Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Cítite smrad? Vôňa pošvy, zápach z vagíny, problém pri lízaní vagíny?

Pridané: 25.10.2018

Smrad z vagíny môže spôsobiť problém pri lízaní - Ako tomu predísť?

 

Lízanie vagíny ženyVšetko vyzerá priam idylicky, kým nezacítite smrad z vagíny. Vytúžené rande s mužom vašich snov. Pripravovali ste sa tak dlho. Všetko muselo byť priam dokonalé. Váš mejkap, rúž, šaty i kabelka.

Ako na vôňu v intímnej oblasti a sexuálne zdravie? Skúste lubrikačný krém Vigorelle a tiež tabletky Clitorin.

Večer sa vyvíja podľa vašich predstáv a všetko ide podľa plánu pre muža a ženu. Príjemný rozhovor, uvoľnená atmosféra, letmé dotyky, iskrenie narastá. Čo ďalej?

K tomu dobrý film v kine, chutná večera, pohár šampanského alebo možno aj dva. Skrátka schyľuje sa na večer snov. Po večeri nastane presun na hotel, ku vám alebo k nemu. Očakávania stúpajú a pohlavný styk sa blíži.

 

Otvoria sa dvere, ponúknete mu drink. Pripijete si spolu, smejete sa, bozkávate a už niet cesty späť. Strhávate zo seba šaty, ste ako odtrhnutí z reťazí. Keď sa však váš partner hlavou dostane nad vaše lono, zarazí sa. V čom je problém? Vôňa pošvy, smrad z vagíny. To spôsobuje problém pri lízaní. Váš partner taktne pomlčí, milovanie dotiahnete do úspešného záveru, no ostane vo vás horká pachuť. Ten trapas nedokážete len tak hodiť za hlavu. Nastane depresia a zlá nálada.

 

Ak je vám podobný príbeh povedomý, nebojte milé dámy - nie ste v tom sami. Smrad z vagíny môže spôsobiť problém pri lízaní - Ako tomu predísť? To je otázka, ktorá rezonuje medzi ženami skutočne všetkých vekových skupín.

Týka sa všetkých žien, aj tých, ktoré sa perfektne starajú o svoj zovňajšok a nepodcenia na seba ani najmenší detail. Verte či nie, aj takéto dámy majú problém a trápi ich smrad z vagíny. Dôležité je uvedomiť si, že nejde len o váš osobný pocit, o pocit vášho partnera, ale aj o skutočnosť, že smrad z vagíny môže signalizovať zdravotný problém. Tu pomôžu produkty ako Rosalgin Easy, Sweet Sex a Vigorelle.

Tip pre ženy: Ako na smrad z vagíny? Pomôžu vám lieky Clitorin - tabletky na orgazmus a sexuálne zdravie a Vigorelle - lubrikačný gél na zvlhčenie a vzrušenie proti zápachu vagíny pre ženy.

 

A to už sa nehrá o fazuľky, to už ide o vážnu vec. Ako však dobre vieme, každý problém má svoje riešenie a tento nie je výnimkou. Ako získať zdravú, čistú a voňavú vagínu? Prinášame vám niekoľko overených a účinných tipov.

 

Cítite smrad z vagíny alebo pošvy? Dodržiavajte tieto rady a problémy pri lízaní zmiznú

 

Smrad z vagínyV prípade, že nechcete cítiť smrad z vagíny a zápach pošvy, dbajte na pravidelné sprchovanie aspoň raz denne. Najmä po športovej aktivite je to nevyhnutné.

Ako odstrániť smrad z vagíny? Skúste Breastmax na zväčšenie pŕs a  hormonálnu rovnováhu a liek Clitorin na plodnosť a pre sexuálne zdravie.

To vám asi nemusíme pripomínať. Zmyť treba zo seba všetky baktérie i pot, ktoré môžu spôsobiť, že cítite smrad z vagíny.

Používajte len prírodné mydlá, nie aromatizované a už vonkoncom mydlo či sprchový gél nepatrí do vašej vagíny. Narušíte si tým pH a spôsobíte problémy. Po umytí sa správne utrite. Nie smerom od zadku k vagíne, môžete si zaniesť nepríjemné baktérie.

 

Vôňa pošvy a zápach z vagíny vám spôsobuje problém pri lízaní vagíny? Ak vás trápia tieto problémy, ďalším skvelým tipom môže byť nosenie priedušnej spodnej bielizne, najlepšie z bavlny. Dbajte na to, aby nebola príliš tesná. Príliš vlhké prostredie môže spôsobiť množenie kvasiniek a baktérií. Spodnú bielizeň meňte minimálne raz denne. A čo keď potrebujete rýchle riešenia? Keď cítite smrad z vagíny a večer máte vytúžené rande? Aj pre vás máme dobré rady.

 

Použite trošku parfumu. Ale dbajte na to, aby ste vôňu naniesli minimálne šesť centimetrov od vašej vagíny, najlepšie na vnútorné strany vašich stehien. Prekryjete tak nepríjemný zápach a nespôsobíte si ďalšie problémy. Dajte si pozor na stravu, obmedzte v nej najmä cukor, traduje sa, že konzumácia ananásu môže dopomôcť sladkej vôni vašej vagíny. Použite vlhčené utierky určené pre ošetrenie dojčiat. Ale len zvonka, v žiadnom prípade si nimi neutierajte vnútro vagíny.

 

Milé dámy, nezabúdajte! Chráňte sa pred infekciami a chorobami. Hlavnými príčinami nepríjemného zápachu z vagíny sú kvasinky a bakteriálne infekcie. Dbajte preto na prevenciu. Vedzte, že sex tiež môže zmeniť zápach z vagíny. Najmä pri ejakulácii semena vášho partnera. Pri zmiešaní semena s vaginálnymi tekutinami môže vzniknúť charakteristický zápach, ktorý však nie je nebezpečný pre zdravie. Dávajte si pozor na cudzie predmety - to znamená tampóny či kondómy.

 

Ako na smrad z vagíny? Najlepšie prírodné produkty pre lepšiu vôňu, čistotu a zdravie vagíny - lieky, tablety a gély

 

Lieky, gély, tablety pre lepšiu vôňu, zdravie vagínyNa smrad z vagíny a lepšiu vôňu v intímnej oblasti pomôžu lieky, tabletky a gély pre zdravie vagíny.

Aby ste sa nemuseli obávať lízania vagíny pri nepríjemnom zápachu, predstavíme vám najlepšie prírodné produkty pre lepšiu vôňu, čistotu a zdravie vagíny. Ich zloženie je prírodné a nemusíte sa obávať vedľajších účinkov.

 

Sweet Sex - najlepší produkt pre krásnu, sladkú ovocnú vôňu vagíny. S týmto produktom váš sex dosiahne úplne inú dimenziu a užijete si ho podstatne kvalitnejšie. Pomôcť môže aj mužom, ktorý chcú vylepšiť vôňu a chuť svojho semena.

 

Clitorin - prírodné tabletky, s ktorými sa nepríjemný zápach z vagíny premení na sladkú ovocnú vôňu a zabezpečí ešte intenzívnejší sexuálny zážitok. Navyše výborne pomáha ženám v prechode, menopauze. Zbavte sa nepríjemných príznakov klimaktéria.

 

Vigorelle - najlepší lubrikačný gél pre lepšiu vôňu z pošvy, odstránenie zápachu z vagíny, lepšie vzrušenie, libido, orgazmus pre ženy - vhodný ako doplnok k tabletkám Sweet Sex - DOPORUČUJEME. Lubrikačný gél, ktorý účinne odstráni zápach z pošvy, ktorý spríjemní vaše sexuálne prežívanie. Obsahuje aloe vera, s ktorým pocítite prírodnú silu tohto produktu. Navyše zabezpečíte lepšie a rýchlejšie zvlhčenie vagíny.


Zvýšenie plodnosti u žien


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Cítite smrad? Vôňa pošvy, zápach z vagíny, problém pri lízaní vagíny?

vložiť nový komentár
09.04.2019 pridal
Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.sk