Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Liečba depresie - pomoc, príčiny, príznaky

Pridané: 16.11.2018

Depresia - liečba, pomoc, príznaky - pomôžu prášky a prípravky Depresia - liečba, pomoc, príčiny, príznaky

Depresia trápi stále viac a viac ľudí. V uponáhľanej modernej dobe sa nie je čomu diviť, že každý druhý človek užíva Lexaurin, Zoloft alebo Relax Plus. Povinnosťou máme až nad hlavu, málo oddychujeme a bývame málo vonku, čo vedie k stresu. Od dlhodobého silného stresu už je to k depresii len kúsok.


Človeka trpiaceho depresiou sa permanentne drží smutná nálada. Vôbec nič ho nerozveselí, vtipoch ani komédiám v televízii sa nesmeje, nedokážu ho dostatočne potešiť ani obľúbené koníčky alebo dokonca blízkej osoby.


Nechuť do života a do akýchkoľvek činností je ďalším typickým príznakom depresie. Človek s depresiou nemá náladu vôbec na nič, nezvláda dokonca ani všedné nenáročné činnosti ako pripraviť jedlo alebo dôjsť do obchodu, takže môže na okolie pôsobiť trochu lenivo.

Pomoc na liečbu depresie: Cítite príznaky depresie? Vyzkúšajte prírodné tabletky na depresiu Relax Plus a Bioschlaf.


K depresiám tiež patria výčitky svedomia, prehnaná sebakritika a čierne myšlienky. Niektorí chorí dokonca uvažujú o samovražde.

 

Liečba depresie je beh na dlhú trať. Nemôžete čakať, že sa z nej chorý dostane za dva týždne. Ani pri použití liekov Citalec a Venlafaxín nie je efekt tabletky okamžitý.


Počas liečby je dôležitá spolupráca chorého s psychiatrom a tiež blízkym okolím. Odborníci môžu odporučiť vhodné terapie, pomocou ktorých sa môže pacient uvoľniť.


Liečba každej choroby potrebuje pokoj a odpočinok, depresia nie je výnimkou. Pacient by sa nemal do ničoho násilím nútiť, je však prínosné, keď si nájde nejakú drobnú činnosť, ktorá aspoň na chvíľu zamestná mozog. Môže ísť o niečo nenáročného - aj drobnosti môžu utrápenej hlave pomôcť.


Dobré je, keď človek trpiaci depresiou nie je sám. Spoločnosť tých najbližších môže pomôcť, bez toho aby sa o to nejako zámerne snažil. Stačí, keď si budú s chorým rozprávať o denných udalostiach, vypočujú si jeho pocity, alebo ho treba odprevadiť do obchodu.


Aby bola liečba depresie naozaj úspešná, predpisujú sa na ňu rôzne prášky v podobe antidepresív. Vďaka nim sa pacient čoskoro cíti lepšie, je však dôležité je užívať poctivo. Antidepresíva pomáhajú bez závažnejších vedľajších účinkov a netvorí sa na nich závislosť.

 

Tabletky, lieky, doplnky výživy na liečbu depresie Tabletky, lieky, doplnky výživy na liečbu depresie

Depresia je vážna psychická choroba. Pacient je neustále smutný, nerozveselí ho ani to, čo má normálne úplne najradšej. Prepadajú ho chmúrne myšlienky, žije v trvalých obavách z nejakej tragickej udalosti, neprimerane sa kritizuje, vôbec si neverí a možno občas myslí na samovraždu.


Terapie sú na depresiu krátke. Veľkú úlohu v liečbe hrajú lieky, ktoré zmierňujú tie najhoršie príznaky, ako je nevysvetliteľný smútok či bezdôvodné výčitky svedomia.

Podceňovať liečbu depresie sa nevypláca, mohlo by to mať až tragické následky. Preto psychiatri zvyčajne predpisujú antidepresíva, lieky so silnými účinkami, ktoré podporujú tvorbu Serotonínu.

Ako zvýšiť serotonín? Pomôžu tabletky na depresiu Relax Plus a 5-HTP - hormón šťastia v tabletkách, na spanie odborníci doporučujú tabletky Bioschlaf.


Serotonín je dôležitý hormón pre psychickú pohodu. Niekedy sa mu hovorí aj hormón šťastia alebo hormón dobrej nálady. Uvoľňuje napätie a upokojuje.


Antidepresíva dokážu veľmi pomôcť, na druhú stranu však ich užívaním hrozí tiež nebezpečenstvo v podobe vedľajších účinkov. Najčastejšie sa týkajú tráviacej sústavy, môžu sa dostaviť hnačky alebo naopak zápchy, nechuť k jedlu alebo prejedanie, nevoľnosti a podobne. Negatívny vplyv môžu mať tiež na sexuálny život.


Ak sa pacient s niektorými z vedľajších účinkov stretne, obvykle stačí daný liek vysadiť a začať užívať antidepresíva iného typu. Odlišné zloženie nových práškov už nemusí robiť problém, aspoň nie v krátkom časovom úseku.


Antidepresíva pôsobia blahodarne na psychiku, organizmus ale môžu zaťažovať. Napriek tomu by sa mala užívať minimálne tri mesiace, najlepšie však aspoň pol roka, aby tie najhoršie prejavy depresie naozaj odzneli.


Aj potom je však pacient stále náchylný k zlej nálade. Sklonu k depresiám sa len tak nezbaví, mohol by k nim kedykoľvek skĺznuť znova. Ako si po vysadení antidepresív pomôcť?

 

Dobrú náladu dokážu zabezpečiť aj niektoré prírodné doplnky výživy.

• Happy Pills 5-HTP

• Ashwagandha BIO

• Relax plus, náhrada liekov Citalopram a Brintellix

• Calm

 

Doplnky výživy sú na rozdiel od liekov vyrobené výhradne z prírodných zdrojov, preto nezaťažujú tráviaci systém ani pečeň a ich užívanie nespôsobuje vedľajšie účinky.

 

 

Príčiny a liečba depresie - vyskúšajte pilulky a tabletky na liečbu depresie Prírodné antidepresíva, lieky na liečbu depresie

Depresia môže postihnúť úplne každého z nás. Dnešný životný štýl jej vznik podporuje. Ak na sebe cítite príznaky prichádzajúce depresie, skúste trochu spomaliť a viac relaxovať.


Vyskúšajte tiež prírodné produkty určené pre dokonalú relaxáciu, pokojný mozog a zlepšovanie nálady. Zaslúžite si trochu šťastia, preto neváhajte a vyberte si jeden z nasledujúcich troch výborných doplnkov výživy, ktoré vám zaistia pohodový život bez depresií.


Sú vyrobené výhradne z kvalitných prírodných zdrojov, nemusíte sa preto báť zbytočného zaťažovania tela škodlivými chemikáliami.

Chcete najsilnejší produkt? Skúste prírodné antidepresívum Relax Plus.

 

Relax Plus

Relax Plus je výborné prírodné antidepresívum. Lieky ako Escitalopram alebo Xanax môžu mať vedľajšie účinky. Relax Pills je prírodná náhrada liekov. Obsahuje extrakt z rastlín, ktoré majú na človeka upokojujúci vplyv. Vďaka nim Relax Plus uvoľňuje organizmus a zaisťuje dobrú náladu, málo stresu a veselý život plný úsmevov. Tento jedinečný produkt vás naozaj nesklame, my ho môžeme s čistým svedomím len odporučiť.


Zloženie:

• Levanduľa

• Komonica

• Pomaranč

• Mučenka

• Kozlík lekársky (koreň)

• Hloh

 

 

Ashwagandha

Tento silný adaptogény účinne pôsobí proti stresu. Jeho tajomstvom je extrakt z Indického ženšenu (Ashwagandha Somnifera). Upokojuje mozog a prináša pocit pohody. Kapsule sa dobre prehĺtajú a sú vhodné aj pre vegánov.

 

Calm

Calm je prípravok s rýchlymi účinkami. Za nízku cenu ponúka naozaj efektívne účinky: Upokojuje mozog, uvoľňuje napätie svalov, zlepšuje náladu a podporuje kvalitu spánku. S produktom Calm vám nehrozí bezsenná noc plná obáv a strachu.

 

Obsahuje:

• Prírodný horčík

• Jód

• Vitamíny B a C

 

Doplnok Calm neobsahuje lepok, sóju ani laktózu, je teda vhodný pre alergikov. V zložení nie je žiadna ingrediencia živočíšneho pôvodu, takže ho ocenia tiež vegáni.


Antidepresíva na predpis


Späť na zoznam článkov
Copyright 2018 - 2023 © Stimulant.sk