Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Ubráňte sa pred chorobami, vyskúšajte Goji a Kolostrum

Pridané: 11.03.2019

Ste často chorí? Cítite sa slabí? Kozie kolostrum a Goji na imunituSlabá imunita - Goji

Imunita je schopnosť organizmu brániť sa pred cudzorodými látkami. Hoci sa dá pozorovať u rastlín, oveľa rozvinutejšia je u živočíchov. Na imunitu existujú podporné tablety, ako Schizandra, Kozie Kolostrum, Goji, Moringa BIO Premium a ďalšie prírodné prípravky. Imunitný systém je pomerne zložitý. Skladá sa z troch obranných línií:

 

• 1. obranná línia

Tvorí ju koža a sliznice. Oddeľujú okolie od samotného tela.

• 2. obranná línia

Vplyvom druhej obrannej línie vzniká zápal. Leukocyty a antimikrobiálne bielkoviny sa viažu na cudzorodé látky. Zápal ako taký je teda len obranný mechanizmus, hoci ho ľudia zvyčajne vnímajú negatívne. Pri liečbe zápalu v skutočnosti neliečime samotný zápal, ale pôvodné choroba.

• 3. obranná línia

Jej činnosť začína spoločne s druhou obrannou líniou.


Tip pre vás:
 Ste často chorí? Vyzkúšajte prírodné Moringa tablety s vysokým obsahom antioxidantov na zlepšenie imunity.

Keď imunitný systém funguje, ako má, človek je odolný voči bežným chorobám. Ak ho v čase epidémia položí chrípka, nejedná sa o žiadny vážny problém. Pár dní si odpočinie a potom bude ako rybičky.

 

Ak však imunitný systém nefunguje, ako má, je to problém. Slabému jedincovi stačí, že vonku trochu zafúka, alebo v miestnosti niekto kýchne, a už ho škriabe v krku a je unavený. V dnešnej uponáhľanej dobe sa imunitný systém oslabí veľmi ľahko. Ľudia sa odnaučili odpočívať, stále niečo robia, celý deň sú na nohách. Medzitým ani nemajú čas sa poriadne najesť. Pestrú stravu potom nahrádzajú fastfoody, bagety a ďalšie nevýživné jedla. Zničenému telu to vôbec nepridá. A čo viac: nemocenský je nevýhodná, pre mnohých ľudí znamená veľkú finančnú stratu, a tak chodia do práce v stave, s ktorým by ich každý rozumný lekár okamžite poslal do postele.

 

Je jasné, že za takýchto podmienok nemôže telo fungovať normálne. Preto je stále viac a viac ľudí náchylných na prechladnutie či chrípku. Nech prídete kamkoľvek, vždy sa nájde niekto, kto smrká a kašle, obzvlášť v čase chladného a daždivého počasia.

Ako zlepšiť obranyschopnosť? Vyskúšajte prírodné doplnky Kolostrum pre naštartovanie imunity Kolostrum

Slabá imunita a diéta dokáže značne ovplyvňovať život, samozrejme v negatívnom zmysle. Ako obranyschopnosti pomôcť? Čo vás dostane zo bludného kruhu opakujúcich sa chorôb? Vyzkúšajte prírodné doplnky výživy Kozie Kolostrum, OPC Traubenkern a Moringa BIO Premium na lepšiu imunitu.

Chcete lepšiu obranyschopnosť? Vyzkúšajte tablety na chudnutie a imunitu OPC Traubenkern a Moringa BIO Premium.

 

V prvom rade je dôležité upraviť si životný štýl. Zamyslite sa. Nedávate náhodou svojmu telu príliš zabrať? Viete odpočívať? Dokážete aspoň chvíľu nič nerobiť a len si v pokoji čítať, alebo sa trebárs pozerať na televíziu? A čo spánok? Je ale ťažko identifikovateľné, ako dlho by ste mu mali venovať. Každý je nastavený inak. Kým niekomu bohato stačí sedem hodín, iný potrebuje deväť. Každopádne by ste sa svojim potrebám mali prispôsobiť. Ak je potrebné, naučte sa chodiť spať skôr. Pre tých, ktorí sú zvyknutí chodiť spať v neskorých hodinách, to asi bude zo začiatku problém, ale verte, že si čoskoro zvyknete.

 

Ďalšia oblasť, ktoré by ste mali venovať pozornosť, je jedálny lístok. Obsahuje dosť ovocia a zeleniny? Vitamíny, ktoré sú v nich obsiahnuté, sú naozaj neoceniteľné pomocníci v boji s chorobami. Navyknite si ich konzumovať každý deň - v najlepšom prípade hneď niekoľko kúskov ovocia a zeleniny.

 

Aby bol váš boj o lepšiu imunitu ešte efektívnejšie, môžete pre šikovného pomocníka vyraziť do lekárne. Nájdete tam vskutku veľké množstvo rôznych tabletiek, kapsúl i kvapiek. Vybrať si môžete z mnohých vitamínov, multivitamínov, multiminerálov, či iných produktov. Ochotný personál vám iste napovie, čo bude pre vás najlepšie.

 

Pozornosť by ste mali venovať predovšetkým čisto prírodným doplnkom. Nielen, že je ich výroba omnoho ekologickejšia, ale sú tiež oveľa prínosnejšie pre vaše telo. Z prírodných tablet sa netvorí žiadny odpad - všetky obsiahnuté látky vstrebáte a využijete. Na výrazné zlepšenie imunity si možno trochu počkáte, ak budete však trpezliví, bude výsledok stáť za to. Vráťte sa preto z dnešnej uponáhľanej priemyselnej doby späť k prírode a nechajte si od nej pomôcť.

Čím zachrániť imunitný systém? Najlepšie je Goji, Moringa BIO Premium a Kolostrum! Tabletky na imunitu pre zdravie mužov, ženy

Čo zaradiť do svojho jedálnička na chudnutie a imunitu, aby ste si naozaj pomohli k lepšiemu obrannému systému? Máme pre vás dva tipy na skvelé suroviny priamo z prírody.

 

Goji

 

Goji sú plody kustovnice čínskej, čo je ker, vyskytujúci sa takmer po celej Ázii. Bobule obsahujú veľké množstvo blahodárnych látok: 19 aminokyselín, železo, zinok, meď, vápnik, fosfor, selén, germánium a vysokú hladinu vitamínu C. Vďaka tomuto zloženiu pomáha Goji posilňovať imunitný systém, napomáha tiež celkovej vitalite a chuťou do života.

 

Znižuje tiež množstvo cholesterolu v krvi, čím pomáha predchádzať hypertenziu. Plody kustovnice ďalej obsahujú veľa antioxidantov. Pôsobí teda takisto očistne, zbavujú telo škodlivých látok.

Chcete sa cítiť lepšie? Vyzkúšajte OPC Traubenkern na chudnutie, Moringa BIO Premium na imunitu a Relax Plus - najlepšie tabletky na depresiu a úzkosť.

 

Kozie Kolostrum

 

Pýtate sa, čo je to kozie Kolostrum? Ide o tzv. Mledzivo, teda prvý produkt mliečnej žľazy, ktorý vzniká tesne po pôrode. Vyskytuje sa u všetkých cicavcov. Jeho úlohou je dodať čerstvo narodeným mláďatám / deťom čo najviac potrebných látok, a to najmä tých, ktoré podporujú obranyschopnosť. Obsah Mledziva je nenahraditeľný. Ani pokročilá veda ešte nezvládla vytvoriť látku, ktorá by bola obsahom podobná, ako kozie Kolostrum. Až po približne troch dňoch sa začína tvoriť klasické mlieko.

 

Kolostrum je prínosné nielen pre novorodencov, ale aj pre dospelého človeka. Doplnky sa vyrábajú z kravského alebo kozieho Kolostra. To je zložením takmer totožné s Kolostrom ľudským.

 

Užívaním Kolostra vaša imunita čoskoro radikálne zosilnie. Budete odolnejší, budete sa cítiť oveľa lepšie. Jeho pomoc je dobré vyhľadať predovšetkým na jeseň či počas epidémie chrípky, ďalej pak pri vysokej fyzickej záťaži. Regeneruje svaly, znižuje prejavy starnutia. Môže pomôcť aj pri redukcii hmotnosti. Kladný vplyv má aj na ženský reprodukčný systém. Zvyšuje pravdepodobnosť počatia.


Najlepšie prípravky na posilnenie imunity:


1.      OPC Traubenkern – Najlepší prípravok na chudnutie a posilnenie imunity – Výborné prírodné zloženie.


2.      Moringa BIO Premium – Prírodný prípravok na posilnenie obranyschopnosti – Obsah zázračnej Moringy.


3.      DHEA Wild Yam – Odborníkmi uznávaný prípravok na posilnenie imunity – 100% prírodné zloženie DHEA Wild Yam je známe ako elixír krásy a mladosti pre ženy.


Chudnutie a imunita


Späť na zoznam článkov
Copyright 2018 - 2021 © Stimulant.sk