Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Budúcnosť práce: Lieky zvyšujúce výkon pri práci - Ritalin vs Concerta

Pridané: 10.06.2019

Zvýšenie psychického výkonu v práci, športe a v hrách Zvýšenie psychického výkonu v práci a športe

Či už je to liečba ADHD alebo práca s dieťaťom, členom rodiny alebo klientom, pristupujte k tejto téme so súcitom a otvorenou mysľou. Pritom objavíte hlbšie pochopenie vzorov, ktoré sa objavujú. Potom môžete tieto vzory zladiť s bylinkami vhodnými pre vek a jedinečnú konštitúciu trpiaceho jedinca.


Existuje niekoľko kategórií bylín, ktoré môžu pomôcť tým, ktorí trpia ADHD, rovnako ako tím s problémami s pozornosťou, pamäťou a zlou náladou. Okrem toho mnoho týchto bylín podporuje mnoho funkcií mozgu. V tomto článku si predstavíme rôzne bylinky na ADHD, pamäť a sústredenie, ktoré vám pomôžu liečiť ADHD.

Recenzia: Hľadáte najlepšie nootropiká na zvýšenie výkonu práce a ADHD: Pomôžu vám prírodné tabletky na ADHD, zvýšenie sústredenosti a lepšiu pamäť.


Ukľudňujúce byliny“ sú jednou z týchto kategórií, ktorým sa budeme venovať v tomto článku. Bylinky vyberáme pred tabletkami a umelými výrobkami preto, lebo nemajú vedľajšie účinky a sú veľmi efektívne. Poďme teda na to:


Medovka (Melissa officinalis)

Táto rastlina s pestrofarebnými listami a arómou medu z citróna upokojuje, podporuje sústredenie, a je obzvlášť užitočná, keď je prítomná úzkosť, nadmerná stimulácia, frustrácia, hnev alebo podráždenie.


Tento nervový stimulant sa osvedčil v rôznych štúdiách na ľuďoch, vrátane detí s ADHD, dospelých, vysokoškolských študentov a seniorov s rôznym stupňom demencie. V dvojito slepej štúdii len 1 600 mg dávka enkapsulovaných listov - dokonca ani nie veľmi účinná forma - zlepšila duševnú výkonnosť a pokoj v priebehu jednej hodiny! Koncentrovanejšie extrakty nootropického lieku robili ľudí príliš ospalými pri najvyšších dávkach, čím bránili vnímavosti. Výhodou je rýchly nástup účinkov extraktu.


V ADHD u detí, výskumníci spárovali Medovku s Citrónovou trávou. Kombinácia znížila zlú schopnosť školských detí sústrediť sa zo 75% na 14%, hyperaktivitu zo 61% na 13% a impulzívnosť z 59% na 22% Ďalšia štúdia zistila, že táto kombinácia redukovala hyperaktivitu, nedostatok pozornosti a impulzívnosť u detí.


Ľudia často hľadajú liek Ritalin na predpis Ľudia často hľadajú liek Ritalin na predpis

Sústredenie, pamäť a motivácia sú kľúčovými faktormi, na ktorých je budovaná akákoľvek miera úspechu a eventuálne tiež bohatstva každého jednotlivca. Je zbytočné sa sťažovať na vonkajšie vplyvy, ktoré na nás pôsobia. Ak sa dokážeme sústrediť a byť plní motivácie, potom ku nám bohatstvo a úspech zaručene prídu. Pomôcť rozvinúť vám tieto vlastnosti môže pomôcť tiež táto bylinka:


Bacopa (Bacopa monnieri)

Bacopa podporuje sústredenie a upokojuje úzkosť, je to však pomalšie pôsobenie. V Ayurvéde sa rastlina nazýva Brahmi. Toto prírodné nootropikum podporuje funkciu mozgu prostredníctvom rôznych mechanizmov pre všetky vekové kategórie a má dlhú históriu použitia v Indii.

Hľadáte stimulanty na učenie, pamäť a sústredenosť bez vedľajších účinkov? Vyzkúšajte produkty Focus Pills a Exam Bacopa na zvýšenie sústredenosti a motivácie. Sú to účinné nootropiká na rýchle zvýšenie pracovného výkonu.


U dospelých a starších pacientov, ktorí užívali 300 až 450 mg extraktu Bacopy denne po dobu 12 týždňov, došlo k najväčším zlepšeniam v oblasti pamäte, sústredenia a celkovému zvýšeniu kognitívnych funkcií. Prehľad deviatich štúdií poukazuje na lepšiu sústredenosť, rýchlosť pozornosti a skrátenie reakčného času.

Niekoľko štúdií dokonca zistilo, že Bacopa je prospešná pre deti školského veku, najmä tie s ADHD. Pôsobí na ne výrazným zlepšením v bezprostrednej pamäti, vnímaní, reakčných, výkonnostných časoch, vzdelávaní a úlohách s pamäťou a zapamätávaním.


Suplementácia extraktom z byliny Bacopa môže mať zásadný vplyv na vaše výkony či už v pracovnom, alebo aj súkromnom živote. Veď kto by nepotreboval schopnosť rýchlejšie sa učiť, zrýchliť si reakčný čas alebo zlepšiť schopnosť intenzity a dĺžky sústredenia?


Najlepšie na bylinkových extraktoch však je, že nemajú žiadne vedľajšie účinky a bez obáv môžu byť požívané aj dlhodobo. To vám žiadne syntetické lieky sľúbiť nemôžu. Navyše riskujete použitím umelých látok poškodenie zdravia a zhoršenie svojho zdravotného stavu.


Recenzia lieku: Concerta 18 mg, 36 mg, 54 mg - Predaj, diskusie, účinky Účinky lieku Concerta na mozog a kognitívne schopnosti

ADHD a s ňou súvisiace poruchy pozornosti postihujú čoraz väčší počet ľudí. Ako sa dá táto choroba najefektívnejšie liečiť? Lieky Modafinil a Acutil môžu nahradiť výťažky byliniek v prírodných nootropikách Focus Pills, Think a Exam Bacopa.

Mnoho rôznych bylín môže byť začlenených do úspešného bylinného protokolu, ktorý pomáha podporovať pozornosť, kogníciu a náladu u tých, ktorí trpia poruchou pozornosti a hyperaktivitou teda ADHD.


Ako vidíte z predošlých odsekov, motivácia a sústredenie sú kľúčové na vašej ceste k úspechu. Začnite preto okamžite so suplementáciou vysoko účinnými prírodnými práškami na zlepšenie týchto elementárne dôležitých chrakterovo-psychologických kvalít. Môžeme vám odporúčať hneď niekoľko prípravkov, medzi ktoré patrí aj mliečny ovos.

Nootropiká v liekoch môžu spôsobovať vedľajšie účinky. Vyzkúšajte najlepšie nootropiká bez predpisu: Focus Pills s prírodným zložením sú tabletky na ADHD a sú vhodný pre každého, kto chce zlepšiť pamäť a sústredenosť.


Semeno mliečneho ovsa (Avena sativa)

Tento bylinný liek pôsobí na nervy. Je vyživujúci a upokojujúci na nervový systém. Bylinkári sa naň často obracajú kvôli vyhoreniu a pocitu „chronickej únavy“. Najmä ako koncentrovaný extrakt dokáže veľmi pomôcť každému s problémami so stresom a sústredením.


Mliečny ovos je veľmi bezpečný, ale vyhnúť by ste sa mu mali pri alergii na ovos. Neobsahuje lepok, ale obsahuje Avenín, ktorý môže u niektorých ľudí krížovo reagovať s Gluténom. V celku ale ide o veľmi bezpečný liek, ktorý je omnoho výhodnejší na používanie ako syntetické prášky a tabletky. Najlepšie je ho používať vo forme doplnkov výživy.


Suplementácia prírodnými prípravkami na zlepšenie motivácie majú priamy vplyv na zvýšenie výkonu pri práci. Odporúčame vám preto zvážiť použitie týchto bylín v telu najprístupnejšej forme, ktorú predstavujú doplnky výživy v tabletovej, pilulkovej a práškovej forme ako Brainactive a Focus Pills.


Keďže na trhu je množstvo takýchto výrobkov, vybrali sme pre vás tie najlepšie.

Vyzkúšajte doporučené prírodné produkty na zvýšenie výkonu, energie, sily a sústredenosti:


Focus Pills - najlepší prírodný produkt pre zvýšenie mentálneho výkonu v práci, pri športe a v hrách

Think - tabletky na rýchlejšie premýšľanie a rozhodovanie

Exam Bacopa - lacný prírodný produkt na okamžité zlepšenie sústredenosti a pamäte


Zvýšenie výkonu sústredenosti a pamäte


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Budúcnosť práce: Lieky zvyšujúce výkon pri práci - Ritalin vs Concerta

vložiť nový komentár
10.06.2019 pridal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk