Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Príznaky menopauzy – klimaktéria – búšenie srdca, návaly tepla, nočné potenie

Tabletky, prípravky a lieky na menopauzu pomáhajú na príznaky menopauzy - búšenie srdca, návaly tepla a nočné potenie, ako teda zvládnuť prechod a klimaktérium u ženy?

Príznaky menopauzy, klimaktéria

Medzi prvotné príznaky prichádzajúcej menopauzy patrí depresia, návaly tepla, nočné potenie aj búšenie srdca. Mnoho žien to pripisuje prechod práve niektorým srdcovo-cievnym ochoreniam. Klimaktérium však nikdy netreba podceňovať. Vždy sa treba poradiť s lekárom, čo je ešte normálne a čo už nie. Pomôcť môžu aj prírodné tabletky a lieky na menopauzu napríklad prípravky Clitorin a Woman Power.

Príznaky menopauzy su jasným signálom: Ak cítite búšenie srdca, nočné potenie a návaly tepla, vyzkúšajte DHEA Wild Yam - elixír mladosti a Woman Power a Clitorin proti príznakom menopauzy.


Ani práve spomínané búšenie srdca netreba podceňovať. Vždy je potrebné lekárske vyšetrenie, lebo aj toto ochorenie zvyšuje riziko mŕtvice.


Možno ste sa pristihli, že nestíhate z dychom? Predtým ste zvládali oveľa viac, no teraz nevládzete už po obyčajnej chôdzi po schodoch? Aj toto je jedným z príznakom menopauzy, no pri zanedbaní môže spôsobiť zlyhanie srdca či ochorenie koronárnych artérií, ktoré zabezpečujú výživu a okysličenie srdcových stien.


Tlak v hrudníku môže byť známkou srdcového ochorenia, či blížiaceho sa infarktu. Pocit plnosti alebo sťahovania hrudníka, ktorý nemizne nikdy nepodceňujte.


Ani časté bolesti hlavy netreba podceniť. Mohli by byť znakom vysokého krvného tlaku. Aj závraty, bolesť zubov či opuchy nôh môžu byť nebezpečnými. Závraty môžu byť spôsobené mnohými faktormi ako je srdcové zlyhanie, predsieňová fibrilácia alebo srdcové zlyhanie.

 

Menopauza je dôležitý čas pre vás, no aj pre vaše srdce. Ženy, ktoré cvičia, nefajčia, obmedzujú alkohol jedia zdravú a vyváženú stravu bohatú na vápnik, vlákninu, vitamíny a bielkoviny, môžu samy znížiť riziko srdcovo-cievnych ochorení. Taktiež spomalia proces starnutia či znižujú krvný tlak.


Vo vašej strave by mali prevládať nízkotučné mliečne výrobky, ktoré obsahujú vápnik, potrebný ku pevnejšej stavbe vašich kostí. Keďže pokles estrogénu vo vašom tele, môže spôsobiť osteoporózu, obsah vápnika vo vašom jedle je veľmi dôležitý. Takto predídete častým zlomeninám či zubným kazom.


Nevynechávajte ani hydinové mäso, ryby či orechy. Hydinové mäso obsahuje len veľmi málo tuku. Je bohaté na bielkoviny, esenciálne nenasýtené mastné kyseliny a je výborným zdrojom minerálnych látok ako draslík, horčík fosfor, ale aj vápnik. Ryby sú zase cenné vďaka vysokému obsahu omega-3 mastných kyselín, ktoré znižujú riziko trombózy a zlepšujú prúdenie krvi krvnými vlásočnicami. Orechy obsahujú vitamín E a vlákninu, vďaka čomu ich je dobré konzumovať každý deň.

Cítite návaly horúčavy a búšenie srdca? Prechod a menopauza je tu!

Búšenie srdca, návaly tepla, nočné potenie

Väčšina žien pociťuje návaly tepla, zlé spanie a búšenie srdca pri prechádzaní obdobím menopauzy. Často ich opisujú ako náhly pocit tepla alebo návaly horúčavy pri spaní, ktorý sa šíri po celom tele. Niektoré ženy ich pociťujú len občas a extra ich neobťažujú. No nájdu sa aj ženy, ktoré návalmi tepla trpia často a stávajú sa pre ne nepríjemnými.


Návaly tepla môžete začať pociťovať niekoľko mesiacov či rokov pred začiatkom menopauzy a pokračovať môžu taktiež až niekoľko rokov po prejdení menopauzou.

Sú spôsobené hormonálnymi zmenami, ktoré regulujú teplotu tela ženy. Prichádzajú bez varovania, či už cez deň alebo v noci ale môžu byť spustené aj inými faktormi. Patrí tu napríklad aj konzumácia korenistých jedál, pitie alkoholu alebo kávy. Môžu ich spôsobiť aj niektoré lieky či zvýšená činnosť štítnej žľazy.


Tip: Hľadáte účinnú pomoc na menopauzu? Skúste DHEA Wild Yam - elixír mladosti, náhrady lieku Lipoxal na chudnutie, Clitorin na podporu libida a plodnosti a Woman Power proti príznakom menopauzy.

Návaly tepla zvyčajne nie sú škodlivé, no pokiaľ pociťujete celkový pocit nevoľnosti, únavy či slabosť navštívte svojho lekára. Lekári tvrdia, že najúčinnejšou liečbou návalov tepla je HTR - hormonálna substitučná liečba. Štatistiky uvádzajú, že v roku 1990 podstúpilo túto liečbu 500 miliónov žien, no v roku 2030 by to malo byť trikrát viac. Pred pár rokmi bola táto liečba u nás takmer neznáma. Dnes si ženy môžu vybrať približne z 30 druhov prípravkov vo forme náplasti, gélu, tabletky či sprej do nosa. Zdesenie však vyvolali výsledky amerických vedcov o dopade hormonálnej substitučnej liečby na zdravie žien. Podľa nej kombinácia hormónov estrogénu a progesterónu spôsobuje zvýšené riziko mŕtvice, vzniku rakoviny prsníka a srdcovo-cievnych ochorení. 


Ani nočné potenie nemusí byť príjemné. Výskum ukazuje, že môže skutočne predpovedať kardiovaskulárne choroby. Niekoľko štúdií našlo spojenie medzi nočným potením, vysokým cholesterolom a koronárnym srdcovým ochorením . Štúdie naznačujú, že pomalé, rytmické hlboké dýchanie, známe ako stimulácia alebo relaxačné dýchanie, môže pomôcť znížiť návaly horúčavy a nočné potenie.

 

Lieky, tabletky a doplnky výživy na klimaktérium - zabráňte príznakom menopauzy a nočnému poteniu prírodnými produktami

Lieky na menopauzu a klimaktérium ženy

Vyzkúšali ste už lieky na menopauzu Woman Power alebo prírodné afrodiziaká Clitorin? Existuje mnoho liekov, doplnkov, tabletiek na menopauzu a spôsobov, ako znížiť intenzitu príznakov menopauzy, návalov tepla a nočného potenia.

  • Jednoznačne sa snažte udržiavať priestory, v ktorých sa nachádzate v chladnejšej teplote.
  • Často vetrajte a používajte ventilátor.
  • Noste voľné oblečenie, hlavne bavlnené.
  • Často popíjajte studené nápoje.
  • Vyhnite sa káve a alkoholu.
  • Obmedzte teplé a horúce kúpele.
  • Ovlažujte si tvár studenou vodou.
  • Pokiaľ máte pocit, že návaly tepla spôsobuje jeden z liekov, ktorý užívate poraďte sa so svojim lekárom.


Trápi vás menopauza? Skúste lieky a doplnky výživy proti príznakom menopauzy OPC Traubenkern na rýchle chudnutie, prírodné tabletky na depresiu a spánok Bioschlaf a tabletky Clitorin na libido, vzrušenie, plodnosť a proti príznakom menopauzy. 

Aj s búšením srdca si viete v niektorých prípadoch pomôcť samy.

Aj stres môže vyvolať srdcové búšenie. Odbúravanie stresu pomocou relaxácie, môže byť dobrou voľbou. Skúste si sadnúť, prekrížiť nohy a pomaly sa cez nos zhlboka nadýchnite. Potom pomaly vydychujte cez ústa. Opakujte dokým sa nebudete cítiť pokojne. Mali by ste sa však na túto formu relaxácie zamerať po celý deň. Taktou držíte svoje telo a myseľ v celkovej pohode v priebehu celého dňa.


Počuli ste už niečo o Vagusovom nerve? Má mnoho funkcií, vrátane spojenia vášho mozgu s vaším srdcom. Jedným so spôsobov, ako stimulovať tento nerv, je aj striekanie studenej vody na tvár po dobu 20-30 sekúnd. Práve takýto šok zo studenej vody dokáže pomôcť viac než dosť.


Aj dehydratácia môže spôsobiť búšenie srdca. Je to preto, že aj naša krv obsahuje vodu. Čím je krv hustejšia, tým je pre srdce ťažšie cirkulovať pohyb krvi cez vaše žily.

 

Pokiaľ však chcete staviť na istotu, a rozmýšľate vyskúšať niektoré z liekov a výživových doplnkov na menopauzu odporúčame pre vás:

1. Clitorin - Tablety Clitorin sú výbornou voľbou proti príznakom menopauzy, ako je aj búšenie srdca, návaly horúčavy či nočné potenie.

 

2. Woman Power – Ak vás trápia príznaky menopauzy, mykóza alebo zapáchajúci výtok určite vsaďte na Woman Power. Nielenže vás mykózy zbaví ale taktiež pomáha pri symptómoch menopauzy ako sú búšenie srdca, návaly tepla či nočné potenie.

 

3. Vigorelle - Tento prírodný lubrikant zlepší váš sexuálny život. Vaše orgazmy urobí dlhšími a silnejšími.                                                                                                                    

 

Prírodné tabletky na menopauzu                                                                           

Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk