Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Ako vybrať intímny gél pre vaginálny a análny sex

Análny sex prináša osvieženie do vašich spální, intímny gél je však potrebný aj na vaginálny sex, kde kúpiť najlepší intim gél?


Análny sex osvieži stereotypný sexuálny životPri súboji vaginálneho a análneho sexu je ťažko vybrať jednoznačného víťaza. Anál si vyžaduje dlhšiu prípravu, tréning a osvojenie si zopár trikov, pričom pri vaginálnom to ide prirodzene samo. Dvojice, ktoré si prešli počiatočnými úskaliami pri análnom sexe sa zhodujú, že ide o veľmi silný milostný zážitok.
Tabletky na sex a lubrikačné gély pre ženy môžu zlepšiť análny aj vaginálny sex.


Muži sa na tento druh sexu pozerajú ako na niečo „zakázané“, o čom sa na začiatku vzťahu nerozpráva, aspoň nie bežne. Stereotyp je však prirodzený vedľajší účinok dlhoročných vzťahov a podľa prieskumov dokáže análny sex vyvolať u muža rovnaké vzrušenie a pocity, akoby sa miloval s novou ženou. Aj takýmto spôsobom sa dá predísť nevere. Ženy sa naň pozerajú s miernym pohoršením. Keďže v ňom hrajú pasívnu úlohu, cítia sa byť hodené napospas partnerovi a ich uspokojenie je iba v jeho réžií. Nejde nespomenúť bolesť, ktorej sa pri prvých pokusoch nevyhnú, akt si vyžaduje dlhú predprípravu a trpezlivosť, nie je to druh sexu vhodný na „rýchlovku“.


Ak žena po počiatočných obavách predsa len pristúpi na análny sex, dá tým mužovi najväčší dôkaz lásky. Dáva mu tým najavo svoju absolútnu dôveru a oddanosť.

Ako na análny a vaginálny sex: Použite lubrikačný gél Vigorelle na zvlhčenie a tabletky Clitorin na zvýšenie libida a vzrušenia pre ženy.


Pri análnom sexe nie je nikde napísané, že iba muži sú pri ňom aktívny. Vymeňte si úlohy a zahrajte sa trochu. Časy kedy bol análny sex spájaný iba s homosexuálmi sú dávno preč. Ženy majú svoj bod G, muži zase prostatu. Veľa z nich priznáva, že dráždenie prostaty cez steny konečníka ich vie priviesť do extázy. Erotický priemysel je veľmi vynaliezavý a ponúka špeciálne pripínacie penisy. Vďaka tejto šikovnej pomôcke môže prevziať vedenie partnerka a ukázať svojej polovičke ako sa to robí.


Takže vaginálny alebo análny? Všetko je to o komunikácií, každému je príjemné niečo iné a je dôležité aby sa obaja partneri cítili dobre. V sexe neexistujú pravidlá, môže sa všetko, s čím súhlasíte obaja.


Vaginálny aj análny sex ako tabu – odpovede na nevyslovené otázky o análnom sexe - bolí bez lubrikantu?

Vaginálny, Análny sex bolí bez lubrikantuAko to už v dnešnej dobe býva, ľudia sa o veľa vecí zaujímajú, no nemajú odvahu na danú tému rozprávať nahlas. Tvrdý sex u mužov vyžaduje testosterón a kondíciu aj pri pohlavnom styku. Análny sex stále zostáva zahalený rúškom tajomstva, zamestnáva fantáziu mužov aj žien. Preto prinášame zopár faktov, ktoré vás možno presvedčia okúsiť „zakázané ovocie“.


S análnym sexom sa spája bolesť, to je nepopierateľný fakt, no nespôsobuje ho samotný akt, ale nedostatočná príprava. Pri dodržaní niekoľkých zásad si ho naozaj užijete obaja.

Ako zlepšiť análny alebo vaginálny sex: Vyzkúšajte lubrikačný gél Vigorelle a tabletky Clitorin - lieky na plodnosť pre ženy.

Stimulovaniu konečníka sa venujte aspoň 10 minút, partnerka musí byť dokonale uvoľnená, vniknutie penisu je až záverečnou fázou styku. Nikdy ho nepraktizujte bez lubrikačného gélu, spôsobíte si tak voči nemu averziu. Platí tu pravidlo, čím viac gélu, tým lepšie. Ideálny lubrikant pre análny styk je análny a vaginálny intímny gél Lovely Lovers, zabezpečujúci dostatočné zvlhčenie a ľahký prienik.


Análny otvor netreba porovnávať s vagínou. Pošva je sliznica, jej základnou vlastnosťou je schopnosť zvlhčovať sa. Konečník sa ale sám zvlhčiť nedokáže. Preto opäť pripomíname potrebu lubrikantu s tipom na ďalší vhodný produkt Vigorelle intímny gél.


Ako je to s hygienou a análnym sexom? Toto je otázka, ktorú nikto nevysloví nahlas ale dosť podstatná. Pred samotným sexom je nutné mať vyprázdnené črevá s čistý konečník. Veľa ľudí kvôli tomu podstupuje pravidelne klystírPýtate sa, či sa vôbec oplatí toto všetko podstupovať a je možné dosiahnuť pri análnom sexe orgazmus? Budete sa čudovať, ale veľa žien preferuje práve tento druh styku, pretože pri klasickom ho nedosahuje. Oblasť konečníka má veľa nervových zakončení, ktoré pri dráždení plnohodnotne reagujú. Tento proces môžete podporiť vhodným výrobkom na zvýšenie vzrušenia ako je napríklad sprej na klitoris 12Volt.

Tabletky a lubrikačné gély na zvlhčenie aj plodnosť! Ako dosiahnuť orgazmus?

Tabletky a lubrikačné gély na podporu plodnosti a zvlhčenieSnaha otehotnieť je niekedy spojená so zhoršením sexuálneho života. Partneri sá pod neustálym tlakom a príliš sa sústredia na svoj cieľ a zabúdajú, čo je podstatou sexu. Odrazu sa vytratí vášeň, spontánnosť a túžba, libido u oboch klesá a tým aj šanca na prírastok do rodiny. Preto je dôležité sústrediť sa nie iba na kvantitu ale hlavne kvalitu sexu. Ak sa do vašej spálne nasťahoval stereotyp, porozmýšľajte ako ho odohnať. Spánok nahraďte sexom a lásku podporte vášňou. Clitorin a Vigorelle vám v tom pomôžu.

Pomocou špeciálnych prípravkov oživíte spoločné intímne chvíle a znova objavíte krásu milovania, z ktorej vznikne nový život. Prečítajte si o najlepších prípravkoch na zlepšenie sexuálneho života.

Ako na análny a vaginálny sex: Skúste lubrikačný gél Vigorelle a tabletky Clitorin na libido a vzrušenie pre ženy. Buďte atraktívna a vyzkúšajte aj Breastmax na zväčšenie pŕs a spevnenie poprsia ženy.


Vigorelle – je intímny gél, ktorý prirodzene zvlhčuje vagínu. Špeciálne vzrušenie so sebou prináša vzrušenie a túžbu pri správnom podnete. Amynokyselna L – Arginine zvyšuje výkon, indiánska bylinka Damiana funguje ako prírodné afrodiziakum, Wild Yam harmonizuje hormonálny systém a Aloe Vera prináša chladivý a upokojujúci efekt. To nie je všetko, nájdete v ňom aj vitamín A a C, dôležité pre zdravie ženských pohlavných orgánov. Používaním tohto gélu si nie len užijete dôvernosti s partnerom, ale prispejete k zvýšeniu plodnosti.


Sprej na klitoris 12Volt – dá vám doteraz nepoznaný pôžitok zo sexu. Bol navrhnutý tak, aby zvýšil citlivosť klitorisu a pri jeho stimulácií došlo k dlhému, silnému orgazmu. Tiež pôsobí na vaše vzrušenie, takže pokiaľ ste doteraz pri sexe nebola vy tá iniciatívna, po jeho aplikácií preberáte riadenie. Môžete ho použiť pred alebo počas sexu, či predohry, po aplikácií pôsobí až 45 minút.


Vaginálny a análny intímny gél Lovely Lovers – nejde iba o obyčajný lubrikačný gél. S týmto výrobkom dosiahnete maximálne vzrušenie a orgazmus aký ste ešte nezažili. Zloženie na vodnej báze perfektne zvlhčí intímne partie a nezanechá žiadne škvrny. Zároveň povzbudzuje prekrvenie pohlavných orgánov a zlepšuje ich funkciu. Obsahuje iba prírodné látky, čiže nenesie so sebou riziko vedľajších účinkov alebo kožné reakcie, či podráždenie.


 

Odporúčame TOP produkty na väčšiu plodnosť, lepšie vzrušenie a najsilnejšie orgazmy pre ženy aj mužov sú tu


Vigorelle – víťaz medzi lubrigačnými gélmi na vzrušenie, sexuálnu túžbu, orgazmus pre ženy, určený pre vaginálny aj análny sex.


Sprej na klitoris 12Volt – poskytuje vzrušenie, väčšie libido, silný orgazmus, zúženie vagíny, ako benefit prináša príjemnú vôňu vagíny.


Vaginálny a análny intímny gél Lovely Lovers - lubrikačný gél pre dôkladné zvlhčenie, silné vzrušenie, zvýšenie plodnosti.

Tip pre všetky vášnivé ženy: Pre lepší efekt používajte Clitorin - Prírodná Viagra pre ženy


Lubrikačný gél na análny sex pre ženy


Análny sex nebolí a už nie je praktizovaný iba v filmoch pre dospelých, rozbije stereotyp vo vašej spálni - treba lubrikačný gél proti bolesti a ako ženám pomôžu tabletky?

Análny sex nebolíAnálny sex je milovaný i nenávidený tip milostného aktu. Muži ho vyžadujú od svojich partneriek čoraz častejšie a niet sa čo čudovať. Z psychologického hľadiska mužov podvedome vzrušuje predstava porušenia spoločenského kódexu a preniknúť do zakázanej zóny.


Ženy o ňom už neuvažujú s takým nadšením ako muži a stále ho považujú za vulgárny. Zapracuje aj ich emocionálne prežívanie sexu, pri análnom styku je ich uspokojenie čisto v rukách partnera a nemajú naň žiaden vplyv, mnohým dokonca prekáža, že je praktizovaný v polohe zozadu a strácajú očný kontakt s partnerom. Sex sa tak pre ne stáva neosobný, priam živočíšny. No s vyvíjajúcou sa dobou sa mení aj ich pohľad na vec a veľa z nich prikývne aj na takúto praktiku, len aby si nepripadali staromódne.


Z fyzického hľadiska je samozrejmé, že muži vďaka „tesnejším priestorom“ dosahujú maximálne vzrušenie a intenzívny orgazmus, ale ako je to so ženami? Rektálny otvor spája s vagínou tenká stena s množstvom nervových zakončení, vďaka nim je análny sex uspokojivý aj pre nežnejšie pohlavie. Bohužiaľ bez bolesti pri prvých pokusoch to nepôjde a záleží len od samotnej ženy, koľko je ochotná zniesť pod prísľubom maximálneho vyvrcholenia.


Muž musí byť pri análnom sexe obzvlášť opatrný, aby nedošlo k prípadným poraneniam. Základom je, naučiť sa uvoľniť zvierače, umiestnené okolo otvoru. Tieto sa pri tlaku zvonka automaticky stiahnu. Okrem toho análny otvor nemá schopnosť zvlhčiť sa sám, preto budete potrebovať kvalitný lubrikantPáni, ak túžite uspokojiť svoje chúťky v inom otvore ako je vagína, vyzbrojte sa trpezlivosťou, jemnosťou a zabudnite na rýchle tempo v domnienke, že tak partnerke spôsobíte väčšiu rozkoš. A stále majte na mysli nepísané pravidlo, že penis môže ísť z vagíny do análu, no nikdy nie naopak.


Tréning robí majstra a pokiaľ dá žena mužovi dostatočný priestor na vylepšovanie praktík, odmenou jej bude tak intenzívny orgazmus, že bude prosiť o análny sex aj sama.

Neviete, ako na vec? Prečítajte si malú inštruktáž s tipmi na najlepšie produkty na análny sex - gély a tabletky pre ženy sú príjemným spestrením nie len sexu do zadku!

Prírodné lubrikanty na análny sex pre ženyNikto z neba múdry nespadol. Táto otrepaná, no pravdivá stará múdrosť platí všade a pre každého. Nemôžete sa len tak vrhnúť na „vec“ a očakávať perfektný zážitok. Na takýchto pokusoch už zlyhalo veľa partnerov a análny sex sa tak pre nich stal uzatvorenou kapitolou. Veď aj pri kúpe novej práčky si najskôr prečítate návod na obsluhu a až potom si užívate jej funkcie. Treba si uvedomiť, že uspokojovanie sa počas análneho sexu nie je prirodzený spôsob milovania sa. Vyžaduje si ovládať trocha teórie a triky aby bol pre oboch príjemný.


Análny sex môžete praktizovať iba vtedy, ak ste pred tym boli na stolici. V opačnom prípade riskujete nie veľmi príjemné prekvapenie, samozrejme ak nemáte sklony s fetišu. Nezabudnite na dôkladnú sprchu, dobrou správou je, že precízne vyčistený konečník je viac hygienický ako vagína. Niektorý ľudia kvôli análu podstupujú pravidelný klystír.


Ak sa partner ponáhľa je pravdepodobné, že vám túto techniku znechutí. Štatisticky si dobrý análny sex vyžaduje 15 minút láskania konečníka. Uvoľňovanie zvierača musí trvať dlho, aby to bolo príjemné a análny otvor pripravený prijať penis.


Zaujímavé je, že aj strava hrá svoju úlohu. Ak konzumujete fastfoody a hotové jedlá, vôbec tým neprispievate k príjemným zážitkom z análneho sexu. Zdravý tráviaci trakt totižto zlepšuje komfort pri análnom sexe. Jedzte viacej vlákniny, ovocie a zeleninu.


Dostatočné zvlhčenie oblasti konečníka je nevyhnutné pre ľahší prienik penisu. Výberu vhodného prípravku venujte dostatok pozornosti. Okrem schopnosti zvlhčiť intímne miesta musí mať aj šetrné zloženie, vyhovujúce intímnym partiám. Ako príklad uvádzame intímny gél Vigorelle, Sprej na klitoris alebo lubrigačný gél Lovely Lovers. Tieto výrobky nie len že sú citlivé k vášmu telu ale dráždia vaše zmysly a navodia správnu atmosféru.


Na análny sex sa treba pripraviť po telesnej ale aj psychickej stránke. Pretože práve mozog vysiela signál na uvoľnenie svalstva alebo ho naopak nechá stiahnuté a všetky opatrenia, ktoré ste vykonali sú zbytočné. Zbavte sa strachu z nepoznaného a nastavte sa, že idete vyskúšať zakázané ovocie, také predsa chutí najlepšie.


Najlepšie produkty, ktoré urobia z análneho sexu skutočný zážitok - príjemný anál vám zabezpečí lubrikačný gél na orgazmus, vzrušenie a zvlhčenie ženy

Najlepší sprej, gél, krém, tabletky na análPri análnom sexe sa nezaobídete bez malých pomocníkov, ktorí prispejú k vášmu uvoľneniu, zväčšia túžbu po sexe a zvlhčia intímne partie pre hladký prienik bez bolesti.


Sexshopy a internet sú zaplavené ponukou sexuálnych pomôcok. Dokonca taký lubrikačný gél kúpite už aj v potravinách ako doplnkový sortiment. Neoplatí sa však ho len tak narýchlo hodiť do košíka a tešiť sa na návrat domov. Nekvalitným výrobkom si môžete viac uškodiť ako pomôcť, nemusí byť dostatočne účinný a váš pokus o análny sex stroskotá pri výkrikoch bolesti vašej polovičky. Preto stavte na overenú kvalitu a dajte na odporúčania spokojných zákazníkov.


Vigorelle – intímny gél pôsobí priamo na ženské libido. Vzrušenie prichádza okamžite pri správnom podnete. Vďaka vstrebávaniu do vagíny, klitorisu a análného otvoru sa zintenzívni vaša túžba po sexe a uvoľníte svoje zmysly. Vďaka tomu sa váš partner jednoduchšie „trafí do čierneho“ a vy si užijete silný, dlhý orgazmusVďaka prírodnému zloženiu nemá jeho používanie žiadne riziká. Navyše obsahuje Aloe Vera s chladivým a upokojujúcim účinkom pre vaše intímne partie.


Clitorin – vďaka tomuto prípravku môžete objaviť objavíte nový pôžitok zo sexu. Prírodné afrodiziakum bolo navrhnuté špeciálne pre ženy pre podporenie všetkého, čo je pri ich sexualite dôležité. Získate s ním vyššie libido, vzrušenie, intenzívny orgazmus, tiež zvyšuje plodnosť a podporuje lepšie prekrvenie pohlavných orgánov.


Môžeme o ňom hovoriť ako o prírodnej Viagre pre ženy. Je voľne predajný a úplne neškodný. Odporúča sa dávkovať 2 x denne počas niekoľkých mesiacov, efekt prichádza postupne. Zloženie je plné vitamínov skupiny B, vitamín C a E, doplnené zinkom a calciom. Vzácne prírodné látky ako hroznový extrakt DHEA, Arginine, Damiana, Cinicifuga racemosa, koreň z Kudzu, Catuaba, Asparagus racemous, Lenourus Cardiac a extrakt z maliny sa starajú o ženské telo a dajú mu to, čo potrebuje.


Análny, intímny gél Lovely Lovers – tento gél výdatne a dokonale zvlhčuje intímne partie. Je založený na vodnej báze a nezanecháva žiadne škvrny. Aktívne látky pôsobia na lepšie prekrvenie pohlavných orgánov a dávka guarany a kofeínu má povzbudzujúce účinky. Zaručuje dokonalú klzkosť a ľahký prienik bez vzniku odrenín alebo podráždenia. Vďaka prírodnému zloženiu je bezpečný a bez vedľajších príznakov. Prispieva k osvieženiu vášho sexuálneho života.

 

Doporučujeme najlepšie produkty pre dokonalý zážitok z análneho sexu:

 

Vigorelle - najlepší lubrigačný gél na análny a vaginálny sex pre ženy.


Clitorin - najvhodnejšie tabletky na libido, dosiahnutie orgazmu pri análnom sexe.


Lovely Lovers - análny, intímny, lubrikačný gél pre príjemný pôžitok z análneho sexu.


Aký je dobrý lubrikačný gél na análny sex a anál do zadku v tehotenstve

Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk