Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Koľko zarobí influencer na Instagrame a TikTok

Pridané: 05.02.2020

Koľko môžete zarobiť ako influencer - 1000 EUR, 2000 EUR aj 5000 EUR a viac, zarábate na províziách z predaja a z ďalších influencerov

Koľko zarábajú influenceriZarábanie propagáciou produktov

V prípade, že máte veľa sledovateľov na sociálnych sieťach, ako Instagram, TikTok a Facebook, alebo poznáte veľa ľudí, môžete zarábať na propagovaní produktov. 

Zákazníkovi ponúknete zľavový kód, s ktorým získa 10% zľavu. Za každý predaj získate 10% z objednávky (po zľave bez dopravy). Zľavový kód slúži tiež na identifikáciu užívateľa, ktorému bude vyplatená provízia. Zákazník ho vyplní do poznámky pri objednávke a získa 10% zľavu.

Tip: Buďte influencer: Máte veľký dosah na ľudí na internete? Vyzkúšajte zarábanie na Instagrame alebo iných sociálnych sieťach. Výška provízie 10% z predaja produktov (po zľave bez dopravy).

Príklad: Máte 200 000 followerov, propagujete produkt Focus Pills zo stimulant.sk. Zákazníkom opíšete výhody produktu a poskytnete zľavový kód - vaše @meno na instagrame. Zákazník si objedná produkty za 100 EUR, zaplatí 90 EUR po zľave a 6 EUR za dopravu. Dostanete 10% z predaja produktu, teda 9 EUR. V prípade, že prinesiete predajcovi 100 takýchto predajov za mesiac, zarobíte 900 EUR mesačne. Provízia vám príde prevodom na účet.

Chcem začať zarábať


Zarábanie s influencermi - nájdite influencerov a zarábajte na nich

Ak poznáte známych influencerov s veľa followermi, môžete zarábať spolu s nimi. Ak nájdete influencera, ktorý zaplatí registračný poplatok 100 EUR, získate 50% z poplatku. Navyše získate 5% z jeho predaja produktov (po zľave bez dopravy).

Poznáte známych influencerov? Ak poznáte známych, pracovitých a šikovných influencerov, môžete s nimi spolu zarábať a zarobiť 5000 EUR a viac. Návod: Ako byť influencer na Slovensku a v ČR.

Výhody pre vás, keď nájdete influencerov, vašich "pracovníkov"
Provízia 5% z predaja, ktorí prinesú influenceri, ktorých ste našiel
Provízia 50% z registračného poplatku 100 EUR, ktorý zaplatí vami nájdený "pracovník", čiže 50 EUR za každého vášho influencera
Provízia 25% z registračného poplatku 100 EUR, ktorý zaplatí influencer, nájdený vašim "pracovníkom", čiže 25 EUR za každého jeho influencera

Chcem začať zarábať

Výhody pre influencera, ktorého nájdete
Provízia 5% z predaja produktov (po zľave bez dopravy)
Provízia 25% z registračného poplatku, ak nájde ďalších influencerov a zaplatia registračný poplatok
Provízia 5% z predaja, ktorí prinesú influenceri, ktorých našiel

Výhoda pre vás: 10% z vášho predaja, 5% z predaja vášho "pracovníka" - influencera, 50% z registračného poplatku vášho influencera, 25% z registračného poplatku "pracovníkov", ktorých nájde váš influencer. Zarobte 1000 EUR, 2000 EUR, 5000 EUR a viac.

Príklad: Influencer @gogo nájde influencera @explo, ktorý zaplatí registračný poplatok 100 EUR. Tým @gogo zarobí 50% z poplatku, teda 50 EUR.


Za mesiac @explo prinesie predaj produktov za 100 000 EUR.
Podinfluencer @explo zarobí 5% z predaja, teda 5 000 EUR, @gogo zarobí tiež 5% z predaja jeho "pracovníka, teda 5 000 EUR.

Podinfluencer @explo nájde ďalšieho influencera @ego, ktorý zaplatí registračný poplatok 100 EUR, 25% teda 25 EUR dostane @explo aj @gogo.

Za mesiac @ego prinesie predaj produktov za 1 000 000 EUR. Influencer @ego zarobí 5% z predaja, teda 50 000 EUR, @explo zarobí tiež 5% z predaja jeho "pracovníka", teda 50 000 EUR.

Chcem začať zarábať


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk