Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Krémy pre ženy na sexuálne problémy, väčšiu plodnosť podporia intímne zdravie

Pridané: 11.04.2019

Krémy a pilulky na ženské problémy – Skúste tieto osvedčené produkty na plodnosť, sexuálne zdravie

Krémy a tabletky na ženské intímne problémy

Na trhu v dnešnej dobe existuje široké spektrum prípravkov a prírodné tabletky na sex, ako Vimax Pills a Clitorin, ktoré sľubujú zlepšenie a zvýšenie libida. Často sľubujú aj väčšiu plodnosť a podporu intímneho zdravia. Ktoré z nich sú ale najlepšie a ktoré z nich sa naozaj oplatí používať? Máme pre vás výber toho najlepšieho, čo na trhu nájdete spolu s množstvom dodatočných informácií, ktoré vám pomôžu pri výbere.

Tip pre vás: Vyzkúšajte najlepší lubrikačné krémy Vigorelle na libido, vzrušenie, orgazmus a Lovely Lovers na zvýšenie plodnosti, zvlhčenie vagíny a sexuálne zdravie.


Ako môžu bylinky pomôcť zvýšiť plodnosť?


Byliny pôsobia pozitívne na sexuálne problémy ako doplnky k zdravej výžive, ktoré pomáhajú zlepšovať správne fungovanie tela. Niektoré bylinky pomáhajú detoxikovať telo, iné fungujú na moduláciu imunitného systému (ktorý by mohli falošne identifikovať plod ako vonkajšiu hrozbu a predchádzať tak tehotenstvu) a ďalšie pomáhajú stimulovať endokrinný systém, ktorý reguluje produkciu hormónov (plodnosť závisí vo veľkej miere od pohlavia hormóny).


Najlepšie bylinky na plodnosť a otehotnenie


Prinášame vám výber niekoľkých účinných bylín, ktoré majú efektívny vplyv na plodnosť a dokážu vám pomôcť otehotnieť. Tieto byliny je výhodné prijímať vo forme práškov, extraktov a piluliek, aké odporúčame v závere článku. Robenie si klasických čajov je menej efektívne, keďže si vyžaduje viac času a úsilia. Najmä z dlhodobého hľadiska je preto omnoho výhodnejšie používať tieto vysoko efektívne byliny vo forme tabletových doplnkov výživy.


Čierny Cohosh


Čierny Cohosh je domácou rastlinou Severnej Ameriky. Je známe, že sa používal ako liek na úľavu od bolesti už celé stovky rokov. Jeho použitie vo vzťahu k "plodnosti" je v regularizácii menštruačného cyklu. Jeho diuretické vlastnosti pomáhajú vyvolať menštruáciu, ak je neskoro. Účinne tiež upokojuje menštruačné bolesti, podráždenosť maternice, bolesť vaječníkov, premenštruačnú migrénu a tiež pomáha pri hojení maternicových fibroidov, ovariálnych cýst a endometriózy.

Upozorňujeme, že Čierny Cohosh je veľmi účinná bylina a neodporúča sa na dlhodobé používanie.

Najefektívnejšie bylinky, ktoré ženám môžu pomôcť s intímnymi problémami

Bylinky na ženské problémy

Sladovka hladkoplodá – Sladké drievko


Výťažok z koreňa tejto rastliny sa dá zakúpiť ako tinktúra alebo samotný koreň môže byť použitý na výrobu odvarov. Jeho pôsobenie v oblasti plodnosti je dvojaké.

Pomáha detoxikovať a opraviť pečeň, podporuje endokrinný systém a moduluje imunitný systém. Všetky tri funkcie prispievajú k lepšiemu hormonálnemu zdraviu.

Tip pre vás: Vyzkúšajte extrakty byliniek v produkte Clitorin na zvýšenie libida, plodnosti a vzrušenia pre ženy.


Je to fytoestrogén, t.j., hoci ho telo nevyrába, pôsobí ako estrogén. Pomáha aj na intímne zdravie a sexuálne problémy. Fytoestrogén sa viaže na miesta receptorov estrogénu a blokuje tieto miesta viazané xenohormónmi. (Xenohormóny sú cudzie molekuly, ktoré sa viažu na hormonálne receptory a bránia zdraviu tela.)


Sladovka tiež pomáha vyrovnávať hladinu cukru v krvi, pôsobí protizápalovo, podporuje trávenie a pomáha produkcii hlienu krčka. Pri užívaní sladkého drievka vždy dodržujte odporúčané dávkovanie. Nesnažte sa konzumovať ho vo veľkých množstvách.


Ashwagandha BIO Premium


Koreňové extrakty Ashwagandy môžu byť prijímané vo forme tinktúry alebo kapsuly. Pomáha posilniť schopnosť vášho tela bojovať so stresom, podporuje endokrinný systém a napomáha normalizácii imunitného systému. Nepriamo tak pôsobí aj na tehotenstvo a plodnosť. Podobne, ako silnejšie tabletky Clitorin, pomáha k tomu, ako dosiahnuť orgazmus pre ženy pri pohlavnom styku.

Stresom indukovanú neplodnosť u mužov možno liečiť Ashwagandhou. Vyhnite sa používaniu tejto rastliny počas tehotenstva. Ashwagandha BIO Premium je najlepšie hodnoteným extraktom Ashwagandhy na zvýšenie plodnosti.


Šatavari


Šatavari sa konzumuje vo forme extraktu alebo vo forme kapsúl. Šatavari sa už tradične používa ako bylinná pomoc pri neplodnosti v Indii po celé stáročia. Pôsobenie tejto rastliny na podporu plodnosti je dokázané aj mnohými štúdiami. Moduluje imunitný systém, pomáha bojovať proti stresu, zvyšuje mieru produkcie hlienu krčka maternice a reguluje menštruačný cyklus.


Ricínový olej


Extrahovaný zo semien rastliny, ricínový olej, sa aplikuje zvonka.

Ricínový olej stimuluje lymfatický systém (bojuje s chorobami a odstraňuje toxíny), obehový systém (podporuje celkové zdravie) a pečeň (pomáha odstraňovať toxíny a udržiavať hormonálnu rovnováhu).

Vyberáme najlepšie produkty na sexuálne problémy žien, intímne zdravie a vyššiu plodnosť

Najlepšie tabletky na sexuálne zdravie, plodnosť

Maca


Maca je rastlina na zvýšenie plodnosti a intímne zdravie, rastúca vo vysočinách Peru. Rastie na sopečných pôdach v horách. Maca je bohatá na minerály a fytonutrienty. Podporuje hormonálnu rovnováhu a zlepšuje zdravie štítnej žľazy. Tiež zvyšuje energiu, výdrž a libido.

Najlepšie 3 produkty na sexuálne zdravie: Vigorelle - lubrikačný krém pre ženy, Clitorin - na zvýšenie plodnosti a vaginálny, análny intímny gél a lubrikačný gél na počatie Lovely Lovers.


Môže sa používať ako tinktúra alebo vo forme kapsuly. Bežnejšie sa používa v práškovej forme ako prísada do džúsu, smoothies a dokonca aj pečiva. Jedná sa o základnú potravu (nielen medicínu) peruánskeho ľudu a ako taká nemá žiadne vedľajšie účinky.


Damiana


Damiana je ker so žltými kvetmi, ktorý rastie po celej južnej a strednej Amerike, Mexiku a Západnej Indii. Jej listy sa sušia a používajú sa na výrobu čaju, ktorý slúži ako afrodiziakum. Stimuluje nervy a zvyšuje prietok krvi do pohlavných orgánov. Damiana môže pomôcť mužom prekonať impotenciu a modulovať aj spermatoriu, čo je stav, ktorý spôsobuje nadmernú, náhodnú ejakuláciu.


Ako vidíte, existuje množstvo efektívnych byliniek na sexuálne problémy, ktoré môžu pomôcť s problémami súvisiacimi so ženským sexuálnym zdravím. Najlepšie produkty sme si však nechali celkom na záver, kde vám predstavíme to najlepšie, čo si v dnešnej dobe dokážete na trhu kúpiť. Tu je náš výber najlepších produktov na ženské sexuálne zdravie:


Skúste najlepšie produkty na sexuálne problémy, zvýšenie plodnosti a podporu intímneho zdravia:


1. Clitorin – Najlepší prípravok na ženské intímne zdravie – Zvyšuje libido u žien, zlepšuje šance na kvalitný orgazmus a podporuje prirodzenú lubrikáciu.


2. Vigorelle – Patrí medzi najlepšie lubrikanty na vagínu, pozitívnymi recenziami ovenčený produkt výrazne pomáha na zvýšenie ženského libida a lubrikácie – Unikátne zloženie prípravku mu dáva schopnosť zlepšiť ženské intímne zdravie a zbaviť ženy sexuálnych problémov.


3. Breastmax – Doplnok výživy na zväčšenie objemu prsníkov a zlepšenie ich tvaru – Zbavte sa malých pŕs vďaka tomuto prípravku so špeciálnym zložením a získajte veľké a pevné poprsie.


Zvýšenie plodnosti


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Krémy pre ženy na sexuálne problémy, väčšiu plodnosť podporia intímne zdravie

vložiť nový komentár
11.04.2019 pridal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk