Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je takýchto...

viac
Blog / Články

Prírodné tabletky: Nespavosť v menopauze - Prípravky na potenie v noci, bolesti hlavy a búšenie v srdci

Pridané: 20.03.2019

Nespavosť ako prekážka pri zvládaní každodenných úloh u žien v menopauzeNespavosť v menopauze

 

Ak máte problémy s nespavosťou, vedzte, že v tom nie ste sami, veľa ľudí dnes užíva lieky na spanie a ich prírodné náhrady Bioschlaf a Relax Plus. Milióny ľudí na svete sa v noci prevracia na svojej posteli s hlavou plnou myšlienok a zobúdzajú sa uprostred noci spotení z nočných môr. Prírodné tabletky však môžu pomôcť na potenie v noci, bolesti hlavy a búšenie srdca, ktoré sú časté hlavne u starších žien v menopauze a u žien s psychickými a stresovými problémami. Nespavosť je tiež jednou z bežných prekážok pri zvládaní každodenného života a úloh a povinností, ktoré pred nami stoja. Pri náročnom zamestnaní či starostlivosti o domácnosť sa tento problém môže stať nepreniknuteľnou bariérou.

Odborník radí: Hľadáte najlepšie prírodné tabletky na nespavosť? Vyzkúšajte overené BIO tabletky na spanie Bioschlaf.

Jednou z rizikových skupín, ktoré nespavosťou trpia sú aj ženy v období menopauzy. Vplyvom výkyvov funkcie žliaz s vnútorným vylučovaním sa v ženskom tele udejú citeľné zmeny, ktoré sa následne môžu odraziť aj na kvalite spánku v tomto období. Ženy v menopauze často ťažšie zvládajú zamestnanie, povinnosti, domácnosť, ale aj vzťahy. Nespavosť potom tvorí už len čerešničku na torte nad vyššie uvedenými ťažkosťami.


Odborníci tvrdia, že ženy v menopauze sa často dostanú do konfliktných situácií, čo je spôsobené výkyvmi vylučovania hormónov. To si môžeme porovnať napríklad s teenagermi, u ktorých sú podobné problémy dôverne známym faktom. Aby udržali ženy svoj život a denný režim v harmónii, je pre nich potrebné na to vynaložiť v tomto období viac úsilia a trpezlivosti. Ako sa to ale dá zvládnuť s kruhmi pod očami, ktoré vznikli na základe narušeného spánkového režimu?


Táto úloha je neľahká, no nie nezvládnuteľná. Ako pri mnohých zdravotných problémoch je riešenie v prírode! Odborníci na prírodnú medicínu totiž vyvinuli prípravky, ktoré vám pomôžu nie len kvalitne spať, ale udržať si chladnú hlavu aj počas dňa. Povinnosti predsa v dnešnej dobe nepočkajú, to je dobre známy fakt. Zjednodušte si toto náročné obdobie a obráťte sa na zdravého, bezpečného a efektívneho pomocníka!


Ako riešiť problémy s nespavosťou v období menopauzy? Prírodné prípravky na nočné potenie, bolesti hlavy a búšenie srdca

Na nespavosť sa v období menopauzy sťažuje veľa žien. Problémy s nespavosťou sú spôsobené poruchou spánku. Tá je spôsobená výkyvmi funkcie žliaz s vnútorným vylučovaním, a teda aj výkyvmi nálad a citov. Aj keď sa nám nespavosť často nezdá ako veľký problém, dokáže nám pripraviť veľa ťažkostí vo zvládaní každodenného života, či stresu. Vtedy dochádza k častým konfliktom, zlým pocitom a pocitu nerovnováhy.


Tip: Ako na problémy s nespavosťou? Neužívajte Ritalin, radšej skúste prírodné prášky na spanie Bioschlaf a naturálne antidepresívum Relax Plus.


Nespavosť sa u žien s menopauzou často spája aj s nočným potením. Ženy potvrdzujú, že sa v noci budia s nepríjemným pocitom, ktorý im sťažuje ďalšie zaspávanie a narušuje komfortný pocit. Nočné potenie je tiež negatívnym faktorom pre našu pokožku. Hromadenie potu spôsobuje upchávanie pórov, čo následne vedie k podpore tvorby akné, ktoré je v období menopauzy podporené už výkyvmi hormónov, podobne ako v puberte.


Okrem potenia sa ženy sťažujú aj na búšenie srdca, ktoré má rušivé a nepríjemné účinky. Zvýšený tep srdca podporuje aktivitu mozgu, a teda nám nedovoľuje dostať telo do stavu pokoja dostatočného na to, aby sme zaspali. Budenie sa s enormným búchaním srdca alebo pociťovanie týchto ťažkostí pred zaspávaním je v období menopauzy častou záležitosťou.


Tieto problémy sa dajú ale ľahko riešiť. Odpoveď je jednoduchšia, ako si myslíte – je ňou príroda. Odborníci na prírodnú medicínu sa spojili, aby vytvorili produkty efektívne pri riešení problémov s nespavosťou, stresom a nepokojom. Tie pôsobia na náš mozog a centrálnu nervovú sústavu upokojujúco, a teda nám pomáhajú ľahšie zaspať, byť pokojnými a udržiavať svoj psychický stav v rovnováhe.


Netŕpte vplyvom výkyvov hormónov a nedostatočného spánku. Obráťte sa na prírodu a zastavte tieto problémy raz a navždy. Doplnky výživy sú ľahko dostupné, bezpečné a efektívne. Navyše so sebou neprinášajú žiadne vedľajšie účinky a je možné užívať ich aj dlhodobo.

 

Prírodné tabletky na zlepšenie spánku v období menopauzyTabletky na spanie

Pri riešení problémov so spánkom prírodná medicína rozhodne nezaostáva. Tabletky na spanie alebo presnejšie zlepšenie spánku ako Relax Plus, Calm a Bioschlaf môžu pomôcť zlepšiť kvalitu spánku už po prvej tabletke. Odborníci dali hlavy dokopy a vytvorili množstvo produktov, ktoré  nám s podobnými ťažkosťami pomôžu. Prečo by sme ale mali siahnuť práve po nich a nie po liekoch na predpis od lekára?

Odborník vám poradí: Chcete zlepšiť spánok? Vyzkúšajte tabletky na depresiu Relax Plus a tabletky na lepší spánok 5-HTP a Bioschlaf.

 

Odpoveď je jednoduchá. Určite mal už každý z vás tú česť držať v rukách krabičku tabletiek z lekárne. Keď ju otvoríte, nájdete v nej okrem liekov aj papier, ktorý je mimochodom väčší ako sa môže zdať. Ten okrem iného obsahuje aj dlhý zoznam vedľajších účinkov, ktoré môže daný liek spôsobovať, a to od svrbenia pokožky, až po nebezpečné problémy so zrakom.


Pri prírodnej medicíne sa vám nič podobné stať nemôže. Prečo? Pretože je vyrobená z látok, ktoré sú pre naše telo prirodzené a nachádzame ich priamo v prírode, a teda naše telo na ne nijako negatívne nereaguje. Prírodné doplnky výživy sú teda nie len ľahko dostupné a efektívne, ale sú aj stopercentne bezpečné a bez nechcených vedľajších účinkov.


Zaútočte na problémy so spánkom a nenechajte menopauzu vyviesť vás z rovnováhy ešte viac. Bojujte s výkyvmi hladiny hormónov efektívne a zdravo. Obráťte sa na prírodu, tam predsa nie je čo stratiť alebo pokaziť, môžete len získať.

Doplnky výživy si našli celosvetovo už milióny spokojných zákazníkov, ktorí svojimi recenziami na dennej báze potvrdzujú ich efektivitu a vyjadrujú svoju spokojnosť. Pridajte sa k nim a užívajte si lepšie zdravie, silnejšieho ducha a hlavne kvalitný, ničím nerušený spánok, ktorý je pre naše telo veľmi dôležitý.


Zákazníci trpiaci spánkovými poruchami si okrem iných obľúbili tieto produkty:


Bioschlaf – najlepší produkt proti nespavosti, ktorý vám pomôže lepšie relaxovať, čím sa stanete odolnejší voči stresu.


Relax Plus –naturálne antidepresívum na lepšiu nálady a zlepšenú relaxáciu organizmu.


Calm – osvedčené tabletky na upokojenie a proti únave, ktoré zaberajú proti depresiám a stresu.

 

Nespavosť a spánok 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Prírodné tabletky: Nespavosť v menopauze - Prípravky na potenie v noci, bolesti hlavy a búšenie v srdci

vložiť nový komentár
20.03.2019 pridal
Copyright 2018 - 2020 © Stimulant.sk