Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Obezita a celulitída - Prírodné vitamíny, prášky a doplnky výživy proti nadváhe

Pridané: 11.03.2019

Dajú sa obezita a celulitída poraziť? Ako sa ich zbaviť s tabletkami raz a navždy?

Obezita a celulitída

Existuje nejaký spôsob, ako odstrániť "tvaroh" na stehnách a zadku? Existujú kroky, ktoré môžete urobiť, aby ste sa zbavili obezity, nadváhy a celulitídy. Čo to spôsobuje? Je to len normálny tuk pod kožou. Vyzerá hrudkovito, pretože tlačí proti spojivovému tkanivu a spôsobuje, že koža nad ňou narazí na vlákna pod kožou. Preto ju môžete mať, či ste obézna, alebo štíhla. Ženy ju získajú viac ako muži. Ďalšie symptómy, ktoré ju môžu zapríčiniť: Pomalý metabolizmus, nedostatok telesnej aktivity, antikoncepcia, hormonálne zmeny, dehydratácia, celkový telesný tuk, hrúbka a farba pleti.


Zobrazuje sa menej na tmavšej pleti. Takže ak máte svetlú pokožku, môže samoopaľovacovací prípravok spôsobiť, že hrbolky sú markantnejšie. Existujú aj iné spôsoby, ako sa zbaviť celulitídy. Kryolipolýza  - Tento neinvazívny postup zmrazuje a zabíja tukové bunky. Keď sú mŕtve, vaše telo ich prirodzene odstráni. Toto ošetrenie sa zvyčajne používa na tvarovanie tela, ale odstránenie tuku môže tiež zlepšiť celulitídu. Môže to trvať tri procedúry alebo tri až štyri mesiace, aby ste videli výsledky.


Laserové ošetrenie - tiež nazývané ako rádiofrekvenčné systémy, sľubujú zníženie celulitídy. Liečba zvyčajne obsahuje masáž, liposukciu alebo svetelnú terapiu. Môže skvapalniť tuk, odstrihnúť spojivové tkanivo, aby sa uvoľnilo prekrvenie, zvýšil sa rast kolagénu a znížilo sa zadržiavanie tekutín. Očakávajte, že výsledky trvajú minimálne 6 mesiacov. Jedna populárna schválená laserová liečba sa nazýva Cellulaze. Lekár injekčne vstrekuje do oblasti tlmiaci roztok  a potom umiestni laser pod pokožku, ktorý vytvára teplo v troch smeroch. Môžete očakávať približne 75% zlepšenie vašej celulitídy asi za rok.


Obezita a nadváha: Ako na chudnutie proti celulitíde? Vyzkúšajte najlepšie lieky na obezitu OPC Traubenkern.

Masáž - väčšina možností je založená na myšlienke, že masáž problematickej oblasti zvýši prietok krvi a zníži nahromadenie tekutín. Výsledok: lepšie vyzerajúce boky a zadky. Endermológia - Lipomasáž alebo Endermológia je špecifický typ mechanickej masáže. Stroj s nízkotlakovým nasávaním miesi pokožku medzi dvoma zvlákňovacími valcami. Teória spočíva v tom, že hlboká masáž rozbije spojivové tkanivo, ktoré spôsobuje celulitídu. Väčšina štúdií ukazuje, že masážne techniky, vrátane Endermologie umožňujú, aby vaša pokožka vyzerala lepšie krátko, ale neponúkala dlhodobý prínos. Niektorí odborníci sa obávajú, že môže spôsobiť, že vaša pokožka sa predčasne uvoľní, čo naopak zhoršuje situáciu.

Ktoré prírodné ingrediencie pomáhajú pri problémoch s obezitou?

Tabletky na nadváhu a obezitu pre ženy

Vitamín B - B vitamíny obsahujú:tiamín (B-l), riboflavín (B-2), niacín (B-3), kyselina pantoténová (B-5), pyridoxín (B-6), biotín (B-7), folát (B-9), kobalamín (B-12). Tieto vitamíny sú nevyhnutné pre plne funkčný metabolizmus. Zdrojom vitamínov môže byť granátové jablko, citrón alebo prírodné doplnky výživy.

Hlavnou funkciou vitamínov B je pomôcť vášmu telu metabolizovať sacharidy, bielkoviny a tuky a používať skladovanú energiu v potravinách. Napríklad tiamín (B-1) pomáha bunkám tela premieňať sacharidy na energiu. Inými slovami, nízke hladiny jedného alebo viacerých z týchto vitamínov znamenajú, že váš metabolizmus nebude fungovať najefektívnejšie. Tým sa stráca váha ešte ťažšie.


Tip: Čo pomôže na celulitídu a obezitu? Vyzkúšajte prírodné tabletky na obezitu OPC Traubenkern.

Zdroje potravín: B vitamíny nájdete v rade potravín. Medzi dobré zdroje patrí:fazuľa, šošovka, mlieko, vajíčka, chudé mäso, celé zrniečka, zemiaky, banány. Kobalamín (B-12) sa nenachádza v žiadnych rastlinných produktoch, takže je ťažké, aby niekto po vegetariánskej strave dosiahol dostatok. Vo všeobecnosti sú stravovacie doplnky obsahujúce všetky osem vitamínov B známe ako vitamíny B-komplexu. Môžu sa ľahko nájsť v obchodoch alebo online.


Vitamín D je rozhodujúci pre zdravý imunitný systém, preto každá diéta by mala obsahovať dostatok tohoto Vitamínu. Vaše telo dokáže získať všetok vitamín D, ktorý potrebuje, zo slnečných lúčov. Napriek tomu dnes väčšina ľudí trávi príliš veľa času v interiéri, alebo žijú v prostredí, kde slnko nie vždy svieti. Získanie dostatku vitamínu D z potravy je ťažké, preto sa často odporúčajú doplnky. Adekvátne hladiny vitamínu D môžu tiež pomôcť zabrániť depresii, podľa niektorých výskumov.


Pozitívny prístup je tiež základom efektívnej stravy. Výskumníci zistili, že u ľudí s obezitou sú nižšie ako normálne hladiny sérového vitamínu D. V štúdii z roku 2011 sa zistilo, že dospelí s nadváhou a obezitou užívajúcimi doplnky vápnika a vitamínu D stratili významne viac žalúdočného tuku ako ľudia, ktorí neužívali žiadne doplnky.


Horčík je potrebný na výrobu energie v tele. Tento minerál pôsobí ako kofaktor vo viac ako 300 enzýmových systémoch. Tieto systémy sú zodpovedné za širokú škálu reakcií v tele. Zdroje potravín: Najlepšie zdroje horčíka zahŕňajú: orechy, semená, strukoviny, zelená listová zelenina, ako je špenát a chlorid horečnatý (farmaceutická kvalita). Veľmi vysoké dávky horčíka z doplnkov často vedú k hnačke.


Extrakt zo zeleného čaju

Predpokladá sa, že zelený čaj zvyšuje výdavky na energiu a oxidáciu tukov a znižuje tvorbu a vstrebávanie tukov. Extrakt tohto populárneho nápoja je známy obsahom silných flavonoidných antioxidantov známych ako katechíny. Zelený čaj tiež obsahuje zdravú dávku kofeínu.Analýza šiestich kontrolovaných klinických štúdií zistila, že kofeín samotný alebo v kombinácii s katechínmi výrazne zvýšil výdavky na energiu v porovnaní s placebom.

Prírodné doplnky proti obezite by mali obsahovať tieto živiny

Doplnky proti obezite

Tu sú potraviny proti obezite a chudnutie, ktoré by mal spotrebiteľ konzumovať, aby prekonal obezitu: Potraviny s vysokým obsahom vlákniny, ako je zelenina, orechy, semená a bobule, zvyšujú sýtosť bez zvyšovania kalórií.

Ryby chytené vo voľnej prírode (sardinky) - Obezita môže zvýšiť zápal, preto sa pokúste zaradiť omega-3 tuky. Kokosový olej - kokosový olej a kokosové mlieko obsahujú MCFA, ktoré vaše telo môže ľahko spáliť ako tuk. Malé porcie jedál - Vyhnite sa tomu, aby ste boli príliš hladní, čo môže spôsobiť, že sa budete prejedať neskôr, ale budete jesť približne každé 4 hodiny.


Tip: Chcete schudnúť a cítiť sa dobre? Skúste prírodné doplnky výživy proti obezite OPC Traubenkern a tabletky na úzkosť a depresiu Relax Plus.

Potraviny, ktoré spôsobujú obezitu - Cukor - zvyšuje hlad a vedie k spotrebe prázdnych kalórií. Spracované a nezdravé potraviny - Tieto potraviny sú návykové a ich množstvo môže byť ťažko kontrolovateľné. Rafinovaná múka - rafinované výrobky sú tiež návykové a môžu viesť k prejedaniu. Sladené nápoje - Väčšina ľudí neberie do úvahy kalórie v nápojoch pred ich konzumáciou.


Prírodné liečenie a doplnky: Doplnok # 1 sú Green Coffee tabletky - zelený extrakt z kávy (postupujte podľa pokynov) Ukázalo sa, že pomáha podporovať chudnutie. # 2 CLA (6 000 mg 2x denne) V klinických štúdiách podporuje budovanie svalovej hmoty a metabolizmu. # 3 Zelený čajový extrakt (1 500 mg denne) Zelený čaj môže zvýšiť schopnosť tela spaľovať energiu. # 4 Rhodiola (500 mg denne) Rhodiola môže pomôcť s dlhodobou stratou tukov znížením kortizolu a pomáha vášmu telu spaľovať tuky na energiu. # 5 chróm (500 mikrogramov denne). Pomáha redukovať túžbu po sladkosti a udržiavať kontrolu hladiny cukru v krvi.


Moringa - "strom zázraku" s malými zaoblenými listami. Tie obsahujú množstvo výživných látok, ako bielkoviny, vápnik, betakarotén, vitamín C, draslík.

Produkt Moringa redukuje váhu, chuť na jedlo je nižšia. Okrem toho stimuluje krvný obeh, bráni depresii, aby vás opantala a pomáha zlepšiť imunitný systém.


Green Coffee tabletky – prírodné doplnky na chudnutie. Zelená káva zaručuje zvýšenie energie. Čo sa týka chuti do jedla, tak tá bude nižšia. Tento výrobok garantuje rýchle chudnutie s trvalým efektom, detoxikáciu organizmu.


Bikini prášky - ideál postavy máte po ruke. Chcete ploché brucho? Siahnite po tomto zázraku. Potlačenie chuti do jedla je samozrejmé. Bikini taktiež znižuje poškodenie organizmu voľnými radikálmi a funguje proti okysličeniu.


Najlepšie prípravky proti obezite a celulitíde:


1.      OPC Traubenkern – Najlepší doplnok výživy proti celulitíde a obezite – Obsahuje Moringu olejodárnu, zázračnú ázijskú rastlinu.


2.      Moringa BIO Premium – Zelená káva je kvalitný prípravok proti obezite – Zrýchľuje metabolizmus a odstraňuje celulitídu.


3.      Bikini prášky – Kvalitné prášky na zrýchlenie metabolizmu a proti obezite – Silná receptúra aj proti celulitíde.

 

Nadváha a obezita 


Späť na zoznam článkov
Copyright 2018 - 2021 © Stimulant.sk