Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Ako byť influencer na Slovensku a v Česku

Pridané: 05.02.2020

Ako začať? Ponúkame vám jednoduchý návod, ako byť influencer

Ako byť influencer - zarábanie na Slovensku a v ČeskuRýchly návod ako zarábať ako influencer:
1. Vyberte si produkt na stimulant.sk alebo stimulant.cz a propagujte ho na svojom Instagrame so zľavovým kódom (tvoje meno na instagrame). Najlepšie je vybrať si najpredávanejšie produkty. Sú uvedené na hlavnej stránke stimulant.sk.

2. Zľavový kód musí zákazník napísať za svoje meno pri objednávke na stimulant.sk a získa tak 10% zľavu na produkt. My budeme tým pádom vedieť, že zákazník prišiel od vás.

3. Na konci mesiaca vám vyplatíme províziu 10% za predaje zákazníkom, ktorí si kúpili produkty s vašim zľavovým kódom. Produkty je možné propagovať aj na iných sociálnych sieťach, ako Facebook, Youtube alebo Tiktok.

1. zarábanie - Ako zarobiť z domu na Internete propagáciou produktov1. Registrujte sa na Instagrame, vaše meno, teda na príklad @meno bude slúžiť ako identifikácia a zároveň ako zľavový kód.

2. Získajte veľa sledovateľov, teda followerov na Instagrame, TikTok alebo na inej sociálnej sieti, kde chcete zarábať peniaze.

3. Propagujte zaujímavé produkty zo Stimulant.cz alebo Stimulant.sk - najviac zarobíte, ak budete propagovať najpredávanejšie produkty, ako Relax Plus, Focus Pills, Vimax Pills, Bioschlaf, Clitorin, DHEA Wild Yam, 5-HTP a OPC Traubenkern. Zvlášť obľúbené sú sexuálne produkty. Treba ich však propagovať slušne, aby vaše príspevky sociálne siete nezakázali.

4. Zákazníka "namotajte" na nákup s výhodami produktu a zľavou 10%, ktorú získa, ak vyplní vaše @meno ako zľavový kód do poznámky pri objednávke na Stimulant.cz alebo Stimulant.sk. Zákazníkovi zdôraznite, aby vyplnil zľavový kód do poznámky pri objednávke, aby sme vedeli, že práve vy ste ho priviedol na stránku.

5. Za každý nákup získate 10% z predaja produktov po zľave (nezahŕňa dopravu). Podľa zľavového kódu vieme, že práve vy ste nám priniesol zákazníka, a získate z neho províziu 10%. Ak na príklad zákazník kúpi 1 produkt za 100 EUR, získa zľavu 10 EUR a zaplatí na dobierku 90 EUR + 6 EUR za dopravu. Vy dostanete províziu 10% z 90 EUR, zarobíte teda 9 EUR. Ak si takto objedná 100 ľudí mesačne, zarobíte 900 EUR za mesiac.

6. Ak chcete zarábať propagáciou produktov, nie je potrebná registrácia a nemáte žiadne vstupné poplatky. Podľa zľavového kódu uvidíme, že práve vy ste nám priviedol zákazníka. Budeme vás následne kontaktovať na váš účet na Instagrame (bude rovnaký, ako je váš zľavový kód) po dosiahnutí provízie 500 EUR, pošlete nám číslo účtu a následne vám pošleme výplatu na účet, štandardne prebieha výplata každých 6 mesiacov, ale je možné sa dohodnúť aj na mesačnej platbe. Platba prebieha buď na základe vašej faktúry, alebo našej zmluvy, ktorú vám pošleme. Viac tu v článku Ako byť Influencer a zarobiť peniaze na sociálnych sieťach Instagram, TikTok a Facebook.

2. zarábanie - Ako veľa zarobiť a menej robiť? Nájdite si "pracovníkov" a budú vaši influenceri

Ako sa stať influencerom a zarábať online na internete peniazeDruhý spôsob zarábania môže byť na začiatku náročnejší, ale na druhej strane je dlhodobo výhodný a ušetrí veľa času. Nájdite si influencerov, teda "pracovníkov", ktorí budú zarábať pre vás.

Ako zarobíte vy:

Nájdete si influencerov, ktorý budú pracovať za vás.
1. Získate 5% z ich predaja.
2. Navyše získate až 50% zo vstupného poplatku 100 EUR, ktorí zaplatia pri registrácii, čiže 50 EUR za každého vášho pracovníka, ktorý sa registruje.
3. Ak váš influencer nájde ďalších influencerov, získate 25% z ich vstupného poplatku.


Ako zarobí váš "pracovník", teda váš influencer:
1. Získa 5% z predaja produktov zo Stimulant.cz a Stimulant.sk.
2. Ak nájde ďalších influencerov, získa 25% zo vstupného poplatku 100 EUR, ktorí zaplatia pri registrácii, čiže 25 EUR za každého vášho pracovníka, ktorý sa registruje.
3. Ak nájde ďalších influencerov, získa 5% z ich predaja. 


Ako začať zarábať na vašich influenceroch:


1. Nájdite influencera - človeka, ktorý bude propagovať produkty alebo zoženie ďalších ľudí, ktorí chcú zarábať na internete. Ideálne je to človek, ktorý má veľa sledovateľov na Instagrame alebo inej sociálnej sieti, a vie ovplyvniť veľa ľudí, aby si kúpili produkty, alebo vie nájsť ďalších influencerov, ktorí budú propagovať produkty.

2. Registrujte vášho influencera
- Pošlite nám email na nootropixsro@gmail.com s predmetom Registrácia, v správe uvediete:
Vaše meno na Instagrame: @vasemeno (je možné aj meno na TikTok)
Sociálna sieť, kde ste registrovaný: Instagram

Meno vášho "pracovníka" na Instagrame: @menopracovnika (je možné využiť aj TikTok)
Sociálna sieť, kde je registrovaný váš pracovník: Instagram

Následne vám pošleme unikátny zľavový kód, ktorý bude váš pracovník - influencer používať pri propagácii produktov. Pošleme vám aj faktúru za vstupný poplatok, ktorý váš influencer zaplatí.

3. Váš "pracovník" influencer zaplatí vstupný poplatok 100 EUR - 50% z poplatku zarobíte vy, pretože ste našiel vášho influencera.

4. Pošleme unikátny zľavový kód vášmu influencerovi, ktorý bude využívať pri propagácii produktov. Keďže to bude váš influencer, bude unikátny kód obsahovať vaše @meno1 (s číslom). Keď si zákazník objedná, vyplní kód pri objednávke a získa zľavu 10%. My budeme vedieť podľa kódu, že váš influencer nám priviedol zákazníka. Vy zarobíte 5% z predaja (po zľave bez dopravy) a váš zákazník zarobí tiež 5% z predaja (po zľave bez dopravy).

5. Keď váš "pracovník" zoženie ďalších influencerov, získa 25% zo vstupného poplatku, ktorý zaplatia, a tiež získa 5% z ich predaja (po zľave bez dopravy). Vy získate 25% zo vstupného poplatku influencerov, ktorých našiel váš "pracovník".

6. Vašim influencerom musíte vysvetliť, ako bude zarábať a koľko zarobí z predaja a z nájdenia ďalších influencerov - vytlačte im tento text alebo pošlite na email:

Návod pre vašich "pracovníkov" - podinfluencerov

Ako zarobiť na instagrame a TikTok1. Registrujte sa na Instagrame, vaše meno, teda na príklad @meno bude slúžiť na identifikáciu. Tiež bude slúžiť ako zľavový kód pre zákazníkov. Keď si objednajú, získajú zľavu 10%, a my budeme vedieť podľa kódu, že ste nám priviedol zákazníka.

2. Získajte veľa followerov - ľudí čo vás sledujú na Instagrame alebo iných sociálnych sieťach, kde chcete zarábať - je potrebné tvoriť originálny a zaujímavý obsah - videá, obrázky, texty.

3. Požiadajte človeka, ktorý vám o tomto povedal, aby vás registroval na náš email: nootropixsro@gmail.com. Do predmetu uveďte Registrácia.
V správe je potrebné napísať vaše @meno na instagrame a meno človeka, ktorý vám o tom povedal.

4. Zaplatíte vstupný poplatok 100 EUR. Poplatok je jednorázový a po jeho uhradení vám pošleme unikátny zľavový kód, ktorý budete ako influencer používať pri propagácii produktov. Podľa neho budeme vedieť, za ktoré objednávky dostanete províziu.

5. Môžete začať tvoriť zaujímavý obsah - videá a obrázky vám pomôžu získať lajky a followerov. Čím viac ľudí vás sleduje, tým viac môžete zarobiť. Nezabudnite vždy spomenúť zľavový kód.

6. Propagujte najpredávanejšie produkty zo Stimulant.cz alebo Stimulant.sk - ako Vimax Pills, Relax Plus, Focus Pills, Bioschlaf, Clitorin, DHEA Wild Yam, 5-HTP a OPC Traubenkern. Môžete propagovať aj iné produkty zo Stimulant.cz alebo Stimulant.sk, dobre sa predávajú na príklad sexálne produkty, ale je potrebné ich propagovať slušne, aby to Instagram nezakázal ako obsah pre dospelých.

7. Zákazníka musíte nalákať na nákup s výhodami produktu a zľavou 10%, ktorú získa, ak vyplní vaše @meno1 ako zľavový kód do poznámky pri objednávke na Stimulant.cz alebo Stimulant.sk. Zákazníkovi treba zdôrazniť, aby vždy vyplnil zľavový kód do poznámky pri objednávke, pretože len vtedy získa zľavu, a tiež je potrebné vyplniť pri objednávke váš zľavový kód, aby sme vedeli, že ste ho priviedol na stránku.

8. Za každý nákup získate 5% z predaja produktov po zľave (nezahŕňa dopravu). Príklad: Ak je cena po zľave 200 EUR, získate 10 EUR. Pri 100 takýchto nákupoch zarobíte 1000 EUR.

9. Chcete zarobiť viac? Získajte ďalších influencerov, z ktorých zarobíte 5% z predaja a 25% zo vstupného poplatku 100 EUR, ak nájdu ďalších influencerov. Budú pracovať pre vás a zarobia tiež 5% z predaja a 25% zo vstupného poplatku, ak zoženú ďalších influencerov.

10. Môžete teda zarábať 2 spôsobmi - propagáciou produktov, kde zarobíte 5% z predaja, alebo nájdením ďalších influencerov, kde zarobíte 25% z ich vstupného poplatku a 5% z ich predaja

11. Zarobené peniaze vám pošleme na účet. Budeme vás kontaktovať na váš účet na Instagrame. Po dosiahnutí 500 EUR vám pošleme výplatu na účet, štandardne prebieha výplata každých 6 mesiacov, ale je možné sa dohodnúť aj na mesačnej platbe. Platba prebieha buď na základe vašej faktúry, alebo našej zmluvy, ktorú vám pošleme. Viac tu v článku Ako byť Influencer a zarobiť peniaze na sociálnych sieťach Instagram, TikTok a Facebook. Staňte sa influencer a zarábajte na internete z domu, je to rýchle, ľahké a pohodlné. V prípade otázok napíšte na email nootropixsro@gmail.com.

 

 


Späť na zoznam článkov
Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk