Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je takýchto...

viac
Blog / Články

Rýchle zlepšenie nálady

TOP prírodné spôsoby na rýchle zlepšenie nálady Prírodné spôsoby na rýchle zlepšenie nálady

Či už o tom hovoríte alebo nie, je pravdepodobné, že vy alebo niektorý z vašich priateľov užíva antidepresívum na boj proti depresii. V nedávnej správe agentúry pre výskum a kvalitu zdravotnej starostlivosti sa zistilo, že v roku 2010 16% dospelých vo veku 45 až 64 rokov užíva aspoň jedno antidepresívum - zvýšenie o 91% od roku 2000. A u dospelých vo veku 65 rokov a starších rovnaké percento užívania antidepresív, o 72% viac ako v roku 2000.


Ak segmentujete len ženy, čísla sú ešte dramatickejšie: Takmer jedna zo štyroch žien vo veku od 40 do 59 rokov má aspoň jedno antidepresívum a takmer jedna z piatich žien vo veku 60 rokov a starších.


Použitie antidepresíva je na vzostupe, pretože viac ľudí sa obracia na lieky na liečbu svojej depresie. "[Depresia] je jednou z najčastejších chorôb duševného zdravia našich čias," hovorí Marie A. Bernardová, zástupkyňa riaditeľa Národného inštitútu pre starnutie.


Nízka hladina antidepresív

Pred tridsiatimi rokmi väčšina výskumníkov v oblasti duševného zdravia verila, že depresia je spôsobená "chemickou nerovnováhou" neurotransmiterov v mozgu. Ale súčasná prevládajúca teória je viac holisitická ako len obviňovanie mozgových chemikálií. Podľa porozumenia o depresii, zdravotná správa z Harvardskej lekárskej školy prehlasuje, že depresia prináša rôznorodý koktail príčin, ktorý zahŕňa problémy s nervovými bunkami a nervovými obvodmi, genetickú predispozíciu, stresové životné udalosti, určité lieky a základné zdravotné problémy.


Rhodiola rosea – účinný liek

Výskumníci, ktorí vykonali štúdiu na Perelmanskej fakulte univerzity v Pennsylvánii, majú sľubné správy pre ľudí, ktorí trpia depresiou, ale zle reagujú na lieky na predpis. Týmito správami je suplementácia rastlinou Rhodiola rosea, ktorá sa javí ako účinné prírodné anitdepresívum. Rastlina má však aj mnoho ďalších zdraviu prospešných účinkov.

 

Depresia a smútok? Pomôžu tieto osvedčené produkty a doplnky výživy!Prípravky na depresiu, zlú náladu a smútok

Existuje veľa prirodzených spôsobov, ako nahradiť antidepresíva vo vašom živote a jedným z najlepších prírodných antidepresív je vaša rodina a priatelia. Byť obklopený láskou je jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť pre svoj život.


Ale keď to nestačí, potrebujete prirodzené antidepresíva, ktorý naozaj pracujú pre vás. Jediný problém s prírodnými antidepresívami je, že často nefungujú rýchlo. Potrebujete čas na to, aby prírodné antidepresíva mohli pracovať vo vašom systéme. Ak trpíte závažnou depresiou, máte samovražedné myšlienky alebo potrebujete zmenu práve teraz, navštívte svojho lekára.

 

Prírodné prostriedky na depresiu pracujú posilnením tela a odstránením príčin počiatočnej depresie. Veľmi málo prírodných liekov na depresiu pracuje nahradením alebo úpravou hladín hormónov v tele. To je veľký rozdiel medzi antidepresívami na predpis a prirodzeným liečením.


Existujú dva ďalšie veľké rozdiely. Po prvé, prírodné lieky trvajú oveľa dlhšie ako antidepresíva. Pretože antidepresíva spôsobujú rapídnu zmenu vášho tela, veľa ľudí cíti úľavu vo veľmi krátkom čase. Prírodné liečenie funguje tým, že podporuje prírodné systémy tela, takže môže zistiť zmenu oveľa dlhšie.


Prírodné antidepresíva sú skutočné ako príroda. Prichádzajú vo forme jedla, cvičenia, bylín, homeopatie, masáže a stovky ďalších prírodných liečieb. Mnohé z týchto prírodných antidepresív sú bez vedľajších účinkov. Ale aj napriek tomu treba byť veľmi opatrný. Existuje niekoľko prírodných antidepresív s možnými vedľajšími účinkami.


Anti-depresívna diéta

Tu je tajomstvo, ktoré vám nechcú povedať: všetky prírodné potraviny obsahujú antidepresívne látky. Žiaden z nich nepredstavuje antidepresívum, ale každé jednotlivé ovocie a zelenina prispeje k tomu, aby ste boli šťastní a zdraví. Vyskúšajte čerstvé ovocie, zeleninu a ako veľmi účinná sa javí aj horká čokoláda.

 

Najlepšie prípravky a doplnky výživy na rýchle zlepšenie nálady Najnovšie prípravky a doplnky výživy pre lepšiu náladu

Skúste tieto potraviny - sú to skutočné prírodné antidepresíva:


Cherry paradajky

Obsahujú veľa lykopénu, čo je obrovský prínos pre váš mozog a vaše srdce.


Kešu orechy

Veľká podpora omega-3 mastných kyselín pomáha upokojiť nervové zakončenia a stimulovať produkciu zdravých hormónov, ako je serotonín a dopamín.


Akékoľvek ovocie

Plody vám dodávajú prirodzenú podporu cukru, ktorý vám prináša dobrý pocit a jeden z najbohatších zdrojov antioxidantov. Všetky druhy ovocia sú dobré, vrátane banánov, ktoré vám môžu poskytnúť obrovskú dávku draslíka.


Čokoláda

Hlboká čokoláda je bohatá na antioxidanty, najmä na rôzne flavonoidy, ktoré boli študované s cieľom pomôcť znížiť rakovinu a iné choroby životného štýlu a majú ďalší prínos na celkové zlepšenie vašej nálady.


B vitamíny

Všetky typy vitamínov B sa používajú v našom mozgu na stimuláciu nervových spojení, budovanie nových nervových spojení a efektívne využívanie paliva. Keď máme nízku hladinu vitamínov B, dostaneme mozgovú hmlu a depresiu. Jednoduchá nízka dávka vitamínu B komplexu pomôže stimulovať váš mozog, aby sa znížila mozgová hmla a tento orgán mohol znovu efektívne pracovať.


Najlepšie pilulky a doplnky výživy na zlepšenie nálady sú bezpochyby Relax Plus, Ashwagandha a Calm.


Relax Plus je vysoko účinné 100% naturálne antidepresívum, ktoré sa používa na rýchle zlepšenie stavu nálady a celkové uvoľnenie organizmu od napätia. Prípravok sa opiera o prírodné zloženie, ktoré mu dodáva vysokú efektivitu bez nutnosti zažívať nepríjemné vedľajšie účinky.


Ashwagandha vo svete doplnkov výživy nepotrebuje žiadne predstavenie. Ide o vysoko účinný extrakt z indického ženšenu (Indian ginseng), ktorý pôsobí priamo na zlepšenie nálady a pomáha znášať všetky možné druhy stresu. Nevyhnutný prípravok pre každého, kto žije v strese každý deň.


Calm od spoločnosti Biointense je vynikajúci prípravok na umocnenie relaxácie a zlepšenie schopnosti uvoľnenia. Prípravok ocenia najmä chronicky vyčerpaní a vystresovaní jedinci.

 

Prírodné antidepresíva a prípravky pre lepšiu náladu

Copyright 2018 - 2019 © Stimulant.sk