Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Zväčšenie poprsia, väčšie prsia a spevnenie pŕs

Pridané: 02.10.2018

Zväčšenie veľkosti poprsia bez operácie: Väčšie prsia ako znak ženskosti – prečo každá žena túži po veľkých a pevných prsiach?

Zväčšenie poprsiaVäčšie prsia sú od dávna znakom ženskosti a každá žena chce preto veľké a pevné prsia. Ako na zväčšenie veľkosti poprsia bez operácie a spevnenie pŕs?

Čo hovoria ženy: Podľa recenzií sú najobľúbenejšie tabletky a gél na zväčšenie pŕs Breast Actives, doplnok výživy Breastmax a sérum na dekolt Eveline Push Up 24K Gold Volume. 


Najlepšie hodnotené podľa odborníkov a expertov sú tabletky Breastmax a gél Breast Actives na zväčšenie veľkosti pŕs. Časy, keď ľudia chodili nahí, sú už dávno za nami, a pohlavné orgány, ktoré sú základným rozpoznávacím znakom, sú ukryté pod oblečením. Príroda sa postarala, aby boli pohlavia rozpoznateľné na prvý pohľad. To, čo ženy odlišuje od mužov z vizuálneho hľadiska, sú črty tváre, vlasy, ochlpenie, stavba tela a samozrejme prsia. Veľkosť pŕs hrá preto veľkú rolu.


Prsia predstavujú časť tela ženy, o ktorej sa veľa hovorí u oboch pohlaví. Zväčšenie poprsia je dnes možné dosiahnuť s tabletkami, ako Breast Actives a Breastmax. Pre ženy sú prednosťou, pre mužov zasa stredobodom pozornosti a dráždidlom. Fascinujúce je, že muži sú jedinými cicavcami, ktorých lákajú v sexuálnom kontexte. Podľa niektorých názorov prsia dokonca ovplyvňujú úspech a kvalitu života ich majiteľky.


Z pohľadu mužov aj žien sú krásne plné prsia najkrajšou vecou na svete. Nie každá žena má to šťastie a nedostala do vienka takéto prednosti. Každé prsia sú originál, majú rôzne veľkosti, tvary i pevnosť. To, aké prsia narastú záleží od genetiky. Žena prechádza počas života obdobiami, kedy sa prsia menia, pôrod, operácie, choroby, pribúdajúce roky ale aj chudnutie, či naopak priberanie si na prsiach vyberajú svoju daň. Takže ak aj máte závideniahodné prsia, neznamená to, že také zostanú do konca života, preto im venujte náležitú pozornosť a starajte sa o ne.


Ženy s malými prsiami často trpia komplexami, majú nízke sebavedomie, problém kúpiť si spodné prádlo, či dokonca ukázať sa pred partnerom. Veľa žien nie je ochotných dať si dole podprsenku pri sexe, aby predošli „faux paux“, že po jej zložení, „to“, čo sa tvárilo ako „niečo“ bol iba push-up efekt. Muži zbytočne presviedčajú svoje polovičky, že im malé prsia neprekážajú, všetky dobre vedia, že pre chlapa je objemný hrudník, ako magnet na pútanie pozornosti.


Zväčšenie poprsia je teda pre ženy niečo, ako zväčšenie penisu pre opačné pohlavie. V bežnom živote sa dokonca stáva, že obdarené ženy čerpajú samé výhody. Pútajú viacej pozornosti, jednoduchšie nadväzujú kontakty, môžu sa dokonca ľahšie prepracovať k vysnívanej práci. Nezanedbateľný fakt je, že prsia ovplyvňujú psychiku ženy. Keď sú s nimi spokojné, majú radi svoje telo, sú sebavedomé, viac si veria a nemajú strach klásť si vysoké ciele, uvedomujú si svoju atraktivitu a netrpia frustráciou. Takže dámy, venujte pozornosť svojim prednostiam, nie kvôli mužom, ale najmä pre seba samé.

Keď je žena nespokojná – spôsoby, ako sa dopracovať k väčšiemu a pevnejšiemu poprsiu bez implantátov, a aké sú ich plusy a mínusy?

Väčšie prsia pre ženyAko teda získať väčšie a pevnejšie poprsie bez implantátov a operácie a aké sú plusy a mínusy veľkých pŕs pre ženy? Každá žena sa nemusí nutne zmieriť s tým, čo jej nadelila príroda. V dnešnej dobe je totižto možné všetko, dokonca aj „z ničoho“ vyčarovať veľké „veci“. Rozhodli ste sa zväčšiť svoje prsia. To, aký spôsob si vyberiete, záleží od toho, čo ste schopná pre ne podstúpiť.


Zväčšenie prsnými implantátmi – inak nazývané augmentácia, dnes je už bežnou estetickou operáciou. V minulosti takto upravené prsia pôsobili neprirodzene, no doba pokročila a plastický chirurgovia dokážu vytvoriť plný hrudník na nerozoznanie od prirodzených pŕs. Existuje veľa druhov implantátov, vyberáte si z rôznych tvarov a veľkostí, aby ste sa čo najviac priblížili k svojmu ideálu.

Ako na zväčšenie poprsia: Skúste tabletky na zväčšenie poprsia Breastmax a gél na zväčšenie veľkosti pŕs Breast Actives.

Výhodou je dlhodobý efekt, implantáty nosíte niekoľko rokov, nemusíte nosiť podprsenku a vďaka modernému vkladaniu pod sval ich môžu mať aj dojčiace ženy. Nevýhodou je samotná operácia, vykonávaná v anestéze.

Tiež sa môže stať, že vaše telo implantát neprijme alebo sa časom zdeformuje a vtedy je nutné ho odstrániť, čo si vyžaduje ďalší zákrok. Po pôrode sa mení štruktúra poprsia a často je nutná rekonštrukcia. Po zákroku ste obmedzená v pohybe a minimálne mesiac nebudete vykonávať bežné činnosti. Tiež nejde o lacnú záležitosť a musíte rátať s vyššími nákladmi.


Kyselina hyalurónová – je to alternatíva plastickej operácie. Kyselina sa vpichuje injekčne do prsníka. Zákrok sa vykonáva ambulantne v lokálnej anestéze a asi po hodine odchádzate od lekára s väčšími prsiami. Výhodou je, že tato metóda je bezbolestná a nezostávajú po nej jazvy, po jej absolvovaní sa môžete ihneď zaradiť do bežného života. Nevýhodou sú pomerne vysoké náklady, efekt nie je trvácny, to ako rýchlo sa kyselina z tela vytratí, je vysoko individuálne. Niekedy sa stane, že prsníky nie sú rovnako veľké.


Tabletky na zväčšenie pŕs – je to najjednoduchšia metóda ako si splniť svoj sen o krásnych prsiach. Pri pravidelnom užívaní sa dostaví výrazná zmena vo veľkosti a štruktúre poprsia. Veľa žien robí chybu, a je tým pádom skeptických pri sľubovaných výsledkoch, v tom že nemajú správnu stravu. Je to ako pri cvičení, telo potrebuje pri transformácií nutričnú výživu.

Zaraďte do jedálnička obilniny, ovocie, zeleninu, proteíny, bielkoviny a tým podporíte účinok tabletiek. Výhodou je, že sú voľne predajné, neobmedzujú vás, nepodstupujete pri nich riziká spájané s operáciou a nezaťažia vašu peňaženku. Môže sa vám stať, že si vyberiete nekvalitný výrobok, ktorý nekorešponduje so sľubovanými výsledkami. Vyberajte si preto prírodné, overené doplnky, pri ktorých vám nehrozia ani vedľajšie účinky.

Zväčšenie pŕs jednoducho a bez bolesti – je to fakt možné dosiahnuť väčšie prsia bez operácie s doplnkami výživy na spevnenie pŕs?

Spevnenie, Zväčšenie pŕsAko teda dosiahnuť zväčšenie pŕs bez bolesti a bez operácie? Vyzkúšajte doplnky výživy, teda tabletky na zväčšenie, spevnenie pŕs pre väčšie prsia. Najlepšie hodnotené sú 3 produkty, sú to tabletky Breastmax, tabletky a gél Breast Actives a sérum Eveline 24k Gold. Roky sa trápite pre svoje malé prsia, obdivujete plné dekolty svojich kolegýň v práci a doma si tajne pcháte ponožky do podprsenky, aby ste mali aspoň predstavu aké by to bolo mať väčšie prsia bez bolesti a operácie? Dajte svojmu životu iný smer vďaka tabletkám pre zväčšenie poprsia.


Breastmax
Hlavnou filozofiou pri vývoji tohto doplnku bolo docielenie dlhotrvajúceho efektu zväčšenia poprsia prírodnou formou a čisto prirodzene. Tento fakt robí z Breastmax najúčinnejší produkt, plniaci vaše predstavy. Vyvážené zloženie obsahuje prírodné látky, ktoré majú schopnosť stimulovať rastové hormóny. V malých tabletkách sa ukrýva sila z rastlín ako je Senovka, Fenikel, Angelika, Cnicus, Morské riasy, spolu s vitamínom A, E, C a amynokyselinu L – Tyrozín na podporu chudnutia.


Pri pravidelnom užívaní môžete očakávať prvé výsledky za pár mesiacov. Prsia sa môžu zväčšiť až o dve čísla, budú pevnejšie pokožka jemnejšia a zdravšia. Efekt zväčšenia je trvácny a nemusíte sa obávať neprimeraných reakcií tela na tieto tabletky.


Bust Up
Strata pevnosti a tvrdosti poprsia je prirodzená po pôrode, či s pribúdajúcim vekom alebo kolísaním hmotnosti. Našťastie nie je nezvratná. Bust Up bol špeciálne vyvinutý na spevnenie tkaniva a pokožky poprsia bez operácie. Jeho užívanie sa odporúča aj pre dojčiace matky, ženy v prechode alebo pri hormonálnej nerovnováhe. Pomocou neho si prinavrátite stratenú ženskosť. Pri chorobách, ako chlamýdie, je možné kombinovať produkt s prípravkami Clitorin a Woman Power.


Eveline Push Up 24k Gold Volume
Toto luxusné spevňujúce sérum na poprsie je plné vzácnych látok, ktoré prinavrátia vašim prsiam stratenú pružnosť a tvar. Obsahuje 24K zlaté minerály, tie stimulujú intenzívnu syntézu kolagénu a rekonštrukciu podporných tkanív, vďaka čomu výrazne zvyšujú pevnosť a elasticitu. Prírodný výťažok z ázijskej rastliny Gardenia Asiatica preniká hlboko do pokožky a stimuluje rast lipidov v tukových bunkách. Push-up efekt získate vďaka extraktu z afrického stromu Kigelia Africana Hyaluron Active má reťazovú štruktúru, prekladajúcu medzery medzi vláknami kolagénu, posilňuje prsia a dáva im mladistvú elasticitu.

TOP 3 produkty podľa hodnotení žien: Skúste Breast Actives - tabletky a krém na zväčšenie pŕs, Breastmax - tabletky na spevnenie a zväčšenie poprsia a Eveline Push Up 24k Gold Volume - sérum na lifting pŕs pre pružnosť vášho poprsia!

 

Odporúčame 3 najlepšie produkty - môžete ich skombinovať pre najlepší efekt:

 

BreastMax - najlepšie prírodné tabletky na dosiahnutie zväčšenia a spevnenia poprsia bez vedľajších účinkov.


Breast Actives – čisto prírodný doplnok pre väčšie a pevnejšie prsia. Je vhodný aj pre dojčiace matky, ženy v prechode, či pri hormonálnej nerovnováhe.


Eveline Push Up 24k Gold Volume – liftingové luxusné sérum s obsahom 24K zlatých minerálov na spevnenie poprsia. Obsahuje vzácne prírodné látky, ktoré účinne pozdvihnú prsia, a dajú im pružnosť.

 

Tabletky na zväčšenie poprsia

 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Zväčšenie poprsia, väčšie prsia a spevnenie pŕs

vložiť nový komentár
02.10.2018 pridal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk