Kategórie      
Novinky
Ako vybrať najlepší stimulant mozgu, energie a testosterónu?

Najlepšie mozgové, energetické a testosterónové nakopávače, boostery, tabletky, motivácia k učeniu a väčšie sústredenie   Na trhu produktov a stimulantov na zlepšenie pamäti, zvýšenie energie, väčšiu sústredenosť alebo stimulantov pre mužov je...

viac
Blog / Články

Ako súvisí stres, antikoncepcia a menštruácia - Výsledkom je absťák, vyhorenie a častá bolesť hlavy

Pridané: 17.03.2019

Antikoncepcia a menštruácia ženy - Znížte stres vo svojom živote s pomocou týchto šikovných trikov Znížte stres vo svojom živote s pomocou týchto šikovných trikov

Najčastejšie problémy žien sú kvasinková infekcia, stres a rôzne intímne problémy. Stres ženy je nutnosťou v každodennom živote. Určitá miera stresu je potrebná a človek bez nej nemôže existovať. Platí to aj pre pracovné prostredie, kde mierne napätie väčšinou pomáha zvýšiť výkon organizácie.

Vysoká úroveň stresu je však pre organizáciu nebezpečná. Ako stres v organizácii redukovať?

Najlepšie hodnotené tabletky na stres, depresiu, úzkosť sú tabletky Bioschlaf, lieky Relax Plus a BIO prášky Calm.


Zdroje stresu

K zdrojom mierneho a priaznivo pôsobiaceho stresu patrí náročné, ale dosiahnuteľné úlohy, pravidelné hodnotenie, konkurencia zo strany ostatných pracovníkov a pod.

Vysoká úroveň stresu prameniace napríklad z nerealisticky stanovených termínov, zvýšených obáv zamestnancov z neúspechu alebo neriešených konfliktov je však pre organizáciu nákladná.


Vedie k únave, vyčerpaniu, poklesu sústredenia, zhoršeniu osobných vzťahov, vyššiemu výskytu chýb a negatívnemu pracovnému správaniu zamestnancov, k zníženiu kreativity i schopnosti adekvátne reagovať na rizikové situácie alebo dokonca k "vyhasnutiu" zamestnancov - k trvalému poklesu ich výkonu a motivácie.


Príčiny negatívneho stresu

K najčastejším zdrojom stresu v organizácii či na pracovisku patrí neriešené, nevhodne riešené alebo príliš časté konflikty, ku ktorým dochádza spravidla pod vplyvom zle či nejasne upravených firemných pravidiel, často však aj v dôsledku zlého rozhodovania a nevhodnej personálnej politiky pri obsadzovaní kľúčových pracovných miest. Ich stresujúci vplyv je spojený s dlhodobou frustráciou a výskytom negatívnych emócií, ktoré konflikty jednotlivcom alebo skupinám vytvárajú.


Vylepšujte komunikáciu

K široko rozšíreným príčinám stresu patrí aj pracovná neistota spojená s nejasne stanovenými pracovnými požiadavkami, právomocami a zodpovednosťami jednotlivých pracovných miest, nedostatočným hodnotením zamestnancov zo strany ich nadriadených (vedúca spravidla k tomu, že sa zamestnanci domnievajú, že ich vedúci nemajú o ich prácu záujem alebo s nimi do budúcnosti nepočítajú), s ďalším vývojom podniku a nedostatočnou komunikáciou so zamestnancami a pod. Neistotu môže zvyšovať aj nevhodné vykonávanie podnikových zmien a zmien vo vzťahoch.

 

Ak nehľadáte pomoc v prírodných produktoch – Môže vám hroziť absťák, vyhorenie a časté bolesti v hlavy! Ak nehľadáte pomoc v prírode, môže vám hroziť vyhorenie

V uponáhľanej dobe plnej zvoniacich telefónov, schôdzok, práca, e-mailov, televízia, aut a dopravných zápch patrí stres k nášmu každodennému životu. Lenže mnohokrát bohužiaľ prerástol do neúnosných hraníc a spôsobuje nám vyčerpanie a choroby.

Ako na stres: Vyzkúšajte Relax Plus - najlepšie lieky na stres pre ženy, mužov a Bioschlaf - prírodné tabletky na spanie pre ženy.

Stres ženy a s ním súvisiaca depresia spôsobujú chudnutie a ovplyvňujú snáď úplne každý proces v našom tele. Štúdia uvádza, že stres negatívne ovplyvňuje viac ako 90% všetkých našich chorôb počnúc bolesťami hlavy, kĺbov a chrbta, až po svalové kŕče, vysoký tlak, infarkty, osteoporózu, zápalové ochorenia a zažívacie ťažkosti.


Keď sme v strese, naše telo to chápe ako ohrozenie a náš organizmus prechádza do podmienečného stavu "boj alebo útek". Príroda nám tento stav vymyslela, aby nás už v dávnych dobách ochránila pred ohrozením, napríklad v podobe blížiaceho sa predátora a tak nás pripravila na spomínaný boj alebo útek.


Čo sa stane? Tak sa napríklad väčšina krvi z nášho krvného obehu nahromadí do mozgu a srdca a dávky adrenalínu nám poskytnú extra energiu a ostražitosť. To všetko ale na úkor potlačenie niektorých funkcií, ktoré nie sú v danej situácii potrebné ako napríklad: metabolizmus, zažívanie a imunita. Keby sa jednalo len o dočasnú situáciu a telo malo potom dostatok času na regeneráciu, tak by sa toľko škody nenastalo. Problém je ale v tom, že vďaka nášmu životnému štýlu sa nachádzame vo chronickom strese.


DLHODOBÝ STRES = naberanie NA VÁHE a častejšie CHOROBY!

Jednou z najdôležitejších vecí, ktorú musíme pochopiť je, že stres nie je podstata našich problémov, ale pravú podstatou je náš uponáhľaný životný štýl, kedy naše telo nemá priestor odpočívať a regenerovať. Teraz vám teda skúsime dať niekoľko rád ako si pomôcť.


Jedzte zdravo

Asi každý z vás vie, že základom pre zdravie a pevné nervy býva pestrá a vyvážená strava plná antioxidantov, vitamínov a minerálov, ktoré telo v strese potrebuje. Zamerať by sme sa mali hlavne na vitamíny C, B a E.

 

Najlepšie prírodné produkty proti stresu, depresii, úzkostiNajlepšie prírodné produkty proti stresu

Pravidelne sa hýbte

Pravidelný pohyb je jedným z najefektívnejších faktorov v boji proti stresu a úzkosťami. Znižuje napätie, prečisťuje myseľ a zásobí nás endorfíny tzv. "Hormóny šťastia". Každý z nás určite počul o lúhovaní "endorfínov" práve vďaka pravidelnému cvičeniu. Veľmi vystresovaným jedincom, ale odporúčam nič nepreháňať a zvoliť skôr pokojnejšie cvičenia.

Najlepšie 3 produkty na stres, depresiu a úzkosť: Bioschlaf - najlepšie tabletky na spanie na predpis, Relax Plus proti stresu a depresii a 5-HTP - hormón šťastia v tabletkách na depresiu, úzkosť a zlepšenie nálady. Ak hľadáte lacnejší produkt ako Bioschlaf, vyzkúšajte BIO prášky Calm na stres a depresiu s rýchlym účinkom.


Relaxujte a meditujte

Aspoň jeden deň v týždni si naplánujte na relaxáciu a meditáciu. Jeden z najlepších receptov proti stresu je sa venovať sa skutočne len sami sebe a utriediť si tak vlastné myšlienky a hodnoty. Budete tak mať čas popremýšľať o tom čo je pre vás skutočne dôležité a nebudete sa riadiť iba zhonom nutnosťou. Meditácia je potvrdená ako za bezkonkurenčne najúčinnejší nástroj proti stresu, depresiám a úzkostiam. Skúste si teda prečítať o technikách meditácie základné rady a informácie a potom si vytvoriť vlastný rituál meditácie.


Pite zelený čaj

Mnoho štúdií potvrdzuje, že antioxidanty v zelenom čaji podporujú nielen spaľovanie prebytočných tukov, ale tiež zvyšujú vitalitu, imunitu a pôsobí proti kardiovaskulárnym ťažkostiam a proti celej rade ďalších degeneratívnych chorôb. Pre upokojenie a stresu je tiež výborný bylinný čaj z harmančeka či medovky. Lieky ako Sumamed a Xanax môžu mať vedľajšie účinky. Lepšie sú čaje a tabletky s prírodným zložením ako napríklad Bioschlaf.


Dýchajte zhlboka

Hoci sa vám to nezdá, tak náš dych je veľmi dôležitý pri ovplyvňovaní stresu. Pretože v strese sa naše dýchanie úplne mení. Náš dych by mal byť pomalý, hlboký a pravidelný, ale väčšina z nás dýcha úplne obrátene rýchlo, plytko a nepravidelne. Nedostatočné dýchanie vedie k napätiu a práve spomalením a prehĺbením dychu sa dá stresová reakcia okamžite odbúrať. Náš dych by mal byť hlavne vedený z brucha, plným zapojením dýchacieho svalu bránice a potom by mal prejsť do rebier a hornej časti tela.


Niekedy ani tie najlepšie metódy na znižovanie stresu nemusia fungovať a môže sa stať, že hladiny vášho stresu neustále narastajú. V takomto prípade je potrebné nasadiť používanie účinných doplnkov výživy. Vybrali sme pre vás tri najúčinnejšie!


1. Bioschlaf – účinný komplex aktívnych prírodných látok, ktorý sa postará o zníženie hladín stresu a zlepšenie kvality spánku.


2. Relax Plus
– výborný prípravok na odbúravanie stresu a zlepšenie schopnosti uvoľniť sa a relaxovať.


3. Calm
– osvedčená formula bylinných extraktov a vitamínov, ktorá vám pomôže zbaviť sa prebytočného stresu vo vašom každodennom živote.


Tabletky na stres


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

Posledný komentár k Ako súvisí stres, antikoncepcia a menštruácia - Výsledkom je absťák, vyhorenie a častá bolesť hlavy

vložiť nový komentár
17.03.2019 pridal
Copyright 2018 - 2024 © Stimulant.sk