Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Predčasná ejakulácia, Kontrola erekcie, Oddialenie ejakulácie

Predčasná ejakuláciaPredčasná ejakulácia a lepšia kontrola erekcie

Predčasná ejakulácia postihuje mnoho mužov. Jej príčina nie je doteraz objasnená. V podstate nejde o žiadne ochorenie, nakoľko v organizme prebieha všetko tak ako má, len rýchlejšie. Účinným prírodným riešením na kontrolu erekcie môžu byť najlepšie tabletky na oddialenie ejakulácie Vimax Pills.

Ako na predčasnú ejakuláciu: Pomôže Vimax Pills na oddialenie ejakulácie a Ejacontrol na lepšiu kontrolu erekcie.


Najčastejšie predčasnou ejakuláciou trpia dospievajúci muži a muži, ktorý nemali dlhšie pohlavný styk. Ak vás tento problém trápi častejšie môže mať iné príčiny:


-        Precitlivenosť penisu

-        Zlá reakia organizmu na Serotonín (serotonín má vplyv na nervovú sústavu)

-        Dedičnosť

-        Obezita

-        Stres, citové problémy


Trvanie ejakulácie


Čas, ktorý potrebuje muž na ejakuláciu sa pohybuje v rozmedzí 3 až 7 minút. Pokiaľ spadáte do týchto hraníc je všetko v poriadku. Ak ejakuláciu dosiahnete rýchlejšie môžeme hovoriť o predčasnej ejakulácii. 


Problém, ktorý nepoteší vás ani vašu partnerku. Ak dosiahnete ejakuláciu veľmi rýchlo trpí tým nie len vaša psychika, ale aj partnerka a partnerský život. Nebudeme si nič nahovárať, v spokojnom vzťahu má svoje zastúpenie aj kvalitný sexuálny vzťah. Pri predčasnej ejakulácii o spokojnosti nemôže byť ani reč. Neuspokojená partnerka, napätie a nervozita vo vzťahu, častejšie hádky a spory a nakoniec aj rozchod. Ak o takýto priebeh svojho života nestojíte rozhodne so svojou ejakuláciou niečo robte.


Lieky verzus výživové doplnky na predčasnú ejakuláciu


Návšteva urológa, alebo sexuológa  je jedna z možností ako riešiť problém s predčasnou ejakuláciou. Predpíše vám lieky, pošle vás do psychosexuálnej poradne, prípadne odporučí pár techník, pri ktorých sa naučíte zvládať svoj problém. Ktorý muž ale rád rozpráva o svojich sexuálnych problémoch? Ak je to váš prípad skúste výživové doplnky proti predčasnej ejakulácii, ako Vimax Pills a Ejacontrol.

Výživové doplnky obsahujú koncentrované výťažky prírodných rastlín, ktoré priaznivo pôsobia na mužský pohlavný systém. Bez možných vedľajších účinkov môžete vďaka týmto produktom dostať svoju erekciu pod kontrolu a dopriať sebe a aj svojej partnerke dlhšie a precítenejšie sexuálne zážitky

Kontrola erekcieKontrola erekcie a problémy s erekciou

Problémy s erekciou sú čoraz častejším problémom mužov v strednom veku, hlavne ak im chýba zdravý spánok a pohyb. Ak hľadáte najlepší prípravok na dlhodobé zlepšenie erekcie, vyzkúšajte Vimax Pills - najlepšie hodnotený produkt na erekciu pre mužov.

Chcete lepšiu kontrolu erekcie? Skúste Vimax Pills na erekciu a Ejacontrol - tabletky na predčasnú ejakuláciu a lepšiu kontrolu erekcie.

Pre okamžitý efekt je možné kombinovať tento produkt s produktami Ejacontrol na kontrolu erekcie a Ultra Potencia pre silnejšiu erekciu. Takmer každý druhý muž má s erekciou problém. Každý muž občas zlyhá – dôvodov môže byť viac no najčastejšie sa pod to podpisuje zlý životný štýl, problémy, stres, zlá strava. Ak sa ale z občasného zlyhania stane pravidelnosť treba s tým niečo robiť. Samé sa to určite nevyrieši a môže to viesť len k ďalším problémom v oblasti sexuálneho a partnerského vzťahu.


Problém s erekciou má riešenia - tabletky Ejacontrol na kontrolu erekcie.


Existuje niekoľko spôsobov, ktorými sa problémy s erekciou stanú minulosťou.

Lieky – lieky na predpis, ako napr. Viagra vám predpíše lekár. O ich účinkoch niet najmenších pochybností, problém je ale v ich vedľajších účinkoch, ktoré sa môžu dostaviť kedykoľvek pri ich užívaní.


Injekcie – ak vás napadli injekcie priamo do penisu, uhádli ste. Nie je to príjemná predstava, ale výsledok je zaručený. Ide o umelo navodenú erekciu.


Hormonálna liečba – doplnením testosterónu sa môže vaša erekcia zlepšiť. Tak ako pri liekoch aj tu je potrebné lekárske vyšetrenie, nakoľko táto liečba nie je vhodná pre každého.


Cvičenie – posilňovanie panvového dna bolo určené pôvodne pre ženy. Posilňovaním týchto svalov  sa posilňujú aj svaly zodpovedné za erekciu a ejakuláciu. Takže páni, skúste Kegelove cviky.

Všetky doteraz spomenuté spôsoby riešenia problému s erekciou chcú čas. Výsledok sa dostaví neskôr, prípadne sa miesto neho dostavia vedľajšie účinky medikamentov. Ak sa vám nechce čakať a túžite odstrániť problémy s erekciou rýchlo a jednoducho vyberte si výživové doplnky, ktoré vám výrazne pomôžu s vašim problémom.


Na výživové doplnky stravy nepotrebujete žiadny lekársky predpis. Sú založené na prírodnej báze a nemajú žiadne vedľajšie účinky. Ide o produkty zložené z výťažkov rastlín, ktorých účinky sú zrovnateľné s liekmi. Naviac ich účinky sú takmer okamžité a pri dlhodobom užívaní aj trvácne.

Oddialenie ejakulácie Oddialenie ejakulácie a dlhší pohlavný styk

Oddialiť ejakuláciu a dopriať si tak dlhší sexuálny zážitok nie je túžbou len mužov. Dlhší sexuálny styk vedia oceniť hlavne ženy, môže im pomôcť pri problémoch, ako je depresia a zlá nálada. Tak prečo to svojej partnerke nedopriať?

Vyzkúšajte prípravok Vimax Pills na oddialenie ejakulácie pre mužov a tabletky Clitorin a lubrikant Vigorelle pre ženy. Sú to najúčinnejšie, čisto prírodné prípravky na oddialenie ejakulácie, dlhší sex.

Najlepšie produkty pre dlhší sex a oddialenie ejakulácie: Vimax Pills - prírodné tabletky na erekciu pre mužov, Clitorin na vzrušenie pre ženy a Vigorelle - lubrikačný gél na zvlhčenie a pre silný orgazmus.

Oddialiť ejakuláciu môžete bez najmenšieho rizika výživovými doplnkami. Získate tak kontrolu nad svojou erekciou, odstránite problém s predčasnou ejakuláciou a do partnerského vzťahu a vašej spálne vnesiete svieži vietor.


Za bezpečnosť a účinnosť výživových doplnkov hovorí ich zloženie a množstvo spokojných zákazníkov, ktorí na tieto produkty nedajú dopustiť. Prírodné zloženie doplnkov stravy je zárukou ich dobrej znášanlivosti. Nemajú žiadne vedľajšie a nežiaduce účinky. Neobsahujú syntetické látky, ktoré by nepriaznivo pôsobili na váš organizmus. Aj keď majú formu tabletiek ide o výťažky rastlín a bylín, ktoré majú priaznivý vplyv na celý pohlavný systém mužov.


Pokiaľ je vaším problémom predčasná ejakulácia a túžite ju o pár minút oddialiť vyberte si Vimax Pills. Najlepší výživový doplnok, ktorého zloženie je určené presne na odstránenie tohto problému.

Ejacontrol je produkt, pomocou ktorého dostanete svoju erekciu pod kontrolu. Stanete sa pánmi situácie a daného okamihu. Vďaka týmto doplnkom bude každý sexuálny styk nezabudnuteľným zážitkom pre vás a aj vašu partnerku.


Ak hľadáte niečo extra, niečo vďaka čomu zažijete nezabudnuteľné chvíle siahnite po Prosolution Pills – erekcia, veľkosť, chuť na sex a celkovú sexuálnu spokojnosť tento produkt dostane do maximálnych rozmerov. Zlepší tvrdosť a zväčší veľkosť penisu, zvýši výdrž a chuť na sex, skvalitní erekciu a naviac skráti čas medzi jednotlivými erekciami.  Problémy s erekciou sa stanú minulosťou. Nové, inovatívne prírodné zloženie tohto produktu má vysoko pozitívny a značný vplyv na mužskú sexuálnu výkonnosť.

Výživové prírodné produkty dajú sexuálnej stránke vášho života nový rozmer, ktorý oceníte už po prvom užití tabletky.


Pre oddialenie ejakulácie a dlhší sex doporučujeme pre mužov 3 produkty:


Vimax Pills - rozlúčte sa raz a navždy s predčasnou ejakuláciou

Ejacontrol - tabletky na lepšiu kvalitu erekcie a odstránenie predčasnej ejakulácie

Prosolution Pills - excelentný produkt na  zlepšenie erekciu a účinné oddialenie ejakulácie

Pre ženy doporučujeme prípravok Clitorin na libido, lubrikant Vigorelle na vzrušenie a prípravok Breastmax na zväčšenie poprsia a sexy postavu.


Oddialenie predčasnej ejakulácie

Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk