Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Chlamýdie v oku, v krku, v krvi - liečba, prenos, test, info, príznaky chlamýdií

Pridané: 26.10.2018

Čo sú chlamýdie a ako sa prenášajú v oku, v krku a v krvi ženy?

 

Čo sú chlamýdie v oku, v krku, v krvi Niekedy sa zamýšľate nad tým, ako dosiahnuť orgazmus pre ženy pri pohlavnom styku. Základom je však sexuálne zdravie ženy.


Prevencia je vždy lepšia ako liečba, no keď už z úst lekára zaznie, že máte chlamýdie, nezostáva vám nič iné ako sa podrobiť liečbe. Mnohí pacienti sa okamžite vrhnú na internet a snažia sa vypátrať všetky dostupné informácie ohľadom chlamýdií - liečba, prenos, test, info, príznaky.

V prvom rade si ozrejmíme, čo sú chlamýdie? Je to bežne liečiteľná bakteriálna pohlavne prenosná choroba. Ide o infekciu spôsobenú patogénnou baktériou, ktorá môže postihnúť krčok maternice u žien, konečník u mužov i u žien. Príležitostne však môže napadnúť aj iné časti tela - poznáme chlamýdie v oku, v krku, v krvi.

Tip pre ženy: Ako na chlamýdie? Vyzkúšajte tabletky Woman Power, lubrikačný gél Vigorelle a čisto prírodné tabletky na zvýšenie plodnosti Clitorin pre ženy.

 

Viac ako 90 miliónov prípadov infekcií chlamýdiami sa každoročne vyskytuje v celosvetovom meradle, pričom u žien sa vyskytla viac ako polovica týchto nákaz. Najvyššia miera infekcií je pozorovaná u dospievajúcich a mladých dospelých. Súvisí to s ich nezodpovedným a riskantným sexuálnym správaním a nedostatočnou prevenciou. Asi polovica nakazených chlamýdiami nebadá žiadne príznaky, ochorenie je neliečené a nekontrolovateľne sa šíri na ďalších ľudí. Pritom chlamýdie sa dajú ľahko liečiť jednoduchými antibiotikami, no netreba zabúdať, že infekcia môže dopadnúť aj zle - spôsobuje napríklad neplodnosť.

 

Prenos chlamýdií je najbežnejší prostredníctvom sexuálneho styku. Teda nechráneným pohlavým stykom s nakazeným jedincom, či už ide o vaginálny alebo análny kontakt. Chlamýdie sa prenášajú aj orálnym sexom, aj keď je to menej bežný prípad, pretože chlamýdie častejšie napádajú genitálnu oblasť ako hrdlo. Prenos chlamýdií je možný aj pri kontakte vagíny, krčka maternice, konečníka, penisu či úst s infikovanými sekrétmi alebo tekutinami. Baktérie sa môžu zanášať z vagíny do konečníka alebo opačne pri používaní toaletného papiera.


Najčastejšie príznaky chlamýdií a ako ich liečiť

 

Test, info, príznaky chlamýdií - najlepšie liekyĎalšie spôsoby prenosu chlamýdií môžu byť používanie sexuálnych hračiek po nakazenom, z matky na novorodenca pri pôrode, či prenos z oblasti genitálií prstami do rôznych častí tela, napríklad očí. Prenosu chlamýdií sa nemusíte obávať napríklad pri obyčajnom bozkávaní či pri podaní si rúk. Taktiež ani pri zdieľaní spoločného riadu alebo uterákov.

 

Aké sú najčastejšie príznaky chlamýdií? Toto ochorenie je známe ako “tiché”, to znamená, že u mnohých nakazených sa dlhodobo nevyskytnú žiadne príznaky. Zhruba 70 až 95 percent žien a 50 percent mužov trpiacich chlamýdiami nepociťuje typické symptómy. Príznaky chlamýdií môžu byť mierne a takmer nepozorovateľné. Ťažkosti s diagnostikovaním chlamýdií spôsobuje aj ľahká zameniteľnosť tohto ochorenia s kvapavkou, pretože príznaky sú si veľmi podobné.

Tip pre ženy: Máte problémy? Vyzkúšajte Vigorelle - lubrikačný gél a Clitorin na zlepšenie sexuálneho zdravia.

 

Príznaky chlamýdií sa objavujú zvyčajne jeden až tri týždne od nakazenia.


Príznaky chlamýdií u žien: neobvyklé až abnormálne vaginálne výtoky - niekedy žltkastej farby a zapáchajúce, časté a bolestivé močenie, krvácanie medzi menštruačnými cyklami či neobvykle silná menštruácia, bolestivý sex či krvácanie po sexe, bolesť v spodnej oblasti brucha niekedy sprevádzajúca hnačkou a zvýšenou teplotou, zdurená koža v oblasti vagíny či konečníka.


Príznaky chlamýdií u mužov: biely, zakalený vodnatý výtok z penisu, bolestivé močenie, bolesť či opuch semenníkov a tiež zdurená koža v oblasti konečníka. Chlamýdie v oku sú zriedkavé, prejavujú sa svrbením, bolesťou a výtokom. Chlamýdie v hrdle sú tiež zriedkavé, prejavujú sa najmä bolesťami hrdla. Chlamýdie v konečníku sa prejavujú krvácaním, výtokom a bolestivosťou.

Najlepšie produkty proti chlamýdiám - prípravky, tabletky, gély

Liečba chlamýdii, prenosOdborníci v boji proti chlamýdiám odporúčajú prírodné produkty. Najlepšie lieky a tabletky na intímne problémy a sexuálne zdravie pre ženy obsahujú prírodné látky, a preto nemajú vedľajšie účinky. Ak vás toto ochorenie postihlo, nezúfajte. Existujú kvalitné produkty, ktoré vám pomôžu v liečbe chlamýdií, sú to tabletky Clitorin, Woman Power a intímny gél Vigorelle.

 

 

Nenechajte sa viac chlamýdiami obmedzovať nielen v sexuálnom živote. Siahnite po osvedčených prírodných produktoch s účinkom proti chlamýdiám a žite opäť naplno!


Lubrikačný gél na počatie


Chlamýdie Trachomatis - chlamýdie u žien aj mužov

 

Chlamýdie TrachomatisKrkolomný výraz Chlamýdie Trachomatis. Nielen pre tých, ktorí trpia týmto nepríjemným ochorením nezaškodí niečo o ňom vedieť. Ako sa hovorí - prevencia je najlepší lekár. Chlamýdie Trachomatis je bežná sexuálne prenosná infekcia spôsobená baktériami. Možno neviete, že máte chlamýdie, pretože veľa ľudí nikdy nespozoruje príznaky nákazy, ako sú bolesti pohlavných orgánov a výtoky z pošvy alebo penisu. Chlamýdie Trachomatis postihujú mužov aj ženy a vyskytujú sa vo všetkých vekových skupinách, najčastejšie u mladých žien. Chlamýdie Trachomatis nie je ťažké liečiť, keď viete, že ich máte. Ak sa však neliečia, môže to viesť k závažnejším zdravotným problémom.

 

Príznaky nákazy sa objavia zvyčajne jeden až dva týždne od infekcie. Sú často mierne a teda ľahko sa dajú prehliadnuť. Medzi najčastejšie príznaky Chlamýdie Trachomatis patria bolestivé močenie, bolesti v spodnej časti brucha, výtoky z pošvy u žien, výtoky z penisu u mužov, bolestivý pohlavný styk, krvácanie medzi menštruačnými periódami u žien, bolesť semenníkov u mužov. Medzi rizikové faktory nákazy Chlamýdie Trachomatis patria - sexuálna aktivita pred dosiahnutím veku 25 rokov, viac sexuálnych partnerov, nepoužívanie kondómu, ochorenie sexuálne prenosnou chorobou v minulosti.

 

Chlamýdie Trachomatis sa môžu spájať s inými sexuálne prenosnými ochoreniami, zápalovým ochorením panvy, infekciou v blízkosti semenníkov u mužov, infekciou prostaty, infekciou novorodencov, ktorí sa môžu nakaziť pri pôrode z nakazenej matky, neplodnosť a komplikáciou ochorenia môže byť aj reaktívna artritída. Najistejšou prevenciou nákazy Chlamýdie Trachomatis je nestriedanie sexuálnych partnerov, používanie kondómu a zodpovedné sexuálne správanie. Tiež by ste sa mali podrobovať pravidelným preventívnym prehliadkam.

 

Chlamýdie Pneumoniae - čo to je, ako sa šíria, rizikové skupiny ľudí

 

Chlamýdie PneumoniaeChlamýdie Pneumoniae sú typom baktérie, ktorá spôsobuje pľúcne infekcie ako napríklad zápal pľúc. Baktérie spôsobujú ochorenie tým, že poškodzujú výstelku dýchacích ciest (hrdlo, dýchacie cesty a pľúca).

 

Ako sa Chlamýdie Pneumoniae šíria? Dobrá otázka. Osoba, ktorá je nakazená infekciou Chlamýdie Pneumoniae, má baktérie v nose, hrdle, priedušnici aj pľúcach. Chlamýdie Pneumoniae sa šíria z človeka na človeka, keď sú ľudia chorí, kašľú alebo pri kýchaní, zatiaľ čo sa nachádzajú v úzkom kontakte s ostatnými ľuďmi - zdravými jedincami, ktorí potom dýchajú tieto baktérie.

 

Väčšina ľudí, ktorí sú vystavení na krátky čas niekomu s infekciou Chlamýdie Pneumoniae, sa nenakazia. Je však bežné, že sa táto choroba rozšíri medzi členov rodiny, ktorí žijú spolu. Infekcie spôsobené baktériou Chlamýdie Pneumoniae majú dlhú dobu inkubácie (čas medzi zachytením baktérií u nakazeného a vývojom symptómov), pričom príznaky začínajú tri až štyri týždne od infikovania.

 

Chlamýdie Pneumoniae môžu nakaziť ľudí všetkých vekových skupiín. K prvej infekcii dochádza najčastejšie v detskom veku v období školskej dochádzky, alebo v období dospievania. Reinfekcia je najčastejšia u starších dospelých. Medzi ľudí so zvýšeným rizikom nákazy patria tí, ktorí žijú či pracujú v preplnených priestoroch, kde sa najčastejšie vyskytujú ohniská nákazy. Ide najmä o školy, sály, vojenské kasárne, ošetrovateľské centrá, nemocnice, väzenia či šatne športových tímov. Starší dospelí majú zvýšené riziko ťažšieho priebehu ochorenia spôsobeného infekciou Chlamýdiami Pneumoniae vrátane pneumónie.

 

Chlamýdie u žien - najlepšie prírodné produkty na liečbu, vhodné aj pre mužov

 

Chlamýdie u žien - najlepšie prírodné produkty na liečbuChlamýdie u žien sú pomerne rozšíreným problémom, táto nepríjemnosť trápi množstvo žien a nielen, že to ohrozuje ich zdravotný stav, ale navyše to bráni plnohodnotnému životu, nakoľko sex pri tomto ochorení neprichádza do úvahy. Stimulanty na sex pre ženy a mužov môžu pomôcť zlepšiť aj zdravie.


A sex ku kvalitnému a šťastnému životu bezpochýb patrí, o tom bez debaty. Preto vám dávame do pozornosti tri najlepšie prírodné produkty, ktoré riešia chlamýdie u žien, a zároveň napomáhajú vášmu sexuálnemu zdraviu.

Tip: Čo pomôže na chlamýdie? Vyzkúšajte tabletky Clitorin na libido a vzrušenie, Woman Power na chlamýdie a menopauzu a lubrikačný gél vigorelle.

 

Woman Power - prírodné tabletky na chlamýdie, príznaky menopauzy a choroby ako kvasinková infekcia, mykóza, uápal pošvy a zápach z vagíny, ktoré spôsobujú svrbenie, pálenie vagíny. Tabletky na orgazmus Woman Power zvyšujú libido pre silné ženy! Ako už názov produktu napovedá, dodá vám skutočnú ženskú silu. Stane sa z vás nielen dračica v posteli s obrovskou chuťou na sex, s lepším prežívaním milostného aktu, ale zároveň sa tento prípravok čisto prírodného zloženia bez vedľajších účinkov postará aj o zdravie vašej vagíny.

 

Sweet Sex - najlepší produkt proti chlamýdiám pre krásnu, sladkú ovocnú vôňu vagíny, odstránenie zápachu vagíny, lepšia vôňa výtokov z pošvy ženy aj semena mužov, zlepšenie chuti semena pri prehĺtaní, svrbenie pošvy, zvýšenie libida a lepší orgazmus. Názov hovorí opäť za všetko - sladký sex, odteraz už žiadne obavy z neželaného smradu z vagíny, alebo výtokov. Oslaďte si svoj sexuálny život s týmto prípravkom a pocíťte novú intenzitu vzrušenia a orgazmov.

 

Vigorelle - exkluzívny lubrikačný gél pre ženy pre neutralizáciu baktérii, chorôb a chlamýdii vo vagíne pre lepšiu vôňu z vagíny, odstránenie zápachu z pošvy, lepšie vzrušenie, libido, orgazmus pre ženy - vhodný ako doplnok k tabletkám Woman Power - DOPORUČUJEME. Nejde o nejaký obyčajný lacný lubrikačný gél, ktorý kúpite v hociktorej lekárni. Ide o exkluzívny produkt s tým najlepším, vyváženým a komplexným zložením, ktorý vám zabezpečí najintenzívnejšie sexuálne pôžitky, aké ste doteraz vo svojom živote zažili.


Lieky na chlamýdie, menopauzu, mykózu a kvasinky


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Chlamýdie v oku, v krku, v krvi - liečba, prenos, test, info, príznaky chlamýdií

vložiť nový komentár
09.04.2019 pridal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk