Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Zvýšenie spermií a plodnosti - Vimax Pills vs Ultra Potencia vs Semenax

Pridané: 09.04.2019

Objem semena a jeho vplyv na počet spermií a plodnosť

Zvýšenie množstva spermií a plodnosti

Zvýšenie plodnosti a viac spermii dosiahnete tabletami.

Najpopulárnejšie články o objeme spermií zamieňajú hustotu spermií s celkovým objemom semena. Hustota spermií sa vzťahuje na to, koľko spermií je v sperme - čím vyššia je hustota, tým viac spermií je v semene.

Tip pre vás: Vyzkúšajte Semenax pre viac spermií, Ultra Potencia na rýchlu erekci a Vimax Pills proti predčasnej ejakulácii.


Zvýšenie spermií sa vzťahuje na celkové množstvo tekutiny


Vzťah medzi objemom a hustotou je jednou z oblastí, kde sa uskutočnilo veľa veľmi dobrého vedeckého výskumu, ktorý sa realizoval najmä v súvislosti s plodnosťou. Pre plodných mužov s dobrým počtom spermií znamená väčší počet spermií viac spermií (pretože to znamená viac). Ale ak má človek nízku hustotu spermií, potom, aj keby mohol zvýšiť objem spermií, nemusí mať vplyv na množstvo spermií v sperme alebo na pravdepodobnosť, že by mohol impregnovať partnerku.


Vzťah medzi plodnosťou a objemom spermii nie je rovnaký, a ak je človek znepokojený otázkami plodnosti, najlepšou vecou, ktorú treba urobiť, je konzultácia s lekárom. Pomáha aj spánok a zdravé stravovanie vrátane produktov, ako Semenax.


Je možné zvýšiť objem spermií?


Vykonávajú niektoré z týchto zvyšujúcich sa práškov na zvýšenie objemu spermií? Neboli publikované žiadne klinické výskumy, ktoré by naznačovali, že to robia. Mnoho spoločností sa odvoláva na výskum, ale keď sledujete, zistíte, že výskum nie je s ich produktom a často je v úplne inom kontexte. Skresľovanie skutočného výskumu, ktoré naznačuje, že ich výrobky majú tendenciu znižovať dôveryhodnosť týchto spoločností.


Samozrejme, že je možné, že pri užívaní týchto liekov existuje placebo účinok, že človek verí, že má viac ejakulátu pre zvýšenie ejakulácie v porovnaní s objemom, ako bol dosiahnutý pri výstreku predtým, a že sa cíti kvôli tomu viac mužný. Meranie objemu spermy je oveľa zložitejšie, ako ste si mohli predstaviť, a pri absencii nezaujatého výskumu by ste sa museli zaoberať slovami spoločností, čo pravdepodobne nie je práve najlepšia stávka.


Bolo vykonaných niekoľko výskumov o tom, čo ovplyvňuje a neovplyvňuje objem spermií. Väčšina výskumov, ktoré hľadajú výsledky, zisťuje, že zatiaľ čo choroby, liečba ochorení a vystavenie chemikáliám môžu mať obrovský vplyv na plodnosť, nemajú taký významný vplyv na celkový objem spermy.


Pravdepodobne je pravda, že zostať hydratovaný maximalizuje objem spermií (aj keď to nie je to isté ako povedať, že budete mať viac ako "normálne").

Najmenej jedna štúdia dokumentovala, že prechod medzi 2 až 3 dňami medzi ejakuláciami vedie k väčšiemu objemu semena. Ale tá istá štúdia poznamenala, že dlhšie čakanie (4 až 6 dní) už ďalej nezvyšuje objem.

Získajte viac testosterónu a tým aj viac semena a lepšiu plodnosť

Viac testosterónu, plodnosť - Vimax, Semenax a Ultra Potencia

Väčšina ľudí spája testosterón s bradou, gigantickými svalmi a nelegálnymi steroidmi. Prirodzene produkovaný testosterón hrá veľmi dôležitú úlohu v metabolickej funkcii mužov a žien.


Znížený testosterón je chronická epidémia, ktorá ohrozuje životy po celom svete. V tomto článku nájdete spôsoby, ako zvýšiť hladiny testosterónu prirodzene prostredníctvom opatrení v oblasti zdravého životného štýlu.

Viac testosterónu ihneď: Chcete poporiť testosterón a zvýšiť množstvo semena? Testomax S pomôže na zvýšenie hladiny testosterónu, Vimax Pills na lepšiu erekciu a Semenax na zvýšenie plodnosti a viac spermií.


Testosterón je anabolický steroidný hormón, ktorý hrá rozhodujúcu úlohu v metabolizme, pohlavnom styku, budovaní svalov, regulácii nálady, pamäti a kognitívnych funkcií. Normálne hladiny testosterónu zohrávajú obrovskú úlohu pri udržiavaní optimálnej hmotnosti, ako aj pri znižovaní rizika degeneratívnych ochorení, ako je osteoporóza, srdcové choroby, cukrovka a určité druhy rakoviny.


Produkcia testosterónu:


Ženy produkujú testosterón, ale vo výrazne nižších množstvách ako muži. U muža sa testosterón produkuje v semenníkoch a nadobličkách. Medzitým ženy ho produkujú v nadobličkách a vaječníkoch. Testosterón v populácii dosiahol vrchol na začiatku dvadsiatych rokov a potom klesol asi 10% s každými nasledujúcimi desiatimi rokmi.


Postmenopauzálne ženy strácajú funkciu svojich vaječníkov a sú neskôr v živote vystavené riziku nízkeho testosterónu. Pri neprimeranom testosteróne sú ženy vystavené oveľa väčšiemu riziku rozvoja osteoporózy/osteopénie a iných chronických ochorení.


Problém s nízkym obsahom testosterónu:


Muži hovoria, že strácajú 1,5% svojej produkcie testosterónu každý rok za hranicou 30 rokov. Muži, ktorí stratia väčší podiel svojho testosterónu, majú pravdepodobne andropauzu.


Aliancia pre výskum starnutia uviedla, že jedna tretina amerických mužov vo veku nad 39 rokov uviedla dva alebo viac symptómov nízkeho testosterónu. Symptómy mužskej andropauzy zahŕňajú zníženie libida, zníženie svalovej hmoty, zvýšenie akumulácie tuku v brušnej dutine, depresiu a nedostatok libida.

 

Odporúčame: Najlepšie produkty na zvýšenie spermií a plodnosti - Recenzie

Najlepšie tabletky pre viac spermií a plodnosti

Zmeny týkajúce sa andropauzy sú v priebehu času postupné. Často zostávajú bez povšimnutia celé roky. Vo veľkej štúdii s 858 mužmi nad 40 rokov mali muži s nízkym obsahom testosterónu 88% zvýšenie rizika úmrtia v porovnaní s tými, ktorí mali normálne hladiny testosterónu.


Aké doplnky výživy na zvýšenie spermií a väčšiu plodnosť vám môžu s týmto problémom pomôcť?

Najlepšie tabletky a lieky na zvýšenie spermií, semena a plodnosti: Semenax na zvýšenie ejakulácie a spermií a zvýšenie plodnosti, Ultra Potencia na rýchle zlepšenie erkcie, Vimax Pills na odstránenie predčasnej ejakulácie pre mužov.


Maca koreňový prášok


Borovicový peľ a koreň Maca sú dva doplnky, ktoré by sa mali pre optimálne účinky používať pravidelne. Tieto dva v kombinácii medzi sebou majú silný úder.

Napriek tomu, že je tisíce rokov uctievaný svojimi liečivými vlastnosťami, koreň maky je jedným z najnovších liekov na plodnosť a viac spermii, ktorý sa dostáva do centra pozornosti v prirodzenej zdravotníckej komunite a jej novo získaný stav superfoodu je zaslúžený. Výskumníci neustále objavujú nové prínosy pre zdravie súvisiace s touto silnou koreňovou zeleninou.


Čo je Maca? Známy svojim vedeckým názvom, Lepidium meyenii, maca je typ zeleniny pôvodnej z Andy z Peru. Maca má podobný vzhľad a veľkosť ako reďkovka alebo okrúhlica so zelenými vrchmi a koreňmi, ktoré majú farbu od žltej do fialovej a čiernej.


Koreň s príjemnou chuťou je zvyčajne dostupný v práškovej forme po zozbieraní a uzemnení. Nielenže je to prirodzený zdroj liečivej výživy, ale má aj dlhú históriu bezpečnej super potraviny, ktorá sa v oblasti Andských vrchov konzumovala po tisíce rokov vďaka svojim zdravotným výhodám.


Najlepšie prášky na zvýšenie spermií a plodnosti na trhu s doplnkami výživy:

  1. Semenax – Najlepší prípravok na zvýšenie objemu semena – Zvyšuje tiež počet spermií v ejakuláte, čím zvyšuje plodnosť a zlepšuje orgazmy.

  2. Vimax Pills – Lekármi uznávaný produkt na pomoc proti slabej erekcii a na zvýšenie hladiny testosterónu – Vďaka zvýšeniu testosterónu pôsobí na zväčšenie penisu, zvýšenie spermií a plodnosti.

  3. Ultra Potencia – Prírodný produkt na zvýšenie potencie – Unikátne bylinné zloženie zvyšuje počet spermií a priaznivo pôsobí na plodnosť.

 Viac spermií


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Zvýšenie spermií a plodnosti - Vimax Pills vs Ultra Potencia vs Semenax

vložiť nový komentár
09.04.2019 pridal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk