Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Zápach z pošvy - ako odstrániť smrad z vagíny? Pre lízanie pošvy je potrebná intímna hygiena

Pridané: 24.10.2018

Lízanie vagíny a bozkávanie sa mu nepáči? Šesť účinných tipov ako odstrániť smrad z vagíny - intímna hygiena ženy

 

Intímna hygiena a lízanie pošvy ženySmrad z vagíny je nepríjemnosť pri lízaní pošvy, s ktorou bojujú mnohé ženy. Nejde len o samotný zápach. Tento nežiaduci jav môže signalizovať aj vážnejšie zdravotné problémy.

Navyše ženy trpiace smradom z vagíny strácajú sebavedomie v oblasti sexuálneho života, trápia ich obavy - čo ak to zacíti aj partner? Pomôžu produkty Clitorin a Vigorelle.

Lízanie vagíny ženám poskytuje veľkú rozkoš, no ako si ho užiť naplno, keď ich trápi smrad z vagíny? Prinášame šesť účinných tipov ako odstrániť smrad z vagíny rýchlo a bezpečne.

Lízanie vagíny: Chceli by ste dosiahnuť zdravú a voňavú vagínu? Vyzkúšajte lieky Clitorin - tabletky na plodnosť, vzrušenie a sexuálne zdravie a Vigorelle - lubrikačný gél na zvlhčenie a vôňu vagíny.

 

Intímna hygiena s produktami ako Lactofeel a Vigorelle je prezentovaná ako základ. Milé dámy - svoje intímne partie umývajte zásadne spredu dozadu a nie opačne! Aby ste si nezanášali zvyšky fekálií a baktérie do vaginálneho prostredia. Vymočte sa okamžite po sexe, ak je to čo i len trošku možné, aj táto rada môže pomôcť. Používajte jemné mydlo bez arómy. Zásadne si však mydlo či sprchový gél nevtierajte do vagíny! Negatívne totiž zmení pH vagíny a to je neželaný jav, ktorý môže zapríčiniť nepríjemný zápach z pošvy či infekcie. Spodnú bielizeň si meňte denne, pokojne aj viackrát, pokiaľ je spotená či inak znečistená.

 

Zamerajte svoju pozornosť na menštruačné produkty a ich správny výber. Niektoré ženy cítia zápach pošvy počas “ich dní”, sťažujú sa najmä na kovový zápach podobný železu, iné zas cítia amoniak. Skúste nosiť vnútorné produkty. Vlhkosť maxi vložiek a látkových vankúšikov môže prispievať k zápachu z pošvy. Sedenie na mokrej vložke môže navyše spôsobiť infekciu. Voľte teda radšej vnútorné produkty ako tampóny či menštruačné poháre. A nezabúdajte - počas vašej periódy ich meňte tak často ako sa len dá.

 

Ako spríjemniť lízanie pošvy: Tabletky a gély pre ženy na zápach z pošvy - skúste účinné riešenia ako odstrániť smrad z vagíny ženy

 

Lízanie vagíny ženyAko sex ovplyvňuje vaginálny zápach? Niektoré ženy sa sťažujú na silný rybací zápach, ktorý cítia bezprostredne po styku.

Ako na lízanie pošvy: Chcete voňať v intímnej oblasti? Vyzkúšajte tabletky Clitorin na intímne zdravie a lubrikačný gél Vigorelle pre lepšiu vôňu vagíny.

Ten môže signalizovať bakteriálnu vaginózu. Niekedy môže interakcia medzi mužským semenom a vaginálnymi tekutinami vyvolať nepríjemný zápach z pošvy.

Tiež niektoré lubrikanty môžu zmeniť pH pošvy a s tým prichádza zápach z pošvy. Skúste aspoň na čas používať kondóm, aby ste zabránili kontaktu semena s vaginálnymi tekutinami. Po sexe opláchnite vagínu čistou vodou. Nepoužívajte ale sprchu. A v žiadnom prípade voňavé či aromatizované lubrikačné gély.

 

Ak vás trápi zápach z pošvy - jednoduché a účinné riešenia určite obsahujú aj používanie probiotík. Tie podporujú zdravé baktérie v tele a vagínu nevynímajúc. Probiotiká môžu pomôcť predchádzať niektorým vaginálnym infekciám, najmä kvasinkám. Probiotiká zabraňujú nepríjemným infekciám a tým znižujú riziko nepríjemného zápachu z pošvy. Prirodzene pomáhajú obnoviť normálne pH vagíny a tým tiež zlepšujú vôňu z vašich intímnych partií.

 

Dámy, ktoré trápi zápach z pošvy by si mali posvietiť nielen na intímnu hygienu, ale aj na svoje oblečenie. Na nohavičkách sa môže zachytávať pot, odumreté čiastočky kože, výtok, vytečené semeno z predošlého styku. To všetko môže spôsobovať nepríjemný zápach z pošvy.

Smrad z vagíny často zapríčiňuje toľko obľúbené obtiahnuté oblečenie či tesné spodné prádlo. Najlepšou voľbou pre ženy, ktoré trápi smrad z vagíny je priedušné bavlnené spodné prádlo. Bavlna nezadržiava vlhkosť v okolí vagíny. To sťažuje baktériám a iným zdrojom zápachu množenie a páchanie ďalšej škody.

 

Veľa cukru a sladkostí v strave môže spôsobiť množenie kvasiniek, môže stáť za vznikom nepríjemných kvasinkových infekcií spôsobujúcich zápach z pošvy. Sú početné dôkazy o tom, že silno aromatické potraviny ako napríklad cibuľa môžu meniť vaginálnu vôňu. Neexistuje však veľa vedeckých štúdií, ktoré by riešili vplyv konkrétnych jedál na vaginálnu arómu.

Niektoré neoficiálne dôkazy hovoria o tom, že sladko voňajúce jedlá by mohli pomôcť - v tejto súvislosti sa spomína napríklad melón, jablko či zeler. Dôležité je piť veľa vody. Dobre hydratované telo zabraňuje nadmernému bakteriálnemu množeniu. Správny pitný režim tiež spôsobí, že váš pot nesmrdí tak výrazne a tým je menej výrazný aj zápach z pošvy.

 

Ako lízať vagínu a odstrániť smrad z vagíny? Toto sú najlepšie produkty, ktoré zničia zápach z pošvy a spríjemnia lízanie pošvu

 

Najlepšie gély na lízanie pošvy a tabletky na vagínuAby sme nezostali len pri suchej teórii, prejdeme aj k praxi, resp. ku konkrétnym prírodným produktom, ktoré bez negatívnych vedľajších účinkov dokážu odstrániť váš problém - zápach z pošvy sa stane už len vašou minulosťou.

Ako na lízanie vagíny Pre lepšiu vôňu v intímnej oblasti vyzkúšajte Clitorin - Viagra pre ženy a krém Vigorelle.

Sex si opäť budete môcť užívať sebavedomo, bez obáv a strachu z toho, že váš partner nebude chcieť lízanie pošvy vykonávať nakoľko ho odradí smrad z vagíny. S nasledujúcími produktmi už žiadne trápne situácie v posteli nezažijete. Istota, sebavedomie a pokoj sú tak sexi!

 

Sweet Sex - najlepší produkt pre krásnu, sladkú ovocnú vôňu vagíny, odstránenie zápachu vagíny, lepšiu vôňa výtokov z pošvy ženy aj semena mužov, zlepšenie chuti semena pri prehĺtaní, svrbenie pošvy, zvýšenie libida, lepší orgazmus. Zaujímavosťou je, že tento produkt ocenia aj páni, zlepší chuť ich semena a tak sa nemusia pri tlačenke s cibuľou alebo piatom pive s priateľmi cítiť previnilo za to, že ich výstrek partnerke príliš chutiť nebude.

 

Clitorin a Woman Power - prírodné tabletky proti zápachu z pošvy, pomoc na chlamýdie, menopauzu, kvasinková infekciu, mykózu, zápal vagíny, svrbenie, pálenie vagíny, sú to teda tabletky na orgazmus a libido pre silné ženy! Skvelý produkt pre ženy, ktoré chcú tam dole lepšie chutiť a voňať, tiež pre ženy bojujúce s príznakmi prechodu - klimaktéria a ženy, ktoré chcú byť viac žiadostivejšie a náruživejšie. Pre lepšie spanie a uvoľnenie doporučujeme aj Relax Plus a Bioschlaf.

 

Breastmax, Breast Actives a Sweet Sex - DOPORUČUJEME. Či chcete mať väčšiu chuť na sex, zažívať silné orgazmy alebo bojujete so zápachom z vagíny - je tento jedinečný produkt určený práve pre vás! Breastmax tiež zväčší vaše poprsie!

Na začiatok vyzkúšajte Vigorelle - najlepší lubrikačný gél pre lepšiu vôňu z pošvy, odstránenie zápachu z vagíny, lepšie vzrušenie, libido, orgazmus pre ženy - vhodný ako doplnok k tabletkám Clitorin, ktorý je najlepšie hodnotený liek pre ženy.


Krém na zvlhčenie pošvy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Zápach z pošvy - ako odstrániť smrad z vagíny? Pre lízanie pošvy je potrebná intímna hygiena

vložiť nový komentár
09.04.2019 pridal
Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.sk