Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Výpočet BMI, celulitída

Pridané: 09.10.2018

Na čo nám slúži BMI? Ako ho vypočítať? Ako bojovať proti celulitíde?

BMI - výpočetIndex telesnej hmotnosti alebo BMI (Body mass index) je mierou telesného tuku a bežne sa používa v zdravotníctve na chudnutie a celulitídu a na určenie toho, či je vaša váha normálna.

BMI index sa vzťahuje na dospelých mužov aj ženy a je to výpočet telesnej hmotnosti vo vzťahu k výške. V tomto článku vám teda ukážeme, ako vypočítať BMI index pomocou matematiky. BMI je dôležitý hlavne pre plánovanie chudnutia žien


Ako na celulitídu a chudnutie pre ženy? Vyzkúšajte OPC Traubenkern - čisto prírodné tabletky na rýchle chudnutie a boj proti celulitíde.

Vzorec pre BMI
bol vytvorený v osemdesiatych rokoch belgickým matematikom Adolphe Queteletom. BMI sa všeobecne vyjadruje v kg / m2. Ak sa používajú cisárske jednotky (libry a palce), použije sa ďalší konverzný faktor. 
Prvý vzorec, ktorý je uvedený nižšie, je metrický vzorec s použitím kilogramov a metrov. Druhý je anglický, imperiálny vzorec, ktorý používa jednotky libier a palcov.


Metrický BMI
BMI = hmotnosť (kg) ÷ výška2 (m2)


Imperial BMI Formula
BMI = hmotnosť (lb) ÷ výška2 (in2) × 703


Človek s normálnou hmotnosťou by mal mať BMI medzi 18,5 a 25.


S vyšším BMI sa spája aj takzvaná pomarančová koža – celulitída, postrach mnohých žien. Celulitída je vlastne stav, pri ktorom má pokožka drobný, hrudkovitý vzhľad a pripomína pomaranč. Zvyčajne postihuje zadok a stehná, ale môže sa vyskytnúť aj v iných oblastiach. Dochádza k nej, keď tukové usadeniny prechádzajú cez spojivové tkanivo pod kožu.


A ako proti nej bojovať? Niektoré lieky a produkty boli navrhnuté tak, aby pôsobili na tukové tkanivá. Prípravky s obsahom kofeínu dehydrujú tukové bunky a znižujú ich viditeľnosť. Retinol môže znížiť výskyt celulitídy zhustením kože. Niektorí odborníci navrhujú používať prípravky, ktoré zlepšujú bunkový metabolizmus a obeh.


V každom prípade vyskúšajte najprv prírodné doplnky výživy, ako OPC Traubenkern na spaľovanie tukov ženy a rýchle chudnutie, ktoré vďaka svojmu prírodnému zloženiu nespôsobujú vedľajšie účinky. Lieky sú tiež účinné, ale množstvo nežiaducich účinkov vám za to určite nestojí. Produkty na prírodnej báze sú cenovo dostupné, na trhu si môžete vyberať z rôznych typov a značiek. Nepotrebujete lekársky predpis. Stačí kliknúť na Internete a objednať online. Recenzie od spokojných spotrebiteľov vám určite pomôžu správne sa rozhodnúť.

Ako znížiť BMI a odstrániť celulitídu? Pomôžu prírodné produkty?

Ako odstrániť celulitíduBMI sa používa ako indikátor miery vášho telesného tuku. Môžete si ho vypočítať ako hmotnosť (kg) ÷ výška2 (m2). Jednoduchší spôsob je použiť online kalkulačku. Normálna hodnota BMI sa pohybuje v rozmedzí od 18,5 do 25.


Nadváha alebo obezita je nezdravá. Nadbytočný telesný tuk, predovšetkým viscerálny tuk (zhromažďuje sa v oblasti žalúdka) je spojený s vyšším krvným tlakom, hladinou cukru v krvi a cholesterolom, čo môže spôsobiť vznik cukrovky 2. typu, alebo srdcových ochorení.

Chcete nižšie BMI? Prírodné produkty na odstránenie celulitídy a rýchle chudnutie pomáhajú. Doporučujeme OPC Traubenkern - najlepšie overené prášky na chudnutie a celulitídu pre ženy.


Ak máte vysoké BMI, mali by ste podniknúť kroky na jeho zníženie. Mieru telesného tuku môžete znížiť nielen pohybom, ale aj úpravou svojho jedálnička. Znížte denný príjem kalórií. Vyhýbajte sa smaženým jedlám, začnite konzumovať ovocia a zeleniny, a celozrnných výrobkov. Zvýšte príjem vlákniny, prípadne vyskúšajte prírodné doplnky výživy. Na rozdiel od rôznych liekov na chudnutie nespôsobujú nežiaduce účinky. Sú dostupné, nepotrebujete lekársky predpis a nemusíte dokonca ani nikam chodiť, objednáte ich pohodlne online.


Rovnako sa zbavte aj nepeknej celulitídy, ktorá ide ruka v ruke s vyššou hodnotou BMI. Celulitída vzniká, keď sa vlákna, ktoré spájajú pokožku s tukovými bunkami, roztiahnu, čo vedie k tomu, že sa tukové bunky vydujú. V dôsledku toho pokožka dostane hrudkovitý vzhľad. Vznik celulitídy ovplyvňujú viaceré faktory, vrátane pomalého metabolizmu, problémov s nedostatočnou výživou a dehydratáciou.

Najlepšie produkty na chudnutie: Lepšia postava a sexy telo je snom pre ženy aj mužov! Recenzie doporučujú OPC Traubenkern na zníženie hladiny cholesterolu a zníženie hmotnosti. Pre lepší efekt kombinujte OPC Traubenkern s tabletami Green Coffee a Bikini. 

Nápomocné v boji s celulitídou sú prípravky s obsahom multivitamínov, ktoré zlepšia vzhľad pokožky a zlepšia cirkuláciu vápnika, ktorý pomáha znižovať telesný tuk, a antioxidantov, ktoré tiež zvyšujú a zlepšujú cirkuláciu a pôsobia ako „spaľovač tukov“. Vyskúšajte aj vy blahodarné účinky prírodných doplnkov výživy. Okrem iného, podporia vaše celkové zdravie. Najlepšie hodnoteným liekom je OPC Traubenkern.

Recenzie: Zníženie telesnej hmotnosti a hladiny cholesterolu vďaka najlepším produktom

Zníženie telesnej hmotnosti a cholesteroluOPC Traubenkern – je výťažok z hroznových semien proti nadváhe, celulitíde, pomáha rýchlejšie chudnúť a pomáha riešiť kožné problémy, alergie, vrásky, kardiovaskulárne problémy, problémy s očami, predmenštruačný syndróm a chronický zápal. Extrakt z hroznových semien má obrovský hojivý potenciál a vplyv na veci, ako hormonálna rovnováha a celkové zdravie.

OPC Traubenkern je antioxidačne účinná rastlinná látka a súčasne „špecialista“ na určité oblasti tela. OPC ovplyvňuje najmä pokožku, oči, imunitný systém a dokonca aj hormonálnu rovnováhu. Je ideálnym doplnkom stravy pre ženy, ktoré chcú schudnúť a znížiť hladinu „zlého“ cholesterolu. Nemá vedľajšie účinky.


Green Coffee - extrakt zo zelenej kávy je jedným z najobľúbenejších doplnkov výživy, určených na chudnutie. Ako naznačuje názov, tento doplnok je extrahovaný zo zelených kávových zŕn. Obsahuje látku s názvom kyselina chlorogenová, o ktorej sa predpokladá, že je zodpovedná za chudnutie. Kávové zrná sú tiež nabité antioxidantmi a farmakologicky aktívnymi zlúčeninami – už spomenutou kyselinou chlorogenovou a kofeínom. Vďaka svojmu zloženiu Green Coffee zrýchľuje metabolizmus, znižuje hladinu cukru v krvi, znižuje hmotnosť a pomáha spaľovať tuk. Dodáva tiež energiu a znižuje chuť do jedla. Nespôsobuje vedľajšie účinky.


Bikini – je prírodný produkt, navrhnutý tak, aby vám pomohol získať krásne telo a hlavne udržať si ho celoročne. Produkt Bikini je vedecky zdokonalená receptúra, určená výhradne pre ženy. Obsahuje zelené kávové zrno, L-Karnitín, výťažky z čierneho a zeleného čaju, kajenské korenie, Fukoxantín a malinové ketóny. Ich termogénne pôsobenie pomáha urýchliť váš metabolizmus a v konečnom dôsledku spáliť tukSchudnite aj vy rýchlo do plaviek vďaka tomuto prírodnému produktu, ktorý zrýchli váš metabolizmus, podporí spaľovanie tukov a zvýši tréningovú kapacitu. To všetko bez vedľajších účinkov. Presvedčte sa o jeho blahodarných účinkoch aj vy.


Najlepšie produkty na chudnutie, celulitídu, zníženie hmotnosti


1. OPC Traubenkern - najlepšie tabletky na chudnutie, nadváhu, celulitídu a zníženie cholesterolu 


2. Green Coffee tabletky - zdravé chudnutie, zvýšenie energie, zníženie apetítu


3. Bikini - prášky na rýchle chudnutie do plaviek pre ženy

 

Najlepšie produkty na chudnutie a cholesterol


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Výpočet BMI, celulitída

vložiť nový komentár
09.10.2018 pridal
Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk