Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Ako zarábať na Instagrame, TikTok a Internete

Ako byť Influencer a zarobiť peniaze na internete z domu: Instagram, TikTok, Facebook

Ako byť Influencer a zarobiť na Instagram, TikTok, FacebookV dnešnej dobe je bežné zarábať tisíce EUR na internete. Každodenne počujete o influenceroch, ako Zuzana Plačková, Peter Dubaj alebo Daniel Gogo Štrauch, ktorí zarábajú státisíce EUR za rok. Ako byť influencer a zarobiť peniaze na internete jednoducho a z domu?

V prvom rade je potrebné začať tvoriť zaujímavý obsah na stránkach alebo sociálnych sieťach. Pre bežného človeka je najjednoduchšie si založiť účet na sociálnych sieťach, na ktorých je v dnešnej dobe možnosť zarábať.

Chcem začať zarábať

Ako funguje zarábanie z domu na internete?1. Zaregistrujete sa na sociálnej sieti
- Najpopulárnejšie sú Instagram, TikTok a Facebook

2. Začnete tvoriť zaujímavý, originálny a kvalitný obsah - videá, obrázky a články


3. Získajte čo najviac sledovateľov, priateľov a followerov - ľudia, ktorí budú sledovať váš obsah

4. Čím viac budete mať sledovateľov, tým viac môžete na internete zarobiť

5. Pri dosiahnutí väčšieho množstva followerov začnete propagovať produkty zo stimulant.cz a stimulant.sk, za ktoré dostanete províziu z predaja, čím viac produktov vaši sledovatelia kúpia, tým viac zarobíte.

Príklad: Tvoríte zaujímavý obsah na Instagrame a získate 20 000 followerov. Začnete propagovať produkt na príklad Relax Plus, zákazníkovi ukážete vo videu alebo obrázku zľavový kód s vašim menom na Instagrame alebo TikTok, na príklad @meno, zákazník si objedná produkty za 111 EUR, vyplní do poznámky pri objednávky kód @meno a získa zľavu 10 percent. Suma objednávky bude 100 EUR so zľavou a vy zarobíte 10%, teda 10 EUR. Ak si takto objedná 200 zákazníkov za mesiac, zarobíte 2000 EUR. Zarábať je možné na instagrame a aj na iných sociálnych sieťach, ako Facebook a TikTok. Je možné zarábať aj mimo internetu, ak viete predvedčiť ľudí kúpiť produkt. Zákazník zadá zľavový kód - vaše meno, a to má 2 výhody - bude motivovaný kúpiť, lebo získa zľavu, a tiež podľa vášho mena identifikujeme predaj, za ktorý získate províziu 10% percent.

Ako zarobiť online na instagrame a internete: Zarábanie funguje jednoducho, za propagáciu produktov dostanete 10% províziu z predaja. Rovnako môžete zarobiť ako manažér influencerov, nájdete svojich influencerov, propagujúcich produkty a dostanete 5% províziu z ich predaja a 50% z ich vstupného poplatku. Zarábať je možné na internete aj mimo internetu, podstatný je objem predaja a množstvo vašich pracovníkov.

6. Ďalší spôsob zarábania je propagácia zarábania, môžete nájsť ďalších influencerov, ktorí budú pracovať pre vás a budú propagovať produkty zo stimulant.cz a stimulant.sk a z ich predaja tiež získáte províziu. Môžu tiež hľadať ďalších podriadených, ktorí budú tiež propagovať produkty. Nazveme ich "pracovníci".

Príklad: Tvoríte zaujímavý obsah na Instagrame alebo inej sociálnej sieti, alebo poznáte šikovných ľudí, ktorých sleduje veľa ľudí a vedia propagovať produkt. Pošlete nám e-mail na nootropixsro@gmail.com s predmetom Registrácia @vasemeno, v správe uvediete vaše meno na instagrame (alebo e-mail), meno vášho influencera @jehomeno, ktorý bude propagovať produkty a zarábať pre seba aj pre vás.

Vaši pracovníci budú pri propagácii propagovať produkty a ako zľavový kód sa využije vaše meno a za tým číslo (identifikácia vášho influencera). Prvý váš pracovník bude mať kód @vasemeno1, druhý bude mať kód @vasemeno2 a podobne. Zľavový kód umožní zákazníkovi získať zľavu 10% pri vyplnení kódu, napríklad @vasemeno1 do poznámky pri objednávke a rovnako umožní identifikovať zárobok pre vás a pre vášho influencera. Z každého predaja vášho infuencera dostanete 5% províziu a rovnako aj váš influencer dostane 5% províziu.

Každý pracovník nám musí pred začiatkom propagácie zaplatiť vstupný poplatok 100 EUR, z ktorého získate až 50% províziu.

Ak teda získate 10 pracovníkov, ktorí budú pracovať ako influenceri a búdú propagovať produkty so zľavovým kódom. Každý z nich privedie 100 zákazníkov za mesiac, z každého predaja za 100 EUR získa 5% a vy rovnako získate 5%.

Koľko zarobí váš pracovník - influencer: 5% z predaja 100 x 100 = 10000 EUR, teda 500 EUR.

Koľko zarobíte vy - manažér influcenerov:
5% z predaja 100 x 100 = 10000 EUR, teda 500 EUR na 1 influencerovi.

Pri 10 influcenceroch zarobíte 5000 EUR na ich predaji. Navyše zarobíte z ich vstupných poplatkov 50% zo vstupného poplatku 100 EUR - zarobíte 50 EUR na jednom pracovníkovi, pri 10 pracovníkoch je zárobok pre vás 500 EUR.

Chcem začať zarábať

Celkový zárobok z provízii z predaja a zo vstupných poplatkov je 5000 EUR + 500 EUR. Zarobíte teda na pracovníkoch až 5500 EUR.


Tento zárobok platí pri spomenutom príklade, zárobok závisí na objeme predaja. Výplata influencerom a ich pracovníkom prebieha na 6 mesačnej báze po dosiahnutí 500 EUR. Buď nám pošlete faktúru, ak máte živnosť alebo s.r.o., alebo ak nie, pošleme vám zmluvu, ktorá slúži ako účtovný doklad. V prípade väčšieho príjmu je vhodné kontaktovať účtovníka, na začiatok nie je potrebné zakladať firmu, ale po dosiahnutí príjmov je dobré sa poradiť, ako založiť živnosť alebo s.r.o. pre vás. Provízia z predaja sa vypočíta z objednávky po odčítaní zľavy pre zákazníka a po odčítaní nákladov na dopravu. Na príklad ak si kúpi zákazník produkty za 100 EUR s dopravou 6 EUR, získa zľavu 10 percent a celková suma objednávky bude 100 EUR - 10 EUR, teda 90 EUR + 6 EUR doprava. Provízia sa vypočíta zo sumy 90 EUR. Pri 10% je provízia 9 EUR.

1. Ako sa stať influencer na Instagrame: Zarábanie na internete, TikTok a sociálnych sieťach

Ako sa stať influencer na InstagrameČo je to influencer?

Osoba schopná ovplyvniť potenciálnych kupcov produktu alebo služby propagáciou alebo odporúčaním položiek na sociálnych sieťach. Influencer tvorí videá a obrázky a má veľa sledovateľov, ktorých vie ovplyvniť, aby si objednali propagovaný produkt (so zľavovým kódom). Zákazník získa zľavu a kvalitný produkt, influencer získa províziu z predaja.

Ako sa stať influencer?

Najdôležitejšie je tvoriť kvalitný obsah na sociálnych sieťach ako Instagram, Facebook, TikTok a získať veľa followerov, teda ľudí, ktorí vás radi a často sledujú. Čím viac ľudí vás sleduje, tým máte väčší dosah a možete zarobiť viac na predaji alebo tiež môžete získať viac pracovníkov, ktorí budú predávať produkty za vás.

Je možné byť influencer aj mimo internetu, ak poznáte veľa ľudí a viete ich presvedčiť, aby si kúpili produkt, alebo sú dobrí v predaji produktov. Jednoduchšia cesta je ale zarábať na internete, to znamená na sociálnych sieťach, ako Instagram a TikTok. Easy!

Kde zarába influencer?

Zarábanie na internete a sociálnych sieťach - najľahšie je zarábať na Instagrame, Facebooku a TikTok - zaregistrujete sa, získate followerov a zarábate

1. Instagram
Výhody:
Obrovský dosah, vhodný pre mladú a strednú generáciu
Nevýhody: Je dôležité byť originálny, je tam veľká konkurencia

2. Facebook
Výhody:
Veľký dosah, vhodný pre strednú a staršiu generáciu
Nevýhody:
Funguje väčšinou len na osobných priateľov

3. TikTok
Výhody:
Nová sociálna sieť s obrovským potenciálom hlavne pre mladých ľudí
Nevýhody:
Využívajú ju väčšinou len mladí používatelia

4. Ostatné sociálne siete
K propagácii je možné využiť aj iné sociálne siete.

5. Webstránky
Na webstránku uvediete zľavový kód. Keď si zákazník kúpi produkt, vyplní zľavový kód do poznámky a získa zľavu. Rovnako sa tým identifikuje provízia pre majiteľa stránky.

6. Články/Blog/Podcasty
Rovnako v nich propagujete produkty alebo zarábanie a zarábate na provízii.

7. Ďalšie platformy online
Na každej platforme, kde máte dosah na ľudí, je možné zarobiť buď predajom alebo na pracovníkoch, ktorí budú pracovať pre vás.

2. Manažér influencerov - ďalší spôsob, ako zarábať peniaze online z domu

Ako zarábať peniaze online z domuDruhý spôsob, akým je možné zarábať peniaze online z domu, je byť manažér influencerov. Zatiaľ čo prvý spôsob je propagovať produkty a zarábať na provízii z predaja, druhý spôsob je nájsť ľudí, ktorí budú pracovať pre vás a sami budú zarábať prvým spôsobom, teda propagáciou produktov. Oni zarobia na 5% províziách z predaja a vy zarobíte na nich z 50% z provízie zo vstupného poplatku 100 EUR a získate 5% z ich predaja. Super!

Chcem začať zarábať

Ako zarobíte na vašich pracovníkoch - influenceroch?

Vaši pracovníci - influenceri budú propagovať produkty, pri každom predaji získate 5% z objednávky. Navyše zarobíte 50% zo vstupného poplatku vášho pracovníka.
Pracovník zaplatí poplatok 100 EUR, vy získate 50 EUR z poplatku a my získame tiež 50 EUR. (50 EUR zaplatí nám po vystavení faktúry a 50 EUR zaplatí vám). Čím viac získate pracovníkov, tým viac zarobíte na provízii zo vstupného poplatku. Váš zárobok teda závisí od toho, koľko predaja vytvoria vaši influenceri a koľko budete mať influencerov. Ak vaši pracovníci prinesú predaj 100 000 EUR, získate 5% teda 5000 EUR. V prípade, že ich bude na príklad 10, získate aj 10 x 50 EUR, teda 500 EUR za vstupný poplatok.

Kde nájsť dobrého pracovníka - influencera?

Dobrý influencer musí mať 3 veci:

1. Veľké množstvo followerov
- ľudí, ktorí ho sledujú online na Instagrame
2. Kvalita followerov
- ľudia, ktorí ho sledujú, musia byť kúpyschopní
3. Zaujímavý obsah
- základ na získanie followerov sú kvalitné obrázky a videá, ktoré sú originálne, zaujímavé alebo zábavné

Ako presvedčíte vášho pracovníka, aby pre vás pracoval ako influencer?

Predstavíte mu výhody, ako môže zarábať na internete z domu:

1. Zarábať bude 5% z predaja produktov, ktoré propaguje
2. Zarábať bude 25% zo vstupných poplatkov jeho pracovníkov, ktorých zoženie, a dostane 5% z ich predaja, vy získate 25% z poplatkov pracovníkov vášho pracovníka.
3. Možné zarábať aj ako študent pri práci

Výhody z vašich pracovníkov pre vás:
1. Zarobíte 5% za predaja produktov, ktoré propagujú
2. Zarobíte 50% zo vstupných poplatkov vašich pracovníkov, ktorých zoženiete
3. Môžete získať viac pracovníkov - väčší predaj, tiež viac provízii zo vstupných poplatkov

Chcem začať zarábať

 

3. Ako zarobiť peniaze ako študent alebo popri práci - ľahká práca môže zarobiť 1000 EUR, 2000 EUR alebo 5000 EUR mesačneAko zarobiť peniaze online ako študent a popri práci

Ako zarobiť peniaze, ak ste študent, alebo popri práci? Vyzkúšajte spoluprácu s nami. Zarábať môžete ihneď bez školy a bez vstupných investícii. Je vhodné, ak máte veľa followerov, a radi sa vzdelávate a zlepšujete v oblasti marketingu na sociálnych sieťach. Postupne môžete zarobiť 2000 EUR, 5000 EUR aj viac, záleží na predaji a počte vašich pracovníkov. Ako začať?

Chcem začať

Zarábanie online propagovaním produktov na internete a sociálnych sieťach Instagram, Facebook, TikTok


1. Zaregistrujte sa na Instagrame, TikTok alebo inej sociálnej sieti. Vaše meno na instagrame bude slúžiť ako váš zľavový kód, potrebný pre identifikáciu.
2. Tvorte zaujímavý obsah - obrázky a videá, ktoré vám získajú veľa sledovateľov.
3. Propagujte produkty zo Stimulant.cz alebo Stimulant.sk - ideálne najpredávanejšie produkty, ako Focus Pills, Relax Plus, Vimax Pills, Bioschlaf, Clitorin, DHEA Wild Yam, 5-HTP a OPC Traubenkern. Sú vždy skladom a zákazníci ich radi kupujú. Majú ich radi tak muži ako aj ženy.
4. Zákazníka "nalákajte" na nákup výhodami produktu a zľavou 10%, ktorú získa, keď vyplní vaše @meno, ako zľavový kód do poznámky pri objednávke.
5. Podľa zľavového kódu budeme vedieť, že ste nám priviedol zákazníka, a získate z neho províziu.
6. Propagovať produkty je možné na internete, sociálnych sieťach a aj mimo internetu, dôležitý je dosah na čo najviac ľudí a tiež, aby boli ochotní a schopní ihneď nakúpiť.

Influencer má možnosť zarobiť a má aj zodpovednosť:
1. Môže zarobiť na predaji a pracovníkoch
2. Môže propagovať produkty a zvyšovať ich predaj, aby dosiahol vyššie provízie
3. Môže motivovať pracovníkov, zvyšovať predaj a zvyšovať počet ich pracovníkov
4. Nemôže šíriť nepravdivý obsah o našich produktoch a nemôže porušovať zákon
5. Nemôže klamať jeho pracovníkov alebo ich využívať na inú činnosť
6. Nemôže zarábať v rozpore so zákonom a je zodpovedný za ekonomické záležitosti

Výhody zarábania online z domu a na internete:
1. Nepotrebujete školu, vzdelanie ani pracovné skúsenosti
2. Žiadne vstupné náklady pre vás a minimálne vstupné náklady vašich influencerov
3. Možnosť zarobiť tisíce EUR ako influencer alebo manažér influencerov

Zarábanie získaním pracovníkov, ktorí budú pracovať pre vás a propagovať naše produkty


1. Nájdite známeho pracovníka - influencera, ktorý má veľa sledovateľov na internete a pozná ho veľa ľudí. Dôležité je tiež, aby mal veľa lajkov na videách a fotkách, to znamená, že má kvalitný obsah. Ďalšou výhodou je, ak ho sledujú starší a bohatší ľudia, ktorí sú schopní a ochotní kúpiť produkt.
2. Vysvetlite mu ako bude zarábať - môže propagovať produkty a získať 5% z ich predaja alebo môže zohnať pre seba pracovníkov a zarábať 25% z ich vstupného poplatku a 5% z ich predaja.
3. Vy získate 5% z predaja pracovníka, 50% z jeho vstupného poplatku a 25% zo vstupného poplatku všetkých pracovníkov, ktoré zoženie váš pracovník.

Čo spraviť, keď máte pracovníka, ktorý bude pracovať pre vás:

1.
Pošlite nám e-mail na nootropixsro@gmail.com s predmetom Registrácia, v správe uvediete:
Vaše meno na Instagrame: @vasemeno (je možné aj meno na TikTok)
Sociálna sieť, kde ste registrovaný: Instagram

Meno vášho pracovníka na Instagrame: @menopracovnika (je možné využiť aj TikTok)
Sociálna sieť, kde je registrovaný váš pracovník: Instagram

Následne vám pošleme unikátny zľavový kód, ktorý bude váš pracovník - influencer používať pri propagácii produktov. Pošleme vám aj faktúru za vstupný poplatok, ktorý váš influencer zaplatí.

2. Vysvetlite mu, čo bude robiť a ako bude zarábať - prečítajte dole
3. Vytlačte mu nasledovné informácie alebo mu ich pošlite mailom, aby mu bolo jasné, ako bude zarábať na predaji a na jeho pracovníkoch.

Čo povedať pracovníkovi - ako bude robiť a zarábať peniaze - vytlačte mu to, je to návod pre vášho pracovníka - toto musí urobiť, aby ste na ňom zarábali:

1. Registrujte sa na Instagrame, prípadne na ďalších sociálnych sieťach, ako Facebook a TikTok.
2. Tvorte zaujímavý, originálny alebo kontroverzný obsah, aby ste získali veľa sledovateľov, ktorí vás budú radi a často sledovať.
3. Váš nadriadený influencer nám pošle registračný e-mail. Pošleme vám faktúru na zaplatenie vstupného poplatku 100 EUR. Keď zaplatíte poplatok, pošleme vám unikátny zľavový kód, ktorý budete používať pri propagácii produktov. Keď zákazník vyplník váš zľavový kód pri objednávke, získa zľavu 10%. Vy získate províziu 5% z predaja.
4. Zarábať môžete tiež ak zoženiete ďalších pracovníkov, ktorí budú predávať produkty. Získate 5% z ich predaja a 25% z ich vstupného poplatku.
5. Ak vaši pracovníci zoženú ďalších pracovníkov, získate 25% z ich vstupného poplatku. Vaši pracovníci získajú tiež 25% z ich vstupného poplatku.
6. Výplata influencerom a ich pracovníkom prebieha na 6 mesačnej báze po dosiahnutí 500 EUR. V prípade nášho súhlasu je možná aj okamžité vyplatenie. V prípade otázok napíšte na nootropixsro@gmail.com.

Chcem začať zarábať

Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk