Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Prírodná náhrada liekov Modafinil a Modafy: Focus Pills - rýchle zvýšenie motivácie a koncentrácie - TOP 3 Produkty

Pridané: 16.11.2018

Modafinil - Tabletky na motiváciu, zvýšenie koncentrácie, lepšie myslenie

Chcete byť produktívnejší? Hľadáte motiváciu, aby ste dokončili prácu? Ste unavení a bez energie? Počuli ste už o nootropiku a lieku Modafinil?Viac motivácie a koncetrácie


Modafinil sú prírodné tabletky, ktore sú na trhu viac ako 17 rokov. Sú určené na zníženie únavy, umožňujú udržiavať bdelosť, zvyšujú koncentráciu, motiváciu, prispievajú k lepšej nálade, zlepšujú pamäť, podporujú jasnejšie a intenzívnejšie myslenie. Výsledkom je pocit sviežosti a bdelosti po niekoľko hodín. Nemajú vedľajšie účinky, nie sú návykové a považujú sa za bezpečné.

 

Tento produkt je určený pre všetkých, ktorí chcu byť vždy pohotoví, či už sú to manažéri, športovci, študenti. Liek Modafinil blahodarný účinok na mentálnu bdelosť, zvyšuje motiváciu a zlepšuje kognitívne funkcie. Tento liek je jeden zo spôsobov, ako získať motiváciu a vďaka tymto prírodným tabletkám rýchlo a ľahko dokončíte všetko, čo ste si zaumienili.


Preparát je čisto prírodný, takže je úplne bezpečný a nemá vedľajšie účinky. Je veľmi dobre tolerovaný a nenávykový. Nemusíte už siahať po energetických nápojoch, dosiahnite maximálneho výsledku s týmto liekom na motiváciu.


Aké pozitívne účinky vám Modafinil prináša?


- lepšia sústredenosť


- silnejšie kognitívne funkcie


- lepšiu krátkodobú pamäť


- dlhšie obdobie sústredenia

Máte záujem o prírodnú náhradu liekov ako Modafinil? Skúste Focus Pills na sústredenosť, pamäť a motiváciu, sú to najlepšie tabletky na zvýšenie motivácie a koncentrácie bez vedľajších účinkov.


Modafinil je vhodný pre študentov, ktorí sa potrebujú učit intenzívne do školy a na skúšky. Zlepšuje koncentráciu, schopnosť rozhodovať sa a precíznosť, posilňuje krátkodobú pamäť a zvládať niekoľko úloh naraz. Je vhodný hlavne pre tých, ktorí potrebujú pracovať celé hodiny. Zvyšuje motiváciu a schopnosť sústrediť sa. Športovci tiež ocenia blahodarné účinky tohoto lieku - zvyšuje totiž motiváciu, zrýchľuje reflexy a zlepšuje výdrž. Celkovo posobi povzbudivo a to všetko bez škodlivých vedľajších účinkov. Zlepšíte teda svoj reakčný čas a schopnosť sústrediť sa!


Pozitívne účinky Modafinilu sú preukázané. Bezpečnejšie sú však prírodné nootropiká Focus Pills a Energise. Tieto tabletky na prírodnej báze zvyšujú odolnosť proti únave, zlepšujú náladu, zvýšujú tiež vašu motiváciu, bdelosť ako aj reakčný čas. Štúdie potvrdili zlepšeni schopnosti rozhodovať sa. Zlepšíte aj funkcie vášho mozgu. Okrem toho, nepotrebujete lekársky predpis, nemusíte nikam chodiť, stačí kliknúť a objednať z pohodlia domova.


Nootropiká - Tabletky, prípravky a lieky na motiváciu, zlepšenie pamäti a uvoľnenie stresu

Nootropiká alebo aj smart drugs sú látky, ktore znižujú únavu, zvyšujú motiváciu, sústredenosť a zlepšujú pamäť. S rozvojom chémie sa k nim pridali aj syntetické látky. Rozdielom však je, že syntetické látky majú mnoho nežiadúcich účinkov, zatiaľ čo prírodné nootropiká nemajú vedľajšie účinky.Tabletky na zlepšenie pamäti


Ako teda nootropiká pôsobia? Najčastejšie fungujú tak, že zvyšujú prietok krvi a tím zvyšujú prívod kyslíka a glukózy - dôležitého paliva pre náš mozog. Ďalej pozitívne vplývajú na tvorbu nových spojení a neurotransmitterov a modifikujú prenos informácií. Sú vhodné pre všetkych, od ktorých sa vyžaduje veľká psychická námaha, výkon a kreativita.

 

Patria sem:


Ginkgo Biloba - zlepšuje prekrvenie, rozširuje cievy a tým dokázateľné zlepšuje koncentráciu a dlhodobú pamäť.

 

Lecitín - látka bežne obsiahnutá v potravinách. Ako výživový doplnok je zdrojom Cholínu, ktory je nevyhnutný pre tvorbu Acytylcholínu. Ten je zodpovedný aj za pamäťové a kognitívne funkcie. Pri dlhodobom užívaní pozitívne ovplyvňuje ukladanie informácií do pamäte.

 

Bacopa Monnieri - bylinka používaná v Ajurvédskej medicíne. Tiež je známa vo forme výživového doplnku. Zlepšuje pamäť, znižuje úzkosť a stres, zvyšuje rýchlosť nervových zakončení a posobí ako antioxidant.

 

Ženšen - významne posobí proti únave, zlepšuje krvný obeh a má antioxidačné účinky.

Omega-3 mastné kyseliny - látky, ktoré sa vyskytujú v rybom oleji. Dá sa však tiež kúpiť aj ako doplnok výživy vo forme želatínových kapsúl. Zlepšuje prietok krvi a spomaľuje kognitívny úpadok spôsobený vekom.

 

Guarana - obsahuje prírodné extrakty kofeínu. Používa sa na stimuláciu - znižuje únavu a zlepšuje koncentráciu. Odporúča sa užívať dopoludnia.

 

Okrem týchto prírodných látok, ktoré boli spomenuté, na trhu nájdete rôzne lieky s podobnými účinkami. Sú určené na liečbu úpadku kognitívnych schopností, avšak sú spojené s mnohými vedľajšími účinkami. Za zváženie teda stojí užívanie prírodných tabletiek. Dosiahnite zlepšenie pameti a kognitívnych schopností, uvoľnite sa a zbavte sa stresu, buďte motivovaní a plní energie vďaka produktom z prírody, ktoré na rozdiel od liekov nemajú žiadne vedľajšie účinky. Vyskúšajte blahodarné účinky týchto naturálnych preparátov.

 

Modafy - Náhrada Modafinilu, prírodné nootropikum pre zvýšenie motivácie a koncentrácie

Výhody:


- dostatočná dávka účinnej látky L-Theanin zmierňuje vedľajšie účinky kofeínu


- má vysoký obsah Alpha GPC (Glycerylphosphorylchlorine)


- obsahuje Korálovec ježovitý (huba) pre dlhodobý efekt

 

Nevýhody:


- obsah kofeínu moze citlivým osobám spôsobovať ťažkosti

 Nootropiká pre zvýšenie motivácie a koncentrácie

Jednoduchá a účinná formula bola navrhnutá tak, aby sa v čo najkratšom čase zlepšila vaša pozornosť, schopnosť jasne myslieť a koncentrovať sa. Účinok sa dostaví už do hodiny po užití - zlepšia sa vaše schopnosti učiť sa, prípravok posilní vašu pamäť, zvýši energiu a motiváciu.


A ako Modafy funguje? Ide o jednoduchý, ale veľmi účinný produkt, ktorý patrí medzi nootropiká s rýchlym nástupom účinku.


Obsahuje nasledujúce látky:


Alpha GPC 50% - zlúčenina obsahujúca Cholín. Ide o jeden z najúčinnejších látok na zvýšenie hladiny Acetylcholínu v mozgu


Fosfatidylserínu 20% - táto látka sa prirodzene nachádza v mozgovom tkanive. Ako súčasť doplnkov stravy preukázal Fosfatidylserín mnohé pozitívne účinky, na príklad pôsobí preventívne proti demencii a zlepšuje tiež kognitívne funkcie.


Korálovec Ježovitý - niektoré z jeho aktívnych zložiek majú obrovský potenciál pre zdravie. Prirodzená hladina nervového faktoru je dôležitá pre udržiavanie optimálnych nervových funkcií.


L-Theanin - je aminokyselina, ktora posobi uvoľňujúco, nie však utlmujúco. Prináša pocit uvoľnenia a zároveň uľahčuje koncentráciu. Posobí synergicky spolu s kofeínom, zmierňuje jeho negatívne účinky a súčasný stimuluje pamäť, sústredenosť.


Koenzým Q10 - zohráva neoodeliteľnú súčasti procesu vytvaranie energie.


Guarana - Guarana je známa rastlina z južnej Ameriky, ktorej semiačka sú bohaté na naturálny stimulant kofeín.


Modafy obsahuje pomerne veľké množstvo kofeínu, jeho vedľajšie účinky sú zmiernené L-Theanínom, čo prináša pre mozog pozitívny efekt - zvýši koncentráciu a znižuje únavu.

Alpha GPC, Fosfatidylserín a Koralovec Ježovitý zlepšujú kognitívne a mentálne schopnosti, pamäť, koncentráciu a myslenie. Keďže ide o čisto prírodné ingrediencie v doplnkoch výživy, nemajú žiadne nežiadúce účinky. Vyskúšajte a uvidíte!


Recenzia lekára - Najlepšie produkty na väčšiu motiváciu, koncentráciu a uvoľnenie


1. Energise - Ide o jednoduchý, ale zato veľmi účinný produkt, ktory patri medzi nootropiká s rýchlym nástupom účinku.


2. FocusNajlepšie nootropikum na zvýšenie sústredenosti, zlepšenie pamäte a motivácie.


3. Exam Bacopa - Vyskúšajte tabletky s prírodným zložením na pamäť, koncentráciu a motiváciu bez vedľajších účinkov pre zdravie.


Zvýšenie koncentrácie a motivácie

Lieky Modafinil, NZT Limitless Energy, Nootropiká - zvýšenie koncentrácie, pamäti a úspechuZvýšenie koncentrácie a mentálnej výkonnosti

Počuli ste už niekedy pojem nootropikum? Ak nie, tak vám ho hneď objasníme. Ide o takzvané "chytré drogy", čo inými slovami znamená, že sa jedná o pilulky a výživové doplnky, ktoré majú pozitívny vplyv na činnosť ľudského mozgu a dokážu zlepšovať jeho činnosť.


Nootropiká sú najviac rozšírené v komunite študentov, pretože vďaka ich užívaní dokážu ľahšie zvládať nástrahy, ktoré so sebou štúdium prináša. Uľahčujú tok informácií mozgovými hemisférami, teda sa učenie stáva jednoduchším a navyše nemajú žiadne vedľajšie negatívne efekty, ako tomu býva u bežných psychotropných látok. Dá sa teda povedať, že pojem "chytré drogy" je značne nadsadený, pretože žiadne vlastnosti drog nevykazujú. Nie je teda dôvod sa ich užívania nijako obávať.

Hľadáte Modafinil s prírodným zložením bez predpisu? Skúste prírodné nootropiká na zvýšenie sústredenosti bez vedľajších účinkov.


Nielen počas skúškového obdobia by sa všetkým študentom hodila pomoc s učením. Hodiny strávené nad knihami a zošity s poznámkami môžu byť dosť úmorné. Existuje však Modafinil, liek, ktorý bol lekármi a vedcami vytvorený na liečbu osôb trpiacich narkolepsiou, teda poruchou pri ktorej postihnutý nedokáže vydržať po celú dobu cez deň v stave bdelosti. Časom sa prišlo na to, užívania tohto lieku má svoje výhody, aj keď narkolepsiou netrpíte. Vďaka Modafinilu dokážete svoju pozornosť stopercentne udržať sústredenú na jedinú úlohu, takže klasické rozptyľovanie surfovaním po internete alebo upratovanie, vás nechajú pokojnými. Získate o mnoho viac energie a pamäť bude mnohonásobne lepšia.


Na dosť podobnom princípe funguje aj NZT Limitless Energy, ktorý dokáže zabezpečiť nepretržitú energiu po dobu ôsmich až šestnástich hodín. Funguje čisto na prírodnej báze, takže nebudete užívať zbytočne chémiu. Prípravok vám pomôže lepšie sa koncentrovať a vaša mentálnu výkonnosť bude rapídne stúpať smerom nahor. NZT Limitless Energy aj Modafinil sú voľne bez lekárskeho predpisu k zohnaniu na internetových obchodoch.

 

Tabletky a doplnky výživy na sústredenosť, mentálnu výkonnosť - pomôže prírodný Modafinil dosiahnuť úspech? Tabletky a doplnky výživy na sústredenosť a mentálnu výkonnosť

Mnoho študentov vysokých škôl a univerzít hľadá spôsoby, ako sa vysporiadať s tým neskutočným množstvom informácií, definícií a poučiek, ktoré je nevyhnutné sa na zdarné ukončenie vzdelania sa naučiť.


Každý študent má svoje metódy, ktoré však majú vždy spoločný cieľ - naučiť sa čo najviac danej látky za čo najkratšiu možnú dobu. Niektorí jedinci pijú nezmyselné množstvo kávy, prípadne silného zeleného čaju, iní svoju dôveru a financie vkladajú v energetické nápoje alebo sa skrátka len modlia k nejakému, veľakrát aj vymyslenému božstvu a spoliehajú sa len a len na svoje schopnosti. Tieto praktiky bývajú bohužiaľ vo väčšine prípadov nedostačujúce a vytúžené výsledky sa na skúške nedostavujú.


Toto je presne ten moment, kedy je správny čas sa poobzerať aj po iných alternatívach, ktoré by zvýšili mentálnu výkonnosť a zlepšili pamäť nebohého študenta. Premýšľali ste už niekedy o výživových doplnkoch? Jasne, každý pozná z detstva rôzne multivitamínové tabletky, ktoré boli označované práve týmto pojmom. My ale myslíme trochu odlišný typ výživových doplnkov, konkrétne také, ktoré sa primárne zameriavajú na zlepšenie mozgovej činnosti.


Jedným takým môže byť už vyššie v článku spomínaný Modafinil. Ak patríte medzi tých jedincov, ktorí sú voči takýmto podporným prostriedkom skeptickí, tak hoďte svoje obavy za hlavu a neváhajte ho vyskúšať na vlastnej koži. Jeho užívaním nemáte čo stratiť, ba naopak môžete len získať. Na internete je k videniu veľa spokojných recenzií a pozitívnych ohlasov na tento prípravok, čo hovorí samo za seba. Uvidíte, že spolu s účinným liekom Modafinil prejdete skúškovým obdobím o dosť ľahšie, než keď sa budete spoliehať len na litre kávy. Počas krátkeho času sa zvládnete naučiť toľko látky, ku ktorému by ste bežne potrebovali minimálne dvakrát toľko času, pretože pamäť bude o poznanie lepšia a vymiznú rušivé elementy.

 

Kde kúpiť nootropiká? Prášky, tabletky a tabletky na zlepšenie sústredenosti - Focus, Think, Bacopa Tabletky na zlepšenie sústredenosti a lepšie učenie

Nootropikávoľnopredajné tabletky, ktoré nie sú viazané lekárskym predpisom. Z toho vyplýva, že nie je ťažké ich kúpiť, čo sa dá vo väčšine prípadov ľahko v internetových obchodoch. Na príklad doplnok stravy Focus Pillsďalšie prípravky s čisto prírodným zložením sú dostupné na našom eshope stimulant.cz. Focus Pills je známy ako prírodný Modafinil, čo z neho robí skutočného bojovníka s únavou z prepracovania. Focus Pills ďalej obsahuje vitamíny skupiny B, vrátane B12, ktorý býva u väčšiny populácie nedostatkový. Prípravok je vhodný aj pre vegánov, neobsahuje škodlivé látky, akým je napríklad kofeín a Focus Pills garantuje takmer okamžitú účinnosť po jeho požití.


Na dosť podobnom princípe funguje aj doplnok stravy Think. Tieto tabletky pôvodom z Nemecka je možné kombinovať s prípravkom Focus Pills. Tabletky zaručujú okamžité zlepšenie pamäte, budete sa o dosť lepšie koncentrovať a s učením si hravo poradíte. Think podlieha prísnemu testovaniu kvality, preto si môžete byť istí, že do tela nedostanete žiadne škodlivé látky a dočkáte sa iba pozitívnych účinkov bez negatívnych vedľajších prejavov pri užívaní. Tento doplnok stravy je úplne bez lepku a laktózy, takže je vhodný pre i pre celiatikov a ľudí trpiacich neznášanlivosťou kravského mlieka.


Výborným prírodným nootropikom je rastlinka zvaná Bacopa. Tento prírodný zázrak je približne 3 000 rokov starý a pochádza až z ďalekej Indie, kde je hojne využívaný. Dokáže zlepšovať činnosť mozgu, a teda sa hodí pri situáciách, kedy potrebujete maximálne zvýšiť kapacitu svojej pamäte a stopercentne sa koncentrovať. Výťažky z tejto byliny obsahuje prípravok zvaný Exam Bacopa, ktorý komplexne zvýši vašu výkonnosť pri štúdiu i pri akejkoľvek inej činnosti, kedy je potrebné výrazne premýšľať. Okrem extraktov z Bacopa, obsahuje tento doplnok stravy tiež minerálne látky, ako napríklad Horčík, Zinok a Mangán a navyše aj rybí tuk, ktorý užívali naše babičky. Vyskúšajte a urobte si sami obrázok o pravdivosti jeho účinkov.


Prírodné nootropiká na zlepšenie sústredenosti a pamäte

Modafinil NZT Limitless Energy - Nootropikum na zvýšenie sústredenosti, mentálnej výkonnosti a produktivity

Core Labs NZT Limitless je komplexný doplnok stravy s mimoriadnym účinkom, ktorý zabezpečuje jeho kľúčová zložka - Modafinil. Prípravok môže byť zahrnutý do skupiny stimulantov a nootropík, t.j. látok používaných na zlepšenie fungovania mozgu (kognitívnych funkcií) a posilnenie celkovej úrovne zdravia.Nootropiká na zvýšenie koncentrácie a mentálnej výkonnosti


Podobne ako ostatné nootropiká, NZT Limitless zlepšuje pamäť a koncentráciu, stimuluje motiváciu, schopnosť získať vedomosti, ovplyvňuje dobrú náladu a dodáva energiu. Aby bola zlúčenina klasifikovaná ako nootropická látka, musí mať veľmi malý diapazón vedľajších účinkov a musí vykazovať neuroprotektívny účinok, to znamená pozitívny vplyv na nervové zakončenia v mozgu a neurotransmitery zodpovedné za prenos informácii. NZT Limitless tieto kritériá spĺňa a preto môže byť tento prípravok používaný bez obáv o vaše zdravie. Avšak, ako vždy, dávky by nemali byť prehnané a mali by ste sa držať odporúčaného dávkovania.


Modafinil - je organická chemická látka s obrovským potenciálom. Vďaka svojim jedinečným vlastnostiam stimuluje mozog k tomu, aby podával čo najefektívnejšiu prácu, čo sa odzrkadľuje v optimálnom fungovaní celého organizmu.


Účinok Modafinilu spočíva hlavne v zvýšení koncentrácie dvoch dôležitých neurotransmiterov v mozgu - Dopamínu a Noradrenalínu. Preto má stimulujúci účinok na nervový systém, zabraňuje nadmernej ospalosti a znižuje pocit únavy. Na druhej strane, na rozdiel od iných prípravkov podobného druhu (ako sú Amfetamínové soli alebo Metylfenidát), Modafinil nie je návykový. Nemusíte mať teda obavy z toho, že by ste sa na tejto látke stali závislí a môžete ju bez obáv užívať vo svoj prospech.


Modafinilenergizujúci vplyv na celý nervový systém, ale nevyvoláva narkotický alebo euforický účinok, špecifický pre iné stimulanty. Možno povedať, že vďaka týmto jeho vlastnostiam je užívateľ schopný dosiahnuť maximálnu, ale stále bezpečnú mentálnu kapacitu bez negatívnych vedľajších účinkov.


Okrem toho Modafinil zlepšuje cerebrálnu cirkuláciu, zvyšuje prietok krvi do mozgu a ovplyvňuje jej lepšiu oxidáciu. Vďaka tomu sa zvyšuje energetická hladina a užívateľ sa cíti byť viac motivovaný a ochotný konať.


Zvýšenou stimuláciou neurónov prispieva k zlepšeniu pamäťových a kognitívnych funkcií. Mozog pracuje efektívnejšie, vykazuje lepšiu schopnosť spracovávať informácie a zvyšuje sa úroveň kreativity.


Modafinil môže tiež zlepšiť neuroplasticitu mozgu, t.j. schopnosť nervového tkaniva vytvárať nové spojenia, a tým fyzicky meniť štruktúru mozgu ako takého. Vďaka tomuto procesu má mozog schopnosť prispôsobiť sa meniacim sa podmienkam, opravovať sa, učiť sa a zapamätať si viac informácii pre ďalšie využitie. Čím efektívnejšie tento proces prebieha, tým lepšie fungujeme ako ľudia. V prípade záujmu o prírodný Modafinil bez predpisu vyzkúšajte prípravok Focus Pills.


Aké je vlastne unikátne zloženie Modafinilu?

S cieľom posilnenia a optimalizácie účinkov okrem Modafinilu prípravok obsahuje aj ďalšie zložky, ktoré sú rovnako dôležité na zlepšenie fungovania mozgu. Ide o tieto zložky:

Acetyl L-tyrozín - Acetylovaná forma Tyrozínu; je činidlo so psychostimulačným účinkom, pretože je priamym prekurzorom troch základných neurotransmiterov: Epinefrínu, Norepinefrínu a Dopamínu, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu v správnom fungovaní mozgu. Okrem iného napomáhajú pri bezchybnom fungovaní mozgu. Udržiavanie produkcie neurotransmiterov na primerane vysokej úrovni je rozhodujúce pre zlepšenie nálady a celkového duševného stavu.Zloženie Modafinilu na väčšiu motiváciu a koncentráciu


Acetyl L-karnitín - Zintenzívňuje aktivitu Dopamínu a stimuluje bunky k produkcii tohto neurotransmiteru. Zvyšuje aj úroveň Acetylcholínu, ďalšieho dôležitého neurotransmiteru, ktorý používajú oblasti mozgu zúčastňujúce sa na procese koncentrácie a plánovania.

Alfa GPC - t.j. Cholín-Alfoscerát, je ďalšou zlúčeninou, ktorá prispieva k zvýšeniu hladiny Acetylcholínu. Ovplyvňuje zlepšenie kognitívnych funkcií a znižuje negatívne účinky súvisiace so starnutím mozgu (napríklad zhoršuje pamäť). Okrem toho má Cholín skvelý synergistický efekt s Noopeptom.


Noopept - Populárny prípravok pomáha zlepšiť fungovanie centrálneho nervového systému. Jeho účinok je založený na stimulácii receptorov zodpovedných za uvoľňovanie neurotransmiterov. Jasne zlepšuje pamäť, schopnosť učiť sa a logické myslenie. Výsledkom je, že náš mozog je okysličený a zásobovaný krvou, vďaka čomu je spracovávanie informácií rýchlejšie a účinnejšie.


Vitamín E (TPGS) - Okrem toho, že je zdrojom vitamínu E, umožňuje organizmu naplno využívať jeho zdravé vlastnosti. Forma TPGS má jedinečnú vlastnosť, a tou je zlepšenie biologickej dostupnosti iných látok. Jeho prítomnosť v prípravku nie je náhodná - zlepšuje transport a absorpciu ostatných zložiek.


Piperín 95% - Hlavná účinná látka doplnkov z výťažku zŕn čierneho korenia, ktorá má unikátnu schopnosť zvýšiť biologickú dostupnosť mnohých ďalších zlúčenín a látok.


Záverečné zhrnutie a dodatočné informácie

Core Labs NZT Limitless je doplnok obsahujúci neuveriteľne účinné zložky, ktoré zlepšujú duševné funkcie a umožňujú dlhotrvajúcu prácu a intelektuálne úsilie. Jeho univerzálny efekt vyplývajúci z jeho aplikácie ocenia všetci, ktorí chcú eskalovať svoje kognitívne fungovanie na novú úroveň. Unikátne zloženie prípravku pomôže riešiť všetky problémy súvisiace s neistotou, neochotou, rozptýlením, pamäťovými problémami, chronickým vyčerpaním, nadmernou ospalosťou a únavou.


Pravidelné užívanie môže prispieť k zlepšeniu funkcií mozgu v desiatkach kľúčových oblastí, ako sú motivácia, energia, duševná jasnosť, pamäť, koncentrácia, kreativita, spokojnosť a radosť.

Zloženie a dávkovanie

Veľkosť nádoby: 30 kapsúl

Jedna dávka: 1 kapsula

Počet dávok na balenie: 30


V jednej kapsule množstvo
N-acetyl L-tyrozín (NALT) 250 mg
Acetyl L-karnitín (ALC) 200 mg
Alpha GPC 150 mg
Modafinil 100 mg
Noopept 20 mg
Piperín 95% 10 mg
Vitamín E (TPGS) 10 mg

 

 

 

Recenzia lekára - Najlepšie produkty na zvýšenie sústredenosti, mentálnej výkonnosti a produktivity


1. Focus - Prírodný Modafinil - Účinný liek na zlepšenie fungovania mozgu, kognitívnych funkcií a posilnenie celkovej úrovne zdravia.


2. Energise - Ide o vysoko účinnú zmes vitamínov, minerálov a výťažkov z vysokoaktívnych rastlín, ktoré podľa vedcov dokážu zvýšiť vašu energetickú úroveň. 


3. Exam Bacopa - Zlepšenie činnosti mozgu pre pocit šťastia, zvýšenie sústredenia a podporu pamäti pre študentov a dospelých.


Tabletky na motiváciu

Prírodná náhrada Modafinilu: Focus - zvýšenie motivácie a koncentrácie, lepšia nálada - pre pokročilýchModafinil pre lepšie sústredenie a väčšiu motiváciu

Máte pocit, že sa to na vás v škole alebo v zamestnaní valí zo všetkých strán a netušíte, ako to všetko máte zvládnuť a potrebujete okamžité zvýšenie koncentrácie a motivácie v škole alebo v práci?


Skúšky, termíny odovzdávania seminárnych prác, chystanie pokladov k dôležitej prezentácii a mnoho ďalších dôvodov, prečo môže človek prepadať panike, pretože si myslí, že nemá šancu nič stihnúť, ale lepšia nálada tomu nepomôže ani neuškodí.


Nič si z toho nerobte, pretože nie ste prvý a už vôbec nie posledný, kto sa do takejto situácie niekedy dostal. Existuje jedno múdre príslovie, ktoré hovorí, že kto nechce, hľadá výhovorky a ten kto chce, tak hľadá spôsoby. Presne toto sa dá ľahko aplikovať aj na túto problematiku. Nie je však potrebné zúfať, pretože máme riešenie.


Mnoho ľudí tieto stresové situácie rieši nadmerným pitím kávy a energetických nápojov, čo akurát vedie k nežiaducim účinkom, akými je napríklad trasenie, úzkostné stavy a silné bolesti hlavy. My pre vás máme niečo oveľa prijateľnejšie pre ľudský organizmus a zároveň aj niekoľkonásobne efektívnejšie.


Týmto zázrakom je Modafinil. Tento liek bol pôvodne vyvinutý vedcami a lekármi pre osoby trpiace narkolepsiou, teda neschopnosťou udržať sa počas dňa v kuse v stave bdelosti. Časom sa ale prišlo na to, že jeho pozitívne účinky je možné využívať aj mimo liečbu týchto pacientov.

Hľadáte náhradu lieku Modafinil bez predpisu? Skúste prírodné nootropiká pre zvýšenie sústredenosti a zlepšenie motivácie Focus Pills pre váš mozog.


Modafinil pôsobí na ľudský mozog tým, že všetku jeho pozornosť sústredí len na jednu jedinú činnosť, takže pri jeho užívaní pracujete a študujete o dosť efektívnejšie. Pocítite náhly príval energie, ktorá z vás počas celého dňa ani trochu nevyprchá, vaše myslenie i schopnosť reagovať sa ihneď zrýchli.


Pri práci budete stopercentne koncentrovaní a rušivé vplyvy, ako napríklad mobilný telefón či surfovanie po internetových stránkach, pre vás razom zmiznú. Tento liek možno zakúpiť voľne bez lekárskeho predpisu a jeho užívanie nespôsobuje negatívne reakcie organizmu. Znie to oveľa lepšia, než kofeínom roztrepanou ruky, však?


Pilulky, tabletky a lieky na motiváciu a koncentráciu Tabletky a lieky na motiváciu a koncentráciu

Naša moderná doba je plná pozitívnych, ale zároveň aj negatívnych aspektov. Jedným z tých horších je jej hektické tempo a veľký tlak, ktorý je na spoločnosť vyvíjaný ako v zamestnaní, tak i na školách alebo univerzitách. Na zamestnancov a študentov sú kladené stále väčšie nároky a nie jeden z nich si na zvládnutie všetkých restov a povinností berie na pomoc šikovné lieky a tabletky.


Reč je o všemožných doplnkoch stravy, ktoré majú za úlohu pôsobiť na ľudský mozog a rapídne zvyšovať jeho výkonnosť. V súčasnosti už na ich užívanie nie je zhola nič neobvyklé, takže ak ich užívaní zvažujete a bráni vám v ich kúpe akejsi morálne zábrany, môžete ich s kľudom vypustiť z hlavy.


To, že vo vás tieto rôzne lieky a tabletky vzbudzujú obavy, je úplne v poriadku. Ľudia majú všeobecne strach z nových neznámych vecí a prirodzene sa to vzťahuje aj na tieto prípravky. Ak zvážite všetky pre a proti, tak vo finále zistíte, že ich kúpou a následnom vyskúšaním nemáte čo pokaziť.

Lieky Modafinil a Piracetam a ich efektívne prírodné náhrady Focus Pills sú dneš bežnou súčasťou života študentov. Prírodné nootropiká navyše nemajú vedľajšie účinky pre zdravie.

Naopak zistíte, že všetky tie bonusy a výhody, ktoré sa s ich užívaním spája, vám môžu v mnohých ohľadoch dosť uľahčiť život. Štúdium sa stane jednoduchšie, pretože poznámky vám polezú do hlavy rýchlejšie, čím môžete ušetriť veľa času, ktorý sa dá zužitkovať smerom k voľnočasovým aktivitám či stretávaním sa s priateľmi. Záleží už len čisto na vás, ako s voľným časom naložíte.


Rovnaké je to aj v prípade, že by sa vám hodila menšie vzpruha mysli počas pracovnej doby. Ak túžite po kariérnom postupe, tak iste viete, že takéto veci si musí človek vo firme zaslúžiť, pretože nikto nič zadarmo nedostane. Vďaka prípravkom na lepšiu koncentráciu a povzbudenie mozgovej činnosti budú vaše pracovné výkony vyššie, čo zaiste vaši nadriadení náležite ocenia. Zároveň bude jednoduchšie sa pripraviť na rôzne porady, prezentácie či rokovania.

 

Prírodné Nootropiká: Vyskúšajte prírodné náhrady lieku Modafinil: Focus Pills pre zvýšenie motivácie, koncentráce, lepšiu náladu Vyskúšajte prírodné náhrady lieku Modafinil

Ak vás zaujali účinky lieku Modafinil, chcete vyzkúšať tabletky na zlepšenie nálady a sústredenosti a radi by ste ho vyskúšali na vlastnej koži, tak odporúčam zakúpiť prírodné tabletky pripravku Focus Pills, ktoré majú efekt Modafinilu, ale nemajú žiadne vedľajšie účinky.


Jeho účinky sa zhodujú s účinkami Modafinilu takmer dokonale, ale zameriavajú sa priamo na zvyšovanie motivácie pracovať alebo študovať.


Pri užívaní tohto prípravku zároveň môžete pocítiť zlepšenie nálady a tým pádom vám pôvodne nezáživné činnosti budú pripadať znesiteľnejšie, čím môžete tiež stratiť pojem o tom, koľko je vlastne hodín. Všetky rušivé elementy sa z Vášho zorného poľa vytratia a pozornosť bude plne zameraná iba na danu úlohu. Práca bude tým pádom hotová raz dva.


Pre náročnejších jedincov, ktorí už nejaké skúsenosti s užívaním nootropík majú za sebou, je na trhu prípravok zvaný Think. Tento výživový doplnok zaistí maximálnu výkonnosť mozgu, ktorý zásobí množstvom prospešných látok a vitamínov a vďaka ktorým bude premýšľanie jednoduchšie, rýchlejšie a objem pamäti narastie do nevýdaných rozmerov. Kvoli jeho silným učinkom ho však odporúčame užívať naozaj až potom, čo si vyskusate slabšie nootropiká ako Exam Bacopa, pretože slabších jedincov, ktorí bolí zvyknutí iba na silnejšiu Čiernu kávu by jeho účinok mohol dosť zaskočiť.


Študentský život je pre každého dôležité obdobie, avšak má aj svoje problémy. Jednou takou je častý nedostatok finančných prostriedkov, pretože študenti logicky nemajú čas sa naplno venovať práci a peniaze z brigád väčšinou moc nepribúdajú, na druhej strane je investícia do zdravia tou najlepšou investíciou a nootropiká vám prinesú úspech v škole a živote.


Ak patríte medzi tých menej finančne zaopatrených jedincov a napriek tomu chcete vyskúšať niektore z podporných prípravkov na učenie, tak pre vás máme skvelú správu. Veľmi lahko finančne dostupný je výživový doplnok Exam Bacopa, vďaka ktorému budete mať niekoľkonásobne väčší objem pamäti a zároveň viac energie na učenie. Obsahuje výťažky z rovnomennej bylinky Bacopa pochádzajúcej z ďalekej Indie, ktorá posobí ako prírodné nootropikum.


Zlepšenie koncentrácie


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Prírodná náhrada liekov Modafinil a Modafy: Focus Pills - rýchle zvýšenie motivácie a koncentrácie - TOP 3 Produkty

vložiť nový komentár
16.11.2018 pridal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk