Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie Motivácia: 1. Focus - najlepší produkt, vysoká cena - pre pokročilých2. Think - luxusný produkt - najlepší pomer...

viac
Blog / Články

Ako vybrať intímny gél pre vaginálny a análny sex

Máte radi experimenty, alebo ste za overenú „klasiku“? Análny sex prináša osvieženie do vašich spální


Análny sex osvieži stereotypný sexuálny životPri súboji vaginálneho a análneho sexu je ťažko vybrať jednoznačného víťaza. Anál si vyžaduje dlhšiu prípravu, tréning a osvojenie si zopár trikov, pričom pri vaginálnom to ide prirodzene samo. Dvojice, ktoré si prešli počiatočnými úskaliami pri análnom sexe sa zhodujú, že ide o veľmi silný milostný zážitok.


Muži sa na tento druh sexu pozerajú ako na niečo „zakázané“, o čom sa na začiatku vzťahu nerozpráva, aspoň nie bežne. Stereotyp je však prirodzený vedľajší účinok dlhoročných vzťahov a podľa prieskumov dokáže análny sex vyvolať u muža rovnaké vzrušenie a pocity, akoby sa miloval s novou ženou. Aj takýmto spôsobom sa dá predísť nevere. Ženy sa naň pozerajú s miernym pohoršením. Keďže v ňom hrajú pasívnu úlohu, cítia sa byť hodené napospas partnerovi a ich uspokojenie je iba v jeho réžií. Nejde nespomenúť bolesť, ktorej sa pri prvých pokusoch nevyhnú, akt si vyžaduje dlhú predprípravu a trpezlivosť, nie je to druh sexu vhodný na „rýchlovku“.


Ak žena po počiatočných obavách predsa len pristúpi na análny sex, dá tým mužovi najväčší dôkaz lásky. Dáva mu tým najavo svoju absolútnu dôveru a oddanosť.
Pri análnom sexe nie je nikde napísané, že iba muži sú pri ňom aktívny. Vymeňte si úlohy a zahrajte sa trochu. Časy kedy bol análny sex spájaný iba s homosexuálmi sú dávno preč. Ženy majú svoj bod G, muži zase prostatu. Veľa z nich priznáva, že dráždenie prostaty cez steny konečníka ich vie priviesť do extázy. Erotický priemysel je veľmi vynaliezavý a ponúka špeciálne pripínacie penisy. Vďaka tejto šikovnej pomôcke môže prevziať vedenie partnerka a ukázať svojej polovičke ako sa to robí.


Takže vaginálny alebo análny? Všetko je to o komunikácií, každému je príjemné niečo iné a je dôležité aby sa obaja partneri cítili dobre. V sexe neexistujú pravidlá, môže sa všetko, s čím súhlasíte obaja. 

Análny sex ako tabu – odpovede na nevyslovené otázky o análnom sexe

Odpovede na otázky o análnom sexeAko to už v dnešnej dobe býva, ľudia sa o veľa vecí zaujímajú, no nemajú odvahu na danú tému rozprávať nahlas. Análny sex stále zostáva zahalený rúškom tajomstva, zamestnáva fantáziu mužov aj žien. Preto prinášame zopár faktov, ktoré vás možno presvedčia okúsiť „zakázané ovocie“.


S análnym sexom sa spája bolesť, to je nepopierateľný fakt, no nespôsobuje ho samotný akt, ale nedostatočná príprava. Pri dodržaní niekoľkých zásad si ho naozaj užijete obaja. Stimulovaniu konečníka sa venujte aspoň 10 minút, partnerka musí byť dokonale uvoľnená, vniknutie penisu je až záverečnou fázou styku. Nikdy ho nepraktizujte bez lubrikačného gélu, spôsobíte si tak voči nemu averziu. Platí tu pravidlo, čím viac gélu, tým lepšie. Ideálny lubrikant pre análny styk je análny a vaginálny intímny gél Lovely Lovers, zabezpečujúci dostatočné zvlhčenie a ľahký prienik.


Análny otvor netreba porovnávať s vagínou. Pošva je sliznica, jej základnou vlastnosťou je schopnosť zvlhčovať sa. Konečník sa ale sám zvlhčiť nedokáže. Preto opäť pripomíname potrebu lubrikantu s tipom na ďalší vhodný produkt Vigorelle intímny gél.


Ako je to s hygienou a análnym sexom? Toto je otázka, ktorú nikto nevysloví nahlas ale dosť podstatná. Pred samotným sexom je nutné mať vyprázdnené črevá s čistý konečník. Veľa ľudí kvôli tomu podstupuje pravidelne klystírPýtate sa, či sa vôbec oplatí toto všetko podstupovať a je možné dosiahnuť pri análnom sexe orgazmus? Budete sa čudovať, ale veľa žien preferuje práve tento druh styku, pretože pri klasickom ho nedosahuje. Oblasť konečníka má veľa nervových zakončení, ktoré pri dráždení plnohodnotne reagujú. Tento proces môžete podporiť vhodným výrobkom na zvýšenie vzrušenia ako je napríklad sprej na klitoris 12Volt. 

Nešetrite na sebe, investujte do kvalitných produktov na zlepšenie vášho sexuálneho života

Vyššia plodnosť vďaka lepšiemu sexuálnemu životuSnaha otehotnieť je niekedy spojená so zhoršením sexuálneho života. Partneri sá pod neustálym tlakom a príliš sa sústredia na svoj cieľ a zabúdajú, čo je podstatou sexu. Odrazu sa vytratí vášeň, spontánnosť a túžba, libido u oboch klesá a tým aj šanca na prírastok do rodiny. Preto je dôležité sústrediť sa nie iba na kvantitu ale hlavne kvalitu sexu. Ak sa do vašej spálne nasťahoval stereotyp, porozmýšľajte ako ho odohnať.
Pomocou špeciálnych prípravkov oživíte spoločné intímne chvíle a znova objavíte krásu milovania, z ktorej vznikne nový život. Prečítajte si o najlepších prípravkoch na zlepšenie sexuálneho života.


Vigorelle – je intímny gél, ktorý prirodzene zvlhčuje vagínu. Špeciálne vzrušenie so sebou prináša vzrušenie a túžbu pri správnom podnete. Amynokyselna L – Arginine zvyšuje výkon, indiánska bylinka Damiana funguje ako prírodné afrodiziakum, Wild Yam harmonizuje hormonálny systém a Aloe Vera prináša chladivý a upokojujúci efekt. To nie je všetko, nájdete v ňom aj vitamín A a C, dôležité pre zdravie ženských pohlavných orgánov. Používaním tohto gélu si nie len užijete dôvernosti s partnerom, ale prispejete k zvýšeniu plodnosti.


Sprej na klitoris 12Volt– dá vám doteraz nepoznaný pôžitok zo sexu. Bol navrhnutý tak, aby zvýšil citlivosť klitorisu a pri jeho stimulácií došlo k dlhému, silnému orgazmu. Tiež pôsobí na vaše vzrušenie, takže pokiaľ ste doteraz pri sexe nebola vy tá iniciatívna, po jeho aplikácií preberáte riadenie. Môžete ho použiť pred alebo počas sexu, či predohry, po aplikácií pôsobí až 45 minút.


Vaginálny a análny intímny gél Lovely Lovers – nejde iba o obyčajný lubrikačný gél. S týmto výrobkom dosiahnete maximálne vzrušenie a orgazmus aký ste ešte nezažili. Zloženie na vodnej báze perfektne zvlhčí intímne partie a nezanechá žiadne škvrny. Zároveň povzbudzuje prekrvenie pohlavných orgánov a zlepšuje ich funkciu. Obsahuje iba prírodné látky, čiže nenesie so sebou riziko vedľajších účinkov alebo kožné reakcie, či podráždenie.

 

Odporúčame TOP produkty pre intenzívnu penetráciu:


Vigorelle – víťaz medzi lubrigačnými gélmi na vzrušenie, sexuálnu túžbu, orgazmus pre ženy, určený pre vaginálny aj análny sex
Sprej na klitoris 12Volt – poskytuje vzrušenie, väčšie libido, silný orgazmus, zúženie vagíny, ako benefit prináša príjemnú vôňu vagíny
Vaginálny a análny intímny gél Lovely Lovers - lubrikačný gél pre dôkladné zvlhčenie, silné vzrušenie, zvýšenie plodnosti


Análny a kvalitnejší vaginálny sex zvyšujú plodnosť

Copyright 2018 - 2019 © Stimulant.sk ✅