Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Vysadenie antikoncepcie, Neurol

Pridané: 20.09.2018

Recenzie a diskusie: Vysadenie antikoncepcie a Neurol - Aká je najlepšia antikoncepcia pre zdravie ženy - tabletky, maternicové teliesko, bariérové antikoncepčné prostriedky proti otehotneniu

Vysadenie antikoncepcie

Antioncepcia, je vlastne o tom čo momentálne používate ako bariéru. Ak určite uvažujete nad nejakou antikoncepciu, tak sa poraďte so svojím gynekológom alebo si to sami premyslite. Sami si to preskúmajte a nájdite nejakú svoju ideálnu formu.

Antikoncepcia je tu odpradávna a tak často i dnes počúvam od žien aké sú ich skúsenosti s hormonálnou antikoncepciou. Prečo ju prestali používať.


Po vysadení antikoncepcie vám môžu pomôcť tabletky a gély na otehotnenie pre ženy. Najskôr pri zmene sa začínajú používať náplaste. Je to taká antikoncepcia, ktorá sa mení približne trikrát do mesiaca. Keďže sú pohodlné, dajú sa využívať aj viac rokov. Neskôr ženy využívajú antikoncepčné tablety. Problémom tabletiek sú nežiaduce príznaky, pretože ženy prestanú mať absolútne chuť na sex. Nastupujú nepríjemné pocity pri pohlavnom styku. Sú bolestivé a pri tom ženy využívajú Neurol a lieky na depresiu. Pri výskyte napríklad mononukleózy sa tieto nežiaduce príznaky kumulujú. Preto je potrebné rozmýšľať nad jej vhodnosťou.

TOP 3 prípravky po vysadení antikoncepcie: Relax Plus zlepší náladu, nahradí antidepresíva na predpis Neurol a gél Vigorelle a tabletky Clitorin na zvýšenie libida, plodnosti a lepší orgazmus.


Najlepšia antikoncepcia pre ženy závisí na individuálných preferenciách a recenzie a diskusie doporučujú skôr tabletky na podporu libida, vzrušenia a plodnosti Clitorin a intímny gél Vigorelle. Existuje aj iná forma antikoncepcie a to maternicové teliesko. Čo je tiež pomôcka a ako taká sa zavedie až do maternice a slúži ako antikoncepcia, na báze chemických procesov, ktoré zabraňujú počatiu.

Ale čo nás od tejto formy antikoncepcie tak trochu odradilo, bolo to, že sa naozaj zavádza do maternice a môže tu nastať proste nejaké dlhšie krvácanie. Môže to byť bolestivé a asi by to na Slovensku nebolo možné pre ženu ktorá nemala za sebou žiadne tehotenstvo.

Tip: Pre dámy doporučujeme tiež Breastmax na zväčšenie pŕs a hormonálnu rovnováhu, pre pánov je vhodný Vimax Pills na erekciu.


Kondómy, ale hlavne vegánske, lebo sú vyrobené bez mliečnej bielkoviny. Preto sú kondómy viac značkové, teda hlavne tie ktoré vyrábajú kondómy bez mliečnej bielkoviny a to znamená, že sú vhodnejšie aj pre niekoho, kto je alergický na laktózu.


Taktiež tieto bariérové antikoncepčné prostriedky a sú vhodné aj pre celiatikov. Je dôležité, aby si využívanie antikoncepcie každý človek sám zvážil, pretože nie všetky formy sú aj vhodné pre všetkých. Neurol môže mať vedľajšie účinky, na zlepšenie nálady v depresii a úzkosti doporučujeme prírodný Relax Plus.


Vysadenie antikoncepcie a jej nahradenie inou verziou, Neurol nahraďte prírodnými tabletkami Relax Plus

Neurol

Vysadenie antikoncepcie prináša stres, depresiu a zlú náladu, neužívajte však Neurol a lieky s vedľajšími účinkami, lepšou alternatívou sú prírodné tabletky Relax Plus. Na zvýšenie plodnosti u ženy je vhodný gél Vigorelle a tabletky Clitorin.

Najlepšie gély a tabletky pre ženy: Clitorin na zvýšenie libida, vzrušenia, plodnosti, lubrikačný gél Vigorelle na zvýšenie pravdepodobnosti otehotnenia a lepší orgazmus a gél Breast Actives a tabletky Breastmax na zväčšenie poprsia, plnšie tvary a hormonálnu rovnováhu. Pre mužov doporučujeme Vimax Pills. Na zlepšenie nálady pre mužov a ženy skúste antidepresívum Relax Plus!


Najlepšie kondómy stoja okolo eura až eura a pol. Táto forma je forma antikoncepcie pre mužov, ale tak myslíme si, že je to celkovo spoločná - párová vec a je potrebné zvážiť barierovú antikoncepciu pre ženy. 

Avšak musíme povedať, že niektoré ženy využívajú i prechod na DANU, teda vnútromaternicové teliesko, alebo aj na bezlaktózové verzie, prípadne sa využívajú i spermicídne pesary, ktoré sa často využívajú i v kombinácii.


Caya Diafragma je nová metóda bariérovej antikoncepcie, ktorá bola uvedená na slovenský trh v roku 2014. Je vyrábaná v univerzálnej jednotnej veľkosti, pričom má anatomické a ergonomické tvarovanie a je určená teda väčšine žien.

Má silikónovú membránu, ktorá je vlastne veľmi tenkým pesarom, ktorý zakrýva krčok maternice. Intímny kontakt nie spôsobuje jeho dráždenie a teda nie je vôbec táto metóda citeľná pri styku.


Potom má rám, ktorý je pružný a flexibilný a uľahčuje zavádzanie do pošvy. Taktiež má aj prehĺbená na uchytenie, ktorá uľahčuje vyberanie pesaru z pošvy. Tento vaginálny pesar je vlastne nehormonálna antikoncepcia pre ženy, ktoré sú a chcú byť chránené.

S týmto pesarom je žena chránená v momente potreby. Má účinnosť ako pánsky kondóm a v kombinácii s gélom sa jeho účinnosť zvyšuje. Najlepší pre použitie je Vigorelle.


Znížila sa dávka, upravilo sa zloženie ako estrogénové, tak gestagénovej zložky, pribudol rad režimov a foriem užívania. V súčasnosti predstavuje kombinovaná hormonálna antikoncepcia jednu z najspoľahlivejších reverzibilných metód antikoncepcie, ktorá pre zdravé ženy predstavuje len veľmi malé zdravotné riziká.

Jej užívanie naopak prináša aj niektoré neantikoncepčné pozitívne efekty: priaznivo upravuje intenzitu menštruačného krvácania, umožňuje kontrolu nad pravidelnosťou krvácania, znižuje intenzitu menštruačných bolestí, lieči akné. Pri zmenách nálady nepoužívajte Neurol ale radšej Bioschlaf, Relax Plus alebo iné prírodné doplnky.


U nás užíva niektorú z foriem hormonálnej antikoncepcie viac ako 50% žien, pričom podiel kombinovanej perorálnej antikoncepcie je najväčší. Napriek tomu je rad ľudí k hormonálnej antikoncepcii stále nedôverčivá, ich obavy sú zvyčajne spájané s pribúdaním na váhe, rizikom rakoviny, možností ďalšieho otehotnenia.

Medzi najčastejšie uvádzané nežiaduce účinky patrí nauzea, bolesti pŕs, intermenštruačné krvácanie a bolesti hlavy. Je vhodné na ne ženy dopredu upozorniť a zároveň uistiť, že v priebehu niekoľkých málo cyklov odznie. Ak špinenie a krvácanie mimo cyklu pretrváva aj po troch mesiacoch, môže pomôcť výmena za preparátu s vyšším obsahom estrogénov.


Vzťah migrény a kombinovanej hormonálnej antikoncepcie je problematický. Novo vzniknuté bolesti hlavy sa objavujú asi u 10% žien, ale počas niekoľkých prvých cyklov obvykle odznejú.

Na druhej strane migréna s aurou je rizikovým faktorom pre rozvoj cievnej mozgovej príhody, preto je absolútnou kontraindikáciou pre užívanie kombinovanej hormonálnej antikoncepcie, ktorá riziko cievnej mozgovej príhody zvyšuje tiež. Naopak, v prípade menštruačnej migrény môže mať kontinuálne podávanie kombinovanej hormonálnej antikoncepcie terapeutický účinok.


Jedinou formou hormonálnej antikoncepcie, ktorá je spájaná s pribúdaním na váhe, je medroxyprogesterón. Práve tu vhodné antikoncepciu zvážiť. Ak chcete podporiť plodnosť alebo vzrušenie, vyzkúšajte najlepšie hodnotené produkty Clitorin pre ženy a Vimax Pills pre mužov a na miesto liekov ako Neurol užívajte prírodný produkt Relax Plus bez vedľajších účinkov.

Najlepšie produkty na rýchle zlepšenie erekcie a zvýšenie sexuálnej výkonnosti pre mužov


1. Vimax Pills - Prírodná náhrada lieku Kamagra zlepší erekciu.


2. Ultra Potencia - Prírodná , rýchle zvýšenie potencie a sexuálnej vášne.


3. Semenax - Ejakulujte viac semena, zlepšite si orgazmy, efektívny doplnok výživy.

 

Vimax

 

Najlepšie lieky pre zlepšenie nálady, zvýšenie libida a vzrušenie ženy


1. Clitorin - Maximálny pocit vzrušenia a sexuálneho potešenia pre ženy.


2. Vigorelle - Zvlhčite si pošvu a získajte nový rozmer sexuálnych zážitkov s týmto luxusným produktom.


3. Breast Actives - Tabletky a gél spôsobujú bujný nárast poprsia už po niekoľkých týždňoch užívania.


TOP produkt na lepšiu náladu: Tabletky Relax Plus - prírodné antidepresívum proti depresii, nespavosti a zlej nálade pre ženy a aj mužov.

 

Antidepresíva bez predpisu

 

 

 

 


Späť na zoznam článkov
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk