Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Ako vybrať Estrogén tablety - Čo pomôže na rovnováhu ženského hormónu

Pridané: 11.03.2019

Estrogén je ženský hormón, vedeli ste o ňom všetko? Estrogén je ženský hormón na hormonálnu rovnováhu

Estrogén je dôležitý ženský hormón, ktorý ovplyvňuje sexuálne zdravie ženy, chudnutie aj postavu. Vzniká predovšetkým vo vaječníkoch, čiastočne ale aj v pečeni, nadobličkách a prsiach. Hoci sa jedná o hormón predovšetkým ženský, v určitej miere ho majú v tele aj muži. Mnoho ľudí o tom nevie, ale je to tak. Mužom ovplyvňuje estrogén vývoj spermií a tiež má vplyv na ich libido a sexualitu.

Tip pre ženy: Estrogén tablety pomôžu na rovnováhu ženského hormónu, na chudnutie pomôže OPC Traubenkern, Clitorin zlepší sex a Moringa BIO Premium pomôže zdraviu. Vyzkúšajte aj ďalšie tabletky na orgazmus a vzrušenie ženy.

 

U žien sa estrogén podieľa na sekundárnych pohlavných znakov, teda na tom, čo na prvý pohľad odlišuje ženu od muža. Je to práve estrogén, čo spúšťa rast prsníkov a rozširovanie bokov. Ďalej svojou činnosťou ovplyvňuje vaječníky, dozrievanie vajíčok a celkový chod menštruačného cyklu. Estrogén robí všetko pre lepšiu plodnosť, vytvára v pošve priateľské prostredie pre spermie, podporuje rast maternicovej sliznice, vyživuje ju a zásobuje krvou.

 

Estrogén má však aj rad ďalších funkcií, ktoré nijako nesúvisia so ženstvom a ženskou rozmnožovacie sústavou. Napríklad riadi tvorbu rastového hormónu, čím zabraňuje rednutiu kostí. Dôležitú funkciu má tiež pri metabolizme - podporuje správne spaľovanie prijatých kalórií a tým pomáha k udržaniu ideálnej telesnej hmotnosti.

 

Približne okolo päťdesiat päť rokov začína ženám menopauza. Rapídne sa zníži tvorba estrogénu, prestávajú dozrievať vajíčka a tým tiež končí menštruácia. Znížená hladina estrogénu môže spôsobovať problémy - nedostatočné zvlhčenie pošvy, priberanie na váhe alebo napríklad rednutím a väčšie lámavosťou kostí.

 

Problémy spojené s nerovnováhou estrogénu v tele však môže dôjsť aj inokedy. Nedostatok alebo naopak prebytok estrogénu môže narobiť peknú paseku. Vinníkom je obvykle zlý životný štýl, aj keď to nie je nutná podmienka. Vysoké množstvo estrogénu spôsobuje bolesti v prsníkoch, nadúvanie, studené ruky a nohy, silné menštruačné krvácanie či časté výkyvy nálad. Nedostatok estrogénu naopak môže za nepravidelnú menštruáciu, problémy s pokožkou, nesústredenosť, nedostatok energie, problémy s otehotnením alebo znížený záujem o sex.

 

Ako bojovať s nerovnováhou estrogénu? Vyskúšajte prírodné doplnky Tabletky na hormonálnu rovnováhu Estrogénu

Vysoká či naopak nízke množstvo estrogénu môže byť pre telo veľmi zlé. Ako s nerovnováhou bojovať? Ako docieliť toho, aby ste ho mala presne také množstvo, aké potrebujete? Zamerajte sa na svoj životný štýl. Možno niečo robíte zle a vaše telo sa vám za to odmeňuje.

 

Nedostatok estrogénu

 

Pri vážnom podozrení na nedostatok estrogénu sa odporúča navštíviť lekára a po konzultácii s ním začať liečbu. Nie je to však nutné hneď, mnohokrát stačí len upraviť jedálniček. Pokiaľ máte estrogénu málo, začnite konzumovať viac:

 

• Sóje (obsahuje látku, ktorá je estrogénu veľmi podobná, nemala by sa však jesť denne)

• Obilniny

• Semienok

• Šošovky

• Mrkvy

• Baklažány

• Paradajok

• Brokolica

• Kapusty

• Repy

 

Tvorbu estrogénu môžete podporiť tiež pitím rôznych čajov, napr. Zeleného alebo odvaru z ďateliny či alchemilky.

 

Príliš veľa estrogénu

 

S vysokou hladinou estrogénu často súvisí nadváha. Riešením teda môže byť úprava životného štýlu tak, aby došlo k redukcii hmotnosti. Preto stavte na zdravú stravu a primeraný pohyb. Pomôcť by tiež malo obmedzenie alkoholu. Tvorbu estrogénu podľa výskumov upravujú tiež pesticídy, strážte si preto, čo jete.

 

Vyskúšajte prírodné doplnky, pomôžu vám

 

Najlepší spôsob, ako zlepšiť hladinu estrogénu, sú prírodné doplnky. Lekári vám pravdepodobne poradia antikoncepciu alebo iné lieky plné hormónov, avšak toto nie je práve ideálna cesta. Takéto tabletky totiž môžu mať zlý vplyv na telo a urobiť vám tak oveľa viac škody ako nejakého úžitku. Lieky pomáhajú, ale zároveň organizmus zaťažujú, čo sa môže prejavovať mnohými nepríjemnými príznakmi.

Ako na hormonálnu nerovnováhu estrogénu ženy: Vyzkúšajte lubrikačné gély, feromóny a španielske mušky pre ženy. Ak hľadáte tabletky, doporučujeme Clitorin na vzrušenie a plodnosť a OPC Traubenkern na chudnutie.

 

U prírodných doplnkov vám nič také nehrozí. Ich užívaním si môžete len prospieť. Jediná nevýhoda spočíva v tom, že si na účinky počkáte pravdepodobne o niečo dlhšie. Avšak ako je známe, trpezlivosť ruže prináša. Keď vydržíte, budete nakoniec oveľa spokojnejší ako s hormonálnymi liekmi.

 

Aké prírodné doplnky užívať? Tipy na 3 najlepšie, vyskúšajte ichNajlepšie tabletky proti nerovnovahe hormónu Estrogénu

Aké doplnky si ale vybrať? Čo najlepšie pomôže pri hormonálnej nerovnováhe? Vybrali sme pre vás tipy na tri najlepšie produkty. Vyberte si je podľa problémov, s ktorými sa v súvislosti nerovnováhy estrogénu stretávate. Môžete si byť isté, že sa všetko čoskoro obráti k lepšiemu.

 

OPC Traubenkern

 

OPC Trabenkern sú tie najlepšie tabletky na zabezpečenie hormonálnej rovnováhy. Obsahuje extrakt z borovice a z hroznových jadier. Je bohatý na vitamín C. S hormonálnou rovnováhou sa dostaví prirodzený úbytok hmotnosti - s tabletkami začnete pomaly chudnúť, bez toho im budete výrazne pomáhať. Vďaka vitamínu C vám tablety posilní tiež imunitný systém, takže budete oveľa odolnejšie pred bežným ochorením.

Ako na chudnutie? Vyzkúšajte OPC Traubenkern a Moringa tablety na zníženie hmotnosti. 

 

Bikini

 

Tiež Bikini prášky pomáhajú zdravému chudnutiu. Alternatíva Šatavari v luxusnom balení poteší každú ženu. Ste nespokojná so svojou postavou? Napovedá vám váha, že máte pár kíl navyše, hrozíte sa pri pohľade do zrkadla z nadbytočných centimetrov? Potom je to jasné - potrebujete Bikini prášky. Môžete sa spoľahnúť na to, že vám tieto tablety pomôžu schudnúť do plaviek a mať tú najkrajšiu postavu, o akej sa vám ani nesnívalo.

 

Bikini obsahuje veľa zdraviu prospešných látok: Glukomanánu, jód, chróm, mangán, cholín, zinok, meď, selén. Vďaka nim budete v hormonálnej rovnováhe, nebudete trpieť neustálou chuťou do jedla a tiež sa vám zrýchli metabolizmus.

 

Clitorin

Ďalšími tabletkami, ktoré pomáhajú udržiavať hormonálnu rovnováhu, je produkt Clitorin. Ten má na starosti starostlivosť o sexuálny život. Otočí ho doslova o sto osemdesiat stupňov! Ak ste už dávno stratila libido, Clitorin vám ho vráti - a bude mnohonásobne väčšie, než ste ho kedy mala. Zlepší tiež zvlhčenie pošvy počas pohlavného styku, čo je pre kvalitný sexuálny život doslova zásadný. Ak máte pocit, že to posledné dobou nie je v posteli ono, určite Clitorin vyskúšajte. Budete si ho chváliť!


Najlepšie tabletky na rovnováhu ženského hormónu:


1.      Clitorin – Najlepší prípravok na udržiavanie hormonálnej rovnováhy – Zásadný efekt aj na vaše libido, vzrušenie, plodnosť.
2.      Moringa BIO Premium – Prírodné Moringa tabletky na zrýchlenie metabolizmu a hormonálnu rovnováhu – Prírodné zloženie.
3.      OPC Traubenkern – Odborníkmi odporúčaný produkt na rovnováhu ženského hormónu – Výhodné balenie s prírodným zložením.


Tabletky pre ženy na krásu a zdravie


Späť na zoznam článkov
Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk