Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Viac spermií, semena

Ako mať väčšie množstvo semena, oveľa viac spermií a lepší výstrek?

Ako mať viac semena a lepší výstrek

Chcete dosiahnuť zvýšenie množstva semena a väčší objem spermií? Nie je žiadnym tajomstvom, že muži sú milovníkmi filmov pre dospelých. Niet potom divu, že obdivujú masívne ejakulácie mužov týchto filmov. Častokrát si kladú otázky - čo títo chlapi robia pre to, aby mali viac spermií, semena? Čo robiť, aby som aj ja dokázal ohúriť svoju partnerku poriadnym výstrekom? Či už chcete zvýšiť svoju plodnosť alebo len chcete striekať dvakrát viac semena a získať väčší výstrek, nasledujúce rady sú určené pre vás.

Chcete obrovský výstrek? Vyzkúšajte Semenax na zvýšenie plodnostizvýšenie množstva semena pre viac spermií.

 

V prvom rade si treba uvedomiť, že kvalita aj množstvo spermií závisí od množstva hormónu testosterón, mužského pohlavného hormónu. Preto nebuďte prekvapení, že niektoré nasledujúce tipy na zvýšenie produkcie semena súčasne zvyšujú aj hladinu testosterónu. Ten zodpovedá za vašu náladu, energiu, rast svalov či chuť na sex. Je skutočne zaujímavé, že stačí pár jednoduchých zmien životného štýlu a získate viac spermií, semena.

 

V prvom rade začnite cvičiť. Ak chcete mať viac semena, spermií, lepší výstrek, vhodné je precvičovanie takzvaných PC-svalov prostredníctvom Kegelových cvikov. Postačí však aj klasické cvičenie s činkami. Ako hovorí veda, posilňovanie so závažím zvyšuje hladinu testosterónu a zlepšuje citlivosť na inzulín. Obe veci sú spojené s vyššou koncentráciou spermií. Súvisiaca rada - pite menej alkoholu. V podnapitom stave sa vám možno zdá, že ste neodolateľný macho, no veda hovorí jasne - priveľa drinkov vašej sexualite neprospieva, práve naopak.

 

Alkohol negatívne ovplyvňuje činnosť pečene a to má za následok dramatické zvýšenie hladín estrogénu. Alkohol ovplyvňuje hladiny testosterónu, libida a semena rôznymi negatívnymi spôsobmi, vrátane schopnosti tela absorbovať vitamín A, čo je kľúčové pre produkciu semena.

 

Viac spermií, semena dosiahnete jednoducho - najlepšie rady

Zvýšenie množstva semena a viac spermií

Ďalšou skvelou radou ako mať viac spermií a semena je mať častejšie sex a menej často sa venovať masturbácii. Častá depresia tiež plodnosti veľmi nepomáha. Mnoho mužov sa pýta prečo je ich semeno niekedy pené a husté a inokedy zas transparentné a vodnaté. Je to jednoduché, čím viac budete ejakulovať, tým bude vaše semeno menej husté. Pokiaľ sexujete každý deň alebo ešte horšie - ak zúrivo masturbujete aj niekoľkokrát denne, hustote a kvalite vášho semena to príliš nepomôže.

 

Vplyv na produkciu zvýšenie množstva spermií a semena má aj správna strava. Verte či nie, to čo jete má obrovský vplyv na kvalitu vášho ejakulátu. Je zrejmé, že veľmi dobre viete, že strava chudobná na nezdravé tuky, bohatá na proteíny, zeleninu a celých zŕn je dobrá pre vaše zdravie. Už menej mužov vie, že takýto jedálniček je skvelý aj pre tvorbu vášho semena. Napríklad spracované mäsové produkty sú pre vaše spermie nepriateľom, no ryby bohaté na zdravé tuky sú skvelým tipom ako obohatiť jedálniček. Jedzte ryby ako losos či tuniak a zvýšte objem spermií a semena až o 34 percent!

Chcete obrovský výstrek? Vyzkúšajte Semenax pre viac spermiízvýšenie množstva semena a na zvýšenie plodnosti.

 

Viete prečo sú semenníky uložené mimo tela? Pretože spermie potrebujú byť v chladnejšom prostredí ako zvyšok tela. Skúste sa teda vyvarovať prehrievaniu semenníkov. Žiadne časté vysedávanie v horúcej vani či termálnej vode, už žiadne dávanie si notebooku do lona, obmedzte nosenie tesného spodného prádla či džínsov a obmedzte časté saunovanie. Naopak, pomôže keď budete spávať nahý a tiež studené či striedavé sprchy.

 

Koniec fajčenia! Rada, ktorá zachráni vaše zdravie i vaše spermie a semeno. Nielenže fajčiari smrdia dymom, ale majú aj menej spermií ako nefajčiari - o celých 22 percent! Okrem toho ich spermie majú nižšiu kvalitu, sú pomalšie a menšie. Výstreky ako z porna skrátka s fajčením cigariet nejdú ruka v ruke.

 

Najlepšie prírodné produkty na viac spermií, semenaTabletky pre viac semena a spermií

 

V neposlednom rade vám môžu pomôcť aj prírodné produkty na zvýšenie množstva spermií a viac semena. Určite registrujete, že na trhu je množstvo prípravkov, no niektoré z nich majú zlú kvalitu a môžu spôsobiť vedľajšie účinky. Predstavíme vám tri produkty na zvýšenie plodnosti, o ktorých kvalite netreba pochybovať, navyše majú aj preukázateľný účinok na pre viac spermií, semena.

 

Semenax - najlepší prírodný doplnok výživy pre viac spermii, zvýšenie semena a zvýšenie plodnosti pre mužov. Tento prípravok sa postará o zvýšenie kvality aj kvantity vášho semena. Vyššia produkcia semena, prírodné zvýšenie ejakulácie, zvýšenie mužskej plodnosti či dlhší a kvalitnejší orgazmus. Na to všetko sa môžu tešiť užívatelia tohto prípravku, ktorý sa stáva medzi mužmi čoraz obľúbenejším.

Najlepšie hodnotené produkty? Vimax Pills na zlepšenie erekcie, Ultra Potencia na väčšiu výdrž a Semenax na zvýšenie plodnosti.

 

Vimax Pills - najlepší produkt na zlepšenie sexuálneho života. Pomôže celkovo zlepšiť kvalitu vášho sexu. Vďaka účinnej a správne vyváženej kombinácii látok ako napríklad vitamín E, gingko biloba či ženšen. Tabletky na predčasnú ejakuláciu a zväčšenie penisu, výraznejšie prekrvenie periférnych oblastí tela, predĺženie a skvalitnenie erekcie, oddialenie ejakulácie, zvýšenie sexuálnej výdrže, vyššiu sexuálnu aktivitu a citeľné zvýšenie libida. Pomôže vám v mnohých aspektoch a výsledný efekt vás presvedčí o jeho sile.

 

Ultra Potencia - luxusný produkt - rýchle zlepšenie erekcie a zvýšenie potencie pre mužov. Hektická doba robí z čoraz viac mužov impotentov neschopných dosiahnuť plnohodnotnú erekciu a erekciu ako by si predstavovali. Nedokážu uspokojiť svoje partnerky, z toho plynú nevery, muži sú nešťastní, frustrovaní. Tieto prípady sa množia a ak sa nechcete zaradiť do rovnakej skupiny nešťastníkov, prípravok Ultra Potencia je tým správnym riešením.


Zvýšenie množstva semena  

Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk