Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je takýchto...

viac
Blog / Články

Voľnopredajné lieky na ADHD - Recenzie, náhrady, diskusie

Pridané: 10.06.2019

ADHD - Lieky, náhrady liekov, prírodné doplnky výživy Lieky na ADHD a na poruchy pozornosti

ADHD znamená "poruchu pozornosti s hyperaktivitou". Deti (a dospelí) s týmto stavom majú určitú kombináciu symptómov vrátane hyperaktivity, impulzívnosti a neschopnosti venovať pozornosť, riadiť frustráciu, zostať organizovaný alebo sa zamerať na úlohy. Ich správanie je rušivé doma, v škole av iných prostrediach. Preto môžu mať problémy s učením, aj keď majú normálnu inteligenciu. Liečba je založená na behaviorálnej terapii alebo liekovej terapii.

Odborník radí: Hľadáte najlepší prípravok na liečbu ADHD? Vyzkúšajte Focus Pills, prírodný liek na ADHD, ktorý na rozdiel od liekov nemá vedľajšie účinky a preto je ho možné užívať aj dlhodobo pre trvalý efekt.


ADHD je biologický stav a zdá sa, že je aspoň z časti genetický. Symptómy sú spôsobené zmenami aktivity určitých mozgových chemikálií (neurotransmiterov), najmä Dopamínu a Norepinefrínu. Liečba liekmi špecificky rieši účinok týchto neurotransmiterov.


Lieky na liečbu ADHD spadajú do dvoch kategórií: Stimulanty a Nestimulanty. Stimulačné lieky zahŕňajú Amfetamín a Metylfenidát. Bežné obchodné značky zahŕňajú Focalin, Adderall, Ritalin, Dexedrine, Vyvanse, Concerta a Metadate. Nestimulačné liečivá zahŕňajú Atomoxetín (Strattera), Guanfacín (Tenex) a Klonidín (Catapres), niekedy predpísané na ADHD.


Krátkodobo pôsobiace formy sú účinné niekoľko hodín. Prípravky s predĺženým uvoľňovaním so silným efektom trvajúcim niekoľko hodín, na príklad počas celého školského dňa. Lieky na ADHD prichádzajú v niekoľkých dávkových silách. Nízka dávka sa často používa najskôr a podľa potreby sa zvyšuje. Rôzni pacienti reagujú lepšie na rôzne lieky, takže pri vypracovaní harmonogramu liečby môže existovať určitá chyba pokusu a omylu. Niektoré deti potrebujú na kontrolu svojich príznakov viac ako jeden liek ADHD. V prípade potreby môžu deti užívať lieky na iné psychické stavy, kým sú liečené na ADHD.

Tip: Ako si poradiť s depresiou, úzkosťou a rýchlo vyriešiť psychické problémy? Pomôcť môžu najlepšie antidepresíva so 100% BIO zložením.


Prírodné prostriedky pre liečbu ADHD - týchto päť doplnkov predstavuje kľúčové prírodné prostriedky pre ADHD - Rybí Olej a tabletky Focus Pills, Exam Bacopa, Energise a Moringa. Rybí olej - ukázalo sa, že Omega 3 doplnky sú prospešné pre pacientov s ADHD, pretože EPA / DHA v rybom oleji sú rozhodujúce pre funkciu mozgu a sú protizápalové. Ukázalo sa, že suplementácia znižuje symptómy a zlepšuje učenie. B-Komplex (50 miligramov denne) - deti s ADHD môžu potrebovať viac vitamínov B, aby pomohli s tvorbouserotonínu, najmä vitamínu B6.


Multiminerálny doplnok (vrátane zinku, horčíka a vápnika) - každý s ADHD by mal užívať 500 miligramov vápnika, 250 miligramov horčíka a 5 miligramov zinku dvakrát denne. Všetky zohrávajú úlohu pri relaxácii nervového systému a nedostatok môže zhoršiť symptómy. Probiotiká - ADHD môže byť spojené s tráviacimi problémami, preto užívanie kvalitného probiotika denne pomôže udržať črevné zdravie.


Aspergerov syndróm u detí a v dospelostiAspergerov syndróm u detí a v dospelosti

Keď stretnete niekoho, kto má Aspergerov syndróm, môžete si všimnúť dve veci. Je rovnako inteligentný ako ostatní ľudia, ale má väčšie problémy so sociálnymi zručnosťami. Tiež inklinuje mať obsedantné zameranie na jednu tému. Dnes Aspergerov syndróm už nie je sám o sebe diagnózou.


Teraz je súčasťou širšej kategórie nazývanej porucha autistického spektra. Táto skupina súvisiacich problémov duševného zdravia zdieľa niektoré príznaky. Napriek tomu veľa ľudí stále používa termín Asperger. Podmienkou je to, čo lekári nazývajú vysoko funkčný typ ADHD zvaný ASD. To znamená, že symptómy sú menej závažné ako iné druhy porúch autistického spektra.


Príznaky môžu začať už v detstve. Ak ste mama alebo otec chlapca, ktorý ho má, môžete si všimnúť, že nemôže nadviazať očný kontakt. Môžete tiež zistiť, že vaše dieťa sa cíti nepríjemne v spoločnosti a nevie, čo povedať alebo ako reagovať, keď s ním niekto hovorí. Môžu absentovať sociálne podnety, ktoré sú zrejmé iným ľuďom, ako je reč tela alebo výrazy na tvárach ľudí. Na príklad si nemusí uvedomiť, že keď niekto prekročí ruky a zamračí sa, je naštvaný.


Ďalším znakom je, že vaše dieťa môže prejaviť málo emócií. Nevie sa usmiať, keď je šťastné alebo sa nesmeje vtipu. Alebo môže hovoriť robotickým spôsobom. Môže sa mu tiež nepáčiť zmena. Napríklad, každý deň môže jesť rovnaké jedlo na raňajky alebo mať problémy s prechodom z jednej triedy do druhej počas školského dňa. Ak spozorujete príznaky u Vášho dieťaťa, navštívte svojho pediatra.

Doporučujeme: Chcete podporiť mozog? Vyzkúšajte prírodné nootropiká Focus Pills a Exam Bacopa s dlhodobým efektom.


Môže vás odkázať na odborníka na duševné zdravie: Psychológ. Diagnostikuje a lieči problémy s emóciami a správaním. Pediatrický neurológ - Lieči stavy mozgu. Vývojový pediater - Špecializuje sa na otázky reči a jazyka a ďalšie vývojové problémy. Psychiater - Má odborné znalosti v oblasti duševného zdravia a môže predpisovať lieky na ich liečbu. Stav sa často lieči tímovým prístupom. To znamená, že v rámci starostlivosti o dieťa môžete vidieť viac ako jedného lekára.

 

Porucha pozornosti a hyperaktivita - Vyskúšajte prírodné doplnky Vyskúšajte prírodné doplnky na poruchu pozornosti a hyperaktivitu

Vitamíny a minerály hrajú dôležitú úlohu v prírodných liečivách pre ADHD. Môžete jesť potraviny bohaté na vitamíny a môže tiež zvážiť užívanie vitamínových doplnkov. Tu je zoznam vitamínov a minerálov, o ktorých sa zistilo, že sú užitočné pre ľudí s ADHD:


Vitamín B6 a horčík: Vitamíny B sú nevyhnutné pre zdravý nervový systém. Vitamín B6 je obzvlášť dôležitý pre ADHD, pretože sa podieľa na tvorbe neurotransmiterov norepinefrínu, serotonínu a dopamínu. Ak sú hladiny Horčíka nízke, môže to spôsobiť problémy podobné ADHD, ako je znížená pozornosť a podráždenosť. Nedostatok B6 môže mať za následok zlú pamäť, problémy s koncentráciou a zvýšenú aktivitu.


Vitamín C: Vitamín C sa podieľa na rôznych funkciách a je potrebný na to, aby mozog tvoril Neurotransmitery.


Zinok: Zinok je minerál, ktorý reguluje Dopamín. Ak máte nízke hladiny, môže to prispieť k problémom s pozornosťou.


Železo: Na tvorbu hormónu Dopamín je potrebné železo. Nízke hladiny železa sú spojené so symptómami ADHD. Váš lekár Vám môže skontrolovať hladinu železa a predpísať Vám doplnok, ak ho potrebujete. Neodporúča sa pretp užívať doplnok výživy s obsahom železa bez lekárskeho predpisu.


Výskum ukazuje, že ľudia s ADHD majú nižšie hladiny Omega-3 v porovnaní s ich rovesníkmi, ktorí nemajú ADHD. Výhody užívania doplnku Omega-3 môžu zahŕňať zlepšenie príznakov ADHD, čo má za následok napríklad zvýšenú pozornosť, zameranie a pamäť a môže pomôcť pri celkovom prístupe k liečbe. "Čisté stravovanie" je skvelý termín na opis štýlu jedenia, ktorý sa vyhýba spracovaným potravinám, prísadám a chemikáliám.


Sodík: Telo potrebuje nejakú soľ, aby fungovala čo najlepšie. Avšak príliš veľa soli môže prispieť k radu zdravotných problémov od bolesti hlavy až po hypertenziu.


Benzoan sodný je v mnohých potravinách a nápojoch a bol spojený s vysokými hodnotami na ratingových škálach ADHD. Staňte sa vášnivým čitateľom etikiet produktov, aby ste získali predstavu o tom, koľko soli práve spotrebujete vo vašej strave. MSG: Glutamát sodný je zvýrazňovač chuti, ktorý sa pridáva do mnohých potravín, vrátane šalátového dressingu, kocky bujónu a detskej výživy. V niektorých štúdiách boli hlásené nežiaduce kognitívne reakcie na MSG.


Najlepšie rastlinné prípravky na ADHD a hyperaktivitu

1. Focus Pills – jedná sa o famózny výrobok na liečbu ADHD. Prírodný Modafinil  Užívateľovi zabezpečí vysokú koncentráciu a nepochybne aj lepšiu pamäť. Presne to patrí k nesporným výhodám produktu.


2. Think – tento produkt zabezpečuje podporu aktivity a aj samotného výkonu vášho mozgu. s tým je spojené rozmýšľanie, ktoré vďaka tomuto produktu posuniete na úplne iný level.


3. Exam Bacopa – nemenej známe pilulky sú primárne určené na lepšiu pamäť. Využívajú ich aj ľudia, ktorí musia v práci rozmýšľať a ďalšou skupinou sú študenti počas skúškového obdobia.


Tabletky na ADHD a hyperaktivitu


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Voľnopredajné lieky na ADHD - Recenzie, náhrady, diskusie

vložiť nový komentár
10.06.2019 pridal
Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.sk