Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Nakopávač Modafy Nootropics - Zvýšenie motivácie a koncentrácie, lepšia nálada

Pridané: 13.11.2018

Osvedčenú pomoc predstavujú na zvýšenie motivácie, koncentrácie a lepšiu náladu sú nootropiká alebo smart drugs

Ak ste niekedy boli vystavený pred ťažký problém, ktorý ste potrebovali vyriešiť, potrebovali sa pripraviť na nadchádzajúce skúšky alebo pohovor, zaiste ste si želali, aby existovali nejaké zázračné tabletky. Tabletky, vďaka ktorým by ste mali lepšiu pamäť a vaše kognitívne schopnosti by sa dostali na novú úroveň. Máme pre vás dobré správy. Takéto doplnky výživy existujú a poznáme ich pod názvom nootropiká. Najsilnejšie nootropiká legálne dostupné u nás sú Mindflow a Focus Pills.Pomoc na zvýšenie motivácie a zlepšenie nálady


Nootropiká sa často označujú aj ako smart drugs. Do tejto kategórie patrí aj prípravok, ktorý vám chceme v tomto článku priblížiť, Modafy Nootropics.


Modafy Nootropics je vysoko kvalitný prípravok, ktorý v sebe zahŕňa všetky pozitíva, ktoré dokážu nootropiká človeku dať. Pred tým než sa ale pustíme do zoznamovania sa s týmto vysoko účinným prípravkom na podporu pamäte a kognitívnych funkcií, povieme si niečo viac o celej skupine liečiv, suplementov a doplnkov výživy, známych ako smart drugs.


Vo všeobecnosti ide o tabletky na motiváciu, prírodné i syntetické, ktoré dokážu podporiť kognitívne schopnosti človeka. Dokážu redukovať únavu, zvýšiť motiváciu a posilniť koncentráciu. V neposlednom rade tiež napomáhajú lepšej pamäti. Tento jav sa deje vďaka tomu, že vplývajú na spracovávanie informácií v mozgu a modifikujú ho.

Nootropiká tiež pôsobia na mozog rôznymi mechanizmami, ktorých účinok je, že zvyšujú prietok krvi v mozgu. Tým sa zvyšuje prívod kyslíka a glukózy, ktoré sú pre mozog hlavnými palivami.


Čo všetko vlastne nootropiká, a teda aj Modafy Nootropics, dokážu?

- urýchľujú rast neurónov, a tým pozitívne vplývajú na tvorbu nových prepojení v mozgu,

- pôsobia na neurotransmitery (molekuly, vďaka ktorým dokáže mozog prenášať informácie), a vytvárajú materiál na ich vytvorenie,

- pozmeňujú spôsob spracovávania a prenosu informácií.

Prípravok Modafy Nootropics vás zaručene nesklame!

Určite si vravíte, že všetky tieto prísľuby sú veľmi pekné, možno až príliš pekné na to, aby boli pravdivé. No skepsa v prípade Modafy Nootropics nie je na správnom mieste.

Tip pre pokročilých užívateľov: Chcete vyzkúšať najlepšie nootropiká na mozog? Vyzkúšajte Focus Pills na zvýšenie sústredenosti a zlepšenie pamäti.

Modafy Nootropics totiž užívateľovi prinesie presne to, čo sľubuje. Je to zapríčinené unikátnym synergickým zložením (jednotlivé látky, z ktorých je prípravok vyrobený sa navzájom dopĺňajú vo svojich účinkoch a posilňujú celkový účinok). Jednotlivé ingrediencie boli klinicky študované a vyznačujú sa vysokou mierou účinnosti.Nootropikum Modafy Nootropics na zvýšenie motivácie, koncentrácie


Skvelé je, že na výnimočné účinky prípravku nemusíte dlho čakať. Prípravok Modafy totiž dokáže už za hodinu alebo dve hodiny po užití vašej prvej dávky tieto veci:


- zlepšiť schopnosti učenia

zlepšenie pamäte

zvýšenie energie a motivácie

optimalizácia zdravia mozgu

zlepšenie koncentrácie
podpora mozgu
zvýšenie mentálneho výkonu

Zloženie Modafy, vďaka ktorému je tak účinný

Už prvý pohľad na zloženie prípravku robí jasným, že ide o rýchlo pôsobiaci doplnok výživy na podporu mentálnych funkcií. Poďme si trochu viac priblížiť jednotlivé aktívne zložky prípravku Modafy:


Alpha GPC 50%

Alpha GPC je zlúčenina obsahujúca cholín. Je to jeden z najefektívnejších doplnkov na zvýšenie hladín mozgových acetylcholínov v mozgu, zatiaľ čo zvyšok molekuly má pomôcť podporiť štruktúru bunkových membrán (čo je fosfolipid). 50% z nich jednoducho znamená, že 50% dávky je skutočne Alpha GPC, ostatné 50% je zväčšujúca látka, takže Modafy účinne obsahuje 200 mg Alpha GPC.


Fosfatidylserín 20%

Fosfatidylserín sa nachádza vo veľmi veľkom množstve v mozgovom tkanive. Zistilo sa, že ak je strava ľudí doplnená o fosfatidylserínom, má to veľký prínos pre zlepšenie kognitívnych funkcií.

Zloženie prírodného prípravku Modafy na koncentráciu

Koralovec ježovitý

Koralovec ježovitý je huba, ktorá momentálne fascinuje vedecké kruhy zaoberajúce sa nootropikami. Niektoré z jeho účinných zlúčenín majú zrejme obrovský potenciál ako nervový rastový faktor. Stabilné zdravé hladiny neurotrofických rastových faktorov sú nevyhnutné pre udržanie a optimalizáciu nervových funkcií.


L-Theanin

L-Theanín je aminokyselina, ktorá pôsobí ako relaxant. V tomto ohľade je skutočne prekvapujúco silná. Je dôležité, že nepôsobí tlmiaco alebo sedatívne. Skôr podporuje relaxáciu a uľahčuje sústredenie a učenie. Je známe, že pôsobí synergicky s kofeínom (ich účinky sa navzájom posilňujú a dopĺňajú), čo pomáha zmierňovať negatívne vedľajšie účinky pri zvýšenom príjme kofeínu.


COQ10

COQ10 je neoddeliteľnou súčasťou procesu výroby energie v mitochondriách. Je preto absolútne nevyhnutný pre život. Ak vaše mitochondrie nemôžu "produkovať" energiu, nemôžete žiť. Doplnenie COQ10 je preto dôležité pre vaše zdravie.


Kofeín a Guarana

 Keď hovoríme o guarane, v skutočnosti hovoríme o kofeíne, takže tieto ingrediencie možno považovať za jeden v rovnakom. Guarana je juhoamerická horolezecká rastlina, ktorej semená majú neuveriteľne vysoký obsah kofeínu. Účinky kofeínu sú každému akiste známe, ide o podporujúcu látku, ktorou môžete účinne bojovať proti únave a s ňou spojenými pocitmi.


Jednotlivé ingrediencie prípravku Modafy Nootropics boli vybrané tak, aby pôsobili čo najlepšie a navzájom svoje účinky dopĺňali. Vznikla tak unikátna kombinácia, ktorá zaručene pôsobí na zlepšenie pamäte, zlepšuje schopnosť učenia sa, zvyšuje energiu a motiváciu a pozitívnym spôsobom vplýva na celkové zdravie mozgu.


Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť svoje kognitívne schopnosti a dokázať tak vysporiadať sa s každodennými problémami s ľahkosťou a bez námahy, určite by ste mali zvážiť použitie nootropík, akým je napríklad aj Modafy Nootropics. Využite dostupnú a účinnú pomoc v podobe tohto unikátneho prípravku.


Dávkovanie:

3 kapsule denne


Recenzia lekára - Najlepšie produkty na zvýšenie motivácie a koncentrácie a lepšie náladu


1. Prírodný Modafinil - Focus Pills - Tabletky, vďaka ktorým budete mať lepšiu pamäť a vaše kognitívne schopnosti se dostanou na novú úroveň. 


2. Energise -  Pomáha zvyšovať vytrvalosť mentálnu i fyzickú a tiež zvyšuje vitalitu človeka.


3. Exam Bacopa - Tablety na pamäť a učenie používané najmä študentov.


Zvýšenie motivácie
Pomôžu naozaj lieky ako Modafinil zvýšiť motiváciu?

Pomôže Modafinil s nízkou motiváciou?Mnoho ľudí trpí únavou, depresiami, stratou pamäte. Tí, ktorí spoznali Modafinil už tieto problémy odstránili. Modafinil existuje na trhu viac ako 17 rokov, pričom na Slovensko prišiel len nedávno.


Ide o tablety, ktoré pomáhajú odbúrať únavu, udržiavajú bdelosť, napomáhajú zlepšovať pamäť a zároveň prispievajú k oveľa lepšej nálade a vyššej motivácii. Tento liek používajú rôzni vysokopostavený manažéri, lekári, športovci, vojaci. Skrátka všetci tí, ktorí chcú dosiahnuť oveľa viac ako bežní ľudia. Podľa štatistík užíva Modafinil až 90% zdravej populácie. Pozitívom je aj veľmi nízka pravdepodobnosť, že sa užívateľ stane na tabletách závislý. Tento fakt podporuje vyše 1300 štúdií, ktoré taktiež potvrdzujú pozitívne reakcie Modafinilu na ľudský organizmus.


Vo všeobecnosti Modafinil užívajú študenti, ktorí chcú dosiahnuť väčšie sústredenie, posilniť kognitívne funkcie, zabezpečiť dlhšiu sústredenosť, či zlepšiť krátkodobú pamäť. Teda v tejto oblasti je vhodný pre každého, kto sa potrebuje rýchlo a efektívne učiť na skúšky. Tablety taktiež užívajú profesionáli. T. j. všetci tí, ktorí pracujú dlhé hodiny, potrebujú zvýšiť pozornosť, upriamiť pozornosť. Jedným kľúčom ako dosiahnuť úspech v tvrdej práci je práve schopnosť sústrediť sa na detaily.


Tí, ktorí nepoznajú Modafinil užívajú množstvo kofeínu, či nikotínu. Tí, ktorí spoznali Modafinil, nič iné nepotrebujú. Najviac užívaní Modafinil je práve u športovcoch, ktorí potrebujú zvýšiť motiváciu, zlepšiť výdrž alebo reflexy. Často užívanými „nástrojmi“ boli energetické nápoje, ktoré zbytočne škodia zdraviu. Naopak tablety Modafinil pozitívne vplývajú na krvný tlak a tepovú frekvenciu. Aj vedci dokázali, že práve tieto tablety dokážu zvýšiť koncentráciu, nabudiť myseľ.


Podľa doterajších výzkumov s zistilo, že jediný produkt dokáže nahradiť Modafinil, sú to najlepšie tabletky na zvýšenie sústredenosti známe ako prírodné nootropikum Focus Pills, ktorý je vhodný na zlepšenie pamäti, sústredenosti a motivácie.

Nie je to liek s vedľajšími účinkami, ide o jedinečný prípravok, ktorý dopomôže zbystriť pozornosť, zlepšiť náladu, nabudiť ľudí k efektívnejšej práci a to bez predpisu s prírodným zložením bez vedľajších účinkov.

Ako zvýšiť energiu a zlepšiť výkonnosť, náladu pri práci a v biznise? Vyskúšajte prírodné nootropiká.

Prírodné nootropiká na zvýšenie energie a výkonnostiPotrebujete v práci zvýšiť energiu? Zlepšiť výkonnosť? Nebaví Vás práca? Vyskúšali ste už množstvo tabliet, energetických nápojov, kofeínu, alebo iných návykových látok? Ak ste si pozitívne zodpovedali na predchádzajúce otázky je na čase vyskúšať oveľa účinnejší a efektívnejší liek, ktorý Vás nabudí k práci, zlepší výkon, zvýši energiu, či pracovné nasadenie.


Ide o prírodné nootropiká, nazývané aj ako chytré drogy, ktoré sú označované ako aktívne látky. Prirodzene dopomáhajú mozgu riadiť telesné i mentálne funkcie. Patria tu substancie, ktoré zlepšujú pamäťové i kognitívne vlastnosti, pričom nemajú žiadne toxické účinky. Prvotný pôvod týchto liekov siaha už do počiatkov staroveku, avšak jeho pozitívny význam bol vysvetlený až neskôr.


Na trhu je viacero známych nootropík, ktoré sa ale líšia svojím mechanizmom pôsobenia. Hlavné účinky týchto tabliet, by sa dali zhrnúť do nasledujúcich bodov:
• Prírodné nootropiká viditeľne pôsobia na mentálne funkcie a samoregulačné ústrojenstvá mozgu s relatívne rýchlym nástupom.
• Pomerne rýchlo zabezpečujú priechodnosť mozgovou krvnou bariérou.
• Zlepšujú prepojenie medzi jednotlivými oblasťami mozgu, teda pamäť, reč, a motoriku.
• V neposlednom rade je tu zanedbateľný výskyt vedľajších účinkov, nevzniká závislosť, žiadna prítomnosť abstinenčných príznakov po prerušení alebo ukončení užívania.


Najčastejšími užívateľmi prírodných nootropík sú práve študenti, ktorí potrebujú hlavne počas skúškového obdobia zvýšiť pozornosť, či vylepšiť krátkodobú pamäť. Okrem týchto účinkov nootropík, pozitívne vplývajú aj na emócie, náladu, pomáhajú vylepšiť pracovný výkon, zredukovať stres, zlepšiť spánok, či znížiť hladinu kortizolu. Medzi najznámejšie prírodné tablety s obsahom nootropík zaraďujeme: Focus Pills, Exam Bacopa, Think, DMAS, Ginkgo biloba, Vinpocetin a iné.

Energise - lacný, prírodný doplnok pre viac energie a lepšiu náladu

Lacný prírodný prípravok pre vyššiu energiu a motiváciuInou alternatívou pre vylepšenie nálady, dodanie viac energie je prírodný doplnok Energise. Doplnok je určený pre začiatočníkov, ktorí nemajú doteraz skúsenosti so žiadnymi prírodnými doplnkami na podporu nálady, energie. Prírodný doplnok Energise obsahuje účinnú zmes vitamínov, minerálov, výťažkov z vysokoaktívnych potravín.


Vedci dokázali, že toto spojenie látok zvyšuje energetickú hladinu, znižuje únavu. Taktiež podporuje mozgovú funkciu a imunitnú obranu. Ak potrebujete odstrániť únavu dopomôže tento prírodný doplnok. Jedno nutričné balenie pomôže prekonať dlhý pracovný čas, zvýšiť Vaše nasadenie, prekonať časté a únavné cestovanie, či zefektívniť vysoko energetický spoločenský život. Okrem iného tieto zázračné tablety dokážu podporiť mozgovú funkciu, imunitnú obranu, zvyšujú vitalitu, vytrvalosť, či pomáhajú udržiavať osvieženie.


Energise obsahuje B Vitamíny, ktoré pomáhajú zosilniť a udržať energiu, či znížiť únavu. Obsahom balenia je aj vitamín D, ktorý prispieva k účinnému imunitnému systému. Jód, ktorý je potrebný pre udržanie efektívnych kognitívnych funkcií. Energise taktiež obsahuje vitamín C, ktorý pôsobí ako zvyšujúci antioxidant, podporujúci imunitný systém. Posledným dôležitým prvkom balenia je Plus: CoQ10, teda zelený čajový extrakt, Kyselina Alfa-lipoová, Acai, čučoriedka, či Gogi.


Jedno balenie obsahuje 3 vrecúška tabliet. Odporúčaná dávka je jedno vrecko každé ráno. Obsahom balenie sú taktiež tri vrecká na zmiešanie nápojov. Odporúča sa jedno vrecúško a nápoj na pitie každý večer. Pre bližšie informácie je v každom balení pribalený leták, ktorý obsahuje podrobné informácie o balení a dávkovaní.


Okrem iného je potrebné podotknúť, že tieto prírodné tablety sú vhodné okrem začiatočníkov aj pre vegetariánov. Taktiež tablety neobsahujú žiadne mliečne výrobky, sóju, či lepok.


Najlepšie odporúčané tablety na zvýšenie motivácie:


1. Think - pre pokročilejších užívateľov na zrýchlenie myslenia, koncentrácie a pamäte


2. Focus Pills - najlepšie nootropikum vhodný pre študentov na zlepšenie pamäte a podporu mozgových funkcií, ale aj pri ADHD


3. Energise - prírodné tablety pre rýchle zvýšenie energie, nálady a motivácie, ktoré sú určené najmä pre začiatočníkov a študentov


Tabletky na zvýšenie motivácie

Modafinil - liek na zvýšenie motivácie, podporu koncentrácie a lepšiu náladu Modafinil ako liek na zvýšenie motivácie a podporu koncentrácie

Modafinil ako taký má zvyšovať bdelosť, znižuje únavu a pomáha so sústredenosťou, zlepšuje pamäť a vďaka neospalému stavu vám aj zlepší náladu. Tabletky pre ženy na motiváciu Modafinil a jeho prírodná náhrada Focus Pills sú vhodné aj pre mužov. 


Liek je určený pre liečbu porúch spánku, kedy jedinci trpia nadmernou spavosťou, takzvanú narkolepsiou, kedy často zaspávajú počas dňa mimo obvyklú prirodzenú dobu, teda v noci. V iných krajinách sa podľa výrobcu používa liek v rôznych vojenských i iných programoch, kde je dôležité byť vysoko sústredený. Zároveň výrobca u lieku uvádza nízku možnosť vzniknutia závislosti a málo vedľajších účinkov.


Keď však otvoríte príbalový leták, zistíte veľa kontraindikácií a možných vedľajších účinkov, ktoré sa môžu vyskytnúť. Najskôr by som sa venovala týmto kontraindikáciám, pretože liek môže kontra indikovať s mnohými liekmi, ktoré môžete každodenne konzumovať.


Modafinil by ste nemali užívať, ak trpíte epilepsiou a beriete antikonvulzíva, beriete Selektívne inhibítory alebo antidepresíva. U žien môže byť branie Modafinilu problematické, ak užívajú perorálnu antikoncepciu, pretože môže Modafinil znižovať jej účinnosť, ak sú brány súbežne s liekom, ale pravdepodobně aj nejakú dobu pred alebo po konzumácii prípravku. Ak beriete aj určité typy liekov na srdce, by ste sa mali vyvarovať branie Modafinilu.


Predovšetkým ak máte problémy so srdcovým rytmom, beriete betablokátory alebo klonidín, statíny na vysoký krvný cholesterol. Problematický je tiež liek Warfarín používaný na riedenie krvi. Súčasne by sa liek nemal užívať s Imunosupersívami (lieky potláčajúce imunitu) alebo liekom Omeprazol (protivredový liek na vredy v hornej časti čreva a žalúdka).


Aby toho nebolo málo, tak by ste liek mali užívať s veľkou opatrnosťou, ak trpíte niektorým zo zdravotných stavov popísaných nižšie: vysoký krvný tlak, akékoľvek srdcové problémy spoločne s abnormálnym srdcovým rytmom (Arytmia), pri depresii alebo úzkostiach (aj prekonaných v minulosti), s perorálnou antikoncepciou, ak máte problémy s pečeňou alebo obličkami, ak máte problémy s návykovými látkami alebo ak ste atlét a máte pred dopingovým testom. V príbalovom letáku sa dokonca píše, že u niektorých pacientov sa objavili samovražedné alebo agresívne myšlienky v čase užívania lieku. Zároveň môže spôsobiť rozostrené videnie, takže sa s tým neodporúča šoférovať. Nie je ani odporúčaný pre tehotné alebo dojčiace ženy.

 

Tablety, lieky a doplnky výživy na motiváciu a lepšiu náladu Lieky a doplnky výživy na motiváciu a lepšiu náladu

Rôznych liekov a doplnkov výživy na motiváciu môžete nájsť mnoho. Väčšina tých prírodných obsahuje extrakt z Ginkgo biloby, ktorý podporuje koncentráciu, sústredenie a celkovo zlepšuje pamäť, pretože pomáha s lepším prekrvením organizmu, čím sa do mozgu dostane viac živín.


Produkty Möllers Omega 3 Natur alebo Möllers Omega 3 Citron okrem Ginkgo biloby obsahujú Omega-3, ktorý obsahuje zároveň aj vitamíny A, D a E.


Okrem produktov s Gingko biloba môžete tiež skúsiť staviť na produkty so sójovým lecitínom, ktorý pozitívne pôsobí na mozog a aj zlepšuje funkcie nervového systému. So sójovým lecitínom môžete skúsiť staviť buď na kapsuly, napríklad u produktu Walmark Lecithin Forte, ktorý zároveň obsahuje želatínu a zvlhčovadlo, alebo napríklad na granulovaný sójový lecitín, v ktorom je až 96% lecitínu, ktorý môžete nájsť predovšetkým v športových doplnkoch stravy.


Na trhu je veľa tabliet alebo liekov a doplnkov výživy na posilnenie sústredenosti alebo zlepšenie motivácie a zlepšenie nálady. Ako jeden z doplnkov výživy pri veľkej únave môžete započítať Kofeín. Môžete si dať kávu, ale ako možno viete, na dlho vám nepomôže. Zato môžete skúsiť rastlinu, ktorá rastie v Amazónii a po dlhé roky je využívaná domorodými kmeňmi na zlepšenie duševnej i fyzickej výkonnosti. Táto rastlina nesie názov guarana.


 

Obsahuje prírodný Kofeín, Teobromín a Teofylín vyskytujúce sa v kakau a zelenom či čiernom čaji. Posledné dve spomínané látky stimulujú srdcovú činnosť, ktorá je dôležitá pre správnu a dostatočnú výživu mozgu. Túto rastlinu môžete získať tak v prášku, tobolkách alebo aj jej semená.


Môžete však tiež nájsť mnoho ďalších preparátov obsahujúcich látky pozitívne pôsobiace na mozgovú činnosť. Avšak nie všetky sú schopné zlepšiť motiváciu, koncentráciu a zlepšiť náladu ako nižšie spomínaný produkt Focus Pills.

 

Prírodná náhrada: Focus Pills - zvýšenie motivácie, koncentrácie, lepšia nálada - pre pokročilých Liek na zvýšenie motivácie a koncentrácie

Prírodná náhrada Focus Pills je vyrábaná v Nemecku. Neobsahuje žiadne živočíšne produkty ani Kofeín. Jeho hlavnou zložkou je Citicholín, ktorý je prirodzený telu a podľa lekárskych štúdií pomáha vytvoriť viac receptorov Dopamínu (hormón umožňujúci prenos impulzov v mozgu).


Ďalej Focus Pills obsahuje ďalšie prírodné ingrediencie ako napríklad výťažky z rastliny Brahmi, ktorá zlepšuje kognitívne funkcie mozgu, zlepšuje pamäť a učenie. Zároveň sa Brahmi využíva ako prírodná náhrada chemických liekov na zlepšenie nálady, pomôže vám aj proti žalúdočným vredom alebo s dýchaním (v ajurvédskej medicíne je využívaná pre liečbu astmy).


Acetyl L-Karnitín je prirodzene sa vyskytujúca látka v tele, pomáha s metabolizmom tukov a zlepšuje prenosy látok do tkanív krvným riečiskom. Tiež pomáha zlepšiť produkciu energie, vďaka čomu sa budete cítiť energickejšie a menej unavení. Vďaka vyššej výrobe energie sa vám tiež zlepší nálada, energia a tiež sa vám dostane do mozgu, kde by mala pomôcť s lepšou koncentráciou, pamäťou a bdelosťou. Zároveň vám bude chrániť centrálnu nervovú sústavu.


Ďalej produkt obsahuje extrakt zo Ženšenu, ktorý tiež zlepšuje pamäť a povzbudzuje telo pre vytvorenie viac energie pre mozog. Rovnako ako Acetyl L-Karnitin chráni centrálnu nervovú sústavu. Ženšen tiež pomáha s metabolizmom cukrov a tukov, čím vám v tele vzniká teda viac energie.


Focus Pills tiež obsahuje extrakt z Gingko biloby, ktorej účinky boli popísané vyššie pri výživových doplnkoch. V jednej tabletke tiež nájdete 60% dennej dávky vitamínu B12 a 6mg vitamínu B5. Vitamín B12 prispieva k správnej funkcii Acetyl L-Karnitínu a vitamín B5, ktorý je potrebný na vytvorenie Koenzýmu A, ktorý sa zúčastňuje premeny cukrov a tukov v tele pri výrobe energie.


Zároveň vitamín B5 pôsobí proti stresu, pretože je potrebný pre produkciu hormónov v nadobličkách (ktoré predovšetkým produkujú hormóny ako Adrenalín a Non-adrenalín, ktoré spôsobujú stresové situácie). Posledná zložkou je extrakt z čierneho korenia.


Ako môžete vidieť, všetky jeho zložky sú prírodného pôvodu a pri dodržiavaní odporúčaného denného dávkovania nebudete mať žiadne vedľajšie účinky, ak teda nie ste na nejakú obsiahnutú látku alergickí.

 

Aké produkty ďalej okrem Focus Pills odporúčame?


Za super cenu môžete zohnať Exam Bacopa, kapsuly na pamäť a učenie, ktoré sú veľmi dobré napríklad pre študentov. Obsahuje Zinok, Magnézium, extrakt z Bacopy drobnolistej, ktorá zlepšuje schopnosť učenia a tiež zlepšuje pamäť.


Pre pokročilých máme tiež jeden tip, a to produkt Think Brain Power. Tento doplnok stravy zlepšuje koncentráciu, náladu a zvyšuje motiváciu. Obsahuje Bakopu drobnolistú, mikrokryštalickú celulózu, Ginkgo biloba, Magnézium a mnoho ďalších prírodných zložiek. Ich koncentrácia je vyššia ako u Exam Bacopa, je teda skôr určený pre ľudí z väčším psychickým vypätím.


Ako posledný ešte uvádzame produkt Focus Pills, o ktorom sme sa zmienili vyššie, ktorý by sa dal odporučiť ako stredná cesta medzi Exam Bacopa a Think Brain Power pre tých z vás, ktorí si ešte netrúfate na silnejšiu koncentráciu prírodných zložiek a nízka koncentrácia by vám zase toľko nepomohla.


Zvýšenie koncentrácie a motivácie

Recenzie: Modafinil z lekárne - skúsenosti, predaj, účinky

Modafinil z lekárne - skúsenost a predaj, účinkyNa trhu je množstvo produktov, ktoré vám zlepšia náladu, sústredenosť , motiváciu alebo napríklad čulosť. A množstvo z nich má svoje výhody a nevýhody. Jedným z takýchto látok aj Modafinil, ktorý bol predtým vyvinutý pre ľudí, ktorí zaspávali napríklad pri obsluhe strojov alebo šoférovaní. A osvedčil sa. Ľudia s ním boli spokojní, pretože spĺňal svoj účel.


Liek Modafinil skutočne fungoval, ba dokonca zlepšoval kognitívne schopnosti jedincov a zlepšoval taktiež i pozornosť. Mnohým sa to páčilo. Ako presne Modafinil pracuje v mozgu nevieme, no vidíme výsledky, ktoré jednoznačne dokazujú, že výrobok funguje. Zlepšuje motiváciu, sústredenie, bdelosť a znižuje ospalosť. Dokážu sa vďaka nemu venovať ľudia činnosti dlhšie bez pocitu únavy, ale rizika napr. mikrospánku počas vedenia motorového vozidla.


Avšak aj to má svoje “ale“. Množstvo ľudí si ho pochvaľuje, ale väčšinou sa jedná o ľudí ktorí trpia narkolepsiou. A to z toho dôvodu, že tento liek je na Slovensku možné dostať legálnou cestou len pomocou receptu predpísaného doktorom a s podmienkou podstúpenia dodatočných zdravotných testov na zistenie narkolepsie. Čo samozrejme nie je nič príjemné.


Existujú aj iné cesty ako sa k nemu dostať, avšak spôsoby ako sa dostať k jeho predaju si rozoberieme o kapitolu nižšie. Ale rozhodne to ľahké nebude. Tento liek je dokonca zakázaný pre športovcov a môžu zaň dostať dokonca aj dištanc. Takže určite má silné účinky, ktoré sú viditeľné i u športovcov. Určite im ponúkol rýchle zlepšenie celkového výkonu v istých športoch.


Dnes však už máme rôzne náhrady za tento liek, ku ktorým sa dostaneme neskôr. Nie je problém nájsť doplnky s účinkami podobnými ako mal Modafinil a nájsť alternatívnu cestu pre zvýšenie motivácie, sústredenosti a lepšiu náladu. Stačí sa len pozrieť lepšie a nájdete ten pravý. A my vám s tým radi pomôžeme.

Kde kúpiť Modafinil? Vyskúšajte radšej prírodné nootropiká pre väčšiu motiváciu, koncentráciu, zlepšenie nálady

Kde kúpiť ModafinilMožno sa pýtate kde sa dostať k lieku pod názvom Modafinil. Nie je to ľahké a možno je lepšie hľadať alternatívy, a to hlavne medzi prírodnými produktami, ktoré sú najvhodnejšie pre náš prirodzený organizmus.


Čo sa týka predaja tak máte v podstate dve možnosti. Buď ho kúpite v lekárni na Slovensku alebo pomocou európskeho e-shopu. Obe tieto možnosti obnášajú isté nevýhody a riziká. Všetko treba dopredu zvážiť a dvakrát si rozmyslieť svoje kroky. Veď ide práve o vaše zdravie a vašu budúcnosť.


V prvom prípade, teda pri túžbe kúpiť tento výrobok v lekárni u nás na Slovensku, je v prvom rade nutné zájsť za doktorom, ktorý celý stav zhodnotí. Následne vám predpíše recept na Modafinil. Tu však nastáva problém. Lekári ich predpíšu len ľudom trpiacim narkolepsiou. Takže bežný človek sa k nim len tak nedostane. Väčšinou sú potrebné aj dodatočné zdravotné testy, ktoré sa nikomu nechcú absolvovať. Na trhu je možné tiež nájsť ešte lepšie náhrady bez nutnosti receptu ako Focus Pills a Exam Bacopa, a čo je hlavné, úplne prírodného charakteru. Taktiež i recepty je drahé vyplniť, takže rozhodne Modafinil nie je lacný špás.


Druhou možnosťou je nájsť si európskeho predajcu. V tomto prípade ide o možnosť získať Modafinil bez receptu, ale taktiež to má svoj háčik. Získate svoj balíček síce za pár dní a môžete si k nim doobjednať rôzne na ďalšie produkty na zväčšenie účinku, ale nedoplatíte sa. Drahé poštovné a balné, riziko zabavenia tovaru na colnici a následné opletačky s colnicou. Taktiež si môžete kúpiť mačku vo vreci, pretože nikdy neviete čo dostanete. Tu už hazardujete so svojím zdravím, nakoľko v niektorých prípadoch môže dôjsť k vážnym problémom.


Nech už sa rozhodnete akokoľvek, rozhodne uprednostnite vlastné zdravie a dvakrát zvážte či radšej neskúsite lacnejšiu, výhodnejšiu a hlavne bezpečnejšiu alternatívu.

Modafy - náhrada Modafinilu, cena a skúsenosti

Modafy ako náhrada ModafinilMedzi najlepšie a najkvalitnejšie prírodné náhrady Modafinilu rozhodne patrí prípravok Modafy tiež známy pod názvom Focus Pills, ktorý je čisto na prírodnej báze. Modafy je vhodnou alternatívou pre nahradenie lieku, ktorý je na lekársky predpis. Modafy je vhodný pre zlepšenie rovnakých vecí ako Modafinil a navyše je úplne prírodný a rozhodne finančne menej náročný.


Tento prípravok rozhodne zlepšuje kognitívne vlastnosti, ktoré vám pomôžu v každodennom živote a budú vašim každodenným pomocníkom. Tak isto aj výrazne zlepšuje sústredenosť rovnako ako aj pamäť. Obsahuje čisto prírodné ingrediencie, ktoré sú podľa výrobcu klinicky testované. Taktiež pomáha ako prevencia voči Alzheimerovej chorobe. Výhodu je taktiež, že je predávaný u nás online, takže je ľahšie dostupný, bez nutnosti testov či receptov.

Hľadáte najlepší produkt? Skúste prírodné nootropiká Focus Pills na zlepšenie nálady, lepšiu pamäť a zlepšenie sústredenosti.


Skúsenosti s ním sú taktiež pozitívne a výrobok spĺňa presne to, čo sľubuje. Je zlepšovákom mozgovej aktivity a funkcií. Ľudia si pochvaľujú zlepšenie pamäte po užití Modafy a taktiež zlepšenie sústredenosti. Dokážu sa lepšie sústrediť na svoju prácu alebo hobby.


Taktiež výrazne napomáha sústredenosti v noci. Napríklad ľudom, ktorý pracujú výhradne v noci, to rozhodne prospeje, keďže sa dokážu plne venovať tomu, čo práve robia. Cenia si, že výrobok im pomáha bezpečne a nežne s problémami pamäte a sústredenia sa.


Mentálne zdravie je u nich na prvom mieste a rozhodli sa preňho urobiť čokoľvek. Je to jedna z najcennejších vecí, ktoré by sme nemali zanedbávať, ale práve naopak. Treba oň dbať. Dokonca zaňho ani veľa nezaplatíte. A rozhodne je lepšie investovať do svojho zdravia ako do čohokoľvek iného.


Modafy pod názvom Focus Pills u nás zoženiete za výhodnú cenu 83 eur, ktoré vložíte do svojho mentálneho zdravia a to sa vám vráti určite naspäť. Zlepšíte svoje zdravie, výkon a motiváciu, čo je v dnešnej dobe takmer na nezaplatenie.


 

Naše najlepšie produkty pre zvýšenie motivácie, koncentrácie a zlepšenie nálady:


1. Focus Pills - prírodné nootropikum označované ako prírodná náhrada Modafinilu. Je to najlepší produkt pre zvýšenie koncentrácie, motivácie a zlepšenie pamäti pre náročných užívateľov


2. Think - prírodný liek na udržanie vitálnych mozgových funkcií a rýchle premýšľanie. Je určený pre stredne pokročilých užívateľov


3. Exam Bacopa - patrí medzi najobľúbenejšie produkty medzi študentami, pre ktorých je primárne určený. Podporuje pamäť a schopnosť učiť sa

 

 

 

Modafinil na motiváciu


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Nakopávač Modafy Nootropics - Zvýšenie motivácie a koncentrácie, lepšia nálada

vložiť nový komentár
13.11.2018 pridal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk