Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Vyzkúšajte zvýšenie ejakulácie pre väčší objem ejakulátu

Pridané: 09.04.2019

Zvýšenie ejakulácie a zvýšenie objemu ejakulátu pre zvýšenie potešenia z orgazmu Zvýšenie ejakulácie pre zvýšenie potešenia z orgazmu

Zinok

Chcete väčšiu ejakuláciu? Pravdepodobne najsilnejší zo všetkých minerálov, pokiaľ chcete viac spermii, je zinok.

Tip pre vás: Vyzkúšajte Testomax S na zvýšenie testosterónu, Semenax na zvýšenie množstva semena a Vimax Pills proti predčasnej ejakulácii.

Zistilo sa, že nedostatok tohto základného minerálu vedie k nižším hladinám mužského pohlavného hormónu, testosterónu. Zvyšuje aj objem ejakulátu a je jedným z minerálov, potrebných pre zdravie prostaty, ktorá uvoľňuje rôzne živiny do spermie mužov, keď dosiahnu orgazmus. Ak hľadáte tabletky plodnosti s najlepším účinkom, užívajte Semenax spolu s produktom Vimax Pills.


Maca


Maca je silná peruánska bylina, o ktorej je známe, že skutočne zvyšuje objem spermií. Má tiež pozitívny vplyv na produkciu spermií. Nezabudnite však vybrať čiernu odrodu, pretože je to tá, ktorá má najväčší vplyv na produkciu spermií v porovnaní so žltou alebo červenou odrodou.


Ženšen


Výkonná bylina, ženšen pomáha pri zlepšovaní produkcie testosterónu, zvýšenie ejakulácie a má pozitívny vplyv na váš objem ejakulátu, zvýšenie potešenia z orgazmu a počet spermii. Špekuluje sa tiež o podpore produkcie spermií a zvýšení objemu spermií. Najlepšie hodnotený Ženšen je indický ženšen Ashwagandha BIO Premium, dostupný aj na stimulant.sk.


Epimedium sagittatum


Tiež známe ako epimedium, je známe, že táto bylina má silný vplyv na sexuálnu túžbu mužov i žien. Predpokladá sa, že zvyšuje hladiny testosterónu, ako aj lieči erektilné dysfunkcie u mužov. Zvýšenie produkcie spermií a objemu spermii sú tiež prínosy, ktoré môžete očakávať od tohto silného afrodiziaka pre väčšie potešenie z orgazmu a vyšší objem ejakulátu.


Tribulus terrestris


Čínska bylina, tiež známa ako gokshura, je považovaná za stimulant na produkciu spermií kvôli prítomnosti saponínu. Tiež sa predpokladá, že zlepší kvalitu a pohyblivosť spermií spolu s ich dobou prežitia.


Saw Palmetto


Saw palmetto obsahuje množstvo esenciálnych mastných kyselín. Patrí sem kyselina laurová, kyselina kaprínová a kyselina olejová. Obsahuje tiež veľa fytosterolov. Všetky tieto zlúčeniny spolu pomáhajú podporovať produkciu spermií a zvyšujú objem spermií.


L-arginín


Aminokyselina, L-arginín sa mení na oxid dusnatý, čo spôsobuje uvoľnenie krvných ciev a prispieva na zvýšenie ejakulácie. Používa sa na liečbu stavov, ako sú erektilné dysfunkcie u mužov, a tiež sa považuje za posilnenie procesu spermatogenézy alebo produkcie spermií v semenníkoch.

 

Väčší objem ejakulátu: Dopomôžte si k väčším ejakuláciám pomocou týchto tipov!

Väčšia ejakulácia a zvýšenie množstva ejakulátu

L-karnitín


Je to ďalšia prirodzene sa vyskytujúca aminokyselina, ktorá sa považuje za dôležitú pri produkcii spermií pre väčšiu ejakuláciu.

Zvýšenie objemu ejakulátu: Vyzkúšajte Semenax na zvýšenie ejakulácie a Vimax Pills na zlepšenie erekcie.

Štúdie zistili, že muži s nízkym počtom spermií majú tendenciu mať nízke hladiny tejto aminokyseliny. Zistilo sa, že doplnok L-Karnitínu zlepšuje počet spermií a pohyblivosť spermií.


Príjem týchto vitamínových a bylinných doplnkov na zvýšenie ejakulácie môže naozaj pomôcť zvýšiť objem spermií a produkciu spermií, čím sa zvýši objem ejakulátu a sexuálne potešenie, rovnako ako vaše šance na počatie. Avšak, rovnako ako pri všetkých doplnkoch, postupujte opatrne. Predtým, než začnete skúšať tieto doplnky, poraďte sa s kvalifikovaným praktickým lekárom, najmä ak užívate lieky na akékoľvek chronické zdravotné ťažkosti.


Ejakulát a objem spermii


Sérum sa uvoľňuje počas ejakulácie a normálny objem spermii sa pohybuje od 2 do 5 ml na ejakuláciu.


Čo je normálny objem spermii?


Podľa štúdie Svetovej zdravotníckej organizácie z roku 2010, ktorá skúmala objem spermií na celom svete, rozsah objemu spermii je medzi 0,8 mililitra až 7,6 mililitrov a priemer je medzi 3 a 5 mililitrov. Toto množstvo sa mení s tým, ako muž stárne a vrchol produkovaného objemu spermii sa pozoruje medzi 30-35 rokom a objem je najnižší, keď muži dosiahnu 55 rokov a viac. Najlepšie hodnotený produkt na zväčšenie objemu spermii je doplnok výživy Semenax.


Prečo chcú ľudia zvýšiť objem spermií?


Väčšina mužov spojuje objem spermií s plodnosťou a predpokladá sa, že muži, ktorí chcú mať viac potomkov, najmä mužov, môžu mať väčšiu šancu, ak majú viac spermii.

Muži sa cítia viac mužskí, ak ejakulovali viac spermii a veria, že by sa zvýšilo ich sexuálne potešenie. Práve kvôli týmto skutočnostiam existujú desiatky spoločností, ktoré tvrdia, že ich produkty dokážu zväčšiť objem semena pri ejakulácii.


Objem spermií a maskulinita


Maskulinita je skôr v mozgu než v sperme. Hoci hviezdy filmoch pre dospelých zrejme ejakulujú viac, viac spermii nenaznačuje viac sexuálnej zdatnosti. Navyše, väčšina z toho, čo je vidieť vo filmoch, môže byť ilúzia, vytvorená šikovnou manipuláciou kamery alebo jednoducho podfuk.

Najlepšie prírodné prípravky, tabletky a lieky na zvýšenie počtu a objemu spermií a väčší objem ejakulátuViac spermií a zvýšenie objemu ejakulátu

Zmätenosť nad počtom spermií a objemom spermií


Väčšina mužov sa mylne domnieva, že zvýšenie objemu spermii by znamenalo zvýšenie plodnosti. V skutočnosti spermie tvoria iba 1 až 10% spermii. Podiel spermií stúpa s dlhším obdobím abstinencie od sexuálneho styku alebo masturbácie.

Najlepšie prípravky, lieky a tabletky na väčší objem ejakulátu? Stačí 1 produkt s názvom Semenax na zvýšenie ejakulácie, zlepšenie prostaty a zvýšenie plodnosti.


Zvýšenie objemu ejakulátu a počtu spermií je vec, ktorou sa chváli hneď niekoľko produktov na našom trhu. U nás si viete zakúpiť len to najlepšie. Ide o osvedčené prípravky, ktoré majú prírodné zloženie a sú vynikajúce na akúkoľvek formu zlepšenia potešenia z orgazmu. Prídavkom je, že dokážu zlepšiť erekciu a napomáhajú k celkovému, nielen sexuálnemu zdraviu muža.


Teraz už viete, prečo je tak dôležité zvyšovať objem ejakulátu a získať väčšie množstvo spermii. Nasledujúce riadky vám ozrejmia, ako dokážete aj vy získať viac spermií a semena.


Skúste aj vy najúčinnejšie pilulky a tabletky na zväčšenie objemu ejakulátu a zvýšenie ejakulácie!


Nasledujúce tri produkty patria medzi absolútnu špičku na trhu s doplnkami výživy. Vďaka svojmu silnému prírodnému zloženiu dokážu pomôcť zvýšiť objem semena, počet spermií aj zlepšiť samotné orgazmy. Získajte aj vy to najlepšie, čo trh a príroda ponúka. Skúste akýkoľvek z nasledovných troch produktov a budete nadšený efektom, ktorý na vás zanechá.

  1. Semenax – Najlepšie prášky na zväčšenie objemu ejakulátu – Zlepšenie objemu semena a zvýšenie ejakulácie pre lepší sexuálny život.

  2. Vimax Pills – Dlhodobo najobľúbenejší produkt na zvýšenie mužského sexuálneho zdravia – Zvyšuje produkciu testosterónu a napomáha k lepším orgazmom a kvalitnejšej erekcii.

  3. Ultra Potencia – Zvýšenie potencie a zlepšenie erekcií – Osvedčený produkt pre mužov všetkých vekových kategórií s unikátnym zložením, ktoré na vašom tele zanechá pozitívny dopad už po krátkom čase užívania.

 Prírodné tabletky pre väčší objem ejakulácie


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Vyzkúšajte zvýšenie ejakulácie pre väčší objem ejakulátu

vložiť nový komentár
09.04.2019 pridal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk