Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Dopamín, Sérotonín, Melatonín, Prírodné antidepresíva, Ashwagandha

Ako zlepšiť náladu prírodnými antidepresívami - zvýšte Dopamín, Sérotonín, MelatonínPrírodné hormóny Dopamín, Sérotonín a Melatonín

 

Zdanlivo je všetko v pohode, nemáte byť prečo smutní, no aj napriek tomu nemáte náladu. Potrebujete zvýšiť hormóny štastia Serotonín a Dopamín, alebo hormón spánku známy ako hormón Melatonín? Na zvýšenie Serotonínu a Dopamínu pomôže Relax Plus na zlepšenie nálady a 5-HTP - hormón šťastia v tabletkách, na zvýšenie Melatonínu doporučujeme Bioschlaf pre lepší spánok a náladu. Zastavte zlú náladu. Opakuje sa tento jav so železnou pravidelnosťou? V tom prípade ide o problém. A problémy sú na to, aby sa riešili. Neposielame vás hneď k psychiatrovi, aby ste do seba ládovali množstvá utlmujúcich chemikálií v podobe antidepresív. Ako zlepšiť náladu prírodnou cestou? Pomôžu prírodné antidepresíva Relax Plus a 5-HTP - Hormón šťastia v tabletkách.

Ako zvýšiť Serotonín a Dopamín? Na depresiu pomôže Relax Plus a pre zlepšenie nálady doporučujeme tiež 5-HTP - prírodný hormón šťastia v tabletkách pre mužov aj ženy. Na zvýšenie Melatonínu pre lepší spánok doporučujeme prípravok Bioschlaf.

 

Kľúčovú rolu hrá v tomto ohľade Dopamín, ktorý je snáď najznámejší neurotransmiter, pracujúci vo vašom mozgu. Táto látka látka je jedným z hlavných motorov pre všetky funkcie vášho mozgu. Hormón je kľúčovou silou väčšiny každodenných aktivít a medziľudských vzťahov. Dopamín ovplyvňuje váš pohyb, vašu pamäť, vašu pozornosť, dáva vám pocit potešenia a odmeny, má účinky proti bolesti, zlepšuje vašu náladu, má vplyv na vaše správanie a kognitívne funkcie, zlepšuje spánok, zvyšuje motiváciu, kreativitu, a výrazne ovplyvňuje vašu osobnosť.

 

Podobne dôležitou, ba doslova nevyhnutnou látkou je pre ľudské telo Serotonín. Je to chemikália, ktorá má v ľudskom tele široké využitie. Niekedy sa nazýva aj chemikáliou šťastia, pretože spôsobuje pocity blaha, pohody, spokojnosti a šťastia. Serotonín je neurotransmiter, zabezpečuje prenos signálov medzi nervovými bunkami. Nízke hladiny tejto dôležitej látky sa prejavujú nedostatočnou pamäťou, zlou náladou, zvýšenou chuťou na sladké, problémami so spánkom, nízkym sebavedomím, úzkosťou, či agresivitou. Serotonín môže pomôcť zvýšiť konzumácia syra, morky, vajec, sóje, lososa či jačmeňa.

 

Na našu náladu a pohodu má veľký vplyv kvalita spánku. Pokiaľ sme nevyspatí, cítime sa bez energie, bez chuti do ničoho, bez nálady. Kvalitu nášho spánku výrazne ovplyvňuje hormón zvaný Melatonín. S vyváženou hladinou tohto hormónu majú problémy ľudia pracujúci na smeny či ľudia čeliaci jet-lagu. Ako funguje tento hormón? Jeho hlavnou úlohou v tele je regulovať nočné a denné cykly, alebo cykly spánku-prebudenia. Tma spôsobuje, že telo produkuje viac Melatonínu, čo signalizuje telu, aby sa pripravilo na spánok. Svetlo znižuje produkciu tohoto hormónu a signalizuje telu, aby sa pripravilo na to, aby bolo prebudené. Niektorí ľudia, ktorí majú problémy so spánkom, majú nízke hladiny Melatonínu. Predpokladá sa, že zvýšenie Melatonínu z doplnku Bioschlaf môže pomôcť zlepšiť kvalitu spánku.

 

Tabletky, lieky, prostriedky na lepšiu náladu - prírodné antidepresívaPrírodné antidepresíva, zlepšenie nálady

 

Príroda, ktorá nás obklopuje, nielenže poskytuje nádherné vizuálne zážitky, ale tiež nám bohatým náručím ponúka šťastie prostredníctvom liečivých látok, ktoré na rozdiel od liekov nemajú vedľajšie účinky. Všade okolo nás nájdeme prírodné antidepresíva, stačí len vedieť, kde hľadať. Odborné zdroje za prírodné antidepresíva na zlepšenie nálady považujú napríklad Ľubovník bodkovaný, čoraz populárnejšie Omega-3 mastné kyseliny, Šafran, Kyselinu listovú či Zinok.

Ako zlepšiť náladu: Pomôže viac pohybu, lepšia strava a prírodné antidepresíva Relax Plus, 5-HTP - hormón šťastia, a Bioschlaf.

 

Výborným prírodným antidepresívom je bylinka s exotickým a krkolomným názvom Ashwagandha známa z produktu Ashwagandha BIO Premium. Je to bylinka s úžasným účinkom na zdravie človeka. Je to známy adaptogén, teda zlepšuje odolnosť človeka voči stresu. V tejto dobe skutočne dôležitá vec. Ashwagandha pomáha znižovať hladinu cukru v krvi, znižuje kortizol, posilňuje funkcie mozgu, pomáha bojovať proti príznakom úzkosti a depresie. Ashwagandha je rastlina so žltými kvietkami, známa z Indie a tiež zo Severnej Afriky. Extrakty alebo tabletky z korienku, či lístkov tejto rastliny sa používa na liečenie viacerých chorôb u mužov, aj žien. Veľa jej benefitov pre zdravie je v priamom súvise s nadmernou koncentráciou bezanolidov, ktoré odstraňujú zápaly, infekcie, a pomáhajú pre celkové fyzické teda somatické a psychické zdravie. Najlepší extrakt tejto rastliny je Ashwagandha BIO Premium.

 

Ashwagandha sa využíva už tisíc rokov na upokojenie a odstránenie stresu, okamžité zvýšenie energie a zlepšenie sústredenosti. Je jedna z najznámejších byliniek v Ajurvédskej medicíne, ktorá je asi najvýznamnejšou alternatívnou medicínou založenou na indických princípoch prirodzeného hojenia. K zdravotným benefitom tejto byliny alebo výťažkom z nej patrí zníženie cukru v krvi, anti-karcinogénne účinky, znižovanie stresového hormónu kortizolu, redukuje stres a úzkosť, bojuje proti depresii, zvyšuje hladinu testosterónu a pomáha zvyšovať plodnosť mužov, pomáha zvyšovať objem svalov a sily, redukuje zápaly, znižuje hladinu cholesterolu, zlepšuje pamäť a funkcie mozgu.

 

Najlepšie produkty na dobrú náladu a proti depresiám - Relax Plus, Ashwagandha BIO Premium a 5-HTP - hormón šťastia v tabletkáchAshwagandha a 5-HTP

 

Ako sme sa dozvedeli, na zlepšenie nálady a energie nám pomôžu účinné látky z prírody. Toto sú najlepšie produkty na dobrú náladu a proti depresiám:

 

Relax Plus - ide o prírodné antidepresívum, ktoré vám zaručene nakopne náladu a pomôže k uvoľneniu celého organizmu. Liečba depresie nemusí byť pre vás zložitá.Čierne dni plné obáv, pochybností, úzkosti, depresií, či strachu sú vďaka nemu už len minulosťou. Pomôže vám cítiť sa v pohode, byť maximálne uvoľnený, a tak si naplno užívať všedné aj nevšedné momenty vášho života.

Najlepšie produkty: Relax Plus proti depresii, Ashwagandha BIO Premium na zlepšenie nálady a 5-HTP na zlepšenie nálady.

 

Ashwagandha BIO Premium - indický zázrak, ktorý vám pomôže v mnohých ohľadoch. Nečudo, že v Ayurvede zohráva táto bylinka kľúčovú úlohu. Ak ste vyťažení, neviete kde vám hlava stojí a máte pocit, že sa všetko na vás rúca, je tento prípravok určený práve pre vás. Výrazne pomáha bojovať proti stresu, znižuje stresový hormón kortizol a zaručene vás nabije energiou a dostane do pohody. Ocenia ho tiež športovci, Ashwagandha zvýši ich mentálnu aj fyzickú silu, nakoľko pozitívne vplýva na hladinu testosterónu.

 

5-HTP - hormón šťastia v tabletkách - prípravok, po ktorom vás lepšia nálada zaručene neminie. Rýchlo upokojí aj tú najrozbúrenejšiu myseľ, zlepší kvalitu vášho spánku, a už len z toho je zrejmé, že vaše nevrlé a nervózne prejavy pôjdu do zabudnutia. Ak potrebujete nakopnúť, zlepšiť náladu, získať nový pohľad na svet, väčšiu chuť do života, tak prípravok 5-HTP, známy ako hormón šťastia v tabletkách, je určený presne pre vás.


Antidepresíva lieky
 

Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk