Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Racetam tablety na pamäť, zdravý mozog a mentálnu výkonnosť

Pridané: 15.11.2018

Racetam - Prírodné nootropiká, lieky, tabletky na zlepšenie pamäti a zvýšenie mentálnej výkonnosti - pomôže Racetam? Racetam na pamäť

Najskôr by sme sa venovali tomu, čo Racetam vôbec je. Jedná sa o synteticky vyrobené nootropikum a patrí medzi lieky na mozog, ktoré pomôžu na pamäť a zvýšenie mozgovej činnosti (jedná sa o látku, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a pomáha pri premene cukrov a tukov, čím tiež pomáha dodávať mozgu viac energie).


Vďaka vyššej výrobe energie v mitochondriách v bunkách potom mozog získava tejto energie viac, čo má za následok zlepšenie pamäti a mentálnej výkonnosti. Racetam je derivátom Piracetamu, prvého objaveného nooptrika, a často majú vyššiu účinnosť ako Piracetam samotný.

Tip: Kde kúpiť najlepšie tabletky na mozog, pamäť a mentálnu výkonnosť? Vyzkúšajte najlepšie nootropiká s prírodným zložením a silným účinkom.


Racetam pomáha pozitívne ovplyvniť stav neurotransmiterov (vďaka ovplyvňovanie látky Acetylcholínu), pri ktorých často dochádza k degradácii, a tým sa zhoršuje prenášanie nervových vzruchov, čo má za následok horšiu mentálnu výkonnosť a pamäť alebo horšiu koordináciu pohybov.


Niektoré Racetamy zvyšujú produkciu Acetylcholínu, iné zase kladne ovplyvňujú receptory Acetylcholínu alebo predlžujú dobu jeho rozkladu v tele. Samotný Acetylcholín ovplyvňuje logické myslenie, pozornosť, pamäť.


Typy Racetamov, ktoré pozitívne ovplyvňujú mozog a zlepšujú mentálnu výkonnosť a pamäť, sa od seba často líšia ich účinnosťou a vyššie zmieneným pôsobením na Acetylcholín.


Základný Racetam je prvý objavený Racetam, teda Piracetam. Často ho užívajú začiatočníci, aby si vyskúšali užívanie takýchto látok. Piracetam stimuluje receptory Acetylcholínu v mozgu. Jeho pôsobením tiež dochádza k vyššej produkcii acetylcholínu. Pre pocítenia zmien však treba Piracetam brať minimálne jeden týždeň bez prestávok.


Medzi silnejšie tabletky na lepšiu pamäť patrí Aniracetam, u ktorého je udávaná až 5x vyššiu účinnosť ako pri Piracetame. Ide o údajne najlepší Racetam pre študentov kvôli jeho silnejšiemu účinku na pamäť. Zároveň používatelia komentujú zlepšenie nálady, čo však ešte nebolo testované.


Ďalšie druhy Racetamov sú zoradené od najslabšieho po najsilnejšie: Oxiracetam, Fenylpiracetam a Pramiracetam.


Avšak pri užívaní Racetamov musíte počítať s tým, že sa jedná o synteticky vyrábané látky, ktoré síce môžu byť telu prirodzené, ale boli získané neprirodzenou cestou chemickou extrakciou alebo výrobou.

 

Tabletky, lieky a doplnky pre zdravý mozog a mentálnu výkonnosť Tabletky pre zdravý mozog a mentálnu výkonnosť

Ako bolo napísané v minulom článku s produktom Focus Pills, existuje dnes mnoho prírodných produktov, ktoré pomáhajú so zlepšením mentálnej výkonnosti.


Medzi účinné látky sa radí Fenylalanín, Racetam aj Ginkgo biloba, ktorú môžete nájsť v mnohých doplnkoch stravy na pamäť. Výťažky z tejto rastliny totiž zlepšujú prekrvenie tela, tým pádom lepšie prekrvený mozog získava lepší živiny a môže lepšie fungovať.

Vyzkúšajte najlepšie tabletky na pamäť a sústredenie. Prírodné nootropiká Focus Pills a Exam Bacopa môžu zlepšiť tiež motiváciu a privedú vas k cieľu!


Lepšie mentálnu výkonnosť podporuje aj kofeín, Guarana a Racetam, ktorý pridáva na bdelosti a pomáha so sústredením. Okrem mnohých prírodných produktov, ako sú čierny alebo zelený čaj alebo káva, ho môžete aj užívať spoločne s rastlinou nazvaná Guarana. Tá obsahuje aj látky obsiahnuté v čiernych i zelených čajoch a kakau, takzvaný Teobromín a Teofylín.


Minule spomínaný sójový lecitín je tiež jednou zo zložiek, ktoré môžete užívať, aby ste udržiavali váš mozog v dobrej kondícii, ktorý zároveň zlepšuje aj funkcie celého nervového systému. Iba konzumáciou sóje ho však do tela nedostanete dostatočné množstvo (pokiaľ teda nehodláte jesť sóju alebo sójové výrobky po celý deň), preto by ste mali vyskúšať skôr koncentrovaný sójový lecitín v rôznych formách. Dá sa zakúpiť ako vo forme prášku alebo v tobolkách. V prípade, že vám nepomôže skúste Racetam alebo Focus Pills.


Ďalšia rastlinka, ktorá podporuje zdravý mozog a pomáha okrem iného zachovávať mentálnu výkonnosť, je Ženšen. Avšak nie všetky druhy Ženšenu majú tieto účinky, preto musíte vybrať správny typ Ženšenu (i podľa krajiny pôvodu z dôvodu rozdielneho pôdneho zloženia), prípadne ho kombinovať s vyššie spomínanými látkami ako je sójový lecitín, Guarana alebo Ginkgo biloba. Pri dlhodobejšom užívaní tieto preparáty znížia vašu únavu a vyčerpanie, prírodné látky aj Racetamy celkovo podporujú vitalitu, komplexne zlepšujú pamäť a po dlhšej dobe užívania môžete pozorovať aj zlepšenie pozornosti.


Avšak u všetkých prírodných produktov a extraktov z rastlín musíte mať na pamäti, že fungujú len keď sa užívajú dlhodobo bez prestávky a nemajú samostatne taký účinok ako kombinácia viacerých výťažkov spoločne s určitými prírodnými enzýmami.

 

Najlepšie prírodné produkty na pamäť, zvýšenie mentálnej výkonnosti a zdravý mozog Najlepšie tabletky na pamäť

Čo je teda najlepšie zvoliť, aby ste zbytočne neplatili za mnoho rôznych doplnkov stravy a celý deň sa len nenapchávali tabletami, kapsulami a sypali si na všetko lecitínový prášok?


Tu vám prinášame niekoľko alternatív, ktoré môžete využiť ako úplní začiatočníci, aj vy, ktorí už máte nejaké skúsenosti s užívaním naturálnych doplnkov stravy na mentálnu výkonnosť alebo aj kompletne pokročilí, ktorí vyžadujú už niečo silnejšie, ale všetko stále v medziach prírodných látok.

Odborník radí: Chcete zdravý mozog a lepšiu pamäť? Skúste nootropikum Focus Pills na zvýšenie mentálnej výkonnosti a sústredenie. Funguje ihneď.


Jednou z možností, taká stredná cesta, je produkt Focus Pills z Nemecka. Je plne vegetariánsky a neobsahuje ani kofeín, takže kávu si bez problémov dať môžete a v noci sa stále vyspíte. Focus Pills je najlepšie prírodné nootropikum, ktoré obsahuje Citicholín, ktorý je telu prirodzený a pomáha vytvoriť viac receptorov dopamínu, teda zlepšuje náladu. Ďalšou zložkou Focus Pills sú výťažky z rastliny Brahmi pre zlepšenie pamäti a schopnosti učenia. V tomto produkte môžete tiež nájsť Acetyl L-karnitín, ktorý sa v tele prirodzene vyskytuje a slúži k lepším prenosom látok medzi tkanivami. Zároveň podporuje výrobu energie, zlepšuje náladu a chráni nervovú sústavu. Obsahuje tiež extrakty zo ženšenu, o ktorého účinkoch ste si mohli prečítať vyššie.


Vďaka obsiahnutým látkam a jeho vlastnostiam vám plne nahradí chemické Racetamy, zlepší vám pamäť, ochráni mozog, budete sa cítiť energickejšie a lepšie vám to bude myslieť. Vďaka kompletnej prírodnej báze tohto produktu nebudete pociťovať žiadne vedľajšie účinky. Za nás to je teda produkt číslo jedna.


Pre pokročilých odporúčame produkt Think Brain Power, ktorý zlepšuje pamäť pri učení, je vhodný pre študentov, podporuje rýchlejšie myslenie a lepšie sa vám s ním bude sústrediť. Nájdete v ňom extrakty z Bakopy drobnolistej, mikrokryštalickú celulózu, Ginkgo biloba, Magnézium a ďalšie prírodné zložky.


Ako posledný produkt, ktorý sa dá zaobstarať za super cenu, odporúčame Exam Bacopa, čo sú tabletky na pamäť a zvyšujú energiu na učenie. Cenou aj vlastnosťami sú vhodné pre študentov. Obsahujú zinok, magnézium, extrakt z Bakopy drobnolistej, sójový lecitín, tresčiu mlieč a extrakt z koreňa Eleuterokoku.


Prírodné nootropiká sú lepšie ako lieky, pretože neobsahujú chemické látky a preto nemajú žiadne vedľajšie účinky. Navyše je ich možné užívať dlhodobo pre dlhodobý účinok. Pokiaľ do tela nechcete každý deň pridávať ďalšie chemicky vyrobené látky a zároveň chcete niečo účinnejšieho než len jeden typ doplnkov stravy, určite si podľa vlastných potrieb vyberiete jeden z vyššie spomínaných produktov, ktoré majú lepšie účinky ako chemicky vyrobené látky a obsahujú prírodné zložky prirodzené telu.


Tabletky na mozog


Späť na zoznam článkov
Copyright 2018 - 2022 © Stimulant.sk