Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Amniocenteza, kazuistika, výpočet a pôrod

Pridané: 20.09.2018

Amniocentéza z krvi po 35 a amnioredukcia - cena, kazuistika a spoľahlivosť

Amniocentéza

Odľahčovacia amniocentéza, endometrióza sú diskutované témy pre ženy v tehotenstve a amnioredukcia bola kedysi hlavnou terapeutickou metódou a aj v dnešnej dobe je často používaná. Amniocentéza z krvi po 35 a jej spoľahlivosť je diskutabilná, cena závisí však od konkrétneho miesta amniocentézy.

Tip pre ženy: Pre zvlhčenie vagíny, väčšiu plodnosť a zvýšenie pravdepodobnosti otehotnenia pomôže intímny gél Vigorelle.


Spočíva vo vypustení amniálnej tekutiny a tým k zníženiu polyhydramnie u recipienta. Zmyslom odľahčovacej amniocentézy je kazuistika alebo redukcia polyhydramnia, ktorý spôsobuje nadmernú distenziu maternice a predčasné kontrakcie. Výpočet a pôrod u žien je treba nechať na doktorov.

Najlepšie produkty na pre sexuálne zdravie sú Clitorin - tabletky na vzrušenie a plodnosť a Vigorelle - lubrikačný gél na podporu otehotnenia a Woman Power - lieky na intímne problémy pre ženy.


Liečba amnioredukciou je len symptomatická a nerieši patologický proces, ktorý je za TTTS zodpovedný. Preto sa musí počítať s rýchlym návratom polyhydramnie a opakovaním výkonu. Celková miera perinatálneho prežitia v štvrtom týždni neonatologického veku sa udáva okolo 60%. Amnioredukcia vykonaná za vyššiu cenu so spoľahlivosťou doktora u ťažkého TTTS pred 26. týždňom tehotenstva vedie len zriedka k signifikantnému zlepšeniu perinatálneho prežitia. Táto metóda môže spôsobiť separáciu chorie a amnie, čo zhoršuje podmienky pre definitívnu liečbu, napríklad laserovú abláciu.

Amniocentéza, kazuistika, amnioredukcia, výpočet a pôrod u žien

Amnioredukcia by preto mala byť rezervovaná len pre tie prípady pred 26. týždňom gestácie, ktoré nemôžu byť liečené laserovou abláciou a pre štádia I a II po 26. týždni tehotenstva. Kazuistika a amniocentéza môžu tiež ovplyvniť výpočet a pôrod žien.

Odľahčovacia amniocentéza môže byť vykonaná samostatne, alebo ako súčasť fetoskopicky riadenej laserovej ablácie interfetálnych spojok. Niekedy sa vykonáva ako „emergency amniocentesis“ k získaniu času pre naplánovanie a prípravu liečby laserovou abláciou. Výpočet a pôrod u žien môžu podporiť prípravky pre ženy.
Príznaky tehotenstva
sa môžu dostaviť rýchlo. Najlepšie hodnotený je liek Clitorin.

Pri liečbe dekompresnou amniocentézou
možno očakávať prežitie aspoň jedného z dvojčiat monochoriálnej biamniálnej gravidity v 67%, dvoch plodov v 49% a žiadneho plodu v 33% prípadov. Výpočet menštruácie s tým ale nesúvisí. Neurologická morbidita pri tomto liečebnom postupe zostáva pomerne vysoká, približne 24%. Stúpa so štádiom TTTS a patrí k nej mikrocefália, periventrikulárna leukomalácia, ventrikulomegália, intraventrikulárne krvácania III. a IV. stupňa, alebo cerebrálne postihnutie do 18. mesiaca života dieťaťa. Odľahčovacou amniocentézou sa tehotenstvo darí predĺžiť v priemere o sedem týždňov a priemerný gestačný vek pri pôrode je 29 týždňov. Cena a spoľahlivosť závisí prípad od prípadu, doporučujeme sa teda poradiť s vašim doktorom.

 

Pôrodná fáza, amniocentéza a najlepšie 3 prípravky na zvýšenie pravdepodobnosti otehotnenia pre ženy

 

Otváracia fáza, prvá pôrodná doba

Prvá pôrodná doba sa začína pravidelnými kontrakciami maternice a končí sa úplným roztvorením (zájdením) bránky. Jej postupné rozširovanie je výsledkom zmäkčovania krčka pod vplyvom prostaglandínov, retrakcie (stiahnutie) bránky cez

naliehajúcu časť plodu a jej dilatácie (rozšírenie) zostupujúcou hlavičkou. Lunárny kalendár je tiež veľmi dôležitý pre ženy. Amniocentéza súvisí tiež s zvýšením pravdepodobnosti otehotnenia pre ženy. K tomu pomôžu žene najlepšie 3 prípravky.

TOP 3 Produkty pre zvýšenie pravdepodobnosti otehotnenia pre ženy: Clitorin na libido, vzrušenie a plodnosť, Vigorelle na zvhlčenie pošvy a Breastmax na zväčšenie pŕs a hormonálnu rovnováhu.

Kazuistika, výpočet, pôrod ženy

Pri otváraní bránky sa trhajú malé cievky v oblasti cervixu (krčku), čo je sprevádzané miernym vaginálnym krvácaním. Predný vak blán, dolný pól plodových obalov, sa v priebehu otváracej fázy pôrodu čoraz viac vyklenuje do otvárajúcej sa bránky. Amniocentéza môže byť dôležitá. Zvýšenie pravdepodobnosti otehotnenia sa môže zvýšiť pri využití prípravkov Clitorin a Vigorelle. Pre mužov je tiež dôležitý testosterón, ktorý môžu zvýšiť s boostermi Testomax S, Vimax Pills a Ultra Potencia.


Keď sa dosiahne napätie potrebné na ich prasknutie (pre amnión 50 kg/cm - vnútorný zárodočný obal a a pre chorión 10 kg/cm - vonkajší obal plodu v maternici ), predný vak obalov sa roztrhne, čo je spojené s odtokom prednej plodovej vody.

 

Vypudzovacia fáza, druhá pôrodná doba

V tejto fáze pôrodu treba rozlíšiť pasívnu fázu, charakterizovanú zostupovaním hlavičky až na panvové dno a roztiahnutím pošvy a svaloviny panvového dna, od aktívnej fázy tlačenia.

Nutkanie na tlačenie je vyvolané reflexne tlakom hlavičky na rektum (konečník) a panvové dno. Po hlbokom nadýchnutí ženy sa hlasová štrbina uzatvorí.


Druhá fáza pôrodu predstavuje najväčšie zaťaženie tak pre matku, ako aj pre dieťa. Za fyziologických podmienok dieťa tento stav dobre znáša. 


Naliehajúca hlavička plodu sa dostáva v priebehu vypudzovacej fázy do hlbokého priameho stavu. Tým sa umožní, aby pozdĺžne oválna hlavička prešla pozdĺžne oválnym panvovým východom.

 

Pôrod placenty, tretia pôrodná doba

Úlohou tretej pôrodnej doby je odlúčiť placentu od steny maternice a spolu s pupočníkom a plodovými obalmi ju vylúčiť von. Tento proces umožňujú popôrodné sťahy maternice, ktoré sa začínajú tesne po pôrode dieťaťa.


Placenta sa odlučuje obyčajne už pri súčasnom tlačení matky a  porodí sa do pošvy, odkiaľ sa vyberie.


Po odlúčení placenty dôjde k zastaveniu krvácania z otvorených uteroplacentárnych (materničnoplacentárnych) ciev pomocou ďalších popôrodných kontrakcií.

Normálna strata krvi v tretej pôrodnej dobe býva asi 300 ml.

 

Najlepšie produkty na lepšiu plodnosť, podporu erekcie a vyššiu výkonnosť v posteli pre mužov

1. Vimax Pills - Najlepší doplnok na skvalitnenie sexuálneho života pre mužov.


2. Ultra Potencia - Okamžité zlepšenie kvality erekcie a oddialenie ejakulácie.


3. Semenax - Vyššie množstvo semena, väčší počet spermií a zvýšenie plodnosti.

 

Vimax Pills

 

Najlepšie produkty pre vyššiu plodnosť, libido a vzrušenie pre ženy

1. Clitorin - Najlepší doplnok výživy na zvýšenie libida, vzrušenia a plodnosti pre ženy.


2. Vigorelle - Obľúbený lubrikačný gél na rýchly nárast libida, plodnosti a lepší sexuálny život.


3. Breast Actives - Odporúčaný prípravok na zväčšenie prsníkov a spevnenie poprsia.

 

Zlepšenie libida pre ženy

 

 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Amniocenteza, kazuistika, výpočet a pôrod

vložiť nový komentár
20.09.2018 pridal atomer-user
Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk