reaktívnosti. Zlepšujú aj odolnosť pred stresom.


Idea a želanie nájsť spôsoby, akými by sa dalo ovplyvniť funkcie mozgu nie je vôbec nová. V minulosti sa na tieto úcely užívali rastliny, ich extrakty aj alkohol. Rastliny s nootropickými úcinkami využívala tisícky rokov na príklad čínska medicína, používajú sa tam dodnes a západ tiež objavil efekty rastlín ich zemepisného pásma, tie začali spracúvať do dnešnej kapsulovej podoby.

 

Najlepšie prírodné prípravky na pamäť, koncentráciu, sviežu a výkonnú myseľ Prípravky na pamäť, koncentráciu

 Focus Pills - maximálna koncentrácia, zacielenie, zvýšenie mentálnej energie


Focus Pills je najlepšie legálne nootropikum. Je to prírodná náhrada lieku Modafinil na podporu činnosti mozgu a koncentrácie. Ide o stimulant na prírodnej báze pre lepšiu prácu mysle, pamäť, kreativitu a nápady na najvyššie možné zvýšenie sústredenosti pre pracujúcich ľudí, pre doktorov, manažérov a profesionálov. Ďalej pre športovcov a najlepších (elitných) hráčov, ľudí zamestnaných v iných náročných povolaniach a študentov. Užívať ho môžu študenti na podporu pamäte a učenia. Focus Pills funguje ako rýchle zlepšenie pamäte, ale aj na zlepšenie nálady. S dobrou koncentráciou a takisto dobrou pamäťou, ktoré vás nezradia, máte vždy bližšie k tomu, aby ste dosahovali vytúžené úspechy.

Chcete výkonnejší mozog? Vyzkúšajte najlepšie tabletky na pamäť a sústredenosť. Je možné ich kombinovať pre silnejší účinok.


Ak máte ambície dosiahnuť viac v pracovnej oblasti či mimo nej, Focus Pills je prípravok, ktorý vám pomôže s lepšou koncentráciou, sústredenosťou a mentálnou kapacitou, pozdvihnúť ju na novú úroven.


Viete, čo je zárukou úspechu dobre odvedenej práce a úspešných ľudí? Je to práve dobrá schopnosť koncentrácie. Či si už potrebujete cielene vylepšiť pamäť, výkony, motivovať sa, byť kreatívnym človekom alebo hľadáte prípravok na príležitostné užívanie, vyskúšajte Focus Pills. Prírodné nootropikum Focus Pills vám pomôže k trvalej mentálnej výkonnosti a zlepšeniu sústredenia.


Prírodné zloženie Focus Pills z aktívnych rastlinných zložiek, extraktov a vitamínov zaručuje výbornú biologickú účinnost. Preto organizmus lepšie nasaje potrebné látky.

Pamätajte si, ak zbystríte pozornosť zbystríte aj um!

 

Zloženie: Citicolin-Cognizin (CDP-Cholin), extrakt z Brahmi, Acetyl-L-Karnitín, Hydroxypropylmetylcelulóza (rastlinná kapsula), výťažok zo Ženšenu, výťažok z Ginkgo biloby, výťažok k z čierneho korenia, vitamín B5, vitamín B12.

Odporúčaná je jedna kapsula denne, neprekračujte dávkovanie. Balenie obsahuje 60 kapsúl. Prípravok je vhodný aj pre vegánov.


Tabletky na ADHD, poruchu pozornosti

 

 

Moringa - strom života a antioxidant, komplexný prípravok plný výživy so širokým spektrom účinkov


Moringa BIO. Tento čisto prírodný prípravok obsahuje extrakt z Moringy olejodárnej (Moringa oleifera). Exotická moringa zrýchľuje metabolizmus a znižuje i lieči nadváhu a podporuje zdravé chudnutie. S minimálnymi kalóriami má vysokú výživovú hodnotu a je plne nabitá antioxidantmi. Má vysoký obsah vitamínu C, vitamíny B1, B2, B3, E, bielkoviny a draslík. Ak si chcete zlepšiť imunitu, nemusíte sa obracať na tabletky, siahnite po menovanej Moringe. V našich podmienkach je dôležitý hlavne prášok Moringa z jej listov. Sušením a zomletím si listy ponechajú trvanlivosť a nestrácajú svoj úcinok. Obsahuje prírodné látky, ktoré majú pozitívny účinok na vývin a rast mozgových a nervových buniek. Vďaka svojim živinám udržuje organizmus v dobrej kondícii. Navyše pomáha odstraňovať z tela toxíny.


Účinky, ktoré má táto rastlinka pripisované v Indii, boli potvrdené vedeckými štúdiami.

Pomôže vám zlepšiť funkcie mozgu a koncentráciu. Produkt pôsobí komplexne na imunitu, zápaly, chrupavky, kĺby a mozog. Študentom pomôže pre zvýšenie koncentrácie. Športovcom bude na úžitok pre zvýšenú vytrvalosť. Ak si vyberiete tabletky Moringa, dostanete skvelý doplnok stravy na väčšiu vytrvalosť, koncentráciu a zvýšenie energie. Pokiaľ cítite stavy úzkosti a chcete dať prednosť prírodnému zdroju na depresiu, skúste tabletky Moringa BIO Premium. Moringa je jeden z najdokonalejších výživových doplnkov. Na základe účinkov Moringa BIO Premium a jej výživných látok dostala označenie ako strom života.

Jedna kapsula obsahuje až 200 mg extraktu Moringy olejodárnej.

Odporúčané dávkovanie je 3 tablety denne, dávkovanie neprekračujte.

Balenie obsahuje 60 tabliet.


Moringa predaj

 

 

Najlepšie tabletky pre podporu a kapacitu pamäte študentov a pracujúcich

Exam Bacopa. Máte doma žiaka? Alebo ste študent a hľadáte niečo na zlepšenie a podporu pamäte? Čaká vás obdobie skúšok, učenia bude kvantum a chcete sa vopred pripraviť na príval informácií? Obdobie písomiek a skúšok je náročné pre každú školopovinnú dušičku. Musíte si pamätať veľa učiva, veľa informácií a často sa stáva, že prichádza naraz niekoľko skúšok súčasne. Obklopení sme množstvom informácií, údajov, oznamov, nariadení. Aj školáci to nemajú jednoduché, lebo množstvo informácií a tiež nárokov narástlo rýchlym tempom. Ľudský mozog denne zachytáva obrovské množstvo informácií a podnetov a do tohto vnímania ešte nerátame všetko, čo si musia pamätať žiaci a študenti (nálož a záťaž informáciami platí aj pre nás dospelých). Pre mozog je načerpávanie vedomostí veľkým výdajom energie a preto potrebuje doplňovať oddych a mať svoju dávku výživy.


Exam Bacopa sú najlepšie prírodné tabletky na pamäť pre študentov a pracujúcich. Prípravok obsahuje výťažok z rastliny Bacopa Monnieri. Vďaka jeho účinkom sa podporuje pamäť a kognitívne schopnosti. Priaznivo ovplyvňuje koncentráciu a podporuje prácu mozgových buniek. Chráni citlivé neuróny v mozgu, ovplyvňuje kvalitu vedomia, podporuje vyváženosť emócií, mentálnu sviežosť a pomáha telu sa zrelaxovať. Prírodné tabletky na pamäť pre študentov môžu užívať aj dospelí, pracovné prostredie si tiež vyžaduje dobré pamäťové schopnosti. Bez vedľajších úcinkov.


Zloženie: Bacopa monnieri extrakt s 20% bacosidmi, Schizandra čínska, kaviár tresky, Síran zinočnatý - Zinok, Lecitín, Síran manganatý - Mangán, protihrudkujúca látka: Horečnaté soli mastných kyselín rastlinného pôvodu, prírodný Chlorofyl.

Balenie obsahuje 60 kapsúl.

Bacopa kúpiť

Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk