Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Lubrikanty na vagínu pre ženy na libido, vzrušenie, orgazmus

Pridané: 11.04.2019

Ako dosiahnuť väčšie libido, vzrušenie a orgazmus: Prečo lubrikačné gély na pošvu na podporu plodnosti a tehotenstva obľubujú ženy? Pretože vaginálna suchosť vám môže celkom zničiť sexuálny život

Lubrikačné gély na vagínu

Vaginálna suchota je bežný stav postihujúci ženy počas alebo po menopauze. Je to preto, že menopauza spôsobuje pokles hladiny estrogénu, čo vedie k nedostatočnému vaginálnemu mazaniu. Lubrikačné gély na podporu tehotenstva a plodnosti, ako Vigorelle, a tabletky na zvýšenie plodnosti, ako Clitorin, môžu zlepšiť sexuálny život.

Ako na sucho vo vagíne? Vyzkúšajte Clitorin - tabletky na orgazmus a plodnosť a lubrikačné gély Vigorelle a Lovely Lovers na vyššie libido, vzrušenie a plodnosť.

Hľadáte rýchly spôsob, ako zvýšiť libido, vzrušenie a orgazmus pre partnerku? Vyzkúšajte prírodné lubrikanty na vagínu pre ženy. Vaginálna suchosť môže teda mať vplyv na sexuálny život, je častá u mladších a starších žien, a preto sa môže vyskytnúť aj v akomkoľvek veku v dôsledku návykov životného štýlu, hormonálnej nerovnováhy, používania istých liekov, porúch imunity, zlej stravy a tak ďalej.

Tu môžu pomôcť lubrikačné gély na pošvu, ako Vigorelle, ktoré zvlhčujú vagínu a podporujú libido, vzrušenie a orgazmus. Ďalšie obľúbené produkty sú Breastmax na zväčšenie pŕs a Clitorin na zvýšenie plodnosti pre ženy.


Ak nechcete ísť do bežnej liečby, ako je hormonálna substitučná liečba, skúste prírodné lieky. Použitie prírodných liekov prináša obrovskú úľavu na vaginálnu suchosť a symptómy, ktoré spôsobuje. Najčastejšími symptómami vaginálnej suchosti je svrbenie, pálenie a bolesť.


Vedeli ste, že prvou príčinou vaginálnej suchosti je zníženie estrogénu?

Ako starneme, estrogén sa znižuje, prináša tenšie vaginálne steny a nižšiu produkciu mazania. Vaginálna suchosť je bežná choroba pri menopauze a perimenopauze po pôrode a počas chronického stresu. Keď sú hladiny estrogénu nízke, bežnou sťažnosťou je vaginálna suchosť, ktorá môže mať negatívny vplyv na váš sexuálny život.


Vaginálna suchosť môže viesť k bolesti počas vaginálnej penetrácie a zvýšeniu prenosu pohlavne prenosných infekcií alebo chorôb. Farmaceutická hormonálna liečby, ako je perorálna estrogénová terapia alebo vaginálny krúžok, majú vedľajšie účinky a nemôžu sa použiť, ak ste v minulosti mali rakovinu prsníka, rakovinu endometria alebo ak dojčíte alebo ste tehotná. Našťastie existujú prírodné prostriedky a doplnky, ktoré sa dajú použiť na prirodzené zvýšenie vaginálneho mazania a pomáhajú zmierniť tieto symptómy.


Hoci vaginálna suchosť je najčastejšia u žien pomenopauze, keď hladiny estrogénu klesajú, tento stav môže postihnúť ženy v akomkoľvek veku. Často sprevádzaný svrbením a/alebo pocitom pálenia, vaginálna suchosť môže prispieť k bolesti počas sexu alebo k zvýšeniu frekvencie močenia.

Lubrikanty na podporu otehotenia na pošvu: Bojujte s vaginálnou suchosťou za použitia osvedčených rád, ako zvlhčiť ženskú vagínu

Zvlhčenie suchej vagíny ženy

Ako zvlhčiť vagínu? Zatiaľ je obmedzená vedecká podpora tvrdenia, že lubrikačný gél Vigorelle v kombinácii s liekmi, ako tabletky na sex a podporu plodnosti Clitorin a Breast Actives, môže pomôcť s vaginálnou suchosťou a tiež podporiť otehotnenie pre ženy. Tu je pohľad na niekoľko látok, ktoré sú často označované ako prírodné prostriedky pre tento problém:


1. Wild Yam tabletky a krém

Lokálne aplikované na pokožku, krémy vyrobené z divého yamu sa často predávajú ako prírodný zdroj estrogénu. Neexistuje však žiadny dôkaz o tom, že divoký yam môže zvýšiť hladiny estrogénu alebo mať akýkoľvek účinok na vaginálnu suchosť. Tabletky Wild Yam sú oveľa účinnejšie, predávané pod názvom DHEA Wild Yam.


2. Čierny Cohosh

Podobne neexistuje žiadna vedecká podpora tvrdenia, že výživové doplnky obsahujúce bylinkovú čiern môžu pomôcť zmierniť suchú vagínu.

3. Vigorelle
Najlepší lubrikačný gél na libido, vzrušenie a plodnosť pre ženy. Ak chcete dosiahnuť orgazmus a plodnosť, je to pre vás ten správny produkt. Vyššia cena produktu je kompenzovaná dlhšou výdržou krému.

Tip: Hľadáte najlepšie lubrikačné gély na zvlhčenie vagíny? Vyzkúšajte sprej na klitoris 12Volt a lubrikačné gély Vigorelle na vaginálny orgazmus, vzrušenie a plodnosť a Lovely Lovers na análny sex a vyššie libido


Prírodné liečby pre suchosť v pošve


Čistá strava

Jedzte zdravé tuky v každom jedle, veľa zeleniny, ovocia a čisté zdroje bielkovín. Minimalizujte mlieko a zrná. Vyhnite sa konvenčne produkovanému mäsu.


Shatavari

Shatavari alebo Asparagus Racemosus je chladivá ájurvédská bylinka, domáci v Indii a podobná špargli. Shatavari sa často prekladá ako "ona, ktorá má 100 manželov", pre svoje historické použitie ako podpora pre hormóny, ako posilňovač plodnosti a ženského reprodukčného systému. Obsahuje vitamíny A, C a proteín a môže sa užívať pravidelne ako čajová latte zmiešaním prášku s teplým kokosovým alebo mandľovým mliekom - skvelý doplnok pre horúce letá.


Borage Olej

Toto je tajná zbraň vaginálnej suchosti. Borage je rastlina, ktorá je plná výživných mastných kyselín a antioxidantov. Olej sa získava z osiva borage. Jeden z hlavných typov mastných kyselín v oleji Borage je GLA alebo gama linolová kyselina. Keď sa GLA užíva perorálne, môže pomôcť znížiť príznaky menopauzy vrátane suchého kože, návalov horúčavy a samozrejme vaginálnej suchosti. Má tiež protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú utišiť zápal kože.

Vyskúšajte najlepšie prírodné lubrikačné gély na podporu plodnosti a tehotenstva na vagínu pre ženy na libido, vzrušenie a orgazmus

Lubrikanty na libido, vzrušenie, orgazmus pre ženy

Najlepšie hodnotené produkty na lubrikáciu vagíny sú prírodné tabletky Clitorin a lubrikačný gél na zvlhčenie pošvy a podporu plodnosti a otehotenia Vigorelle. Ďalší obľúbený produkt je Breastmax na zväčšenie pŕs.

Tip: Hľadáte najlepšie prípravky pre ženy? Vyzkúšajte lubrikačný gél Vigorelle na oplodnenie, chuť na sex a orgazmus, Breastmax a Breast Actives - najlepšie tabletky na zväčšenie pŕs pre ženy a tabletky Clitorin na libido, plodnosť a orgazmus.

Kokosový olej

Kokosový olej je rýchlo absorbovateľný a obsahuje GLA na zvýšenie hladiny vlhkosti. Kokosový olej je ľahký, nemastný olej s antibakteriálnymi a protihubovými vlastnosťami. Je vysoko absorbovateľný a zvlhčujúci, čo z neho robí dobrý lubrikant a prirodzené mazadlo. Len majte na pamäti, že olej môže poškodiť latexové kondómy, a spôsobiť ich pretrhnutie. Vyberajte organický, panenský kokosový olej, najlepšie lisovaný za studena z kokosových orechov bez GMO.


Rozmarín

Rozmarín je úzko spojený so stredomorskou kuchyňou. Tu sa pridáva takmer do každého jedla čo je naozaj skvelé. Rozmarín je totiž účinný na zlepšenie pamäti a funkcie mozgu. Je to tiež silný protizápalový prostriedok. Obľúbený spôsob používania rozmarínu je na pečených sladkých zemiakoch. Vždy dajte prednosť čerstvému rozmarínu, ktorý má lepšie vlastnosti a aj lepšie chutí.


Tieto prírodné prostriedky sú východiskovým bodom, ktorý snáď podporí prirodzené vaginálne mazanie a sexuálne vzrušenie. Nezabudnite mať trpezlivosť a dopriať si dostatok času. V závislosti od faktorov prostredia a stresu, kde ste v menštruačnom cykle a súčasnom profile hormónov, môže to trvať, kým vaše telo reaguje a primerane sa pripraví na pohlavný styk. Predohra určite pomôže zvýšiť prietok krvi do panvového dna a vaginálnych stien, čo zase môže zvýšiť vaše vzrušenie a prirodzené mazanie.


Vyberáme najlepšie produkty na vagínu, libido, vzrušenie a orgazmus

1. Clitorin – Najlepšie prášky na ženské libido, podporu otehotnenia a sexuálne zdravie – Zvýšenie libida u žien, zlepšenie šance na kvalitný orgazmus a zvýšenie prirodzenej lubrikácie vagíny.

2. Breastmax – Prípravok na zväčšenie prsníkov s efektívnym a kvalitným zložením – Menšie prsia už vás viac nemusia trápiť. Produkt Breastmax sa opiera o kvalitné zloženie, vďaka ktorému môžete mať väčšie prsia aj vy. Pre dokonalú postavu a tiež rýchle chudnutie je vhodné užívať Breastmax s prípravkom OPC Traubenkern.

3. Vigorelle – Osvedčený produkt zvyšujúci ženské libido, vzrušenie a lubrikáciu – Vigorelle je na trhu už dlho a teší sa výborným recenziám používateľov aj odborníkov.


Lubrikačný gél na podporu plodnosti 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Lubrikanty na vagínu pre ženy na libido, vzrušenie, orgazmus

vložiť nový komentár
11.04.2019 pridal
Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk