Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Prírodné zvýšenie potencie

Pridané: 01.11.2018

Čo je potencia a kde kúpiť najlepšie prípravky, gély s prírodným zložením na potenciu pre mužov a ženy

Čo je potencia a ako dosiahnuť vyššiu potenciu

Význam slova potencia znamená moc, spôsobilosť, výdrž, schopnosť biologického oplodnenia, výkonnosť, možnosť pohlavného styku, kratšie povedané schopnosť muža dosiahnuť erekciu, zvýšenie množstva spermií, aby dokázal uspokojiť ženu. Opakom potencie je impotencia – slovo, ktorého sa obáva mnoho mužov.

Najlepší prípravok na zvýšenie potencie pre mužov je Vimax Pills, pre rýchly efekt doporučujeme produkt Ultra Potencia. Ak hľadáte najlepší lubrikačný gél pre rýchlejšie vzrušenie ženy, vyzkúšajte Vigorelle. Pre ženy doporučujeme tiež silné tabletky Clitorin na orgazmus.


Najaktívnejšie sexuálne obdobie u mužov aj žien je medzi 20 a 45 rokmi života. Potom už potencia obidvoch klesá. Hlavný dôvod je v poklese hladiny testosterónu – mužského pohlavného hormónu. U žien je zas problémom menopauza a strata libida.


Problémy s potenciou

Erekcia, ejakulácia, libido, spermie, testosterón - to všetko hrá dôležitú úlohu pri potencii, Ak čokoľvek z toho zlyháva, potencia sa znižuje. Čo vlastna znamenajú?

Erekcia – k stoporeniu penisu dochádza nahromadením krvi v ňom. Počas erekcie je v penise takmer 6 krát viac krvi než v pokojnom stave. Top produkt na erekciu je Vimax Pills.

Ejakulácia – ide o vypudenie ejakulátu von z tela. Ejakulát obsahuje asi 100 miliónov spermií, minerálne látky a vitamíny, vďaka čomu spermie prežijú niekoľko dní. Na jeho produkcii sa podieľajú mužské pohlavné žľazy ako semenníky a nadsemenníky. Tip: Ak hľadáte lieky na zvýšenie plodnosti pre mužov, vyzkúšajte Semenax.

Libido – sexuálny pud, chuť na sex, sexuálna túžba - práve to majú na starosti hormóny. Kým ich máte dostatok, chuť na sex je u vás vysoká. Zníženie libida býva prvým príznakom klesajúcej potencie. Muži majú chuť na sex častejšie než ženy, to môže byť spôsobené vyššou produkciou testosterónu. Na zvýšenie libida pomôže prírodné afrodiziakum na vzrušenie Dragon Power.

Spermie – trvá 84 dní kým spermie v semenníkoch dozrejú a sú pripravené na uvoľnenie a následné oplodnenie vajíčka. Problémy so spermiami – znížená pohyblivosť, problémy s ich produkciou, zlá funkcia semenníkov môžu byť príčinou neplodnosti muža. Ak chcete viac spermií, vyzkúšajte Semenax v kombinácii s produktami Vimax Pills a Ultra Potencia. Zlepšíte nimi erekciu, potenciu a objem semena, stačí užívať spomínané produkty pár týždňov a pozitívny efekt sa dostaví.

Testosterón – mužský hormón, ktorý môžete zvýšiť prípravkom Testomax S.

Ak vaša potencia klesá mate s niečím problém. Môžete tiež zájsť k lekárovi a nechať sa vyšetriť. Problém je, že o klesajúcej potencii muži neradi hovoria, a výnimkou nie je ani lekár. Ak to trápi aj vás môžete to skúsiť s výživovými doplnkami, ktorých účinné látky vám môžu pomôcť s vašim problémom. Vedľajších účinkov sa obávať nemusíte. Výživové doplnky sú zložené z prírodných zložiek, ktoré nemajú žiadne nepríjemné vedľajšie účinky.

 

NÁVOD: Ako zvýšiť potenciu: Lieky, Prírodné tabletky, lubrikačné gély

Lieky na zvýšenie potencie

Ak chcete viac semena a väčšiu potenciu, pomôcť vám môžu lieky a tabletky na zvýšenie potencie. Potencia najčastejšie klesá vplyvom životného štýlu.

Stres, depresie, nevyvážená strava, zlá životospráva, nedostatok spánku a odpočinku - to všetko má vplyv na mužskú erekciu a potenciu. Aj keď potencia začne klesať asi od 45–teho roku života, pod vplyvom okolností tento problém postihuje aj čoraz viac mladších mužov.


Zvýšenie potencie

Pokiaľ za poklesom potencie nie je ochorenie alebo úraz, môžete jej pokles zastaviť a zvýšiť. Nakoľko je najčastejším dôvodom stres a zlá životospráva môžete začať tam. Upravte jedálniček, začnite cvičiť, vyhýbajte sa stresovým situáciám a problémy riešte, hneď ako sa dá. Trvá to dlhšiu dobu, ale výsledky sa dostavia. Na potenciu vám môžu pomôcť aj lieky, tabletky ako Semenax alebo aj lubrikačné gély ako Vigorelle.


Druhou možnosťou je návšteva lekára, ktorý zistí príčinu poklesu potencie a predpíše vám lieky. Lieky váš problém isto vyriešia, ale je tu problém s ich vedľajšími účinkami. V závislosti od druhu lieku sa u vás môžu objaviť rôzne kontraindikácie. Lieky obsahujú účinné látky, ale obsahujú aj množstvo ďalších umelých – syntetických prísad, a práve preto nie sú vhodné pre každého.


Poslednou možnosťou sú výživové doplnky. Nepotrebujete na ne predpis od lekára, nakoľko ich zloženie je čisto prírodné a nespôsobujú žiadne nežiaduce reakcie organizmu. Nemajú vedľajšie účinky a ich účinok je zrovnateľný s liekmi.


Potravinové výživové doplnky stravy sú zložené z výťažkov rastlín, ktoré majú priaznivý vplyv na vašu potenciu, a aj celkový organizmus. Vysoké koncentrácie aktívnych látok vám zaručia rýchly a trvácnejší účinok. Pravidelným užívaným týchto doplnkov sa vaša potencia vráti znova do normálu a možno bude ešte vyššia než kedy vôbec bola.


Výživové doplnky v podobe kapsúl, tabletiek, alebo kvapiek sú vhodné pre každého muža, ktorý má problém s potenciou bez ohľadu na vek. Stačí len dodržiavať dávkovanie doplnkov výživy a výsledky sa dostavia veľmi rýchlo.

Najlepšie prípravky, ktoré zlepšia vašu potenciu a intímne zdravie

Najlepšie prípravky, tabletky na zvýšenie potencie

Prírodné výživové doplnky rovnako ako lieky na potenciu majú na ľudský organizmus priaznivý vplyv. Zlepšujú jeho funkcie, podporujú zdravie a zvyšujú obranyschopnosť tela. Správnym výberom doplnkov stravy môžete zlepšiť aj sexuálnu stránku svojho života.


Najlepší produkt na dlhodobé zlepšenie potencie je Vimax Pills. Pre rýchly efekt je možné kombinovať tento produkt s tabletkami Ultra Potencia. Ak hľadáte lubrikačný gél pre lepšie vzrušenie mužov aj žien, pomôže Vigorelle.


Potencia vekom klesá, chuť na sex sa pomaly vytráca, kvalita spermií je nižšia a nižšia a aj samotná erekcia má klesajúcu tendenciu. Ak je to váš prípad siahnite po prírodných doplnkoch stravy. Skôr než váš vzťah prerastie do hádok a sporov siahnite po výrobkoch z prírodných zložiek, ako Vimax Pills a Ultra Potencia.


Pomôžu vám z tých najchúlostivejších sexuálnych problémov. Výsledkom bude dlhšia sexuálna výdrž, kvalitnejšia erekcia, zvýšenie plodnosti, zväčšenie penisu a mnoho ďalších pozitív, ktoré výrazne zlepšia váš sexuálny život. Všetky výživové doplnky sú zložené z čisto prírodných materiálov. Vysoké koncentrácie účinných látok vám zaručia rýchly a efektívny nárast potencie. Spokojnosť nebude len na vašej strane, isto bude spokojná aj vaša partnerka. Správnym výberom kvalitných doplnkov stravy si doprajete prežitie dlhých a nezabudnuteľných sexuálnych radovánok.


Vyberte si najvhodnejší produkt na vaše problémy.

Vyššia cena niektorých produktov vás nemusí odrádzať. Ultra Potencia vám to vynahradí dĺžkou svojej účinnosti. Stačí jedna tabletka a jej účinky budete pozorovať minimálne 4 dni. Vysoké koncentrácie účinných látok v kombinácii s pomalým uvoľňovaním do organizmu vám zaručia niekoľko dňovú vyššiu potenciu, väčšiu chuť na sex a lepšiu erekciu.


Pokiaľ sa vaša partnerka sťažuje na veľkosť vášho penisu, môžete jej vyhovieť. Existujú prírodné produkty, ktoré zlepšia prietok krvi a váš penis tak získa na dĺžke aj šírke. Vimax Pills nie len že zväčší váš penis zlepší a skvalitní aj vašu erekciu a vy si tak môžete užívať všetky slasti sexuálneho života. Ak hľadáte všetko v jednom siahnite po produkte VigRX Plus. Dodá vám viac sexuálnej výdrže, zlepší vašu erekciu a pri pravidelnom užívaní môže zväčšiť váš penis o pár centimetrov.


Doporučujeme TOP 3 produkty na dlhodobé zvýšenie potencie mužov

 

Vimax Pills - najlepší doplnok výživy na zlepšenie erekcie, zväčšenie penisu, zlepšenie sexuálneho života

VigRX Plus - luxusný produkt na zlepšenie erekcie, zväčšenie penisu, väčšiu výdrž
Ultra Potencia - rýchly efekt - luxusný produkt na zlepšenie erekcie, zvýšenie potencie
Tip pre vzrušenie ženy: Prírodné lieky na zvýšenie plodnosti pre ženy Clitorin.


Lieky na zvýšenie potencie


Späť na zoznam článkov
Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk