Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Úzkostná porucha, bipolárna porucha a nálada - Pomôžu prášky GABA - Phenibut?

Pridané: 26.11.2018

Lieky GABA, Phenibut - pomôču proti bipolárnej poruche a úzkosti?GABA a Phenibut proti depresii a úzkostnej poruche

Keby depresia, bipolárna porucha a úzkosť bola jednoduchá na liečbu, nepotrebovali by sme na lieky na psychické poruchy a náladu. Bolesti hlavy, pocit nepríjemnosti, pesimizmus, smútok, napätie, nespokojnosť, častí plač a ďalšie príznaky sú pre ňu typické. Ak ich máte viacero, pravdepodobne ňou aktuálne trpíte.


Depresia vás zvykne zastihnúť v nežiadaných okamihoch. Ako sa jej zbaviť čo najefektívnejšie? GABA (gamma-aminobutyricacid), teda kyselina gama-aminomaslová vám môže pomôcť. Hlavnú úlohu hrá v nervovej sústave, kde upokojuje vašu aktivitu.


Predáva sa v mnohých baleniach, pod rôznymi výrobcami a firmami, s rozličnými názvami. Keďže však GABA pôsobí aj ako stimulátor rastového hormónu, je obľúbenou aj medzi kulturistami. Ponúka tiež tvrdý a kvalitný spánok.

Vedci dokázali aj užívanie GABA v oblasti učenia a rozvoja u detí s mozgovou obrnou. Zlepšilo im to pozornosť a pamäť.


Ani úzkostná porucha nie je nič príjemné. Napätie a obavy, ktoré neprestávajú už 3 mesiace? Vtedy už máte naozaj problém. Je čas to riešiť.

Tip: Hľadáte pomoc na bipolárnu poruchu a úzkosť? Vyzkúšajte Relax Plus - prírodné tabletky na úzkosť a psychické problémy s dlhodobým efektom.


Úzkostná porucha je pomerne rozšírená v dnešnej dobe. Udáva sa, že ňou trpí vyše 15% populácie. Môže byť dedičná, môžete ju získať v detstve alebo po nejakom traumatizujúcom zážitku. K liečbe sú vhodné benzodiazepíny a antidepresíva.

Ako sa úzkosť prejavuje? Cítite, že vaše pocity sú nezmyselné.


Phenibut sa zvykne využívať práve pri liečbe úzkosti a samozrejme aj nespavosti. Ako každý liek, ani tento nemá iba pozitíva, môže spôsobiť ospalosť, bolesti hlavy, závraty a podobne.


Ak vás trápi bipolárna porucha a depresia, Phenibut môžete nájsť vo forme tabliet alebo intravenóznej infúzie. Na internete sa predáva ako doplnok. Môže spôsobiť eufóniu a závislosť. V Austrálii je kontrolovanou látkou, čo naopak Európa ešte len prehodnocuje.


Nájdete ho tiež v Ukrajine, Rusku, Kazachstane, Lotyšsku a Spojených štátoch.

Lieči sa ním aj alkoholizmus, koktanie, tiky, závraty a mnohé ďalšie fyzické aj psychické poruchy.


Prášky a pilulky na zlepšenie nálady, úzkostné poruchy a uvoľnenie Úzkostná porucha, bipolárna porucha a nálada

Nie jeden človek sa pokúšal o zlepšenie nálady, ak zažil úzkostnú poruchu a bipolárnu poruchu. Hitom 21.storočia sa do popredia dostáva aj takzvaná prírodná medicína, teda užívanie rôznych čajíkov a zmena životného štýlu, všetko len nie tabletky a už vôbec nie nemocničná liečba. To však iba v malej dávke. Samozrejme, medicína hýbe svetom a preto nepovieme pani doktorke nie, keď nám predpíše tabletky na alergiu. Už žiadne čajíky.

Uvedieme si príklady, čo ponúka pán Google.


Tryptofan B v produkte 5-HTP je možné zaradiť do kategórie výživových doplnkov. Zlepší vám náladu, zbaví vás strachu, úzkosti a dokonca aj napätia. Látka, ktorú tieto tablety obsahujú sa vie premeniť na tri rôzne látky potrebné pre rôzne procesy ako je napríklad spánok, správanie, poruchy, agresivita.

Trápi vás maniodepresia, depresia alebo iné psychické problémy? Vyzkúšajte Relax Plus, Calm a 5-HTP - Hormón šťastia v tabletkách.


Napomáha vám zbaviť sa alkoholizmu, fajčenia a vašich ďalších tajných závislostí. Je ideálny pre každého, kto nedokáže normálne zaspať, zobudiť sa alebo má narušení celkový spánok. Žiadne zakázané látky, žiadne alergény.


Ak naopak chcete iba upokojiť svoju myseľ, stačí vám jedna šálka Matcha čaju denne. Zlepšená pamäť i nálada nastáva tiež po prírodných antidepresívach Relax Plus a Calm. Perfektné a ľahko dosiahnuteľné riešenie liečby depresie je dostupné bez predpisu. Dokonca vám pomôže aj spáliť tuk, keďže sa zníži stres a zlepší váš metabolizmus. Vhodné je tiež kombinovať tabletky a spomínaný čaj.


Obsahuje proteíny, kofeín, vlákninu, vitamíny A, E, C, minerály (železo, vápnik, draslík a zinok), katechíny a aminokyseliny. Len to najlepšie 800 ročné zloženie.

5-HTP – pilulka dobrej nálady zo sekcie vitamíny pre dospelých ponúka zníženie vášho stresu, pomoc pri únave a nádej po dlhej vyčerpanosti.

Obsahuje L-Tryptofan a vitamín B6, ktoré tvoria jej hlavné zložky zodpovedné za vylepšenie vášho dňa.


Jedno je jasné, dajte si čokoládu alebo kávu a dosiahnete podobný účinok, síce krátkodobý, čiže len na pár hodín, ale potešíte aj svoje bruško.

Čokoláda vám určite nepovedala o látke fenyletalamín, ktorú obsahuje. Dokonca ani o flavanoidoch, čo sa skrývajú v kakau. Omega-3 mastné kyseliny nájdete v avokádovej nátierke spoločne s draslíkom a kyselinou listovou. A čo tak vyskúšať nový hit, Relax Plus? Je to najlepšie prírodné antidepresívum bez predpisu lekára.


Najlepšie tabletky, doplnky a lieky proti úzkosti, bipolárnej poruche a depresii Najlepšie lieky na úzkosť a bipolárnu poruchu

 

Relax Plus - Doporučujeme- Prírodné antidepresívum proti úzkosti, bipolárnej depresii, pre lepšiu náladu a uvoľnenie organizmu.


Ide o tablety z kategórie liekov proti depresii, ktoré sa ponúka v balení po 60 kapsúl. Zabezpečujú relax, oddych, spánok a vnútorné pohodlie.

Doporučená denná dávka je štyri až šesť tabliet.


Jeho obsah tvorí kvetina levanduli, Citrus orantium, Mélilotusofficinalis, Passiflora incarnata, extrakt koreňového valeriánu, kvitnúci hloh a prírodný želatínový obal s chlorofylom.

Tablety nie sú vhodné pre deti do 12 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy.

Hľadáte najlepšie antidepresívum? Vyzkúšajte prírodný Guajacaran známy ako Relax Plus proti depresii a 5-HTP pre lepšiu náladu.

 

Ashwagandha BIO Premium - Silný adaptogén na zníženie stresu, zlepšenie úzkosti - obsahuje extrakt indického ženšenu - Ashwagandha Somnifera - Ginseng - 

Užívatelia týchto tabliet sú nadmieru spokojní s ich účinkami. Sami tvrdia, že nie sú až tak nervózni ako bývali predtým. Dokonca pociťujú zvýšenú aktivitu vlastného tela.

Presne také sú tieto tablety. Lepší imunitný systém, zvýšená aktivita tela, zlepšená pamäť a menší stres vám zaručí psychickú pohodu. Ashwagandha obsahuje výťažok z indického ženšenu. Denne je odporúčané množstvo 1 tableta s jedlom a vodou (250ml). Kritériom je váš vek, ktorý musí byť vyšší ako 18 rokov. Nesmiete byť dieťa či dojčiaca alebo tehotná žena. Nenahradzujte stravu týmto liekom.

 

Calm - Tablety na rýchle ukľudnenie, lepšia nálada, zlepšenie spánku.

Ukľudnená myseľ, pokojný spánok, upokojené telo nastáva po pár dňoch

Hlavným zdrojom kľudu je horčík, vitamín B plus vitamín C a jód.

Tento konkrétny výrobok nájdete v trojdňovom balení, čo znamená, že zahrňuje jedno vrecko kapsúl na každé ráno a jedno vrecko kapsúl na každý večer, všetko v rozhraní troch dní. Produkt je vhodný pre vegánov, je bezlepkový, neobsahuje mliečne výrobky ani sóju.


Najlepšie tabletky na depresiu a úzkostné poruchy


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Úzkostná porucha, bipolárna porucha a nálada - Pomôžu prášky GABA - Phenibut?

vložiť nový komentár
09.04.2019 pridal
Copyright 2018 - 2022 © Stimulant.sk