Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je takýchto...

viac
Blog / Články

Chcete vydržať pri sexe dlhšie - Tabletky na výdrž, libido a plodnosť pre mužov

Pridané: 10.04.2019

Vyskúšajte tieto osvedčené tipy proti predčasnej ejakulácii a na podporu libida

Ako vydržať dlhšie pri predčasnej ejakulácii

Chcete vydržať pri sexe dlhšie? Pomôže vám najlepšie hodnotený produkt na libido, výdrž a plodnosť pre mužov s názvom Vimax Pills a tiež overené tipy experta:

Dobrý spánok:
Je absolútne nevyhnutné dobre spať, aby si udržali zdravé pohlavné hormóny. Nedostatočný spánok spôsobí zvýšenie produkcie stresového hormónu a zníženie testosterónu. Postupujte podľa týchto stratégií na zlepšenie kvality spánku.


Anti-zápalové diéty: Zamerajte sa na dobré tuky, antioxidanty a čisté proteíny. Dobré tuky, ako napríklad kokosový olej, maslo, avokádo, olivy a olivový olej a rybí olej poskytujú kľúčové mastné kyseliny potrebné na produkciu testosterónu. Tu je užitočná skupina nákupných zoznamov, ktoré vám pomôžu dodržiavať správnu výživu.


Prerušované pôsty: Prechod medzi večerou a raňajkami 16 hodín je jedným z najlepších spôsobov, ako zvýšiť testosterón. Konzumujte jedlo v 8-hodinovom okne, napríklad od 11:00 do 19:00. Prečítajte si tento článok pre viac informácií o hladovaní.


Cvičenie s vysokou intenzitou: Vysoko intenzívny tréning, najmä tréning na posilnenie zvyšuje testosterón. Cvičte veľké svalové skupiny pomocou cvičení, ako sú drepy, lunges, bench press, T-bar riadky, pull-ups, press head, atď. Nezabudnite dvíhať ťažké váhy!

Čím viac svalového tkaniva je intenzívne stimulované, tým viac produkcia testosterónu stúpa. Uistite sa, že máte dobrý odpočinok medzi tréningmi. Nezabudnite na voľné dni medzi tréningami. Na zvýšenie testosterónu pomôže Testomax S a tabletky pre mužov na sex Semenax na zvýšenie množstva semena a Vimax Pills na lepšiu erekciu, zväčšenie penisu a odstránenie predčasnej ejakulácie, to znamená že vám pomôže vydržať dlhšie pri sexe a zlepšuje výdrž.


Pohyb s nízkou intenzitou: Sedavý životný štýl vyčerpáva testosterón, ale aj nadmerný tréning. Uistite sa, že tréning je intenzívny, ale krátky (maximálne 30 minút). Počas celého dňa majte veľa pohybu s nízkou intenzitou, ako je prechádzka, ľahká jazda na bicykli, hranie atď.


Použitie aminokyselín: Získanie vysoko kvalitných esenciálnych aminokyselín pomôže zlepšiť svalovú silu a vytrvalosť, vybudovať chudé telesné tkanivá a spáliť tuk. Táto kombinácia pomôže podporiť optimálne hladiny testosterónu. Odporúčam vám, aby ste dostali optimálnu dávku aminokyselín, a to pred a po cvičení.

 

Vydržte dlhšie pri sexe s týmito typmi – Prírodné riešenia predčasnej ejakulácie

Tabletky na výdrž, libido a plodnosť pre mužov

Chýba vám kontrola erekcie a chcete lepšiu výdrž? Tabletky na libido a vzrušenie vám zvýšia plodnosť a pri sexe vydržíte dlhšie, na predčasnú ejakuláciu je najlepšie hodnotený produkt Vimax Pills. Okrem tohoto prípravku skúste ďalšie overené tipy:

Skúste studené sprchy
: Je známe, že studené sprchy stimulujú a zvyšujú produkciu testosterónu a zlepšujú metabolizmus, detoxikáciu a funkciu mozgu. Spustite sprchu s teplou/horúcou vodou a zmeňte ju na studenú počas posledných 30-60 sekúnd. Prospieva to tiež vašim svalom a obehovej sústave. Pomôže vám to tiež zvýšiť vnútorné teplo a zvýšiť produkciu testosterónu.


Optimalizujte svoj vitamín D: Nízky obsah vitamínu D3 súvisí s nízkou produkciou testosterónu. Uistite sa, že zvyšujete svoj vitamín D vďaka dobrému množstvu bežného slnečného žiarenia a/alebo užívaním vysokokvalitných doplnkov vitamínu D3/K2.


Zinok a horčík: Nezabudnite optimalizovať hladinu zinku a horčíka. Obe tieto živiny sú kľúčové pre produkciu testosterónu. Tekvicové semená sú jedným z najbohatších zdrojov zinku a horčíka. Navyše pripravte zelené nápoje alebo používajte super zelené prášky a konzumujte zdravé organické mäsové výrobky.


Znížte zaťaženie estrogénom: Vyhýbajte sa potravinám s fytoestrogénmi, ako je sója, ľan a mnoho fazulí. Navyše jedzte aj veľa zeleniny a hlavne brokolice, ktoré majú ton I3C a DIM, ktoré pomáhajú detoxifikovať zlé metabolity estrogénu, ktoré spôsobujú problémy s rovnováhou medzi estrogénom a testosterónom.

Odporúčam tiež varenú zeleninu (brokolica, karfiol, kapusta atď.) S kvalitným maslo/ghee roztopeným a s pridaním byliniek. Môžete tiež použiť estrogénový detoxifikačný doplnok výživy.


Skúste hlboké dýchanie: Hlboké dýchanie môže pomôcť upokojiť nadmerne aktívny sympatický (bojuj alebo uteč) nervový systém a relaxovať telo. To znižuje stresový hormón a zvyšuje produkciu pohlavných hormónov, ako je testosterón, ktoré sú potrebné na rast a opravu tela.


Jedzte špenát a cesnak: Špenát obsahuje svoj vlastný typ rastlinných steroidov nazývaných fytoekdysteroidy. Tieto unikátne zlúčeniny chránia špenátovú rastlinu pred rastlinnými parazitickými nematódami. Pomáhajú tiež vyrovnávať hladinu cukru v krvi, stabilizovať stresový hormón a stimulovať testosterón.

 

Predstavujeme vám osvedčené doplnky výživy na vyššiu plodnosť a libido

Najlepšie tabletky na sexuálnu výdrž, plodnosť

Najlepšie doplnky na výdrž, libido a plodnosť sú Vimax Pills na výdrž, Semenax na plodnosť a Ultra Potencia - rýchla podpora erekcie na výdrž a libido. Je potrebná tiež správne zvolená strava, napríklad ukázalo sa, že cesnak zvyšuje hladinu testosterónu u potkanov na diéte s vysokým obsahom bielkovín. Vzhľadom k tomu, že testosterón posilňujúci výživový plán by mal byť prirodzene vyšší v množstve bielkovín, je rozumné používať aj veľa cesnaku.


Tip: Používajte Vimax Pills na libido a výdrž, Semenax na plodnosť, Aswaghanda BIO Premium v tabletkách a kolagénový proteín: Táto adaptogénna bylina dokázala, že znižuje stresový hormón, zvyšuje hladinu DHEA a zvyšuje hladinu testosterónu. Môžete si prípravok s Aswagandhou večer, pomôže vám tak získať kvalitný spánok v noci, ktorý bude podporovať váš testosterón. Výborným nápadom je tiež kombinácia Aswagandhy a kolegénového proteínu. Tento proteín vám odporúčame prijímať v strave po záťaži.


Epimedium sagittatum: Tiež známa ako kozia burina je staroveký prírodný liek, ktorý sa používa v Číne už celé stáročia. To sa bežne používa na boj proti nízkej sexuálnej túžbe, erektilnej dysfunkcii a chronickej únave.


Štúdia vykonaná v roku 2008 zistila, že špecifická zlúčenina v bylinke blokuje účinky enzýmu, ktorý blokuje tok krvi do penisu. To má potom vplyv zlepšenie erekcie, jej silu a trvanie. 


Ide o rastlinu, ktorá vám dokáže prinavrátiť sexuálnu silu a tým aj zachrániť manželstvo a pôžitok zo sexu.


L-arginín: L-arginín je aminokyselina, ktorá je potrebná na to, aby telo vytvorilo proteíny. Akonáhle je v tele premenený na oxid dusnatý, ktorý rozširuje/uvoľňuje krvné cievy pre zlepšenie prietoku krvi.


Zatiaľ čo ľudia bežne používajú L-arginín na bolesť na hrudníku, vysoký krvný tlak, zlepšenie funkcií obličiek, často sa používa na liečbu erektilnej dysfunkcie a mužskej neplodnosti.


Najlepšie prípravky na dlhšiu výdrž pri sexe, libido a plodnosť pre mužov.

  1. Semenax – Najlepší produkt na oddialenie ejakulácie, zväčšenie objemu semennej tekutiny pre mužov – Unikátne zloženie pomáha zlepšiť mužské sexuálne zdravie a napomáha k dlhšej výdrži a zvýšeniu libida.
  2. Ultra Potencia – Prášky na zvýšenie potencie pre mužov – Najlepší produkt na rýchly nárast libida a potencie so silným bylinným zložením.
  3. Vimax Pills – Odborníkmi uznávaný produkt na silnejšie erekcie, sexuálnu výdrž a libido – Účinná zmes prírodných látok a bylín, ktorá dokáže zlepšiť sexuálne zdravie muža.

 Lieky na zvýšenie plodnosti


Späť na zoznam článkov
Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.sk