Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Estrogén, Hormonálna rovnováha

Zdravá hladina estrogénu? Použite osvedčené prostriedky

Estrogén

Mnoho žien, najmä žien po menopauze, trpí zníženými hladinami estrogénu. Estrogén je ženský pohlavný hormón spojený s reprodukciou a menštruačnými cyklami. Či už výška estrogénu ovplyvňuje chudnutie, krásu a lebo sexuálne zdravie, je možné skúsiť osvedčené prípravky ako OPC Traubenkern na chudnutie, DHEA Wild Yam na krásu a omladenie a Clitorin na vzrušenie a plodnosť. 

Tip pre vás: Chcete podporiť estrogén a zdravú hormonálnu hladinu pre ženy? Vyzkúšajte OPC Traubenkern na rýchle chudnutie, Clitorin na plodnosť a vzrušenie a DHEA Wild Yam na krásu, sex a omladenie.

Vyrába sa vo vaječníkoch a prirodzene klesá v priebehu starnutia. Nízka hladina estrogénu je spojená s neplodnosťou a nepravidelnou ovuláciou. Bežný lekársky prístup zahŕňa hormonálnu substitučnú terapiu a diétne modifikácie. Okrem toho existujú bylinky, ktoré sú uznané pre svoju schopnosť zvýšiť hladiny estrogénu prirodzene.


Okrem použitia v niektorých antikoncepciách má estrogén aj ďalšie funkcie v ženskom tele. Pomáha pri zlepšovaní vaginálneho mazania, regulácii ukladania tuku, stimulácii vaginálnej hrúbky a zvyšovaní libida.


Estrogén tiež urýchľuje metabolizmus, zvyšuje rast maternice, zvyšuje tvorbu kostí a znižuje svalovú hmotu, aby získal ženský vzhľad. Keď hladiny estrogénov ženy začnú klesať, zvyčajne vo veku od 40 do 58 rokov, prejavia príznaky nízkeho estrogénu.


U mužov môže nízky estrogén spôsobiť osteoporózu a mužskú impotenciu. Estrogén u mužov sa produkuje v malých množstvách v semenníkoch, aby pomohol pri mineralizácii kostí a zlepšoval plodnosť.


Symptómy nízkeho estrogénu u žien

Bežné príznaky menopauzy alebo nízkeho estrogénu zahŕňajú zvýšenie telesnej hmotnosti, návaly horúčavy, plynulé bolesti hlavy, zvýšenú rýchlosť pulzu, zníženú sexuálnu túžbu a výkyvy nálady. Iné príznaky sú potenie, problémy so spánkom, stenčenie vaginálnej steny, nízke vaginálne mazanie (vaginálna suchosť), osteoartritída, nadúvanie a vrásky v dôsledku straty elasticity kože.


Príčiny nízkeho estrogénu u žien

Menopauza: Počas tohto času produkujú vaječníky vysoké hladiny estrogénu a progesterónu, ktoré vedú k ťažkému menštruačnemu krvácaniu. Možno si tiež všimnúť skrátený menštruačný cyklus alebo nepravidelné cykly.

Nech už trpíte akýmikoľvek negatívnymi príznakmi zníženého estrogénu, pomôžu vám efektívne prípravky na zvýšenie estrogénu.

 

Tabletky na hormonálnu rovnováhu - ktoré pilulky a prášky najlepšie pomáhajú pri hormonálnej nerovnováhe? Hormonálna rovnováha

Hormonálna rovnováha je stav, ktorý je možné dosiahnuť aj práškami a pilulkami. Nízka hladina estrogénu, nazývaná aj estrogénová deficiencia alebo hypoestrogénnosť, je bežná u žien v menopauze, hoci sa môže vyskytnúť aj u mladších žien trpiacich amenoreou a u pacientov s predčasným zlyhaním vaječníkov.

Hľadáte pilulky a prášky na estrogén a zdravú hormonálnu hladinu? Pomôžu OPC Traubenkern - najlepšie lieky na chudnutie, Clitorin na plodnosť, libido a vzrušenie a DHEA Wild Yam na krásu a omladenie.

 

Estrogén je hormón prítomný u ľudí, zvierat a rastlín vo forme - fytoestrogénu. U ľudí prevažuje u žien ako u mužov, na rozdiel od hormónu serotonínu pre šťastie s Happy Pillshormónu testosterónu, ktorý prevažuje u mužov.


Estrogén je produkovaný vaječníkmi u žien, zatiaľ čo u mužov je produkovaný Sertoliovými bunkami semenníkov a pomáha predchádzať apoptóze buniek spermií. Existujú tri kategórie "estrogénov", ktoré sa vyskytujú prirodzene:

  • Estrone (E1) - vzniká počas menopauzy
  • Estradiol (E2) - prítomný u sexuálne dospelých mladších žien
  • Estriol (E3) - produkovaný placentou počas tehotenstva

Potraviny, ako je zelenina, ovocie, semená a zrná, sú najlepšie na zvýšenie estrogénu. Obsahujú fytoestrogény, ktoré majú estrogénne účinky. Diéta bohatá na tieto potraviny zvýši množstvo estrogénu produkovaného v tele.


Niekoľko rastlín, ktoré pomáhajú pri zníženom estrogéne:


Damiana

Damiana, ako naznačuje jej názov, je prirodzené afrodiziakum. Obsahuje prírodné estrogény a podľa príručky CCNH Herb pomáha pri ovulácii a pomáha vyrovnávať hormóny u oboch pohlaví. To je prospešné v boji proti vyčerpaniu a môže zvýšiť sexuálnu zdatnosť. Tradične ju používali herbalisti na liečbu menopauzálnych návalov horúčavy. Dávka pre damianu sa mení v závislosti od toho, prečo sa užíva. O správnom dávkovaní sa obráťte na svojho lekára.


Sladké drievko

Rastlina obsahuje fytoestrogény, stimuluje nadobličkové žľazy a podporuje endokrinný systém. Herbalisti ju používajú na liečbu rôznych stavov, vrátane menštruačných a menopauzálnych porúch. Má sa používať s opatrnosťou, pretože je mierne preháňadlo a môže dokonca zvýšiť krvný tlak. Neužívajte sladké drievko dlhšiu dobu, alebo ak v súčasnosti užívate lieky na krvný tlak.

 

Najlepšie doplnky výživy a produkty na estrogén a hormonálnu rovnováhu

Najlepšie doplnky výživy a produkty na estrogén a hormonálnu rovnováhu

Najlepšie doplnky a produkty na chudnutie, estrogén a hormonálnu rovnováhu podľa hodnotení nezávislých recenzií sú OPC Traubenkern na rýchle chudnutie, DHEA Wild Yam na krásu, estrogén a omladenie a Clitorin na libido a vzrušenie.

Znížená sexuálna túžba, nedostatok energie, hormonálna nerovnováha sú problémy, ktoré môžu spôsobiť stres pre ženy.

Samozrejme, že environmentálne toxíny a chemické látky narúšajúce hormóny iba zhoršujú situáciu. Našťastie ženy v každom veku môžu prijímať nutričné kroky na prirodzené vyváženie hladín hormónov.

Chcete najlepšie lieky na estrogén a hormonálnu hladinu? Skúste prírodné produkty OPC Traubenkern na chudnutie, Clitorin - prírodné tabletky na plodnosť, libido a vzrušenie a DHEA Wild Yam na krásu.

 

Ashwagandha BIO Premium

Ashwagandha znižuje stresové hormóny (t.j. kortizol), ktoré narušujú endokrinné funkcie a urýchľujú predčasné starnutie. Ashwagandha stimuluje prietok krvi do ženských reprodukčných orgánov, aby zvýšila vzrušenie a citlivosť, čím sa stala populárnou voľbou pre ženy, ktoré si želajú znovu získať libido a sexuálnu spokojnosť. Ženy, ktoré prežívajú menopauzu, tiež uvádzajú, že Ashwagandha pomáha produkovať pozitívne účinky na návaly horúčavy, úzkosť a depresiu.


Avena Sativa

Generácie žien prisahajú, že Avena sativa - alebo ovos, čo je bežný názov tejto rastliny - pôsobí ako posilňovač libida, zmierňuje menštruačné kŕče a pôsobí ako všeobecné afrodiziakum. Predpokladá sa, že zvyšuje prietok krvi a stimuluje centrálny nervový systém a podporuje fyzickú a emocionálnu túžbu po sexe. Výskumníci tiež veria, že Avena sativa uvoľňuje viazaný testosterón, esenciálny hormón pre sexuálnu túžbu u oboch pohlaví.


Muira Puama

Európski prieskumníci priniesli tento malý bylinný klenot nazvaný "drevo potencie" späť z Nového sveta. Je známe, že upokojuje nervy a zmierňuje úzkosť a tiež sa hovorí, že zvyšuje prietok krvi do oblasti panvy. Ženy, ktoré používajú Muira puama, hlásia väčšiu sexuálnu túžbu, viac uspokojujúci pohlavný styk a intenzívnejšie orgazmy.


Najlepšie produkty na zvýšenie hladín (resp. normalizáciu hladín) estrogénu a na celkové znovunastolenie zdravých hladín hormonálnej rovnováhy:


1. OPC Traubenkern - najlepší doplnok výživy na chudnutie, estrogén a hormonálnu rovnováhu


2. DHEA Elixír mladosti - najlepší doplnok výživy na krásu a omladenie pre ženy


3. Moringa BIO Premium - tabletky obsahujú najväčší počet antioxidantov - komplexný produkt na mozog, imunitu, zápaly, chrupavky, kĺby


Tabletky na chudnutie

Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.sk