Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je takýchto...

viac
Blog / Články

Zväčšenie penisu - Najlepšie doplnky, prášky a tabletkyPridané: 06.10.2018

Ako dosiahnuť zväčšenie penisu rýchlo?

Rýchle zväčšenie penisu

Keby ste sa spýtali desiatich mužov po čom najviac túžia asi najčastejšie odpovede by sa týkali úspechov v práci, zarobených peňazí, žien, piva, športu a väčšieho penisu. Množstvo chlapov je nespokojných s obsahom svojich trenírok a radi by privítali väčšiu veľkosť. Najmä páni často prizerajúci sa pornografickým filmom zvyknú porovnávať svoj inštrument s tým, ktorý vidia na obrazovke. Porovnávanie vo všeobecnosti často napácha viac škody ako úžitku a v tomto ohľade obzvlášť.

 

Páni mysliac si, že ich pýcha je abnormálne malá, sa stretávajú s poklesom sebavedomia a to uznajte sami, na pohode rozhodne nepridá. Začnú preto skúmať a pátrať po tajomstvách a radách ako dosiahnuť zväčšenie penisu rýchlo? Na internete sa môžete dopátrať k skutočne bláznivým radám a mnohé z nich určite neskúšajte, nakoľko nielenže vôbec nepomôžu a vytúžený efekt mohutného a veľkého penisu nedosiahnete, no navyše riskujete vážne problémy.

 

Máme pre vás tri osvedčené, účinné, rýchle a naturálne tipy, ktorými dosiahnete zväčšenie penisu - aspoň opticky. Prvou radou je zbaviť sa svojho ochlpenia “tam dole”. Zbavte sa svojho porastu a zrazu sa odhalia skryté centimetre vašej pýchy. Nielenže opticky váš penis bude vyzerať väčší, ale budete mať pocit sviežosti, zvýši sa vaša citlivosť a je to aj hygienickejšie. Druhou radou je zhodiť pneumatiku okolo pása. Platí jednoduchá rovnica, čím ste tučnejší, tým menší váš penis vyzerá. Rada číslo tri hovorí jasnou rečou - zlepšite prietok krvi vo svojom organizme, aj váš penis bude väčší, nakoľko bude viac prekrvený.

 

Prírodné doplnky a prípravky na zväčšenie penisuPrípravky na zväčšenie penisu

Nemusíte sa trápiť myšlienkami o operácii penisu či skúšať kadejaké neoverené teleshoppingové produkty, ktoré majú viac negatívnych vedľajších účinkov ako tých pozitívnych. Existujú aj prírodné prostriedky na zväčšenie penisu. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme desať potravín vďaka ktorým bude vaša erekcia pevnejšia, vaše libido väčšie a tiež sa zväčší aj váš penis.

 

Figy sú nabité aminokyselinami, pomôžu vám zvýšiť libido a nabijú sexuálnou energiou. Väčší penis ako bonus k tomu. Vajíčka sa stáročia považujú za silné afrodiziakum. A nielen preto, že sa tvarom podobajú na semenníky. Vajíčka sú bohatým zdrojom kvalitných proteínov, pomáhajú obnoviť tkanivá penisu a kontrolujú hladinu dôležitých hormónov v krvi. Melón obľúbený najmä v horúcich letných dňoch pre svoje osviežujúce vlastnosti. No pánom dopomôže aj k osvieženiu v slipoch. Uvoľňuje krvné cievy, krv sa tak rýchlejšie a ľahšie dostane do vášho penisu.

 

Bazalka je obľúbeným dochucovadlom rôznych jedál, dochutí však aj váš pohlavný orgán. Zlepšuje cirkuláciu krvi, vďaka čomu zlepší krvný prítok do vášho penisu a ten tak bude väčší. Orechy sú plodiny bohaté na mastné kyseliny, o tých je známe, že zvyšujú hladinu mužského pohlavného hormónu testosterónu. Banány boli tiež odjakživa spájané s plodnosťou a rovnako ako v prípade vajíčok tiež nielen pre svoj tvar nápadne pripomínajúci mužské genitálie. Banány sú bohaté na látku zvanú potasium, zvýšia vám libido, dajú vám silnejšie erekcie, pomáhajú redukovať impotenciu. Každý správny chlap by ich mal zaradiť do svojho jedálnička. Cesnak je dobrý nielen proti upírom, ale aj na zväčšenie penisu. Obsahuje alicín, ktorý zlepšuje krvný obeh a tým aj lepšie prekrvenie citlivých partií. Navyše cesnak zvyšuje hladinu testosterónu. Len sa mu vyvarujte pred samotným aktom, lebo pravdepodobne k žiadnemu nepríde.

 

Ustrice vo veľkom jedol Casanova a aha, čo sa z neho vykľulo. Sú bohatým zdrojom zinku, nevyhnutného minerálu na tvorbu testosterónu. Nakopne vaše libido. Pri plodoch mora ešte chvíľu zostaneme. Tuniak je tiež výborný na zväčšenie penisu. Obsahuje L-arginín, enzým, ktorý podporí prietok krvi vo vašej genitálnej oblasti. Nepochybne vám pomôže aj losos. Omega-3 kyseliny zlepšia prietok krvi, spravia váš penis silnejším a väčším.

 

Najlepšie doplnky na zväčšenie penisuZväčšenie penisu

Od jedla na zväčšenie penisu sa presunieme k najlepším prírodným doplnkom na zvýšenie veľkosti vášho inštrumentu. Ktoré sú najlepšie doplnky na zväčšenie penisu?

 

Vimax Pills - najlepší produkt na dlhodobé zväčšenie penisu, potencie. Nielen väčší penis, ale aj dlhšia, tvrdšia, kvalitnejšia erekcia, oddialenie ejakulácie, lepšia sexuálna výdrž či zvýšenie libida si budete užívať s týmto čisto prírodným produktom bez vedľajších účinkov. Unikátny mix účinných a prírodných látok zaručí tú najvyššiu účinnosť a to pre každého. Vimax Pills obsahuje napríklad vitamín E, ginkgo biloba, ženšen pravý, kajenské korenie, hloh obyčajný, či ovos siaty.

 

Ultra Potencia - luxusný produkt na rýchle zlepšenie erekcie a zväčšenie penisu, potencie. Pokiaľ sa trápite v sexuálnej oblasti, nemáte sex tak často ako by ste si predstavovali, trpíte predčasnou ejakuláciou, vaša erekcia sa dostavuje veľmi pomaly a je nedostatočná, tak v tom prípade je tento luxusný produkt určený práve pre vás. Už viac nezažívajte sklamania v posteli, potešte seba aj svoju partnerku a užívajte si opäť naplno posteľné radovánky. Veľkou výhodou je, že stačí užívať jednu tabletu za štyri dni, napriek tomu pocítite nesmierne silný efekt.

 

Dragon Power - prírodné afrodiziakum na zvýšenie libida, zväčšenie penisu. Ako už názov tohto produktu napovedá, váš penis pocíti doslova dračiu silu. Žiť v súlade s prírodou sa oplatí, presvedčí vás o tom Dragon Power. Nezabúdajme, že pokiaľ nie sme spokojní s naším sexuálnym životom, nie sme naplno spokojní v žiadnej inej oblasti. Nezatvárajme si pred týmito skutočnosťami oči, netabuizujme už viac problémy v sexe. Začnite ich konečne riešiť!

 

Zväčšenie penisu 


Späť na zoznam článkov
Copyright 2018 - 2019 © Stimulant.sk